Nota Redmi 13 5G
~ $164 - ₹ 12628
Prìomh fheartan Redmi Note 13 5G
- Ath-nuadhaich Àrd-ìre Seasmhach uisge-dhìonach Cìs luath Meud neach-labhairt àrd
- Gun slot cairt SD Clàradh bhidio 1080p Chan eil OIS
Sònrachaidhean slàn Redmi Note 13 5G
Specs Coitcheann
FOILLSEACHADH
| Dearbh-aithne | Redman |
| Air ainmeachadh | 2023, Sultain 21 |
| Codename | òir |
| Àireamh modail | 2312DRAABC, 2312DRAABI, 2312DRAABG |
| Release Date | |
| Prìs a-mach |
AN T-EILEANACH
| Type | AMOLED |
| Co-mheas taobh agus PPI | dùmhlachd 395 ppi |
| meud | 6.67 òirleach, 107.4 cm2 (~ 88.9% co-mheas sgrion-gu-corp) |
| Ath-nuadhaich Rate | 120 Hz |
| Resolution | 1080 x 2400 piogsail |
| Soilleireachd as àirde (nit) | Dathan 1B, 120Hz, 1000 nits (as àirde) |
| dìon | Corning Ghoile Gorilla 5 |
| feartan | AMOLED, |
A 'BHUIDHINN
| Colors |
Dubh Geal Gorm |
| Meud | 161.1 x 75 x 7.6 mm (6.34 x 2.95 x 0.30 ann) |
| cuideam | 173.5 g (6.14 oz) |
| Dùthchasach | |
| Barrantachaidh | IP54, duslach agus frasair |
| Fuasgladh uisge | Tha |
| sensaran | Lorgan-meòir (air an taobh), luathaichear, gyro, faisg air làimh, combaist |
| 3.5mm Jack | Tha |
| NFC | Chan eil |
| duine fo-dhearg | Tha |
| Seòrsa USB | USB seòrsa-C 2.0 |
| fuarachadh System | |
| HDMI | |
| Fuaim neach-labhairt (dB) | Tha |
lìonra
Tricead
| Teicneòlas | GSM / CDMA / HSPA / CDMA2000 / LTE / 5G |
| Còmhlain 2G | GSM 850/900/1800/1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| Còmhlain 3G | HSDPA 850/900/2100 |
| Còmhlain 4G | 1, 3, 5, 8, 34, 38, 39, 40, 41 |
| Còmhlain 5G | 1, 5, 8, 28, 41, 78 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| na seòladaireachd | GPS (L1), GLONASS (G1), BDS (B1), GALILEO (E1) |
| Speed Network | HSPA, LTE-A (CA), 5G |
Tha cuid eile
| Seòrsa cairt SIM | Nano-SIM, seasamh dùbailte dùbailte |
| Àireamh raon SIM | SIM dùbailte |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, còmhlan dùbailte |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, LE |
| VoLTE | Tha |
| Rèidio FM | Chan eil |
LUACH SARIs e crìoch FCC 1.6 W / kg air a thomhas ann an tomhas-lìonaidh de 1 gram de clò.
| Corp SAR (AB) | |
| Ceann SAR (AB) | |
| Corp SAR (ABD) | |
| Ceann SAR (ABD) | |
Coileanaidh
àrd-chabhsair
| Chipset | Meud Mediatek 6080 (6nm) |
| CPU | Octa-core (2x2.4 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Bits | |
| eitein | 8 Core |
| Teicneòlas Pròiseas | 6 nm |
| GPU | Mali-G57 MC2 |
| GPU Cores | |
| Freagarrachd GPU | |
| Tionndadh Android | Android 13, MIUI 14 |
| Play Store |
MEMORY
| RAM comas | 6GB 8GB 12GB |
| Sgaoileadh | |
| storage | 128GB, 256GB |
| Sliotan Cairt SD | Chan eil |
SGEULACHDAN CHOIMHEARSNACHD
Sgòr Antutu |
• Antutu
|
Bataraidh
| comas | 5000 Mah |
| Type | LiPo |
| Teicneòlas cosgais luath | |
| Astar cìs | 33W |
| Ùine ath-chluich bhidio | |
| Cìsean luath | Tha |
| A 'cur tàille wireless | Chan eil |
| Cìsean cas | Chan eil |
Camara
PRÌOMH CAMERA Faodaidh na feartan a leanas a bhith eadar-dhealaichte leis an ùrachadh bathar-bog.
