شیائومی ردمی نوت 9S
مشخصات Redmi Note 9S هنوز برای سال 2022 کافی است.
مشخصات کلیدی شیائومی ردمی نوت 9 اس
- مقاوم در برابر آب شارژ سریع ظرفیت باتری بالا جک هدفون
- IPS Display بدون پشتیبانی 5G بدون OIS
مشخصات کامل شیائومی ردمی نوت 9 اس
| نام تجاری | سرخ پوست |
| معرفی | 2020 ، 23 مارس |
| نام کد | کرتانا |
| شماره مدل | M2003J6A1G, M2003J6A1R |
| تاریخ انتشار | 2020 ، 7 آوریل |
| قیمت تمام شده | حدود 170 یورو |
نمایش دادن
| نوع | IPS LCD |
| نسبت تصویر و PPI | نسبت 20:9 - تراکم 395 ppi |
| اندازه | 6.67 اینچ ، 107.4 سانتی متر2 (نسبت سطح صفحه نمایش به بدنه در حدود 84.5٪) |
| نرخ تجدید صفحه | 60 هرتز |
| وضوح | 1080 2400 * پیکسل ها |
| حداکثر روشنایی (nit) | 450 سی دی / متر مربع |
| حفاظت | کورنینگ گوریل شیشه ای 5 |
| امکانات |
BODY
| رنگ ها |
آبی سفید سیاه پوست |
| ابعاد | 165.8 • 76.7 • 8.8 میلی متر (6.53 • 3.02 • 0.35 اینچ) |
| وزن | 209 گرم (7.37 اونس) |
| ماده | جلو شیشه ای (گوریلا گلس 5)، پشت شیشه ای (گوریلا گلس 5)، قاب پلاستیکی |
| گواهی | ضد پاشش (P2i) |
| ضد آب | بله |
| سنسور | اثر انگشت (نصب شده در کنار) ، شتاب سنج ، ژیروسکوپ ، مجاورت ، قطب نما |
| 3.5mm جک | بله |
| NFC | نه |
| فرو سرخ | بله |
| نوع USB | 2.0، Type-C 1.0 اتصال قابل برگشت |
| سیستم های خنک کننده | نه |
| HDMI | |
| بلندی بلندگو (dB) |
شبکه ارتباطی
فرکانس
| تکنولوژی | GSM / HSPA / LTE |
| باندهای 2G | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| باندهای 3G | HSDPA - 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| باندهای 4G | باند LTE - 1 (2100)، 3 (1800)، 5 (850)، 8 (900)، 40 (2300)، 41 (2500) |
| باندهای 5G | |
| TD-SCDMA | |
| جهت یابی | بله، با A-GPS، GLONASS، GALILEO، BDS، NavIC |
| سرعت شبکه | HSPA 42.2 / 5.76 Mbps ، LTE-A |
| نوع سیم کارت | دو سیم کارت (نانو سیم، دوگانه) |
| تعداد ناحیه سیم کارت | سیم کارت 2 |
| از Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac ، باند دوتایی ، Wi-Fi Direct ، کانون مهم |
| بلوتوث | 5.0 ، A2DP ، LE |
| VoLTE | بله |
| رادیو FM | بله |
| SAR بدن (AB) | |
| سر SAR (AB) | |
| Body SAR (ABD) | |
| سر SAR (ABD) | |
بستر های نرم افزاری
| تراشه | Qualcomm Snapdragon 720G (SM7125) |
| پردازنده | هشت هسته ای (2x2.3 گیگاهرتز Kryo 465 Gold & 6x1.8 GHz Kryo 465 Silver) |
| بیت | 64Bit |
| هسته | 8 هسته |
| فناوری فرایند | 8 نانومتر |
| GPU | Adreno 618 |
| هسته های گرافیکی | |
| فرکانس GPU | |
