PIENI C65
~ 129–9933 XNUMX ₹
POCO C65 Tärkeimmät tiedot
- Korkea virkistystaajuus nopea lataus Korkea akun kapasiteetti Useita värivaihtoehtoja
- IPS-näyttö 1080p videotallennus HD+ näyttö Ei 5G-tukea
POCO C65 täydelliset tekniset tiedot
Yleiset tiedot
TUODA MARKKINOILLE
| Brändi | HYVIN |
| Ilmoitti | 2023, marraskuu 05 |
| Koodinimi | hullu |
| Mallin numero | |
| Release Date | 2023, marraskuu 06 |
| Out Price | 129.00 $ / 159.73 € |
NÄYTTÖ
| Tyyppi | IPS LCD |
| Kuvasuhde ja PPI | Tiheys 260 ppi |
| Koko | 6.74 tuumaa, 109.7 cm2 (~ 83.7% näytön ja rungon suhde) |
| Virkistystaajuus | 90 Hz |
| päätöslauselma | 720 x 1600 pikseliä |
| Huippukirkkaus (nit) | 90 Hz, 450 nitiä (tyyppi), 600 nitiä (HBM) |
| suojaus | Corning Gorilla Glass |
| Ominaisuudet | IPS-LCD, |
RUNKO
| Colors |
Musta Sininen Violetti |
| Mitat | 168 x 78 x 8.1 mm (6.61 x 3.07 x 0.32 sisään) |
| Paino | 192 g (6.77 oz) |
| Materiaali | |
| Sertifiointi | |
| Vedenkestävä | |
| Anturit | Sormenjälki (sivulle asennettu), kiihtyvyysanturi, kompassi |
| 3.5mm Jack | |
| NFC | Kyllä (markkina-/alueriippuvainen) |
| Infrapuna | |
| USB-tyyppi | USB Type-C 2.0 |
| Jäähdytysjärjestelmä | |
| HDMI | |
| Kaiuttimen äänenvoimakkuus (dB) |
verkkotuotteet
Taajuudet
| Elektroniikka | GSM / HSPA / LTE |
| 2G-yhtyeet | GSM 850/900/1800/1900 - SIM 1 ja SIM 2 |
| 3G-yhtyeet | HSDPA 850 / 900 / 1700 (AWS) / 1900 / 2100 - kansainvälinen |
| 4G-yhtyeet | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41, 66 - kansainvälinen |
| 5G-yhtyeet | |
| TD-SCDMA | |
| suunnistus | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Verkon nopeus | HSPA, LTE |
Muuta
| SIM-kortin tyyppi | Nano-SIM, kaksoisvalmiustila |
| SIM-alueen numero | dual SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, kaksikaistainen |
| Bluetooth: | 5.3, A2DP, LE |
| Volta | Kyllä |
| FM-radio | FM-radio, äänitys |
SAR-ARVOFCC-raja on 1.6 W/kg mitattuna 1 gramman kudostilavuudessa.
| Rungon SAR (AB) | |
| Pää SAR (AB) | |
| Body SAR (ABD) | |
| Pään SAR (ABD) | |
Suorituskyky
PLATFORM
| Piirisarja | Mediatek MT6769Z Helio G85 (12nm) |
| prosessori | Kahdeksanytiminen (2x2.0 GHz Cortex-A75 ja 6x1.8 GHz Cortex-A55) |
| Bittiä | |
| Cores | 8 Core |
| Prosessitekniikka | |
| GPU | Mali-G52 MC2 |
| GPU-ytimet | |
| GPU-taajuus | |
| Android-versio | Android 13, MIUI 14 POCO:lle |
| Pelaa Store |
MUISTI
| RAM-muistin kapasiteetti | 4GB 6GB 8GB |
| RAM-tyyppi | |
| varastointi | 128GB, 256GB |
| SD-korttipaikka | microSDXC (erillinen paikka) |
SUORITUSPISTEET
Antutu Pisteet |
242885
• Antutu v9
|
Akku
| Koko | 5000 mAh |
| Tyyppi | LiPo |
| Pikalataustekniikka | |
| Latausnopeus | 18W |
| Videon toistoaika | |
| Nopea lataus | Kyllä |
| Wireless Lataaminen | Ei |
| Käänteinen lataus | Ei |
Kamera
PÄÄKAMERA Seuraavat ominaisuudet voivat vaihdella ohjelmistopäivityksen mukaan.