A 'chiad chamara
| Resolution | 108 megapixels |
| Sensor | Samsung ISOCELL S5KHM6 |
| fhosglaidh | f / 1.7 |
| Meud Pixel | 0.64µm |
| Meud Sensor | |
| Leasaich leudachain | |
| Lens | Wide |
| a bharrachd | PDAF |
An dàrna camara
| Resolution | 2 megapixels |
| Sensor | SC202CS |
| fhosglaidh | 2 megapixels |
| Meud Pixel | |
| Meud Sensor | |
| Leasaich leudachain | |
| Lens | doimhneachd |
| a bharrachd |
| Fuasgladh ìomhaigh | 108 megapixels |
| Fuasgladh Bhidio agus FPS | 1080p @ 30fps |
| Stabilization Optical (OIS) | Chan eil |
| Stabilization eileagtronaigeach (EIS) | |
| Bhidio Gluasad slaodach | |
| feartan | Flash LED, HDR, panorama |
Sgòr DxOMark
| Sgòr Fòn-làimhe (Cùl) |
-làimhe
Dealbh
Video
|
| Sgòr Selfie |
selfie
Dealbh
Video
|
CAMERA FÈIN
A 'chiad chamara
| Resolution | 16 megapixels |
| Sensor | Omnivision OV16A1Q |
| fhosglaidh | |
| Meud Pixel | 16 megapixels |
| Meud Sensor | |
| Lens | |
| a bharrachd |
An treas camara
| Resolution | |
| Sensor | |
| fhosglaidh | |
| Meud Pixel | |
| Meud Sensor | |
| Lens | |
| a bharrachd |
| Fuasgladh Bhidio agus FPS | 1080p @ 30fps |
| feartan | HDR |
Ceistean Cumanta air Redmi Note 13 5G
Dè cho fada ‘s a mhaireas bataraidh an Redmi Note 13 5G?
Tha comas aig bataraidh Redmi Note 13 5G de 5000 mAh.
A bheil NFC aig Redmi Note 13 5G?
Chan e, chan eil NFC aig Redmi Note 13 5G
Dè a th’ ann an ìre ùrachaidh Redmi Note 13 5G?
Tha ìre ùrachaidh 13 Hz aig Redmi Note 5 120G.
Dè an dreach Android de Redmi Note 13 5G?
Is e an dreach Android Redmi Note 13 5G Android 13, MIUI 14.
Dè an rùn taisbeanaidh aig Redmi Note 13 5G?
Is e an rùn taisbeanaidh Redmi Note 13 5G 1080 x 2400 piogsail.
A bheil cosgais gun uèir aig Redmi Note 13 5G?
Chan e, chan eil cosgais gun uèir aig Redmi Note 13 5G.
A bheil an Redmi Note 13 5G an aghaidh uisge is duslach?
Tha, tha Redmi Note 13 5G an aghaidh uisge is duslach.
A bheil an Redmi Note 13 5G a’ tighinn le jack headphone 3.5mm?
Tha, tha jack headphone 13mm aig Redmi Note 5 3.5G.
Dè a th ’ann an megapixels camara Redmi Note 13 5G?
Tha camara 13MP aig an Redmi Note 5 100G.
Dè a th ’ann an sensor camara Redmi Note 13 5G?
Tha sensor camara Samsung ISOCELL S13KHM5 aig an Redmi Note 5 6G.
Dè a ’phrìs a th’ aig Redmi Note 13 5G?
Is e prìs Redmi Note 13 5G $164.
Lèirmheasan agus beachdan luchd-cleachdaidh Redmi Note 13 5G
Lèirmheasan bhidio Redmi Note 13 5G
Lèirmheas air Youtube
Nota Redmi 13 5G
×
Ma tha thu a’ cleachdadh am fòn seo no ma tha eòlas agad air a’ fòn seo, tagh an roghainn seo.
Tagh an roghainn seo mura h-eil thu air am fòn seo a chleachdadh agus dìreach airson beachd a sgrìobhadh.
Tha 1 beachdan mun toradh seo.