Deargmi 12 5G
~ $ 150 - ₹ 11550
Prìomh fheartan Redmi 12 5G
- Ath-nuadhaich Àrd-ìre Seasmhach uisge-dhìonach Cìs luath Meud neach-labhairt àrd
- Taisbeanadh IPS Clàradh bhidio 1080p Chan eil OIS
Sònrachaidhean slàn Redmi 12 5G
Specs Coitcheann
FOILLSEACHADH
| Dearbh-aithne | Redman |
| Air ainmeachadh | 2023, Ògmhios 28 |
| Codename | sky |
| Àireamh modail | 23076RN8DY, 23076RA4BR, 23076RN4BI |
| Release Date | 2023, Ògmhios 28 |
| Prìs a-mach | Mu 150 EUR |
AN T-EILEANACH
| Type | IPS LCD |
| Co-mheas taobh agus PPI | dùmhlachd 396 ppi |
| meud | 6.79 òirleach, 109.5 cm2 (~ 85.1% co-mheas sgrion-gu-corp) |
| Ath-nuadhaich Rate | 90 Hz |
| Resolution | 1080 x 2460 piogsail |
| Soilleireachd as àirde (nit) | |
| dìon | |
| feartan | IPS LCD, 90Hz |
A 'BHUIDHINN
| Colors |
Dubh Gorm Silver |
| Meud | 168.6 x 76.3 x 8.2 mm (6.64 x 3.00 x 0.32 ann) |
| cuideam | 199 g (7.02 oz) |
| Dùthchasach | Aghaidh glainne, frèam plastaig, cùl glainne |
| Barrantachaidh | IP53, duslach agus frasair |
| Fuasgladh uisge | Tha |
| sensaran | Lorgan-meòir (air an taobh), luathaichear, faisg air làimh, combaist |
| 3.5mm Jack | Tha |
| NFC | Tha |
| duine fo-dhearg | Tha |
| Seòrsa USB | USB Type-C |
| fuarachadh System | |
| HDMI | |
| Fuaim neach-labhairt (dB) | Tha |
lìonra
Tricead
| Teicneòlas | GSM/CDMA/HSPA/EVDO/LTE/5G |
| Còmhlain 2G | GSM 850/900/1800/1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| Còmhlain 3G | HSDPA 850/900/2100 |
| Còmhlain 4G | LTE |
| Còmhlain 5G | n1 / n5 / n8 / n28A /n41 / n78 |
| TD-SCDMA | |
| na seòladaireachd | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Speed Network | HSPA, LTE |
Tha cuid eile
| Seòrsa cairt SIM | Nano-SIM, seasamh dùbailte dùbailte |
| Àireamh raon SIM | SIM dùbailte hybrid |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, còmhlan dùbailte |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, LE |
| VoLTE | Tha |
| Rèidio FM | Chan eil |
LUACH SARIs e crìoch FCC 1.6 W / kg air a thomhas ann an tomhas-lìonaidh de 1 gram de clò.
| Corp SAR (AB) | |
| Ceann SAR (AB) | |
| Corp SAR (ABD) | |
| Ceann SAR (ABD) | |
Coileanaidh
àrd-chabhsair
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 4 Gen 2 (4nm) |
| CPU | |
| Bits | |
| eitein | 8 Core |
| Teicneòlas Pròiseas | 4 nm |
| GPU | |
| GPU Cores | |
| Freagarrachd GPU | |
| Tionndadh Android | Android 13, MIUI 14 |
| Play Store |
MEMORY
| RAM comas | 4GB 6GB 8GB |
| Sgaoileadh | LPDDR4X |
| storage | 128GB, 256GB |
| Sliotan Cairt SD | microSDXC (a ’cleachdadh slot SIM co-roinnte) |
SGEULACHDAN CHOIMHEARSNACHD
Sgòr Antutu |
• Antutu
|
Bataraidh
| comas | 5000 Mah |
| Type | LiPo |
| Teicneòlas cosgais luath | |
| Astar cìs | 18W |
| Ùine ath-chluich bhidio | |
| Cìsean luath | Tha |
| A 'cur tàille wireless | Chan eil |
| Cìsean cas | Chan eil |
Camara
PRÌOMH CAMERA Faodaidh na feartan a leanas a bhith eadar-dhealaichte leis an ùrachadh bathar-bog.