Ensimmäinen kamera
| päätöslauselma | 50 megapikseliä |
| Tunnistin | |
| aukko | f / 1.8 |
| Pixel Size | 0.64μm |
| Anturin koko | |
| Optinen zoom | |
| Linssi | 28mm (leveä) |
| Lisää | PDAF |
Toinen kamera
| päätöslauselma | 2 megapikseliä |
| Tunnistin | |
| aukko | f / 2.4 |
| Pixel Size | |
| Anturin koko | |
| Optinen zoom | |
| Linssi | (makro) |
| Lisää |
Kolmas kamera
| päätöslauselma | 08 megapikseliä |
| Tunnistin | |
| aukko | |
| Pixel Size | |
| Anturin koko | |
| Optinen zoom | |
| Linssi | (apulinssi) |
| Lisää |
| Kuvan resoluutio | 50 megapikseliä |
| Videon resoluutio ja FPS | 1080p @ 30fps |
| Optinen stabilointi (OIS) | Ei |
| Elektroninen stabilointi (EIS) | |
| Hidastettu video | |
| Ominaisuudet | LED-salama, HDR |
DxOMark-pisteet
| Mobiilipisteet (takana) |
mobile
Kuva
Video
|
| Selfien pisteet |
itse
Kuva
Video
|
SELFIE-KAMERA
Ensimmäinen kamera
| päätöslauselma | 8 megapikseliä |
| Tunnistin | |
| aukko | f / 2.0 |
| Pixel Size | 8 megapikseliä |
| Anturin koko | |
| Linssi | |
| Lisää |
Kolmas kamera
| päätöslauselma | |
| Tunnistin | |
| aukko | |
| Pixel Size | |
| Anturin koko | |
| Linssi | |
| Lisää |
| Videon resoluutio ja FPS | 1080p @ 30fps |
| Ominaisuudet | HDR |
POCO C65 UKK
Kuinka kauan POCO C65:n akku kestää?
POCO C65 akun kapasiteetti on 5000 mAh.
Onko POCO C65:ssä NFC?
Kyllä, POCO C65:ssä on NFC
Mikä on POCO C65 -virkistystaajuus?
POCO C65:ssä on 90 Hz:n virkistystaajuus.
Mikä on POCO C65:n Android-versio?
POCO C65 Android -versio on Android 13, MIUI 14 POCO:lle.
Mikä on POCO C65:n näytön tarkkuus?
POCO C65:n näytön tarkkuus on 720 x 1600 pikseliä.
Onko POCO C65:ssä langaton lataus?
Ei, POCO C65:ssä ei ole langatonta latausta.
Onko POCO C65 veden- ja pölynkestävä?
Ei, POCO C65 ei ole veden- ja pölynkestävä.
Mikä on POCO C65 -kameran megapikseliä?
POCO C65:ssä on 50 megapikselin kamera.
Mikä on POCO C65:n hinta?
POCO C65:n hinta on 129 dollaria.
POCO C65 Käyttäjien arviot ja mielipiteet
POCO C65 Video Arvostelut
Arvostelu Youtubessa
PIENI C65
×
Jos käytät tätä puhelinta tai sinulla on kokemusta tästä puhelimesta, valitse tämä vaihtoehto.
Valitse tämä vaihtoehto, jos et ole käyttänyt tätä puhelinta ja haluat vain kirjoittaa kommentin.
On 0 kommentteja tästä tuotteesta.