Xiaomi 13 lite
Tha an Xiaomi 13 Lite na fòn cliste camara selfie uamhasach airson prìs ruigsinneach.
Prìomh fheartan Xiaomi 13 Lite
- Ath-nuadhaich Àrd-ìre Cìs luath Comas bataraidh àrd duine fo-dhearg
- Gun slot cairt SD Chan eil jack headphone Seann-tionndadh de bathar-bog Chan eil OIS
Geàrr-chunntas Xiaomi 13 Lite
Tha an Xiaomi 13 Lite na fòn cliste a tha càirdeil do bhuidseit a tha a’ tabhann deagh fheartan. Tha scrion 6.55 òirleach FHD + 120hz aig a’ fòn, pròiseasar Snapdragon 7 Gen 1 5G agus 12 GB de RAM. Tha 256 GB de stòradh aig a’ fòn cuideachd agus prìomh chamara cùil 50 MP. Bidh an Civi a’ ruith air Android 12 agus tha e air a stiùireadh le bataraidh 4500 mAh. Tha am fòn ri fhaighinn ann an dubh, gorm, fiolet agus airgead.
Pròiseasaran Xiaomi 13 Lite
Tha am pròiseasar Xiaomi 13 Lite na phròiseasar cumhachdach agus èifeachdach a tha air a dhealbhadh airson a chleachdadh air fònaichean sgairteil. Tha am pròiseasar stèidhichte air Àrd-ùrlar Mobile Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1 agus tha e a’ tabhann grunn bhuannachdan thairis air pròiseasairean eile. Is e aon de na buannachdan as sònraichte an èifeachdas lùtha aige. Bidh am pròiseasar comasach air suas ri 30% de chumhachd a shàbhaladh an taca ri pròiseasairean eile, ga dhèanamh air leth freagarrach airson a chleachdadh ann am fònaichean sgairteil a dh’ fheumas beatha bataraidh a ghleidheadh. A bharrachd air an sin, tha am pròiseasar a ’tabhann ìrean coileanaidh àrd, ga dhèanamh air leth freagarrach airson a chleachdadh ann an geamannan agus tagraidhean dùbhlanach eile.
Dealbhadh Xiaomi 13 Lite
Tha an Xiaomi 13 Lite na fhòn caol agus eireachdail a tha cinnteach a thionndaidheas cinn. Tha am bodhaig meatailt seasmhach agus tha faireachdainn àrd aige, fhad ‘s a tha an taisbeanadh 6.55-òirleach foirfe airson a bhith a’ coimhead filmichean agus a ’brobhsadh air an lìon. Tha an camara sàr-mhath cuideachd, le camarathan cùil trì-fhillte a leigeas leat dealbhan agus bhideothan brèagha a thogail. Co-dhiù a tha thu a’ coimhead airson fòn ùr airson obair no cluich, tha an Xiaomi 13 Lite na dheagh roghainn.
Sònrachaidhean slàn Xiaomi 13 Lite
| Dearbh-aithne | Xiaomi |
| Air ainmeachadh | 2023, 12 Gearran |
| Codename | siyi |
| Àireamh modail | 2210129SG |
| Release Date | 2023, 12 Gearran |
| Prìs a-mach |
AN T-EILEANACH
| Type | AMOLED |
| Co-mheas taobh agus PPI | Co-mheas 20: 9 - dùmhlachd 402 ppi |
| meud | 6.55 òirleach, 103.6 cm2 (~ 91.5% co-mheas sgrion-gu-corp) |
| Ath-nuadhaich Rate | 120 Hz |
| Resolution | 1080 x 2400 piogsail |
| Soilleireachd as àirde (nit) | |
| dìon | |
| feartan |
A 'BHUIDHINN
| Colors |
Dubh Gorm Violet Silver |
| Meud | 159.2 • 72.7 • 7.2 mm (6.27 • 2.86 • 0.28 a-steach) |
| cuideam | 171.8 g (6.07 oz) |
| Dùthchasach | |
| Barrantachaidh | |
| Fuasgladh uisge | |
| sensaran | Meòir-lorg (fo thaisbeanadh, optigeach), luathaichear, gyro, faisg air làimh, combaist, speactram dath |
| 3.5mm Jack | Chan eil |
| NFC | Tha |
| duine fo-dhearg | Tha |
| Seòrsa USB | USB Type-C 2.0, USB On-The-Go |
| fuarachadh System | |
| HDMI | |
| Fuaim neach-labhairt (dB) |
lìonra
Tricead
| Teicneòlas | GSM / CDMA / HSPA / CDMA2000 / LTE / 5G |
| Còmhlain 2G | GSM 850/900/1800/1900 - SIM 1 & SIM 2 CDMA 800 |
| Còmhlain 3G | HSDPA 800/850/900/1700(AWS) / 1900/2100 CDMA2000 1x |
| Còmhlain 4G | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 18, 19, 26, 34, 38, 39, 40, 41, 42 |
| Còmhlain 5G | 1, 3, 5, 8, 28, 38, 41, 77, 78 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| na seòladaireachd | Tha, le A-GPS. Suas gu còmhlan dùbailte: GLONASS (1), BDS (2), GALILEO (1), QZSS (1) |
| Speed Network | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A, 5g |
