Xiaomi 13T
~ $ 330 - ₹ 25410
Prìomh fheartan Xiaomi 13T
- Taic OIS Ath-nuadhaich Àrd-ìre Seasmhach uisge-dhìonach Cìs luath
- Gun slot cairt SD Chan eil jack headphone
Sònrachaidhean slàn Xiaomi 13T
Specs Coitcheann
FOILLSEACHADH
| Dearbh-aithne | Xiaomi |
| Air ainmeachadh | 2023, Lùnastal 15 |
| Codename | aristotle |
| Àireamh modail | 2306EPN60G |
| Release Date | 2023, Lùnastal 15 |
| Prìs a-mach | Mu 330 EUR |
AN T-EILEANACH
| Type | OLED |
| Co-mheas taobh agus PPI | dùmhlachd 446 ppi |
| meud | 6.67 òirleach, 107.4 cm2 (~ 87.5% co-mheas sgrion-gu-corp) |
| Ath-nuadhaich Rate | 144 Hz |
| Resolution | 1220 x 2712 piogsail |
| Soilleireachd as àirde (nit) | 68B dathan, 144Hz, Dolby Vision, HDR10+, 2600 nits (as àirde) |
| dìon | |
| feartan | OLED |
A 'BHUIDHINN
| Colors |
Dubh Geal Uaine |
| Meud | 162.2 x 75.7 x 8.5 mm (6.39 x 2.98 x 0.33 ann) |
| cuideam | 197 g |
| Dùthchasach | |
| Barrantachaidh | IP68 duslach / uisge-dhìonach (suas gu 1.5m airson 30 mion) |
| Fuasgladh uisge | Tha |
| sensaran | Meòir-lorg (fo thaisbeanadh, optigeach), luathaichear, gyro, faisg air làimh, combaist, speactram dath |
| 3.5mm Jack | Chan eil |
| NFC | Tha |
| duine fo-dhearg | Tha |
| Seòrsa USB | USB Type-C, OTG |
| fuarachadh System | |
| HDMI | |
| Fuaim neach-labhairt (dB) | Tha, le luchd-labhairt stereo |
lìonra
Tricead
| Teicneòlas | GSM / CDMA / HSPA / CDMA2000 / LTE / 5G |
| Còmhlain 2G | GSM 850/900/1800/1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| Còmhlain 3G | HSDPA 800/850/900/1700(AWS)/2100 |
| Còmhlain 4G | 1, 3, 4, 5, 8, 18, 19, 26, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 66 |
| Còmhlain 5G | 1, 3, 5, 8, 28, 38, 41, 66, 77, 78 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| na seòladaireachd | GPS (L1+L5), GLONASS (G1), BDS (B1I+B1C+B2a+B2b), GALILEO (E1+E5a), QZSS (L1+L5), NavIC |
| Speed Network | HSPA, LTE-A (CA), 5G |
Tha cuid eile
| Seòrsa cairt SIM | Nano-SIM, seasamh dùbailte dùbailte |
| Àireamh raon SIM | SIM dùbailte |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, còmhlan dùbailte |
| Bluetooth | 5.4, A2DP, LE |
| VoLTE | Tha |
| Rèidio FM |
LUACH SARIs e crìoch FCC 1.6 W / kg air a thomhas ann an tomhas-lìonaidh de 1 gram de clò.
| Corp SAR (AB) | |
| Ceann SAR (AB) | |
| Corp SAR (ABD) | |
| Ceann SAR (ABD) | |
Coileanaidh
àrd-chabhsair
| Chipset | Meud Mediatek 8200 Ultra (4 nm) |
| CPU | Octa-core (1x3.1 GHz Cortex-A78 & 3x3.0 GHz Cortex-A78 & 4x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Bits | |
| eitein | 8 Core |
| Teicneòlas Pròiseas | 4 nm |
| GPU | Mali-G610 MC6 |
| GPU Cores | |
| Freagarrachd GPU | |
| Tionndadh Android | Android 13, MIUI 14 |
| Play Store | Tha |
MEMORY
| RAM comas | 8GB, 12GB |
| Sgaoileadh | LPDDR5 |
| storage | 256GB |
| Sliotan Cairt SD | Chan eil |
SGEULACHDAN CHOIMHEARSNACHD
Sgòr Antutu |
• Antutu
|
Bataraidh
| comas | 5000 Mah |
| Type | LiPo |
| Teicneòlas cosgais luath | |
| Astar cìs | 67W |
| Ùine ath-chluich bhidio | |
| Cìsean luath | Tha |
| A 'cur tàille wireless | Chan eil |
| Cìsean cas | Chan eil |
Camara
PRÌOMH CAMERA Faodaidh na feartan a leanas a bhith eadar-dhealaichte leis an ùrachadh bathar-bog.