| نسخه آندروید | اندروید 12 ، MIUI 13 |
| بازی فروشگاه |
حافظه
| ظرفیت RAM | رام 64 گیگابایت - رم 4 گیگابایت رام 128 گیگابایت - رم 6 گیگابایت |
| نوع RAM | |
| ذخیره سازی | رام 64 گیگابایت - رم 4 گیگابایت رام 128 گیگابایت - رم 6 گیگابایت UFS 2.1 |
| SD کارت حافظه | microSDXC (شکاف اختصاصی) |
نمرات عملکرد
امتیاز آنتوتو |
275k
• Antutu نسخه 8
|
باتری
| ظرفیت | 5020 میلی آمپر |
| نوع | لی پو |
| فناوری شارژ سریع | |
| سرعت شارژ | 18W |
| زمان پخش ویدیو | |
| شارژ سریع | بله 18 وات |
| شارژ بی سیم | نه |
| شارژ معکوس |
دوربین
| وضوح | 48 MP |
| سنسور | سامسونگ S5KGM2 |
| روزنه | F / 1.8 |
| اندازه پیکسل | 0.8μm |
| اندازه سنسور | 1 / 2.25 " |
| زوم اپتیکال | |
| عدسی | وسیع |
| اضافی | PDAF |
| وضوح | 8 MP |
| سنسور | |
| روزنه | F / 2.2 |
| اندازه پیکسل | 1.12μm |
| اندازه سنسور | 1 / 4.0 " |
| زوم اپتیکال | |
| عدسی | 13 میلی متر (فوق عریض) |
| اضافی |
| وضوح | 5 MP |
| سنسور | |
| روزنه | F / 2.4 |
| اندازه پیکسل | 1.12μm |
| اندازه سنسور | |
| زوم اپتیکال | |
| عدسی | میکرو |
| اضافی |
| وضوح | 2 MP |
| سنسور | |
| روزنه | F / 2.4 |
| اندازه پیکسل | |
| اندازه سنسور | |
| زوم اپتیکال | |
| عدسی | عمق |
| اضافی |
| رزولوشن تصویر | مگاپیکسل 48 |
| وضوح تصویر و FPS | 3840x2160 (4K UHD) - (30 فریم در ثانیه) 1920x1080 (کامل) - (30/60/120 فریم در ثانیه) 1280x720 (HD) - (30/960 فریم در ثانیه) |
| تثبیت کننده نوری (OIS) | نه |
| تثبیت الکترونیکی (EIS) | بله |
| فیلم حرکت آهسته | بله 960 فریم بر ثانیه |
| امکانات | فلاش LED ، HDR ، پانوراما |
امتیاز DxOMark
| امتیاز موبایل (عقب) |
سیار
عکس
ویدئو
|
| امتیاز سلفی |
سلفی
عکس
ویدئو
|
دوربین SELFIE
| وضوح | 16 MP |
| سنسور | |
| روزنه | |
| اندازه پیکسل | 1.0μm |
| اندازه سنسور | |
| عدسی | |
| اضافی |
| وضوح تصویر و FPS | 1080p @ 30fps |
| امکانات | HDR ، پانوراما |
سوالات متداول Xiaomi Redmi Note 9S
باتری گوشی شیائومی ردمی نوت 9 اس چقدر دوام می آورد؟
باتری ردمی نوت 9 اس شیائومی 5020 میلی آمپر ساعت ظرفیت دارد.
آیا شیائومی ردمی نوت 9 اس NFC دارد؟
خیر، شیائومی ردمی نوت 9 اس NFC ندارد
نرخ به روز رسانی شیائومی ردمی نوت 9 اس چیست؟
شیائومی ردمی نوت 9 اس دارای نرخ رفرش 60 هرتز است.
نسخه اندروید شیائومی ردمی نوت 9 اس چیست؟
نسخه اندروید شیائومی ردمی نوت 9 اس اندروید 12، MIUI 13 است.
وضوح صفحه نمایش شیائومی ردمی نوت 9 اس چقدر است؟
وضوح صفحه نمایش ردمی نوت 9 اس شیائومی 1080 در 2400 پیکسل است.
