شیائومی ردمی نوت 9 پرو 5G
مشخصات Redmi Note 9 Pro 5G پردازنده کوالکام با کیفیت بالا را تا بخش میانی ارائه می دهد.
مشخصات کلیدی شیائومی ردمی نوت 9 پرو 5G
- نرخ تجدید بالا مقاوم در برابر آب شارژ سریع ظرفیت رم بالا
- IPS Display بدون OIS
مشخصات کامل شیائومی ردمی نوت 9 پرو 5G
| نام تجاری | سرخ پوست |
| معرفی | 2020 ، نوامبر 26 |
| نام کد | گوگن |
| شماره مدل | M2007J17C |
| تاریخ انتشار | 2020 ، 01 دسامبر |
| قیمت تمام شده | حدود 200 یورو |
نمایش دادن
| نوع | IPS LCD |
| نسبت تصویر و PPI | نسبت 20:9 - تراکم 395 ppi |
| اندازه | 6.67 اینچ ، 107.4 سانتی متر2 (نسبت سطح صفحه نمایش به بدنه در حدود 84.6٪) |
| نرخ تجدید صفحه | 120 هرتز |
| وضوح | 1080 2400 * پیکسل ها |
| حداکثر روشنایی (nit) | |
| حفاظت | کورنینگ گوریل شیشه ای 5 |
| امکانات |
BODY
| رنگ ها |
خاکستری آبی قرمز/نعناع |
| ابعاد | 165.4 • 76.8 • 9 میلی متر (6.51 • 3.02 • 0.35 اینچ) |
| وزن | 215 گرم (7.58 اونس) |
| ماده | جلو شیشه ای (گوریلا گلس 5)، پشت شیشه ای (گوریلا گلس 5) |
| گواهی | IP53 |
| ضد آب | بله |
| سنسور | اثر انگشت (نصب شده در کنار) ، شتاب سنج ، ژیروسکوپ ، مجاورت ، قطب نما |
| 3.5mm جک | بله |
| NFC | بله |
| فرو سرخ | بله |
| نوع USB | USB Type-C 2.0 |
| سیستم های خنک کننده | بله |
| HDMI | |
| بلندی بلندگو (dB) |
شبکه ارتباطی
فرکانس
| تکنولوژی | GSM/CDMA/HSPA/EVDO/LTE/5G |
| باندهای 2G | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| باندهای 3G | HSDPA - 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| باندهای 4G | 1، 3، 5، 7، 8، 34، 38، 39، 40، 41 |
| باندهای 5G | 1، 3، 41، 78، 79 SA/NSA/Sub6 |
| TD-SCDMA | |
| جهت یابی | بله، با دو باند A-GPS، GLONASS، BDS، GALILEO، QZSS، GNSS |
| سرعت شبکه | HSPA 42.2 / 5.76 مگابیت بر ثانیه، LTE-A، 5G |
| نوع سیم کارت | دو سیم کارته هیبریدی (نانو سیم کارت ، آماده به کار دوگانه) |
| تعداد ناحیه سیم کارت | سیم کارت 2 |
| از Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac ، باند دوتایی ، Wi-Fi Direct ، کانون مهم |
| بلوتوث | 5.1 ، A2DP ، LE |
| VoLTE | بله |
| رادیو FM | بله |
| SAR بدن (AB) | |
| سر SAR (AB) | |
| Body SAR (ABD) | |
| سر SAR (ABD) | |
بستر های نرم افزاری
| تراشه | Qualcomm Snapdragon 750G 5G (SM7225) |
| پردازنده | هشت هسته ای (2x2.2 گیگاهرتز Kryo 570 و 6x1.8 GHz Kryo 570) |
| بیت | |
| هسته | 8 هسته |
| فناوری فرایند | 8 نانومتر |
| GPU | Adreno 619 |
| هسته های گرافیکی | |
| فرکانس GPU | |
| نسخه آندروید | اندروید 12 ، MIUI 13 |
| بازی فروشگاه |
حافظه