A 'chiad chamara
| Resolution | 50 megapixels |
| Sensor | Sony IMX707 |
| fhosglaidh | f / 1.7 |
| Meud Pixel | 1.0µm |
| Meud Sensor | 1 / 1.49 " |
| Leasaich leudachain | |
| Lens | Wide |
| a bharrachd | PDAF, OIS |
An dàrna camara
| Resolution | 8 megapixels |
| Sensor | Sony IMX355 |
| fhosglaidh | |
| Meud Pixel | |
| Meud Sensor | |
| Leasaich leudachain | |
| Lens | Ultrawide |
| a bharrachd |
An treas camara
| Resolution | 50 megapixels |
| Sensor | OV50D |
| fhosglaidh | |
| Meud Pixel | |
| Meud Sensor | |
| Leasaich leudachain | 5X |
| Lens | Telephoto |
| a bharrachd |
| Fuasgladh ìomhaigh | 50 megapixels |
| Fuasgladh Bhidio agus FPS | 4K@30/60fps, 1080p@30/60/120/240/960fps, gyro-EIS, HDR10+, 10-bit |
| Stabilization Optical (OIS) | Tha |
| Stabilization eileagtronaigeach (EIS) | |
| Bhidio Gluasad slaodach | |
| feartan | Flash dà-tòna dà-LED, HDR, panorama |
Sgòr DxOMark
| Sgòr Fòn-làimhe (Cùl) |
-làimhe
Dealbh
Video
|
| Sgòr Selfie |
selfie
Dealbh
Video
|
CAMERA FÈIN
A 'chiad chamara
| Resolution | 20 megapixels |
| Sensor | Sony IMX596 |
| fhosglaidh | |
| Meud Pixel | 20 megapixels |
| Meud Sensor | |
| Lens | Wide |
| a bharrachd |
| Fuasgladh Bhidio agus FPS | 1080p @ 30 / 120fps |
| feartan | HDR |
Ceistean Cumanta Xiaomi 13T
Dè cho fada ‘s a mhaireas bataraidh an Xiaomi 13T?
Tha comas aig bataraidh Xiaomi 13T de 5000 mAh.
A bheil NFC aig Xiaomi 13T?
Tha, tha NFC aig Xiaomi 13T
Dè a th’ ann an ìre ùrachaidh Xiaomi 13T?
Tha ìre ùrachaidh 13 Hz aig Xiaomi 144T.
Dè an dreach Android de Xiaomi 13T?
Is e an dreach Android Xiaomi 13T Android 13, MIUI 14.
Dè an rùn taisbeanaidh aig Xiaomi 13T?
Is e rùn taisbeanaidh Xiaomi 13T 1220 x 2712 piogsail.
A bheil cosgais gun uèir aig Xiaomi 13T?
Chan e, chan eil cosgais gun uèir aig Xiaomi 13T.
A bheil an Xiaomi 13T an aghaidh uisge is duslach?
Tha, tha dìon uisge is duslach aig Xiaomi 13T.
A bheil an Xiaomi 13T a’ tighinn le jack headphone 3.5mm?
Chan e, chan eil jack headphone 13mm aig Xiaomi 3.5T.
Dè a th ’ann an megapixels camara Xiaomi 13T?
Tha camara 13MP aig an Xiaomi 50T.
Dè an sensor camara a th’ aig Xiaomi 13T?
Tha sensor camara Sony IMX13 aig an Xiaomi 707T.
Dè a’ phrìs a tha aig Xiaomi 13T?
Is e prìs Xiaomi 13T $ 330.
Lèirmheasan agus beachdan cleachdaiche Xiaomi 13T
Lèirmheasan bhidio Xiaomi 13T
Lèirmheas air Youtube
Xiaomi 13T
×

Ma tha thu a’ cleachdadh am fòn seo no ma tha eòlas agad air a’ fòn seo, tagh an roghainn seo.
Tagh an roghainn seo mura h-eil thu air am fòn seo a chleachdadh agus dìreach airson beachd a sgrìobhadh.
Tha 5 beachdan mun toradh seo.