Redmi Note 11E Pro
Chan eil Redmi Note 11E Pro nas fheàrr na Redmi Note 11 Pro ach tha e nas fheàrr na Redmi Note 11E.
Prìomh fheartan Redmi Note 11E Pro
- Ath-nuadhaich Àrd-ìre Cìs luath Comas RAM àrd Comas bataraidh àrd
- Clàradh bhidio 1080p Chan eil OIS
Geàrr-chunntas Redmi Note 11E Pro
Sònrachaidhean slàn Redmi Note 11E Pro
| Dearbh-aithne | Redman |
| Air ainmeachadh | |
| Codename | ag iarraidh |
| Àireamh modail | 2201116 SC |
| Release Date | 2022, Màrt |
| Prìs a-mach | Mu 1600 Yuan |
AN T-EILEANACH
| Type | Super AMOLED |
| Co-mheas taobh agus PPI | Co-mheas 20: 9 - dùmhlachd 395 ppi |
| meud | 6.67 òirleach, 107.4 cm2 (~ 86.0% co-mheas sgrion-gu-corp) |
| Ath-nuadhaich Rate | 120 Hz |
| Resolution | 1080 x 2400 piogsail |
| Soilleireachd as àirde (nit) | |
| dìon | Corning Ghoile Gorilla 5 |
| feartan |
A 'BHUIDHINN
| Colors |
Grafite liath Geal bàn Gorm an Atlantaig |
| Meud | 164.2 • 76.1 • 8.1 mm (6.46 • 3.00 • 0.32 a-steach) |
| cuideam | 202g (7.13 oz) |
| Dùthchasach | Aghaidh glainne (Gorilla Glass 5), glainne air ais |
| Barrantachaidh | |
| Fuasgladh uisge | |
| sensaran | Lorgan-meòir (air an taobh), luathaichear, gyro, faisg air làimh, combaist |
| 3.5mm Jack | Tha |
| NFC | Chan eil |
| duine fo-dhearg | |
| Seòrsa USB | USB Type-C 2.0, USB On-The-Go |
| fuarachadh System | |
| HDMI | |
| Fuaim neach-labhairt (dB) |
lìonra
Tricead
| Teicneòlas | GSM/HSPA/LTE/5G |
| Còmhlain 2G | GSM - 850/900/1800/1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| Còmhlain 3G | HSDPA - 800/850/900/1900/2100 |
| Còmhlain 4G | 1, 2, 3, 4, 5,8, 12, 13, 17, 18, 19, 26, 28, 32, 38, 40, 41, 66 |
| Còmhlain 5G | 1, 3, 78 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| na seòladaireachd | Tha, le A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO |
| Speed Network | HSPA 42.2 / 5.76 Mbps, LTE-A (CA), 5G |
| Seòrsa cairt SIM | SIM dùbailte hybrid (Nano-SIM, seasamh dùbailte) |
| Àireamh raon SIM | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, bann dùbailte, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.1, A2DP, LE |
| VoLTE | Tha |
| Rèidio FM | Tha |
| Corp SAR (AB) | |
| Ceann SAR (AB) | |
| Corp SAR (ABD) | |
| Ceann SAR (ABD) | |
àrd-chabhsair
| Chipset | Qualcomm SM6375 Snapdragon 695 5G (6nm) |
| CPU | Octa-core (2x2.2 GHz Kryo 660 Gold & 6x1.7 GHz Kryo 660 Silver) |
| Bits | |
| eitein | |
| Teicneòlas Pròiseas | |
| GPU | Adreno 619 |
| GPU Cores | |
| Freagarrachd GPU | |
| Tionndadh Android | Android 11, MIUI 13 |
| Play Store |
MEMORY
| RAM comas | 128 GB de RAM |
| Sgaoileadh | |
| storage | 64 GB de RAM |
| Sliotan Cairt SD | microSDXC (a ’cleachdadh slot SIM co-roinnte) |
SGEULACHDAN CHOIMHEARSNACHD
Sgòr Antutu |
• Antutu
|
Bataraidh
| comas | 5000 Mah |
| Type | LiPo |
| Teicneòlas cosgais luath | |
| Astar cìs | 67W |
| Ùine ath-chluich bhidio | |
| Cìsean luath | |
| A 'cur tàille wireless | |
| Cìsean cas |
Camara
| Resolution | |
| Sensor | Samsung ISOCELL HM2 |
| fhosglaidh | f / 1.9 |
| Meud Pixel | |
| Meud Sensor | |
| Leasaich leudachain | |
| Lens | |
| a bharrachd |
| Fuasgladh ìomhaigh | 108 megapixels |
| Fuasgladh Bhidio agus FPS | 1080p @ 30fps |
| Stabilization Optical (OIS) | Chan eil |
| Stabilization eileagtronaigeach (EIS) | |
| Bhidio Gluasad slaodach | |
| feartan | Flash LED, HDR, panorama |
Sgòr DxOMark
| Sgòr Fòn-làimhe (Cùl) |
-làimhe
Dealbh
Video
|
| Sgòr Selfie |
selfie
Dealbh
Video
|
CAMERA FÈIN
| Resolution | 16 BP |
| Sensor | |
| fhosglaidh | f / 2.4 |
| Meud Pixel | |
| Meud Sensor | |
| Lens | |
| a bharrachd |
| Fuasgladh Bhidio agus FPS | 1080p @ 30fps |
| feartan |
Ceistean Cumanta air Redmi Note 11E Pro
Dè cho fada ‘s a mhaireas bataraidh an Redmi Note 11E Pro?