آیا شیائومی ردمی نوت 9 اس شارژ بی سیم دارد؟
خیر، شیائومی ردمی نوت 9 اس شارژ بی سیم ندارد.
آیا شیائومی ردمی نوت 9 اس در برابر آب و گرد و غبار مقاوم است؟
بله، شیائومی ردمی نوت 9 اس در برابر آب و گرد و غبار مقاوم است.
آیا شیائومی ردمی نوت 9 اس دارای جک 3.5 میلی متری هدفون است؟
بله، شیائومی ردمی نوت 9 اس دارای جک 3.5 میلی متری هدفون است.
مگاپیکسل دوربین ردمی نوت 9 اس شیائومی چیست؟
شیائومی ردمی نوت 9 اس دارای دوربین 48 مگاپیکسلی است.
سنسور دوربین شیائومی ردمی نوت 9 اس چیست؟
شیائومی ردمی نوت 9 اس دارای سنسور دوربین سامسونگ S5KGM2 است.
قیمت شیائومی ردمی نوت 9 اس چقدر است؟
قیمت شیائومی ردمی نوت 9 اس 220 دلار است.
کدام نسخه MIUI آخرین آپدیت شیائومی ردمی نوت 9 اس خواهد بود؟
MIUI 14 آخرین نسخه MIUI شیائومی Redmi Note 9S خواهد بود.
کدام نسخه اندروید آخرین آپدیت شیائومی ردمی نوت 9 اس خواهد بود؟
اندروید 12 آخرین نسخه اندروید شیائومی ردمی نوت 9 اس خواهد بود.
شیائومی ردمی نوت 9 اس چند به روز رسانی دریافت خواهد کرد؟
شیائومی ردمی نوت 9 اس 3 MIUI و 3 سال آپدیت امنیتی اندروید تا MIUI 14 دریافت خواهد کرد.
شیائومی ردمی نوت 9 اس چند سال بهروزرسانی دریافت میکند؟
شیائومی ردمی نوت 9 اس از سال 3 بهروزرسانی امنیتی 2022 ساله دریافت میکند.
شیائومی ردمی نوت 9 اس هر چند وقت یک بار به روز رسانی می شود؟
شیائومی ردمی نوت 9 اس هر 3 ماه یکبار آپدیت می شود.
شیائومی ردمی نوت 9 اس با کدام نسخه اندروید عرضه می شود؟
شیائومی ردمی نوت 9 اس با رابط کاربری MIUI 11 مبتنی بر اندروید 10 عرضه شد
شیائومی ردمی نوت 9 اس چه زمانی بهروزرسانی MIUI 13 را دریافت میکند؟
شیائومی ردمی نوت 9 اس آپدیت MIUI 13 را در سه ماهه سوم 3 دریافت خواهد کرد.
شیائومی ردمی نوت 9 اس چه زمانی بهروزرسانی اندروید 12 را دریافت میکند؟
شیائومی ردمی نوت 9 اس آپدیت اندروید 12 را در سه ماهه سوم 3 دریافت خواهد کرد.
شیائومی ردمی نوت 9 اس چه زمانی بهروزرسانی اندروید 13 را دریافت میکند؟
خیر، شیائومی ردمی نوت 9 اس آپدیت اندروید 13 را دریافت نخواهد کرد.
پشتیبانی بهروزرسانی ردمی نوت 9 اس شیائومی چه زمانی به پایان میرسد؟
پشتیبانی از بروزرسانی ردمی نوت 9 اس شیائومی در سال 2023 به پایان می رسد.
نظرات و نظرات کاربران Xiaomi Redmi Note 9S
بررسی ویدیویی ردمی نوت 9 اس شیائومی
شیائومی ردمی نوت 9S
×

اگر از این گوشی استفاده می کنید یا تجربه کار با این گوشی را دارید، این گزینه را انتخاب کنید.
اگر از این گوشی استفاده نکرده اید و فقط می خواهید نظر خود را بنویسید، این گزینه را انتخاب کنید.
وجود دارد 105 نظرات در مورد این محصول