Xiaomi mi 10 ultra
Is e mion-chomharrachadh Mi 10 Ultra zoom 120X, taisbeanadh 120 Hz, cosgais 120W.
Prìomh fheartan Xiaomi Mi 10 Ultra
- Taic OIS Ath-nuadhaich Àrd-ìre Cìs gun uèir HyperCharge
- Gun slot cairt SD Chan eil jack headphone Gun a bhith an aghaidh uisge-dhìonach
Sònrachaidhean slàn Xiaomi Mi 10 Ultra
Specs Coitcheann
FOILLSEACHADH
| Dearbh-aithne | Xiaomi |
| Air ainmeachadh | 2020, Lùnastal 11 |
| Codename | cas |
| Àireamh modail | M2007J1SC |
| Release Date | 2020, Lùnastal 16 |
| Prìs a-mach | Mu 650 EUR |
AN T-EILEANACH
| Type | OLED |
| Co-mheas taobh agus PPI | Co-mheas 19.5: 9 - dùmhlachd 386 ppi |
| meud | 6.67 òirleach, 109.2 cm2 (~ 89.5% co-mheas sgrion-gu-corp) |
| Ath-nuadhaich Rate | 120 Hz |
| Resolution | 1080 x 2340 piogsail |
| Soilleireachd as àirde (nit) | 800 nits |
| dìon | Corning Ghoile Gorilla 5 |
| feartan | HDR10 + Ìre ùrachaidh 120Hz |
A 'BHUIDHINN
| Colors |
Dubh Silver Deasachadh follaiseach |
| Meud | 162.4 • 75.1 • 9.5 mm (6.39 • 2.96 • 0.37 a-steach) |
| cuideam | 221.8g (7.83 oz) |
| Dùthchasach | Aghaidh glainne (Gorilla Glass 5), glainne air ais (Gorilla Glass 6), frèam alùmanum |
| Barrantachaidh | |
| Fuasgladh uisge | Chan eil |
| sensaran | Meòir-lorg (fo thaisbeanadh, optigeach), luathaichear, gyro, faisg air làimh, combaist, barometer |
| 3.5mm Jack | Chan eil |
| NFC | Tha |
| duine fo-dhearg | Tha |
| Seòrsa USB | 2.0, Ceangalaiche reversible Type-C 1.0, USB On-The-Go |
| fuarachadh System | Tha |
| HDMI | |
| Fuaim neach-labhairt (dB) |
lìonra
Tricead
| Teicneòlas | GSM/HSPA/LTE/5G |
| Còmhlain 2G | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 (modail dà-SIM a-mhàin) |
| Còmhlain 3G | HSDPA - 850/900/1700(AWS) / 1900/2100 |
| Còmhlain 4G | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 17, 34, 38, 39, 40, 41 - Sìona |
| Còmhlain 5G | 1, 3, 41, 78, 79 SA/NSA - Sìona |
| TD-SCDMA | |
| na seòladaireachd | Tha, le còmhlan dùbailte A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS |
| Speed Network | HSPA 42.2 / 5.76 Mbps, LTE-A, 5G (2+ Gbps DL) |
Tha cuid eile
| Seòrsa cairt SIM | SIM singilte (Nano-SIM) no SIM dùbailte (Nano-SIM, dùbailte seasamh) |
| Àireamh raon SIM | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac / 6, bann dùbailte, Wi-Fi Direct, DLNA, hotspot |
| Bluetooth | 5.1, A2DP, LE, aptX HD, aptX Adaptive |
| VoLTE | Tha |
| Rèidio FM | Chan eil |
LUACH SARIs e crìoch FCC 1.6 W / kg air a thomhas ann an tomhas-lìonaidh de 1 gram de clò.
| Corp SAR (AB) | |
| Ceann SAR (AB) | |
| Corp SAR (ABD) | |
| Ceann SAR (ABD) | |
Coileanaidh
àrd-chabhsair
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 865 (SM8250) |
| CPU | Octa-core (1x2.84 GHz Kryo 585 & 3x2.42 GHz Kryo 585 & 4x1.80 GHz Kryo 585) |
| Bits | |
| eitein | 8 Bun-stèidh |
| Teicneòlas Pròiseas | 7 nm + |
| GPU | Adreno 650 |
| GPU Cores | |
| Freagarrachd GPU | |
| Tionndadh Android | Android 12, MIUI 13 |
| Play Store |
MEMORY
| RAM comas | 8GB / 12GB / 16GB RAM |
| Sgaoileadh | |
| storage | ROM 128GB / 256GB / 512GB |
| Sliotan Cairt SD | Chan eil |
SGEULACHDAN CHOIMHEARSNACHD
Sgòr Antutu |
589.000
• Antutu v8
|
Bataraidh
| comas | 4500 Mah |
| Type | Li-Ion |
| Teicneòlas cosgais luath | |
| Astar cìs | 120W |
| Ùine ath-chluich bhidio | |
| Cìsean luath | 120W |
| A 'cur tàille wireless | Tha |
| Cìsean cas | Tha |
Camara
PRÌOMH CAMERA Faodaidh na feartan a leanas a bhith eadar-dhealaichte leis an ùrachadh bathar-bog.