| ظرفیت RAM | رم 6 گیگابایتی / 8 گیگابایتی |
| نوع RAM | |
| ذخیره سازی | رام 128/256 گیگابایتی |
| SD کارت حافظه | microSDXC (از شکاف سیم کارت مشترک استفاده می کند) |
نمرات عملکرد
امتیاز آنتوتو |
351.000
• Antutu نسخه 8
|
باتری
| ظرفیت | 4820 میلی آمپر |
| نوع | لی پو |
| فناوری شارژ سریع | |
| سرعت شارژ | 33W |
| زمان پخش ویدیو | |
| شارژ سریع | 33W |
| شارژ بی سیم | نه |
| شارژ معکوس |
دوربین
| وضوح | 108 MP |
| سنسور | سامسونگ S5KHM2 |
| روزنه | F / 1.8 |
| اندازه پیکسل | 0.7μm |
| اندازه سنسور | 1 / 1.52 " |
| زوم اپتیکال | |
| عدسی | 26 میلی متر (عرض) |
| اضافی | PDAF |
| وضوح | 8 MP |
| سنسور | Omnivision OV8856 |
| روزنه | F / 2.2 |
| اندازه پیکسل | 1.12μm |
| اندازه سنسور | 1 / 4.0 " |
| زوم اپتیکال | |
| عدسی | 118؟ (فوق عریض) |
| اضافی |
| وضوح | 2 MP |
| سنسور | Omnivision OV02B10 |
| روزنه | F / 2.4 |
| اندازه پیکسل | |
| اندازه سنسور | |
| زوم اپتیکال | |
| عدسی | درشت دستور |
| اضافی |
| وضوح | 2 MP |
| سنسور | Hynix HI-259 |
| روزنه | F / 2.4 |
| اندازه پیکسل | |
| اندازه سنسور | |
| زوم اپتیکال | |
| عدسی | عمق |
| اضافی |
| رزولوشن تصویر | مگاپیکسل 108 |
| وضوح تصویر و FPS | 4K@30fps, 1080p@30/60fps |
| تثبیت کننده نوری (OIS) | نه |
| تثبیت الکترونیکی (EIS) | بله |
| فیلم حرکت آهسته | بله |
| امکانات | فلاش دوگانه LED دوگانه، HDR، پانوراما |
امتیاز DxOMark
| امتیاز موبایل (عقب) |
سیار
عکس
ویدئو
|
| امتیاز سلفی |
سلفی
عکس
ویدئو
|
دوربین SELFIE
| وضوح | 16 MP |
| سنسور | Omnivision OV16A1Q |
| روزنه | F / 2.45 |
| اندازه پیکسل | 1.60 μm |
| اندازه سنسور | |
| عدسی | |
| اضافی |
| وضوح تصویر و FPS | 1080p@30fps، ژیروسکوپ EIS |
| امکانات | HDR ، پانوراما |
سوالات متداول Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G
باتری گوشی Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G چقدر دوام می آورد؟
باتری ردمی نوت 9 پرو 5G شیائومی دارای ظرفیت 4820 میلی آمپر ساعت است.
آیا شیائومی ردمی نوت 9 پرو 5G NFC دارد؟
بله، شیائومی ردمی نوت 9 پرو 5G دارای NFC است
نرخ تازه سازی ردمی نوت 9 پرو 5G شیائومی چیست؟
شیائومی ردمی نوت 9 پرو 5G دارای نرخ رفرش 120 هرتز است.
نسخه اندروید شیائومی ردمی نوت 9 پرو 5G چیست؟
نسخه اندروید شیائومی ردمی نوت 9 پرو 5G، اندروید 12، MIUI 13 است.
وضوح صفحه نمایش شیائومی ردمی نوت 9 پرو 5G چقدر است؟
وضوح صفحه نمایش ردمی نوت 9 پرو 5G شیائومی 1080 در 2400 پیکسل است.
آیا شیائومی Redmi Note 9 Pro 5G دارای شارژ بی سیم است؟
خیر، شیائومی ردمی نوت 9 پرو 5G شارژ بی سیم ندارد.
