LITIR C40
Tha POCO C40 na fhòn POCO leis an JLQ SoC ùr.
Prìomh Shònrachaidhean POCO C40
- Cìs luath Comas bataraidh àrd Ceangalaichean BBC Ioma roghainnean dath
- Taisbeanadh IPS Clàradh bhidio 1080p Sgrion HD+ Gun taic 5G
Geàrr-chunntas POCO C40
Tha am POCO C40 ùr a’ tighinn le deagh shònrachaidhean a tha cinnteach a bheir deagh bheachd. Tha taisbeanadh mòr 6.71-òirleach aige, pròiseasar Octa-core cumhachdach, agus bataraidh mòr 5000mAh. A bharrachd air an sin, thig e le taic airson 4G LTE agus WiFi dà-chòmhlan. Agus mura robh sin gu leòr, tha suidheachadh camara trì-fhillte aige cuideachd le prìomh chamara 50MP agus sensor 2MP. Mar sin ge bith a bheil thu a’ coimhead airson fòn airson obraichean làitheil no dìreach a bheil feum agad air inneal earbsach làitheil, is fhiach beachdachadh air am POCO C40 gu cinnteach.
Coileanadh POCO C40
Bidh tu toilichte le coileanadh an POCO C40. Is e fòn math a th ’ann airson a chleachdadh gu làitheil, le pròiseasar as urrainn na h-aplacaidean agus geamannan meadhanach càileachd agad a làimhseachadh gun dàil sam bith. Tha beatha bataraidh drùidhteach cuideachd, agus mar sin bidh e comasach dhut faighinn tro latha air aon chosgais. A bharrachd air an sin, thig an 10C le charger luath gus an urrainn dhut am bataraidh àrdachadh gu sgiobalta nuair a bhios feum air. A thaobh stòradh, tha 40GB aig an POCO C32 mar an àbhaist, a bu chòir a bhith gu leòr airson a’ mhòr-chuid de dhaoine. Ach, ma tha barrachd àite a dhìth ort tha slot cairt microSD ann cuideachd gus an urrainn dhut barrachd comas stòraidh a chuir ris.
Sònrachaidhean slàn POCO C40
| Dearbh-aithne | Poco |
| Air ainmeachadh | |
| Codename | reothadh |
| Àireamh modail | 220333QPG, 220333QPI |
| Release Date | An t-Ògmhios 2022 |
| Prìs a-mach | Mu 100 EUR |
AN T-EILEANACH
| Type | IPS LCD |
| Co-mheas taobh agus PPI | Co-mheas 20: 9 - dùmhlachd 261 ppi |
| meud | 6.71 òirleach, 108.7 cm2 (~ 83.7% co-mheas sgrion-gu-corp) |
| Ath-nuadhaich Rate | 60 Hz |
| Resolution | 720 x 1600 piogsail |
| Soilleireachd as àirde (nit) | |
| dìon | Corning Ghoile Gorilla 3 |
| feartan |
A 'BHUIDHINN
| Colors |
Dubh Gorm Uaine |
| Meud | 169.6 • 76.6 • 9.1 mm (6.68 • 3.02 • 0.36 a-steach) |
| cuideam | 203g (7.16 oz) |
| Dùthchasach | Aghaidh glainne (Gorilla Glass 3), cùl plastaig |
| Barrantachaidh | |
| Fuasgladh uisge | Chan eil |
| sensaran | Lorgan-meòir (air a chuir air cùl), luathaichear, faisg air làimh |
| 3.5mm Jack | Tha |
| NFC | Tha, an urra ris a’ mhargaidh |
| duine fo-dhearg | |
| Seòrsa USB | USB Type-C 2.0, USB On-The-Go |
| fuarachadh System | |
| HDMI | |
| Fuaim neach-labhairt (dB) |
lìonra
Tricead
| Teicneòlas | GSM / HSPA / LTE |
| Còmhlain 2G | GSM 850/900/1800/1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| Còmhlain 3G | HSDPA 850/900/1900/2100 |
| Còmhlain 4G | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41 |
| Còmhlain 5G | |
| TD-SCDMA | |
| na seòladaireachd | Tha, le A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO |
| Speed Network | HSPA 42.2 / 5.76 Mbps, LTE-A |
| Seòrsa cairt SIM | SIM dùbailte (Nano-SIM, seasamh dùbailte) |
| Àireamh raon SIM | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, bann dùbailte, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| VoLTE | |
| Rèidio FM | Tha |
| Corp SAR (AB) | |
| Ceann SAR (AB) | |
| Corp SAR (ABD) | |
| Ceann SAR (ABD) | |
àrd-chabhsair
| Chipset | JLQ JR510 |
| CPU | Octa-core (4x1.5 GHz & 4x2 GHz) |
| Bits | |
| eitein | |
| Teicneòlas Pròiseas | |
| GPU | |
| GPU Cores | |
| Freagarrachd GPU | |
| Tionndadh Android | Android 11, MIUI 13 |
| Play Store |
MEMORY