| Seòrsa cairt SIM | SIM dùbailte (Nano-SIM, seasamh dùbailte) |
| Àireamh raon SIM | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, còmhlan dùbailte, Wi-Fi Direct, àite teth |
| Bluetooth | 5.2, A2DP, LE |
| VoLTE | Tha |
| Rèidio FM | Chan eil |
| Corp SAR (AB) | |
| Ceann SAR (AB) | |
| Corp SAR (ABD) | |
| Ceann SAR (ABD) | |
àrd-chabhsair
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1 (4nm) |
| CPU | 1 × 2.4 GHz - Cortex-A710, 3x 2.36 GHz - Cortex-A710, 4x 1.8 GHz - Cortex-A510 |
| Bits | |
| eitein | |
| Teicneòlas Pròiseas | |
| GPU | Adreno 662 |
| GPU Cores | |
| Freagarrachd GPU | |
| Tionndadh Android | Android 12, MIUI 14 |
| Play Store |
MEMORY
| RAM comas | 8 GB / 12 GB |
| Sgaoileadh | |
| storage | 128 GB / 256 GB |
| Sliotan Cairt SD | Chan eil |
SGEULACHDAN CHOIMHEARSNACHD
Sgòr Antutu |
• Antutu
|
Bataraidh
| comas | 4500 Mah |
| Type | LiPo |
| Teicneòlas cosgais luath | |
| Astar cìs | 67W |
| Ùine ath-chluich bhidio | |
| Cìsean luath | |
| A 'cur tàille wireless | |
| Cìsean cas |
Camara
| Resolution | |
| Sensor | Sony IMX766 |
| fhosglaidh | f / 1.8 |
| Meud Pixel | |
| Meud Sensor | |
| Leasaich leudachain | |
| Lens | |
| a bharrachd |
| Resolution | 20 BP |
| Sensor | Sony IMX 376K |
| fhosglaidh | f2.2 |
| Meud Pixel | |
| Meud Sensor | |
| Leasaich leudachain | |
| Lens | Ultra-leathann |
| a bharrachd |
| Resolution | 2 megapixels |
| Sensor | GalaxyCore GC02M1 |
| fhosglaidh | F2.4 |
| Meud Pixel | |
| Meud Sensor | |
| Leasaich leudachain | |
| Lens | Macro |
| a bharrachd |
| Fuasgladh ìomhaigh | 50 megapixels |
| Fuasgladh Bhidio agus FPS | 4K@30fps, 1080p@30/60/120fps, 720p@960fps; gyro-EIS |
| Stabilization Optical (OIS) | Chan eil |
| Stabilization eileagtronaigeach (EIS) | |
| Bhidio Gluasad slaodach | |
| feartan | Flash LED, HDR, panorama |
Sgòr DxOMark
| Sgòr Fòn-làimhe (Cùl) |
-làimhe
Dealbh
Video
|
| Sgòr Selfie |
selfie
Dealbh
Video
|
CAMERA FÈIN
| Resolution | 32 BP |
| Sensor | Samsung S5K3D2 |
| fhosglaidh | f / 2.0 |
| Meud Pixel | |
| Meud Sensor | |
| Lens | |
| a bharrachd | Fòcas Auto |
| Resolution | 32 BP |
| Sensor | Samsung S5K3D2SM03 |
| fhosglaidh | |
| Meud Pixel | |
| Meud Sensor | |
| Lens | Ultra farsaing |
| a bharrachd |
| Fuasgladh Bhidio agus FPS | 1080p @ 30 / 60fps |
| feartan | 2 flash dà-tòna dà-LED, HDR, panorama |
Ceistean Cumanta air Xiaomi 13 Lite
Dè cho fada ‘s a mhaireas bataraidh an Xiaomi 13 Lite?
Tha comas aig bataraidh an Xiaomi 13 Lite 4500 mAh.
A bheil NFC aig Xiaomi 13 Lite?
Tha, tha NFC aig Xiaomi 13 Lite
Dè a th’ ann an ìre ùrachaidh Xiaomi 13 Lite?
Tha ìre ùrachaidh 13 Hz aig Xiaomi 120 Lite.
Dè an dreach Android de Xiaomi 13 Lite?
Is e an dreach Android Xiaomi 13 Lite Android 12, MIUI 14.
Dè an rùn taisbeanaidh a th’ aig Xiaomi 13 Lite?
Is e rùn taisbeanaidh an Xiaomi 13 Lite 1080 x 2400 piogsail.
A bheil cosgais gun uèir aig Xiaomi 13 Lite?
Chan e, chan eil cosgais gun uèir aig Xiaomi 13 Lite.
A bheil an Xiaomi 13 Lite an aghaidh uisge is duslach?
Chan e, chan eil dìon uisge is duslach aig Xiaomi 13 Lite.
A bheil an Xiaomi 13 Lite a’ tighinn le jack headphone 3.5mm?
Chan e, chan eil jack headphone 13mm aig Xiaomi 3.5 Lite.
Dè a th ’ann an megapixels camara Xiaomi 13 Lite?
Tha camara 13MP aig an Xiaomi 50 Lite.
Dè an sensor camara a th’ aig Xiaomi 13 Lite?
Tha sensor camara Sony IMX13 aig an Xiaomi 766 Lite.
Dè a’ phrìs a th’ aig Xiaomi 13 Lite?
Is e prìs Xiaomi 13 Lite $ 340.
Lèirmheasan agus beachdan cleachdaiche Xiaomi 13 Lite
Lèirmheasan bhidio Xiaomi 13 Lite
Xiaomi 13 lite
×

Ma tha thu a’ cleachdadh am fòn seo no ma tha eòlas agad air a’ fòn seo, tagh an roghainn seo.
Tagh an roghainn seo mura h-eil thu air am fòn seo a chleachdadh agus dìreach airson beachd a sgrìobhadh.
Tha 11 beachdan mun toradh seo.