LITIR C65
~ $129 - ₹ 9933
Prìomh Shònrachaidhean POCO C65
- Ath-nuadhaich Àrd-ìre Cìs luath Comas bataraidh àrd Ioma roghainnean dath
- Taisbeanadh IPS Clàradh bhidio 1080p Sgrion HD+ Gun taic 5G
Sònrachaidhean slàn POCO C65
Specs Coitcheann
FOILLSEACHADH
| Dearbh-aithne | Poco |
| Air ainmeachadh | 2023, Samhain 05 |
| Codename | gèile |
| Àireamh modail | |
| Release Date | 2023, Samhain 06 |
| Prìs a-mach | $129.00 / €159.73 |
AN T-EILEANACH
| Type | IPS LCD |
| Co-mheas taobh agus PPI | dùmhlachd 260 ppi |
| meud | 6.74 òirleach, 109.7 cm2 (~ 83.7% co-mheas sgrion-gu-corp) |
| Ath-nuadhaich Rate | 90 Hz |
| Resolution | 720 x 1600 piogsail |
| Soilleireachd as àirde (nit) | 90Hz, 450 nits (typ), 600 nits (HBM) |
| dìon | Corning Gorilla Glass |
| feartan | IPS-LCD, |
A 'BHUIDHINN
| Colors |
Dubh Gorm Purpaidh |
| Meud | 168 x 78 x 8.1 mm (6.61 x 3.07 x 0.32 ann) |
| cuideam | 192 g (6.77 oz) |
| Dùthchasach | |
| Barrantachaidh | |
| Fuasgladh uisge | |
| sensaran | Lorgan-meòir (air an cur suas air an taobh), luathaichear, combaist |
| 3.5mm Jack | |
| NFC | Tha (an urra ris a’ mhargaidh/sgìre) |
| duine fo-dhearg | |
| Seòrsa USB | USB seòrsa-C 2.0 |
| fuarachadh System | |
| HDMI | |
| Fuaim neach-labhairt (dB) |
lìonra
Tricead
| Teicneòlas | GSM / HSPA / LTE |
| Còmhlain 2G | GSM 850/900/1800/1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| Còmhlain 3G | HSDPA 850/900/1700(AWS) / 1900/2100 - Eadar-nàiseanta |
| Còmhlain 4G | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41, 66 - Eadar-nàiseanta |
| Còmhlain 5G | |
| TD-SCDMA | |
| na seòladaireachd | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Speed Network | HSPA, LTE |
Tha cuid eile
| Seòrsa cairt SIM | Nano-SIM, seasamh dùbailte dùbailte |
| Àireamh raon SIM | SIM dùbailte |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, còmhlan dùbailte |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, LE |
| VoLTE | Tha |
| Rèidio FM | Rèidio FM, clàradh |
LUACH SARIs e crìoch FCC 1.6 W / kg air a thomhas ann an tomhas-lìonaidh de 1 gram de clò.
| Corp SAR (AB) | |
| Ceann SAR (AB) | |
| Corp SAR (ABD) | |
| Ceann SAR (ABD) | |
Coileanaidh
àrd-chabhsair
| Chipset | Mediatek MT6769Z Helio G85 (12nm) |
| CPU | Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.8 GHz Cortex-A55) |
| Bits | |
| eitein | 8 Core |
| Teicneòlas Pròiseas | |
| GPU | Mali-G52 MC2 |
| GPU Cores | |
| Freagarrachd GPU | |
| Tionndadh Android | Android 13, MIUI 14 airson POCO |
| Play Store |
MEMORY
| RAM comas | 4GB 6GB 8GB |
| Sgaoileadh | |
| storage | 128GB, 256GB |
| Sliotan Cairt SD | microSDXC (slot coisrigte) |
SGEULACHDAN CHOIMHEARSNACHD
Sgòr Antutu |
242885
• Antutu v9
|
Bataraidh
| comas | 5000 Mah |
| Type | LiPo |
| Teicneòlas cosgais luath | |
| Astar cìs | 18W |
| Ùine ath-chluich bhidio | |
| Cìsean luath | Tha |
| A 'cur tàille wireless | Chan eil |
| Cìsean cas | Chan eil |
Camara
PRÌOMH CAMERA Faodaidh na feartan a leanas a bhith eadar-dhealaichte leis an ùrachadh bathar-bog.
