Redmi K70
~ $ 320 - ₹ 24640
Prìomh fheartan Redmi K70
- Taic OIS Ath-nuadhaich Àrd-ìre HyperCharge Comas bataraidh àrd
- Gun slot cairt SD Seann-tionndadh de bathar-bog
Sònrachaidhean slàn Redmi K70
Specs Coitcheann
FOILLSEACHADH
| Dearbh-aithne | Redman |
| Air ainmeachadh | 2023, Samhain 29 |
| Codename | searmonaiche |
| Àireamh modail | 23113RKC6C |
| Release Date | 2023, Samhain 29 |
| Prìs a-mach | Mu 320 EUR |
AN T-EILEANACH
| Type | OLED |
| Co-mheas taobh agus PPI | dùmhlachd 526 ppi |
| meud | 6.67 òirleach, 107.4 cm2 (~ 89.0% co-mheas sgrion-gu-corp) |
| Ath-nuadhaich Rate | 120 Hz |
| Resolution | 1440 x 3200 piogsail |
| Soilleireachd as àirde (nit) | 68B dathan, 120Hz, Dolby Vision, HDR10+, 4000 nits (as àirde) |
| dìon | |
| feartan | OLED |
A 'BHUIDHINN
| Colors |
Dubh Silver Gorm / Uaine Purpaidh |
| Meud | 160.9 x 75 x 8.2 mm (6.33 x 2.95 x 0.32 ann) |
| cuideam | 209 g (7.37 oz) |
| Dùthchasach | |
| Barrantachaidh | |
| Fuasgladh uisge | |
| sensaran | Meòir-lorg (fo thaisbeanadh, optigeach), luathaichear, faisg air làimh, gyro, combaist, speactram dath |
| 3.5mm Jack | |
| NFC | Tha |
| duine fo-dhearg | |
| Seòrsa USB | USB Type-C, OTG |
| fuarachadh System | |
| HDMI | |
| Fuaim neach-labhairt (dB) |
lìonra
Tricead
| Teicneòlas | GSM / CDMA / HSPA / CDMA2000 / LTE / 5G |
| Còmhlain 2G | GSM 850/900/1800/1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| Còmhlain 3G | HSDPA 800/850/900/1700(AWS)/2100 |
| Còmhlain 4G | 1, 3, 4, 5, 8, 18, 19, 26, 28, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 48, 66 |
| Còmhlain 5G | 1, 3, 5, 8, 28, 38, 41, 48, 66, 77, 78 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| na seòladaireachd | GPS (L1+L5), GLONASS (G1), BDS (B1I+B1c+B2a), GALILEO (E1+E5a), QZSS (L1+L5), NavIC (L5) |
| Speed Network | HSPA, LTE-A, 5G |
Tha cuid eile
| Seòrsa cairt SIM | Nano-SIM, seasamh dùbailte dùbailte |
| Àireamh raon SIM | SIM dùbailte |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, còmhlan dùbailte, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, LE |
| VoLTE | Tha |
| Rèidio FM | Chan eil |
LUACH SARIs e crìoch FCC 1.6 W / kg air a thomhas ann an tomhas-lìonaidh de 1 gram de clò.
| Corp SAR (AB) | |
| Ceann SAR (AB) | |
| Corp SAR (ABD) | |
| Ceann SAR (ABD) | |
Coileanaidh
àrd-chabhsair
| Chipset | Qualcomm SM8550-AB Snapdragon 8 Gen 2 (4 nm) |
| CPU | Octa-core (1x3.2 GHz Cortex-X3 & 2x2.8 GHz Cortex-A715 & 2x2.8 GHz Cortex-A710 & 3x2.0 GHz Cortex-A510) |
| Bits | |
| eitein | 8 Core |
| Teicneòlas Pròiseas | 4 nm |
| GPU | Adreno 740 |
| GPU Cores | |
| Freagarrachd GPU | |
| Tionndadh Android | Android 14, HyperOS |
| Play Store |
MEMORY
| RAM comas | 12GB 16GB |
| Sgaoileadh | |
| storage | 256GB, 512GB |
| Sliotan Cairt SD | Chan eil |
SGEULACHDAN CHOIMHEARSNACHD
Sgòr Antutu |
• Antutu
|
Bataraidh
| comas | 5000 Mah |
| Type | LiPo |
| Teicneòlas cosgais luath | |
| Astar cìs | 120W |
| Ùine ath-chluich bhidio | |
| Cìsean luath | Tha |
| A 'cur tàille wireless | Chan eil |
| Cìsean cas | Chan eil |
Camara
PRÌOMH CAMERA Faodaidh na feartan a leanas a bhith eadar-dhealaichte leis an ùrachadh bathar-bog.
