xiaomi 11i
Tha Xiaomi 11i toirmeasgach dha na h-Innseachan agus tha e eadar-dhealaichte bho Mi 11i.
Prìomh fheartan Xiaomi 11i
- Ath-nuadhaich Àrd-ìre Cìs luath Comas RAM àrd Comas bataraidh àrd
- Seann-tionndadh de bathar-bog Chan eil OIS
Geàrr-chunntas Xiaomi 11i
Sònrachaidhean slàn Xiaomi 11i
| Dearbh-aithne | Xiaomi |
| Air ainmeachadh | |
| Codename | pissarro |
| Àireamh modail | 21091116I |
| Release Date | 2022, Faoilleach 12 |
| Prìs a-mach | ?? 28,500 |
AN T-EILEANACH
| Type | AMOLED |
| Co-mheas taobh agus PPI | Co-mheas 20: 9 - dùmhlachd 395 ppi |
| meud | 6.67 òirleach, 107.4 cm2 (~ 86.1% co-mheas sgrion-gu-corp) |
| Ath-nuadhaich Rate | 120 Hz |
| Resolution | 1080 x 2400 piogsail |
| Soilleireachd as àirde (nit) | |
| dìon | Corning Ghoile Gorilla 5 |
| feartan |
A 'BHUIDHINN
| Colors |
Camo Green Stealth Dubh Ceò purpaidh Peal a' Chuain Shèimh |
| Meud | 163.7 • 76.2 • 8.3 mm (6.44 • 3.00 • 0.33 a-steach) |
| cuideam | 204g (7.20 oz) |
| Dùthchasach | Aghaidh glainne (Gorilla Glass 5), glainne air ais |
| Barrantachaidh | |
| Fuasgladh uisge | |
| sensaran | Lorgan-meòir (air an taobh), luathaichear, gyro, faisg air làimh, combaist |
| 3.5mm Jack | Tha |
| NFC | Chan eil |
| duine fo-dhearg | |
| Seòrsa USB | USB Type-C 2.0, USB On-The-Go |
| fuarachadh System | |
| HDMI | |
| Fuaim neach-labhairt (dB) |
lìonra
Tricead
| Teicneòlas | GSM/HSPA/LTE/5G |
| Còmhlain 2G | GSM - 850/900/1800/1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| Còmhlain 3G | HSDPA - 850/900/1900/2100 |
| Còmhlain 4G | 1, 3, 5, 8, 40, 41 |
| Còmhlain 5G | 1, 3, 5, 8, 28, 40, 77, 78 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| na seòladaireachd | Tha, le A-GPS, GLONASS, BDS |
| Speed Network | HSPA 42.2 / 5.76 Mbps, LTE-A (CA), 5G |
| Seòrsa cairt SIM | SIM dùbailte hybrid (Nano-SIM, seasamh dùbailte) |
| Àireamh raon SIM | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, còmhlan dùbailte, Wi-Fi Direct, àite teth |
| Bluetooth | 5.2, A2DP, LE |
| VoLTE | Tha |
| Rèidio FM | Chan eil |
| Corp SAR (AB) | |
| Ceann SAR (AB) | |
| Corp SAR (ABD) | |
| Ceann SAR (ABD) | |
àrd-chabhsair
| Chipset | Meud MediaTek 920 5G (6 nm) |
| CPU | Octa-core (2x2.5 GHz Cortex-A78 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Bits | |
| eitein | |
| Teicneòlas Pròiseas | |
| GPU | Mali-G68 MC4 |
| GPU Cores | |
| Freagarrachd GPU | |
| Tionndadh Android | Android 11, MIUI 12.5 E |
| Play Store |
MEMORY
| RAM comas | 128 GB de RAM |
| Sgaoileadh | |
| storage | 128 GB de RAM |
| Sliotan Cairt SD | microSDXC (a ’cleachdadh slot SIM co-roinnte) |
SGEULACHDAN CHOIMHEARSNACHD
Sgòr Antutu |
• Antutu
|
Bataraidh
| comas | 4500 Mah |
| Type | LiPo |
| Teicneòlas cosgais luath | |
| Astar cìs | 67W |
| Ùine ath-chluich bhidio | |
| Cìsean luath | |
| A 'cur tàille wireless | |
| Cìsean cas |
Camara
| Resolution | |
| Sensor | Samsung ISOCELL HM2 |
| fhosglaidh | f / 1.9 |
| Meud Pixel | |
| Meud Sensor | |
| Leasaich leudachain | |
| Lens | |
| a bharrachd |
| Fuasgladh ìomhaigh | 108 megapixels |
| Fuasgladh Bhidio agus FPS | 4K@30fps, 1080p@30/60/120fps, 720p@960fps |
| Stabilization Optical (OIS) | |
| Stabilization eileagtronaigeach (EIS) | |
| Bhidio Gluasad slaodach | |
| feartan |
Sgòr DxOMark
| Sgòr Fòn-làimhe (Cùl) |
-làimhe
Dealbh
Video
|
| Sgòr Selfie |
selfie
Dealbh
Video
|
CAMERA FÈIN
| Fuasgladh Bhidio agus FPS | |
| feartan |
Xiaomi 11i Ceistean Cumanta
Dè cho fada ‘s a mhaireas bataraidh an Xiaomi 11i?