A 'chiad chamara
| Resolution | 50 megapixels |
| Sensor | S5KJN1/OV50D |
| fhosglaidh | f / 1.8 |
| Meud Pixel | |
| Meud Sensor | |
| Leasaich leudachain | |
| Lens | Wide |
| a bharrachd |
An dàrna camara
| Resolution | 8 megapixels |
| Sensor | |
| fhosglaidh | |
| Meud Pixel | |
| Meud Sensor | |
| Leasaich leudachain | |
| Lens | Ultra-leathann |
| a bharrachd |
| Fuasgladh ìomhaigh | 50 megapixels |
| Fuasgladh Bhidio agus FPS | 1080p @ 30fps |
| Stabilization Optical (OIS) | Chan eil |
| Stabilization eileagtronaigeach (EIS) | |
| Bhidio Gluasad slaodach | |
| feartan | Flash LED, HDR |
Sgòr DxOMark
| Sgòr Fòn-làimhe (Cùl) |
-làimhe
Dealbh
Video
|
| Sgòr Selfie |
selfie
Dealbh
Video
|
CAMERA FÈIN
A 'chiad chamara
| Resolution | 5 megapixels |
| Sensor | |
| fhosglaidh | |
| Meud Pixel | 5 megapixels |
| Meud Sensor | |
| Lens | Wide |
| a bharrachd |
An treas camara
| Resolution | |
| Sensor | |
| fhosglaidh | |
| Meud Pixel | |
| Meud Sensor | |
| Lens | |
| a bharrachd |
| Fuasgladh Bhidio agus FPS | 1080p @ 30fps |
| feartan |
Redmi 12 5G Ceistean Cumanta
Dè cho fada ‘s a mhaireas bataraidh an Redmi 12 5G?
Tha comas aig bataraidh Redmi 12 5G 5000 mAh.
A bheil NFC aig Redmi 12 5G?
Tha, tha NFC aig Redmi 12 5G
Dè a th’ ann an ìre ùrachaidh Redmi 12 5G?
Tha ìre ùrachaidh 12 Hz aig Redmi 5 90G.
Dè an dreach Android de Redmi 12 5G?
Is e an dreach Android Redmi 12 5G Android 13, MIUI 14.
Dè an rùn taisbeanaidh aig Redmi 12 5G?
Is e an rùn taisbeanaidh Redmi 12 5G 1080 x 2460 piogsail.
A bheil cosgais gun uèir aig Redmi 12 5G?
Chan e, chan eil cosgais gun uèir aig Redmi 12 5G.
A bheil an Redmi 12 5G an aghaidh uisge is duslach?
Tha, tha Redmi 12 5G an aghaidh uisge is duslach.
A bheil an Redmi 12 5G a’ tighinn le jack headphone 3.5mm?
Tha, tha jack headphone 12mm aig Redmi 5 3.5G.
Dè a th ’ann an megapixels camara Redmi 12 5G?
Tha camara 12MP aig an Redmi 5 50G.
Dè a th ’ann an sensor camara Redmi 12 5G?
Tha sensor camara S12KJN5 / OV5D aig an Redmi 1 50G.
Dè a’ phrìs a th’ aig Redmi 12 5G?
Is e prìs Redmi 12 5G $ 150 .
Lèirmheasan agus beachdan luchd-cleachdaidh Redmi 12 5G
Lèirmheasan bhidio Redmi 12 5G
Lèirmheas air Youtube
Deargmi 12 5G
×


Ma tha thu a’ cleachdadh am fòn seo no ma tha eòlas agad air a’ fòn seo, tagh an roghainn seo.
Tagh an roghainn seo mura h-eil thu air am fòn seo a chleachdadh agus dìreach airson beachd a sgrìobhadh.
Tha 9 beachdan mun toradh seo.