Xiaomi 14 pro
~ $ 650 - ₹ 50050
Prìomh fheartan Xiaomi 14 Pro
- Taic OIS Ath-nuadhaich Àrd-ìre Seasmhach uisge-dhìonach Cìs gun uèir
- Gun slot cairt SD Chan eil jack headphone Seann-tionndadh de bathar-bog
Sònrachaidhean slàn Xiaomi 14 Pro
Specs Coitcheann
FOILLSEACHADH
| Dearbh-aithne | Xiaomi |
| Air ainmeachadh | 2023, Dàmhair 26 |
| Codename | shennong |
| Àireamh modail | 23116PN5BC, 23116PN5BG |
| Release Date | 2023, Dàmhair 26 |
| Prìs a-mach | Mu 650 EUR |
AN T-EILEANACH
| Type | LTPO AMOLED |
| Co-mheas taobh agus PPI | dùmhlachd 522 ppi |
| meud | 6.73 òirleach, 108.9 cm2 (~ 89.6% co-mheas sgrion-gu-corp) |
| Ath-nuadhaich Rate | 120 Hz |
| Resolution | 1440 x 3200 piogsail |
| Soilleireachd as àirde (nit) | 68B dathan, 120Hz, Dolby Vision, HDR10+, 3000 nits (as àirde) |
| dìon | Glainne Xiaomi Longjing (Xiaomi Ceramic Glass) |
| feartan | LTPO AMOLED |
A 'BHUIDHINN
| Colors |
Dubh Silver TITANIUM Uaine |
| Meud | X x 161.4 75.3 8.5 mm |
| cuideam | 223 g no 230 g (7.87 oz) |
| Dùthchasach | Aghaidh glainne, frèam alùmanum no frèam titanium, glainne air ais |
| Barrantachaidh | IP68 duslach / uisge-dhìonach (suas gu 1.5m airson 30 mion) |
| Fuasgladh uisge | Tha |
| sensaran | Meòir-lorg (fo thaisbeanadh, optigeach), luathaichear, faisg air làimh, gyro, combaist, barometer, speactram dath |
| 3.5mm Jack | Chan eil |
| NFC | Tha |
| duine fo-dhearg | Tha |
| Seòrsa USB | USB Type-C 3.2 Gen 2, OTG |
| fuarachadh System | |
| HDMI | |
| Fuaim neach-labhairt (dB) | Tha, le luchd-labhairt stereo |
lìonra
Tricead
| Teicneòlas | GSM / CDMA / HSPA / CDMA2000 / LTE / 5G |
| Còmhlain 2G | GSM 850/900/1800/1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| Còmhlain 3G | HSDPA 800/850/900/1700(AWS)/1900/2100 |
| Còmhlain 4G | 1, 3, 4, 5, 7, 8, 18, 19, 26, 28, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 48, 66, XNUMX, XNUMX, XNUMX |
| Còmhlain 5G | 1, 3, 5, 7, 8, 28, 38, 40, 41, 48, 66, 77, 78, 79 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| na seòladaireachd | GPS (L1+L5), GLONASS (G1), BDS (B1I+B1c+B2a), GALILEO (E1+E5a), QZSS (L1+L5), NavIC (L5) |
| Speed Network | HSPA, LTE-A, 5G |
Tha cuid eile
| Seòrsa cairt SIM | Nano-SIM, seasamh dùbailte dùbailte |
| Àireamh raon SIM | Nano-SIM agus eSIM no SIM dùbailte |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, còmhlan dùbailte, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.4, A2DP, LE, aptX HD, aptX Adaptive |
| VoLTE | Tha |
| Rèidio FM | Chan eil |
LUACH SARIs e crìoch FCC 1.6 W / kg air a thomhas ann an tomhas-lìonaidh de 1 gram de clò.
| Corp SAR (AB) | |
| Ceann SAR (AB) | |
| Corp SAR (ABD) | |
| Ceann SAR (ABD) | |
Coileanaidh
àrd-chabhsair
| Chipset | Qualcomm SM8650-AB Snapdragon 8 Gen 3 (4 nm) |
| CPU | Octa-core (1x3.3 GHz Cortex-X4 & 5x3.2 GHz Cortex-A720 & 2x2.3 GHz Cortex-A520) |
| Bits | |
| eitein | 8 Core |
| Teicneòlas Pròiseas | 4 nm |
| GPU | Adreno 750 |
| GPU Cores | |
| Freagarrachd GPU | |
| Tionndadh Android | Android 14, HyperOS |
| Play Store |
MEMORY
| RAM comas | 12GB 16GB |
| Sgaoileadh | |
| storage | 256GB, 512GB |
| Sliotan Cairt SD | Chan eil |
SGEULACHDAN CHOIMHEARSNACHD
Sgòr Antutu |
• Antutu
|
Bataraidh
| comas | 4880 Mah |
| Type | LiPo |
| Teicneòlas cosgais luath | |
| Astar cìs | 120W |
| Ùine ath-chluich bhidio | |
| Cìsean luath | Tha |
| A 'cur tàille wireless | Tha |
| Cìsean cas | Chan eil |
Camara
PRÌOMH CAMERA Faodaidh na feartan a leanas a bhith eadar-dhealaichte leis an ùrachadh bathar-bog.