A 'chiad chamara
| Resolution | 50 megapixels |
| Sensor | |
| fhosglaidh | f / 1.6 |
| Meud Pixel | 1.0µm |
| Meud Sensor | 1 / 1.55 " |
| Leasaich leudachain | |
| Lens | (farsaing) |
| a bharrachd | PDAF, OIS |
An dàrna camara
| Resolution | 8 megapixels |
| Sensor | |
| fhosglaidh | |
| Meud Pixel | |
| Meud Sensor | |
| Leasaich leudachain | |
| Lens | (uamhasach) |
| a bharrachd |
An treas camara
| Resolution | 2 megapixels |
| Sensor | |
| fhosglaidh | |
| Meud Pixel | |
| Meud Sensor | |
| Leasaich leudachain | |
| Lens | (macro) |
| a bharrachd |
| Fuasgladh ìomhaigh | 50 megapixels |
| Fuasgladh Bhidio agus FPS | 8K@24fps, 4K@24/30/60fps, 1080p@30/60/120/240/960fps, 720p@1920fps, gyro-EIS |
| Stabilization Optical (OIS) | Tha |
| Stabilization eileagtronaigeach (EIS) | |
| Bhidio Gluasad slaodach | |
| feartan | Flash LED, HDR, panorama |
Sgòr DxOMark
| Sgòr Fòn-làimhe (Cùl) |
-làimhe
Dealbh
Video
|
| Sgòr Selfie |
selfie
Dealbh
Video
|
CAMERA FÈIN
A 'chiad chamara
| Resolution | 16 megapixels |
| Sensor | |
| fhosglaidh | |
| Meud Pixel | 16 megapixels |
| Meud Sensor | |
| Lens | (farsaing) |
| a bharrachd |
An treas camara
| Resolution | |
| Sensor | |
| fhosglaidh | |
| Meud Pixel | |
| Meud Sensor | |
| Lens | |
| a bharrachd |
| Fuasgladh Bhidio agus FPS | 1080p@30/60fps, gyro-EIS |
| feartan | HDR |
Redmi K70 Ceistean Cumanta
Dè cho fada ‘s a mhaireas bataraidh an Redmi K70?
Tha comas aig bataraidh Redmi K70 5000 mAh.
A bheil NFC aig Redmi K70?
Tha, tha NFC aig Redmi K70
Dè a th’ ann an ìre ùrachaidh Redmi K70?
Tha ìre ùrachaidh 70 Hz aig Redmi K120.
Dè an dreach Android de Redmi K70?
Is e an dreach Android Redmi K70 Android 14, HyperOS.
Dè an rùn taisbeanaidh aig Redmi K70?
Is e an rùn taisbeanaidh Redmi K70 1440 x 3200 piogsail.
A bheil cosgais gun uèir aig Redmi K70?
Chan e, chan eil cosgais gun uèir aig Redmi K70.
A bheil an Redmi K70 an aghaidh uisge is duslach?
Chan e, chan eil uisge agus duslach aig Redmi K70.
Dè a th ’ann an megapixels camara Redmi K70?
Tha camara 70MP aig an Redmi K50.
Dè a’ phrìs a th’ air Redmi K70?
Is e prìs Redmi K70 $ 320.
Lèirmheasan agus beachdan cleachdaiche Redmi K70
Lèirmheasan bhidio Redmi K70
Lèirmheas air Youtube
Redmi K70
×
Ma tha thu a’ cleachdadh am fòn seo no ma tha eòlas agad air a’ fòn seo, tagh an roghainn seo.
Tagh an roghainn seo mura h-eil thu air am fòn seo a chleachdadh agus dìreach airson beachd a sgrìobhadh.
Tha 0 beachdan mun toradh seo.