Tha comas aig bataraidh Redmi Note 11E Pro de 5000 mAh.
A bheil NFC aig Redmi Note 11E Pro?
Chan e, chan eil NFC aig Redmi Note 11E Pro
Dè a th’ ann an ìre ùrachaidh Redmi Note 11E Pro?
Tha ìre ùrachaidh 11 Hz aig Redmi Note 120E Pro.
Dè an dreach Android de Redmi Note 11E Pro?
Is e an dreach Redmi Note 11E Pro Android Android 11, MIUI 13.
Dè an rùn taisbeanaidh aig Redmi Note 11E Pro?
Is e an rùn taisbeanaidh Redmi Note 11E Pro 1080 x 2400 piogsail.
A bheil cosgais gun uèir aig Redmi Note 11E Pro?
Chan e, chan eil cosgais gun uèir aig Redmi Note 11E Pro.
A bheil an Redmi Note 11E Pro an aghaidh uisge is duslach?
Chan e, chan eil Redmi Note 11E Pro an aghaidh uisge is duslach.
A bheil an Redmi Note 11E Pro a’ tighinn le jack headphone 3.5mm?
Tha, tha jack headphone 11mm aig Redmi Note 3.5E Pro.
Dè a th ’ann an megapixels camara Redmi Note 11E Pro?
Tha camara 11MP aig an Redmi Note 108E Pro.
Dè a th ’ann an sensor camara Redmi Note 11E Pro?
Tha sensor camara Samsung ISOCELL HM11 aig an Redmi Note 2E Pro.
Dè a’ phrìs a tha Redmi Note 11E Pro?
Is e prìs Redmi Note 11E Pro $250.
Dè an dreach MIUI a bhios mar ùrachadh mu dheireadh de Redmi Note 11E Pro?
Is e MIUI 16 an dreach MIUI mu dheireadh de Redmi Note 11E Pro.
Dè an dreach Android a bhios mar ùrachadh mu dheireadh de Redmi Note 11E Pro?
Is e Android 13 an dreach Android mu dheireadh de Redmi Note 11E Pro.
Cia mheud ùrachadh a gheibh Redmi Note 11E Pro?
Gheibh Redmi Note 11E Pro 3 MIUI agus 3 bliadhna de dh’ ùrachaidhean tèarainteachd Android gu MIUI 16.
Cò mheud bliadhna a gheibh Redmi Note 11E Pro ùrachaidhean?
Gheibh Redmi Note 11E Pro 3 bliadhna de ùrachadh tèarainteachd bho 2022.
Dè cho tric a gheibh Redmi Note 11E Pro ùrachaidhean?
Bidh Redmi Note 11E Pro a ’faighinn ùrachadh gach 3 mìosan.
Redmi Note 11E Pro a-mach às a’ bhogsa leis an dreach Android?
Redmi Note 11E Pro a-mach às a’ bhogsa le MIUI 13 stèidhichte air Android 11
Cuin a gheibh Redmi Note 11E Pro an ùrachadh MIUI 13?
Redmi Note 11E Pro air a chuir air bhog le MIUI 13 taobh a-muigh bogsa.
Cuin a gheibh Redmi Note 11E Pro an ùrachadh Android 12?
Gheibh Redmi Note 11E Pro ùrachadh Android 12 ann an Q3 2022.
Cuin a gheibh Redmi Note 11E Pro an ùrachadh Android 13?
Gheibh, gheibh Redmi Note 11E Pro ùrachadh Android 13 ann an Q3 2023.
Cuin a thig taic ùrachadh Redmi Note 11E Pro gu crìch?
Thig taic ùrachadh Redmi Note 11E Pro gu crìch air 2025.
Lèirmheasan agus beachdan luchd-cleachdaidh Redmi Note 11E Pro
Lèirmheasan bhidio Redmi Note 11E Pro
Redmi Note 11E Pro
×

Ma tha thu a’ cleachdadh am fòn seo no ma tha eòlas agad air a’ fòn seo, tagh an roghainn seo.
Tagh an roghainn seo mura h-eil thu air am fòn seo a chleachdadh agus dìreach airson beachd a sgrìobhadh.
Tha 63 beachdan mun toradh seo.