A 'chiad chamara
| Resolution | 50 megapixels |
| Sensor | OVX9000 uile-choitcheann |
| fhosglaidh | f / 1.4 |
| Meud Pixel | 1.2µm |
| Meud Sensor | 1 / 1.31 " |
| Leasaich leudachain | Zoom optigeach 3.2x |
| Lens | 23mm (leud) |
| a bharrachd | PDAF piogsail dùbailte, Laser AF, OIS |
An dàrna camara
| Resolution | 50 megapixels |
| Sensor | Samsung S5KJN1 |
| fhosglaidh | |
| Meud Pixel | |
| Meud Sensor | |
| Leasaich leudachain | |
| Lens | Telephoto |
| a bharrachd |
An treas camara
| Resolution | 50 megapixels |
| Sensor | Samsung S5KJN1 |
| fhosglaidh | |
| Meud Pixel | |
| Meud Sensor | |
| Leasaich leudachain | |
| Lens | Ultra farsaing |
| a bharrachd |
| Fuasgladh ìomhaigh | 50 megapixels |
| Fuasgladh Bhidio agus FPS | 8K@24fps (HDR), 4K@24/30/60fps (HDR10+, 10-bit Dolby Vision HDR, LOG 10-bit), 1080p@30/60/120/240/960fps, 720p@1920fps, gyro-EIS |
| Stabilization Optical (OIS) | Tha |
| Stabilization eileagtronaigeach (EIS) | |
| Bhidio Gluasad slaodach | |
| feartan | Leica lens, flash dà-tòna dà-LED, HDR, panorama |
Sgòr DxOMark
| Sgòr Fòn-làimhe (Cùl) |
-làimhe
Dealbh
Video
|
| Sgòr Selfie |
selfie
Dealbh
Video
|
CAMERA FÈIN
A 'chiad chamara
| Resolution | 32 megapixels |
| Sensor | |
| fhosglaidh | |
| Meud Pixel | 32 megapixels |
| Meud Sensor | |
| Lens | (farsaing) |
| a bharrachd |
| Fuasgladh Bhidio agus FPS | 4K@30/60fps, 1080p@30/60fps, gyro-EIS |
| feartan | HDR, sealladh farsaing |
Ceistean Cumanta air Xiaomi 14 Pro
Dè cho fada ‘s a mhaireas bataraidh an Xiaomi 14 Pro?
Tha comas aig bataraidh an Xiaomi 14 Pro 4880 mAh.
A bheil NFC aig Xiaomi 14 Pro?
Tha, tha NFC aig Xiaomi 14 Pro
Dè a th’ ann an ìre ùrachaidh Xiaomi 14 Pro?
Tha ìre ùrachaidh 14 Hz aig Xiaomi 120 Pro.
Dè an dreach Android de Xiaomi 14 Pro?
Is e an dreach Xiaomi 14 Pro Android Android 14, HyperOS.
Dè an rùn taisbeanaidh a tha aig Xiaomi 14 Pro?
Is e rùn taisbeanaidh an Xiaomi 14 Pro 1440 x 3200 piogsail.
A bheil cosgais gun uèir aig Xiaomi 14 Pro?
Tha, tha cosgais gun uèir aig Xiaomi 14 Pro.
A bheil an Xiaomi 14 Pro an aghaidh uisge is duslach?
Tha, tha dìon uisge is duslach aig Xiaomi 14 Pro.
A bheil an Xiaomi 14 Pro a ’tighinn le jack headphone 3.5mm?
Chan e, chan eil jack headphone 14mm aig Xiaomi 3.5 Pro.
Dè a th ’ann an megapixels camara Xiaomi 14 Pro?
Tha camara 14MP aig an Xiaomi 50 Pro.
Dè an sensor camara a th’ aig Xiaomi 14 Pro?
Tha sensor camara Omnivision OVX14 aig an Xiaomi 9000 Pro.
Dè a’ phrìs a th’ aig Xiaomi 14 Pro?
Is e prìs Xiaomi 14 Pro $ 650.
Lèirmheasan agus beachdan cleachdaiche Xiaomi 14 Pro
Lèirmheasan bhidio Xiaomi 14 Pro
Lèirmheas air Youtube
Xiaomi 14 pro
×

Ma tha thu a’ cleachdadh am fòn seo no ma tha eòlas agad air a’ fòn seo, tagh an roghainn seo.
Tagh an roghainn seo mura h-eil thu air am fòn seo a chleachdadh agus dìreach airson beachd a sgrìobhadh.
Tha 1 beachdan mun toradh seo.