A 'chiad chamara
| Resolution | 50 megapixels |
| Sensor | |
| fhosglaidh | f / 1.8 |
| Meud Pixel | 0.64µm |
| Meud Sensor | |
| Leasaich leudachain | |
| Lens | 28mm (leud) |
| a bharrachd | PDAF |
An dàrna camara
| Resolution | 2 megapixels |
| Sensor | |
| fhosglaidh | f / 2.4 |
| Meud Pixel | |
| Meud Sensor | |
| Leasaich leudachain | |
| Lens | (macro) |
| a bharrachd |
An treas camara
| Resolution | 08 megapixels |
| Sensor | |
| fhosglaidh | |
| Meud Pixel | |
| Meud Sensor | |
| Leasaich leudachain | |
| Lens | (lionsa cuideachail) |
| a bharrachd |
| Fuasgladh ìomhaigh | 50 megapixels |
| Fuasgladh Bhidio agus FPS | 1080p @ 30fps |
| Stabilization Optical (OIS) | Chan eil |
| Stabilization eileagtronaigeach (EIS) | |
| Bhidio Gluasad slaodach | |
| feartan | Flash LED, HDR |
Sgòr DxOMark
| Sgòr Fòn-làimhe (Cùl) |
-làimhe
Dealbh
Video
|
| Sgòr Selfie |
selfie
Dealbh
Video
|
CAMERA FÈIN
A 'chiad chamara
| Resolution | 8 megapixels |
| Sensor | |
| fhosglaidh | f / 2.0 |
| Meud Pixel | 8 megapixels |
| Meud Sensor | |
| Lens | |
| a bharrachd |
An treas camara
| Resolution | |
| Sensor | |
| fhosglaidh | |
| Meud Pixel | |
| Meud Sensor | |
| Lens | |
| a bharrachd |
| Fuasgladh Bhidio agus FPS | 1080p @ 30fps |
| feartan | HDR |
Ceistean Cumanta air POCO C65
Dè cho fada ‘s a mhaireas bataraidh am POCO C65?
Tha comas aig bataraidh POCO C65 de 5000 mAh.
A bheil NFC aig POCO C65?
Tha, tha NFC aig POCO C65
Dè a th’ ann an ìre ùrachaidh POCO C65?
Tha ìre ùrachaidh 65 Hz aig POCO C90.
Dè an dreach Android de POCO C65?
Is e an dreach POCO C65 Android Android 13, MIUI 14 airson POCO.
Dè an rùn taisbeanaidh a th’ aig POCO C65?
Is e rùn taisbeanaidh POCO C65 720 x 1600 piogsail.
A bheil cosgais gun uèir aig POCO C65?
Chan e, chan eil cosgais gun uèir aig POCO C65.
A bheil am POCO C65 an aghaidh uisge is duslach?
Chan e, chan eil uisge agus duslach aig POCO C65.
Dè a th’ ann am megapixels camara POCO C65?
Tha camara 65MP aig POCO C50.
Dè a’ phrìs a th’ air POCO C65?
Is e prìs POCO C65 $ 129.
POCO C65 Lèirmheasan agus Beachdan Luchd-cleachdaidh
Lèirmheasan bhidio POCO C65
Lèirmheas air Youtube
LITIR C65
×
Ma tha thu a’ cleachdadh am fòn seo no ma tha eòlas agad air a’ fòn seo, tagh an roghainn seo.
Tagh an roghainn seo mura h-eil thu air am fòn seo a chleachdadh agus dìreach airson beachd a sgrìobhadh.
Tha 0 beachdan mun toradh seo.