Tha comas aig bataraidh Xiaomi 11i 4500 mAh.
A bheil NFC aig Xiaomi 11i?
Chan e, chan eil NFC aig Xiaomi 11i
Dè an ìre ùrachaidh a th’ aig Xiaomi 11i?
Tha ìre ùrachaidh 11 Hz aig Xiaomi 120i.
Dè an dreach Android de Xiaomi 11i?
Is e an dreach Android Xiaomi 11i Android 11, MIUI 12.5 E.
Dè an rùn taisbeanaidh aig Xiaomi 11i?
Is e rùn taisbeanaidh an Xiaomi 11i 1080 x 2400 piogsail.
A bheil cosgais gun uèir aig Xiaomi 11i?
Chan e, chan eil cosgais gun uèir aig Xiaomi 11i.
A bheil an Xiaomi 11i an aghaidh uisge is duslach?
Chan e, chan eil dìon uisge is duslach aig Xiaomi 11i.
A bheil an Xiaomi 11i a’ tighinn le jack headphone 3.5mm?
Tha, tha jack headphone 11mm aig Xiaomi 3.5i.
Dè a th ’ann an megapixels camara Xiaomi 11i?
Tha camara 11MP aig an Xiaomi 108i.
Dè an sensor camara a th’ aig Xiaomi 11i?
Tha sensor camara Samsung ISOCELL HM11 aig an Xiaomi 2i.
Dè a’ phrìs a th’ aig Xiaomi 11i?
Is e prìs Xiaomi 11i $320.
Dè an dreach MIUI a bhios mar ùrachadh mu dheireadh de Xiaomi 11i?
Is e MIUI 15 an dreach MIUI mu dheireadh de Xiaomi 11i.
Dè an dreach Android a bhios mar ùrachadh mu dheireadh de Xiaomi 11i?
Is e Android 13 an dreach Android mu dheireadh de Xiaomi 11i.
Cia mheud ùrachadh a gheibh Xiaomi 11i?
Gheibh Xiaomi 11i 3 MIUI agus 3 bliadhna de dh’ ùrachadh tèarainteachd Android gu MIUI 15.
Cò mheud bliadhna a gheibh Xiaomi 11i ùrachaidhean?
Gheibh Xiaomi 11i 3 bliadhna de ùrachadh tèarainteachd bho 2022.
Dè cho tric a gheibh Xiaomi 11i ùrachaidhean?
Bidh Xiaomi 11i a’ faighinn ùrachadh gach 3 mìosan.
Xiaomi 11i a-mach às a’ bhogsa leis an dreach Android?
Xiaomi 11i a-mach às a’ bhogsa le MIUI 12.5 stèidhichte air Android 11
Cuin a gheibh Xiaomi 11i an ùrachadh MIUI 13?
Gheibh Xiaomi 11i ùrachadh MIUI 13 ann an Q3 2022.
Cuin a gheibh Xiaomi 11i an ùrachadh Android 12?
Gheibh Xiaomi 11i ùrachadh Android 12 ann an Q3 2022.
Cuin a gheibh Xiaomi 11i an ùrachadh Android 13?
Gheibh, gheibh Xiaomi 11i ùrachadh Android 13 ann an Q3 2023.
Cuin a thig taic ùrachadh Xiaomi 11i gu crìch?
Thig taic ùrachadh Xiaomi 11i gu crìch air 2025.
Lèirmheasan agus beachdan cleachdaiche Xiaomi 11i
Lèirmheasan bhidio Xiaomi 11i
xiaomi 11i
×

Ma tha thu a’ cleachdadh am fòn seo no ma tha eòlas agad air a’ fòn seo, tagh an roghainn seo.
Tagh an roghainn seo mura h-eil thu air am fòn seo a chleachdadh agus dìreach airson beachd a sgrìobhadh.
Tha 20 beachdan mun toradh seo.