Nota Redmi 13 4G
~ $224 - ₹ 17248
Prìomh fheartan Redmi Note 13 4G
- Taic OIS Ath-nuadhaich Àrd-ìre Seasmhach uisge-dhìonach Cìs luath
- Clàradh bhidio 1080p Gun taic 5G
Sònrachaidhean slàn Redmi Note 13 4G
Specs Coitcheann
FOILLSEACHADH
| Dearbh-aithne | Redman |
| Air ainmeachadh | 2024, Faoilleach 15 |
| Codename | sapphire |
| Àireamh modail | 23129RAA4G, 23129RA5FL |
| Release Date | 2024, Faoilleach 15 |
| Prìs a-mach | 224 |
AN T-EILEANACH
| Type | AMOLED |
| Co-mheas taobh agus PPI | dùmhlachd 395 ppi |
| meud | 6.67 òirleach, 107.4 cm2 (~ 87.5% co-mheas sgrion-gu-corp) |
| Ath-nuadhaich Rate | 120 Hz |
| Resolution | 1080 x 2400 piogsail |
| Soilleireachd as àirde (nit) | 120Hz, 1800 nits (as àirde) |
| dìon | Corning Ghoile Gorilla 3 |
| feartan | AMOLED, |
A 'BHUIDHINN
| Colors |
Meadhan-oidhche Dubh Mint Green Deigh ghorm Dol fodha na grèine a’ chuain |
| Meud | 162.3 x 75.6 x 8 mm (6.39 x 2.98 x 0.31 ann) |
| cuideam | 188.5 g (6.67 oz) |
| Dùthchasach | |
| Barrantachaidh | IP54, duslach agus frasair |
| Fuasgladh uisge | Tha |
| sensaran | Meòir-lorg (fo thaisbeanadh, optigeach), luathaichear, gyro, faisg air làimh, combaist |
| 3.5mm Jack | |
| NFC | Tha (an urra ris a’ mhargaidh/sgìre) |
| duine fo-dhearg | |
| Seòrsa USB | USB Type-C 2.0, OTG |
| fuarachadh System | |
| HDMI | |
| Fuaim neach-labhairt (dB) | Tha, le luchd-labhairt stereo |
lìonra
Tricead
| Teicneòlas | GSM / HSPA / LTE |
| Còmhlain 2G | GSM 850/900/1800/1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| Còmhlain 3G | HSDPA 850/900/2100 |
| Còmhlain 4G | 1, 3, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41 |
| Còmhlain 5G | |
| TD-SCDMA | |
| na seòladaireachd | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Speed Network | HSPA, LTE-A |
Tha cuid eile
| Seòrsa cairt SIM | Nano-SIM, seasamh dùbailte dùbailte |
| Àireamh raon SIM | SIM dùbailte hybrid |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, còmhlan dùbailte |
| Bluetooth | 5.1, A2DP, LE |
| VoLTE | Tha |
| Rèidio FM | Gun mì-riaraichte |
LUACH SARIs e crìoch FCC 1.6 W / kg air a thomhas ann an tomhas-lìonaidh de 1 gram de clò.
| Corp SAR (AB) | |
| Ceann SAR (AB) | |
| Corp SAR (ABD) | |
| Ceann SAR (ABD) | |
Coileanaidh
àrd-chabhsair
| Chipset | Qualcomm SM6225 Snapdragon 685 (6 nm) |
| CPU | Octa-core (4x2.8 GHz Cortex-A73 & 4x1.9 GHz Cortex-A53) |
| Bits | |
| eitein | 8 Core |
| Teicneòlas Pròiseas | 6 nm |
| GPU | Adreno 610 |
| GPU Cores | |
| Freagarrachd GPU | |
| Tionndadh Android | Android 13, MIUI 14 |
| Play Store |
MEMORY
| RAM comas | 6GB 8GB |
| Sgaoileadh | |
| storage | 128GB, 256GB |
| Sliotan Cairt SD | microSDXC (a ’cleachdadh slot SIM co-roinnte) |
SGEULACHDAN CHOIMHEARSNACHD
Sgòr Antutu |
• Antutu
|
Bataraidh
| comas | 5000 Mah |
| Type | LiPo |
| Teicneòlas cosgais luath | |
| Astar cìs | 33W |
| Ùine ath-chluich bhidio | |
| Cìsean luath | Tha |
| A 'cur tàille wireless | Chan eil |
| Cìsean cas | Chan eil |
Camara
PRÌOMH CAMERA Faodaidh na feartan a leanas a bhith eadar-dhealaichte leis an ùrachadh bathar-bog.