آیا شیائومی Redmi Note 9 Pro 5G در برابر آب و گرد و غبار مقاوم است؟
بله، شیائومی ردمی نوت 9 پرو 5G در برابر آب و گرد و غبار مقاوم است.
آیا شیائومی ردمی نوت 9 پرو 5G دارای جک 3.5 میلی متری هدفون است؟
بله، شیائومی ردمی نوت 9 پرو 5G دارای جک 3.5 میلیمتری هدفون است.
مگاپیکسل دوربین شیائومی Redmi Note 9 Pro 5G چیست؟
شیائومی ردمی نوت 9 پرو 5G دارای دوربین 108 مگاپیکسلی است.
سنسور دوربین Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G چیست؟
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G دارای سنسور دوربین سامسونگ S5KHM2 است.
قیمت شیائومی ردمی نوت 9 پرو 5G چقدر است؟
قیمت شیائومی ردمی نوت 9 پرو 5G 290 دلار است.
کدام نسخه MIUI آخرین آپدیت شیائومی ردمی نوت 9 پرو 5G خواهد بود؟
MIUI 14 آخرین نسخه MIUI شیائومی Redmi Note 9 Pro 5G خواهد بود.
کدام نسخه اندروید آخرین آپدیت شیائومی ردمی نوت 9 پرو 5G خواهد بود؟
اندروید 12 آخرین نسخه اندروید شیائومی ردمی نوت 9 پرو 5G خواهد بود.
شیائومی ردمی نوت 9 پرو 5G چند بهروزرسانی دریافت خواهد کرد؟
شیائومی Redmi Note 9 Pro 5G 3 MIUI و 3 سال آپدیت امنیتی اندروید تا MIUI 14 دریافت خواهد کرد.
شیائومی ردمی نوت 9 پرو 5G چند سال بهروزرسانی دریافت میکند؟
شیائومی ردمی نوت 9 پرو 5G از سال 3 بهروزرسانی امنیتی 2022 ساله دریافت میکند.
شیائومی ردمی نوت 9 پرو 5G هر چند وقت یکبار بهروزرسانی دریافت میکند؟
شیائومی ردمی نوت 9 پرو 5G هر 3 ماه یکبار بهروزرسانی میشود.
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G با کدام نسخه اندروید عرضه می شود؟
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G با رابط کاربری MIUI 12 مبتنی بر اندروید 10 عرضه شد
شیائومی Redmi Note 9 Pro 5G چه زمانی بهروزرسانی MIUI 13 را دریافت میکند؟
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G قبلاً بهروزرسانی MIUI 13 را دریافت کرده است.
شیائومی ردمی نوت 9 پرو 5G چه زمانی بهروزرسانی اندروید 12 را دریافت میکند؟
شیائومی ردمی نوت 9 پرو 5G قبلاً بهروزرسانی اندروید 12 را دریافت کرده است.
شیائومی ردمی نوت 9 پرو 5G چه زمانی بهروزرسانی اندروید 13 را دریافت میکند؟
خیر، شیائومی ردمی نوت 9 پرو 5G آپدیت اندروید 13 را دریافت نخواهد کرد.
پشتیبانی بهروزرسانی 9G ردمی نوت 5 پرو شیائومی چه زمانی به پایان میرسد؟
پشتیبانی از بروزرسانی ردمی نوت 9 پرو 5G شیائومی در سال 2024 به پایان می رسد.
نظرات و نظرات کاربران Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G
بررسی ویدیویی ردمی نوت 9 پرو 5G شیائومی
شیائومی ردمی نوت 9 پرو 5G
×


اگر از این گوشی استفاده می کنید یا تجربه کار با این گوشی را دارید، این گزینه را انتخاب کنید.
اگر از این گوشی استفاده نکرده اید و فقط می خواهید نظر خود را بنویسید، این گزینه را انتخاب کنید.
وجود دارد 10 نظرات در مورد این محصول