Xiaomi Pad 5 Pro Wi-Fi
Xiaomi Mi Pad 5 Pro Wi-Fissä ei ole 5G:tä, mutta sillä on sama suorituskyky.
Xiaomi Pad 5 Pro Wi-Fi-avaintiedot
- Korkea virkistystaajuus nopea lataus Korkea RAM-kapasiteetti Korkea akun kapasiteetti
- IPS-näyttö Ei SD-korttipaikkaa Ei kuulokeliitäntää Vanha ohjelmistoversio
Xiaomi Pad 5 Pro Wi-Fi:n täydelliset tekniset tiedot
| Brändi | Xiaomi |
| Ilmoitti | |
| Koodinimi | elish |
| Mallin numero | M2105K81AC |
| Release Date | 2021. elokuuta 10 |
| Out Price | Tietoja 300 EUR |
NÄYTTÖ
| Tyyppi | IPS LCD |
| Kuvasuhde ja PPI | 16:10 suhde - 274 ppi tiheys |
| Koko | 11.0 tuumaa, 350.9 cm2 (~ 82.8% näytön ja rungon suhde) |
| Virkistystaajuus | 120 Hz |
| päätöslauselma | 1600 x 2560 pikseliä |
| Huippukirkkaus (nit) | |
| suojaus | |
| Ominaisuudet |
RUNKO
| Colors |
Musta Valkoinen |
| Mitat | 254.7 • 166.3 • 6.9 mm (10.03 • 6.55 • 0.27 tuumaa |
| Paino | 515 g (1.14 lb) |
| Materiaali | Lasi etuosa, alumiininen takaosa, muovinen takaosa |
| Sertifiointi | |
| Vedenkestävä | |
| Anturit | Kiihtyvyysanturi, gyroskooppi, läheisyys, kompassi |
| 3.5mm Jack | Ei |
| NFC | Ei |
| Infrapuna | |
| USB-tyyppi | USB Type-C |
| Jäähdytysjärjestelmä | |
| HDMI | |
| Kaiuttimen äänenvoimakkuus (dB) |
verkkotuotteet
Taajuudet
| Elektroniikka | - |
| 2G-yhtyeet | - |
| 3G-yhtyeet | - |
| 4G-yhtyeet | - |
| 5G-yhtyeet | - |
| TD-SCDMA | |
| suunnistus | Kyllä, A-GPS, GLONASS, GALILEO |
| Verkon nopeus | - |
| SIM-kortin tyyppi | - |
| SIM-alueen numero | - |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, kaksikaistainen, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth: | 5.2, A2DP, LE |
| Volta | Kyllä |
| FM-radio | Ei |
| Rungon SAR (AB) | |
| Pää SAR (AB) | |
| Body SAR (ABD) | |
| Pään SAR (ABD) | |
PLATFORM
| Piirisarja | Qualcomm SM8250-AC Snapdragon 870 (7 nm) |
| prosessori | Kahdeksanytiminen (1x3.2 GHz Kryo 585 & 3x2.42 GHz Kryo 585 & 4x1.80 GHz Kryo 585) |
| Bittiä | |
| Cores | |
| Prosessitekniikka | |
| GPU | Adreno 650 |
| GPU-ytimet | |
| GPU-taajuus | |
| Android-versio | Android 11, miui 12.5 |
| Pelaa Store |
MUISTI
| RAM-muistin kapasiteetti | 256 Gt 6 Gt RAM-muistia |
| RAM-tyyppi | |
| varastointi | 128 Gt 6 Gt RAM-muistia |
| SD-korttipaikka | Ei |
SUORITUSPISTEET
Antutu Pisteet |
• AnTuTu
|
Akku
| Koko | 8600 mAh |
| Tyyppi | LiPo |
| Pikalataustekniikka | |
| Latausnopeus | 22.5W |
| Videon toistoaika | |
| Nopea lataus | |
| Wireless Lataaminen | |
| Käänteinen lataus |
Kamera
| Kuvan resoluutio | 12 megapikseliä |
| Videon resoluutio ja FPS | 4K@30fps, 1080p@30fps |
| Optinen stabilointi (OIS) | |
| Elektroninen stabilointi (EIS) | |
| Hidastettu video | |
| Ominaisuudet |
DxOMark-pisteet
| Mobiilipisteet (takana) |
mobile
Kuva
Video
|
| Selfien pisteet |
itse
Kuva
Video
|
SELFIE-KAMERA
| Videon resoluutio ja FPS | |
| Ominaisuudet |
Xiaomi Pad 5 Pro Wi-Fi UKK
Kuinka kauan Xiaomi Pad 5 Pro Wi-Fi:n akku kestää?