A 'chiad chamara
| Resolution | 108 megapixels |
| Sensor | |
| fhosglaidh | f / 1.8 |
| Meud Pixel | 0.64µm |
| Meud Sensor | 1 / 1.67 " |
| Leasaich leudachain | |
| Lens | 24mm (leud) |
| a bharrachd | PDAF, OIS |
An dàrna camara
| Resolution | 8 megapixels |
| Sensor | |
| fhosglaidh | f / 2.2 |
| Meud Pixel | |
| Meud Sensor | |
| Leasaich leudachain | |
| Lens | (uamhasach) |
| a bharrachd |
An treas camara
| Resolution | 2 megapixels |
| Sensor | |
| fhosglaidh | f / 2.4 |
| Meud Pixel | |
| Meud Sensor | |
| Leasaich leudachain | |
| Lens | (macro) |
| a bharrachd |
| Fuasgladh ìomhaigh | 108 megapixels |
| Fuasgladh Bhidio agus FPS | 1080p @ 30fps |
| Stabilization Optical (OIS) | Tha |
| Stabilization eileagtronaigeach (EIS) | |
| Bhidio Gluasad slaodach | |
| feartan | Flash LED, HDR, panorama |
Sgòr DxOMark
| Sgòr Fòn-làimhe (Cùl) |
-làimhe
Dealbh
Video
|
| Sgòr Selfie |
selfie
Dealbh
Video
|
CAMERA FÈIN
A 'chiad chamara
| Resolution | 16 megapixels |
| Sensor | |
| fhosglaidh | f / 2.4 |
| Meud Pixel | 16 megapixels |
| Meud Sensor | |
| Lens | (farsaing) |
| a bharrachd |
An treas camara
| Resolution | |
| Sensor | |
| fhosglaidh | |
| Meud Pixel | |
| Meud Sensor | |
| Lens | |
| a bharrachd |
| Fuasgladh Bhidio agus FPS | 1080p @ 30fps |
| feartan |
Ceistean Cumanta air Redmi Note 13 4G
Dè cho fada ‘s a mhaireas bataraidh an Redmi Note 13 4G?
Tha comas aig bataraidh Redmi Note 13 4G de 5000 mAh.
A bheil NFC aig Redmi Note 13 4G?
Tha, tha NFC aig Redmi Note 13 4G
Dè a th’ ann an ìre ùrachaidh Redmi Note 13 4G?
Tha ìre ùrachaidh 13 Hz aig Redmi Note 4 120G.
Dè an dreach Android de Redmi Note 13 4G?
Is e an dreach Android Redmi Note 13 4G Android 13, MIUI 14.
Dè an rùn taisbeanaidh aig Redmi Note 13 4G?
Is e an rùn taisbeanaidh Redmi Note 13 4G 1080 x 2400 piogsail.
A bheil cosgais gun uèir aig Redmi Note 13 4G?
Chan e, chan eil cosgais gun uèir aig Redmi Note 13 4G.
A bheil an Redmi Note 13 4G an aghaidh uisge is duslach?
Tha, tha Redmi Note 13 4G an aghaidh uisge is duslach.
Dè a th ’ann an megapixels camara Redmi Note 13 4G?
Tha camara 13MP aig an Redmi Note 4 108G.
Dè a ’phrìs a th’ aig Redmi Note 13 4G?
Is e prìs Redmi Note 13 4G $224.
Lèirmheasan agus beachdan luchd-cleachdaidh Redmi Note 13 4G
Lèirmheasan bhidio Redmi Note 13 4G
Lèirmheas air Youtube
Nota Redmi 13 4G
×

Ma tha thu a’ cleachdadh am fòn seo no ma tha eòlas agad air a’ fòn seo, tagh an roghainn seo.
Tagh an roghainn seo mura h-eil thu air am fòn seo a chleachdadh agus dìreach airson beachd a sgrìobhadh.
Tha 0 beachdan mun toradh seo.