| RAM comas | 4GB, 6GB |
| Sgaoileadh | |
| storage | 64GB, 128GB, UFS 2.2 |
| Sliotan Cairt SD | microSDXC (slot coisrigte) |
SGEULACHDAN CHOIMHEARSNACHD
Sgòr Antutu |
• Antutu
|
Bataraidh
| comas | 6000 Mah |
| Type | LiPo |
| Teicneòlas cosgais luath | |
| Astar cìs | 18W |
| Ùine ath-chluich bhidio | |
| Cìsean luath | |
| A 'cur tàille wireless | |
| Cìsean cas |
Camara
| Resolution | |
| Sensor | OV50C uile-choitcheann |
| fhosglaidh | f / 1.8 |
| Meud Pixel | |
| Meud Sensor | |
| Leasaich leudachain | |
| Lens | |
| a bharrachd |
| Resolution | 2 megapixels |
| Sensor | |
| fhosglaidh | f / 2.4 |
| Meud Pixel | |
| Meud Sensor | |
| Leasaich leudachain | |
| Lens | doimhneachd |
| a bharrachd |
| Fuasgladh ìomhaigh | 50 megapixels |
| Fuasgladh Bhidio agus FPS | 1080p @ 30fps |
| Stabilization Optical (OIS) | Chan eil |
| Stabilization eileagtronaigeach (EIS) | |
| Bhidio Gluasad slaodach | |
| feartan | Flash LED, HDR, panorama |
Sgòr DxOMark
| Sgòr Fòn-làimhe (Cùl) |
-làimhe
Dealbh
Video
|
| Sgòr Selfie |
selfie
Dealbh
Video
|
CAMERA FÈIN
| Resolution | 5 BP |
| Sensor | |
| fhosglaidh | f / 2.0 |
| Meud Pixel | |
| Meud Sensor | |
| Lens | |
| a bharrachd |
| Fuasgladh Bhidio agus FPS | 1080p @ 30fps |
| feartan |
Ceistean Cumanta air POCO C40
Dè cho fada ‘s a mhaireas bataraidh am POCO C40?
Tha comas aig bataraidh POCO C40 de 6000 mAh.
A bheil NFC aig POCO C40?
Tha, tha NFC aig POCO C40
Dè a th’ ann an ìre ùrachaidh POCO C40?
Tha ìre ùrachaidh 40 Hz aig POCO C60.
Dè an dreach Android de POCO C40?
Is e an dreach POCO C40 Android Android 11, MIUI 13.
Dè an rùn taisbeanaidh a th’ aig POCO C40?
Is e rùn taisbeanaidh POCO C40 720 x 1600 piogsail.
A bheil cosgais gun uèir aig POCO C40?
Chan e, chan eil cosgais gun uèir aig POCO C40.
A bheil am POCO C40 an aghaidh uisge is duslach?
Chan e, chan eil uisge agus duslach aig POCO C40.
A bheil am POCO C40 a’ tighinn le jack headphone 3.5mm?
Tha, tha jack headphone 40mm aig POCO C3.5.
Dè a th’ ann am megapixels camara POCO C40?
Tha camara 40MP aig POCO C50.
Dè a th ’ann an sensor camara POCO C40?
Tha sensor camara Omnivision OV40C aig POCO C50.
Dè a’ phrìs a th’ air POCO C40?
Is e prìs POCO C40 $ 180.
Dè an dreach MIUI a bhios mar ùrachadh mu dheireadh de POCO C40?
Is e MIUI 16 an dreach MIUI mu dheireadh de POCO C40.
Dè an dreach Android a bhios mar ùrachadh mu dheireadh de POCO C40?
Is e Android 13 an dreach Android mu dheireadh de POCO C40.
Cia mheud ùrachadh a gheibh POCO C40?
Gheibh POCO C40 3 MIUI agus 3 bliadhna de dh’ ùrachadh tèarainteachd Android gu MIUI 16.
Cò mheud bliadhna a gheibh POCO C40 ùrachaidhean?
Gheibh POCO C40 3 bliadhna de dh’ ùrachadh tèarainteachd bho 2022.
Dè cho tric a gheibh POCO C40 ùrachaidhean?
Bidh POCO C40 a’ faighinn ùrachadh gach 3 mìosan.
POCO C40 a-mach às a’ bhogsa leis an dreach Android?
POCO C40 a-mach às a’ bhogsa le MIUI 13 stèidhichte air Android 11.
Cuin a gheibh POCO C40 an ùrachadh MIUI 13?
POCO C40 air a chuir air bhog le MIUI 13 taobh a-muigh bogsa.
Cuin a gheibh POCO C40 an ùrachadh Android 12?
Gheibh POCO C40 ùrachadh Android 12 ann an Q3 2022.
Cuin a gheibh POCO C40 an ùrachadh Android 13?
Gheibh, gheibh POCO C40 ùrachadh Android 13 ann an Q3 2023.
Cuin a thig taic ùrachadh POCO C40 gu crìch?
Thig taic ùrachadh POCO C40 gu crìch air 2025.
POCO C40 Lèirmheasan agus Beachdan Luchd-cleachdaidh
Lèirmheasan bhidio POCO C40
LITIR C40
×

Ma tha thu a’ cleachdadh am fòn seo no ma tha eòlas agad air a’ fòn seo, tagh an roghainn seo.
Tagh an roghainn seo mura h-eil thu air am fòn seo a chleachdadh agus dìreach airson beachd a sgrìobhadh.
Tha 16 beachdan mun toradh seo.