Xiaomi Pad 5 Pro Wi-Fi -akun kapasiteetti on 8600 mAh.
Onko Xiaomi Pad 5 Pro Wi-Fissä NFC?
Ei, Xiaomi Pad 5 Pro Wi-Fi ei sisällä NFC:tä
Mikä on Xiaomi Pad 5 Pro Wi-Fi -virkistystaajuus?
Xiaomi Pad 5 Pro Wi-Fin virkistystaajuus on 120 Hz.
Mikä on Xiaomi Pad 5 Pro Wi-Fin Android-versio?
Xiaomi Pad 5 Pro Wi-Fi Android -versio on Android 11, MIUI 12.5.
Mikä on Xiaomi Pad 5 Pro Wi-Fin näytön tarkkuus?
Xiaomi Pad 5 Pro Wi-Fi -näytön resoluutio on 1600 x 2560 pikseliä.
Onko Xiaomi Pad 5 Pro Wi-Fissä langaton lataus?
Ei, Xiaomi Pad 5 Pro Wi-Fissä ei ole langatonta latausta.
Onko Xiaomi Pad 5 Pro Wi-Fi veden- ja pölynkestävä?
Ei, Xiaomi Pad 5 Pro Wi-Fi ei ole veden- ja pölynkestävä.
Onko Xiaomi Pad 5 Pro Wi-Fi:ssä 3.5 mm:n kuulokeliitäntä?
Ei, Xiaomi Pad 5 Pro Wi-Fissä ei ole 3.5 mm:n kuulokeliitäntää.
Mikä on Xiaomi Pad 5 Pro Wi-Fi -kameran megapikseliä?
Xiaomi Pad 5 Pro Wi-Fi -puhelimessa on 12 megapikselin kamera.
Mikä on Xiaomi Pad 5 Pro Wi-Fin hinta?
Xiaomi Pad 5 Pro Wi-Fin hinta on 370 dollaria.
Mikä MIUI-versio on viimeinen Xiaomi Pad 5 Pro Wi-Fi -päivitys?
MIUI 15 on viimeinen MIUI-versio Xiaomi Pad 5 Pro WIFI:stä.
Mikä Android-versio on viimeinen Xiaomi Pad 5 Pro Wi-Fi -päivitys?
Android 13 on viimeinen Android-versio Xiaomi Pad 5 Pro WIFI:stä.
Kuinka monta päivitystä Xiaomi Pad 5 Pro Wi-Fi saa?
Xiaomi Pad 5 Pro WIFI saa 3 MIUI:n ja 3 vuoden Android-tietoturvapäivitykset MIUI 15:een asti.
Kuinka monta vuotta Xiaomi Pad 5 Pro Wi-Fi saa päivityksiä?
Xiaomi Pad 5 Pro WIFI saa 3 vuoden tietoturvapäivityksen vuodesta 2022 lähtien.
Kuinka usein Xiaomi Pad 5 Pro Wi-Fi saa päivityksiä?
Xiaomi Pad 5 Pro WIFI päivitetään 3 kuukauden välein.
Millä Android-versiolla Xiaomi Pad 5 Pro Wi-Fi on pakkauksessa?
Xiaomi Pad 5 Pro WIFI pakkauksesta ulos MIUI 12.5 Android 11:een perustuvalla
Milloin Xiaomi Pad 5 Pro Wi-Fi saa MIUI 13 -päivityksen?
Xiaomi Pad 5 Pro WIFI on jo saanut MIUI 13 -päivityksen.
Milloin Xiaomi Pad 5 Pro Wi-Fi saa Android 12 -päivityksen?
Xiaomi Pad 5 Pro WIFI saa Android 12L -päivityksen vuoden 3 kolmannella neljänneksellä
Milloin Xiaomi Pad 5 Pro Wi-Fi saa Android 13 -päivityksen?
Kyllä, Xiaomi Pad 5 Pro WIFI saa Android 13 -päivityksen vuoden 3 kolmannella neljänneksellä.
Milloin Xiaomi Pad 5 Pro Wi-Fi -päivitystuki päättyy?
Xiaomi Pad 5 Pro WIFI -päivitystuki päättyy vuonna 2024.
Xiaomi Pad 5 Pro Wi-Fi -käyttäjien arvostelut ja mielipiteet
Xiaomi Pad 5 Pro Wi-Fi -videoarvostelut
Xiaomi Pad 5 Pro Wi-Fi
×

Jos käytät tätä puhelinta tai sinulla on kokemusta tästä puhelimesta, valitse tämä vaihtoehto.
Valitse tämä vaihtoehto, jos et ole käyttänyt tätä puhelinta ja haluat vain kirjoittaa kommentin.
Tästä tuotteesta on 0 kommenttia.