A 'chiad chamara
| Resolution | 48 BP |
| Sensor | OV48C uile-choitcheann |
| fhosglaidh | f / 1.9 |
| Meud Pixel | 1.2µm |
| Meud Sensor | 1 / 1.32 " |
| Leasaich leudachain | |
| Lens | 25mm (leud) |
| a bharrachd | PDAF, OIS |
An dàrna camara
| Resolution | 48 BP |
| Sensor | |
| fhosglaidh | f / 4.1 |
| Meud Pixel | 0.8µm |
| Meud Sensor | 1 / 2.0 " |
| Leasaich leudachain | Zoom optigeach 5x Zoom hybrid 120x |
| Lens | 120mm (telephoto periscope) |
| a bharrachd | PDAF, OIS |
An treas camara
| Resolution | 12 BP |
| Sensor | |
| fhosglaidh | f / 2.0 |
| Meud Pixel | 1.4µm |
| Meud Sensor | 1 / 2.55 " |
| Leasaich leudachain | Zoom optigeach 2x |
| Lens | 50mm (fòn) |
| a bharrachd | PDAF dùbailte Pixel |
An ceathramh camara
| Resolution | 20 BP |
| Sensor | |
| fhosglaidh | f / 2.2 |
| Meud Pixel | 1.0µm |
| Meud Sensor | 1 / 2.8 " |
| Leasaich leudachain | |
| Lens | 128 ?, 12mm (ultra-leathann) |
| a bharrachd | PDAF |
| Fuasgladh ìomhaigh | 48 megapixels |
| Fuasgladh Bhidio agus FPS | 8K@24fps, 4K@30/60fps, 1080p@30/60/120/240/960fps, 720p@30/120/240/960fps |
| Stabilization Optical (OIS) | Tha |
| Stabilization eileagtronaigeach (EIS) | Tha |
| Bhidio Gluasad slaodach | Tha, 960fps |
| feartan | Flash dà-tòna dà-LED, HDR, panorama |
Sgòr DxOMark
| Sgòr Fòn-làimhe (Cùl) |
130
-làimhe
Dealbh
Video
|
| Sgòr Selfie |
selfie
Dealbh
Video
|
CAMERA FÈIN
A 'chiad chamara
| Resolution | 20 BP |
| Sensor | |
| fhosglaidh | f / 2.3 |
| Meud Pixel | 0.8µm |
| Meud Sensor | 1 / 3.4 " |
| Lens | |
| a bharrachd |
| Fuasgladh Bhidio agus FPS | 1080p@30fps, 720p@120fps |
| feartan | HDR |
Ceistean Cumanta air Xiaomi Mi 10 Ultra
Dè cho fada ‘s a mhaireas bataraidh an Xiaomi Mi 10 Ultra?
Tha comas aig bataraidh an Xiaomi Mi 10 Ultra 4500 mAh.
A bheil NFC aig Xiaomi Mi 10 Ultra?
Tha, tha NFC aig Xiaomi Mi 10 Ultra
Dè an ìre ùrachaidh a th’ aig Xiaomi Mi 10 Ultra?
Tha ìre ùrachaidh 10 Hz aig Xiaomi Mi 120 Ultra.
Dè an dreach Android de Xiaomi Mi 10 Ultra?
Is e an dreach Xiaomi Mi 10 Ultra Android Android 12, MIUI 13.
Dè an rùn taisbeanaidh a th’ aig Xiaomi Mi 10 Ultra?
Is e rùn taisbeanaidh an Xiaomi Mi 10 Ultra 1080 x 2340 piogsail.
A bheil cosgais gun uèir aig Xiaomi Mi 10 Ultra?
Tha, tha cosgais gun uèir aig Xiaomi Mi 10 Ultra.
A bheil an Xiaomi Mi 10 Ultra an aghaidh uisge is duslach?
Chan e, chan eil dìon uisge is duslach aig Xiaomi Mi 10 Ultra.
A bheil an Xiaomi Mi 10 Ultra a’ tighinn le jack headphone 3.5mm?
Chan e, chan eil jack headphone 10mm aig Xiaomi Mi 3.5 Ultra.
Dè a th ’ann an megapixels camara Xiaomi Mi 10 Ultra?
Tha camara 10MP aig an Xiaomi Mi 48 Ultra.
Dè an sensor camara a th’ aig Xiaomi Mi 10 Ultra?
Tha sensor camara Omnivision OV10C aig an Xiaomi Mi 48 Ultra.
Dè a’ phrìs a th’ aig Xiaomi Mi 10 Ultra?
Is e prìs Xiaomi Mi 10 Ultra $600.
Lèirmheasan agus beachdan cleachdaiche Xiaomi Mi 10 Ultra
Lèirmheasan bhidio Xiaomi Mi 10 Ultra
Lèirmheas air Youtube
Xiaomi mi 10 ultra
×

Ma tha thu a’ cleachdadh am fòn seo no ma tha eòlas agad air a’ fòn seo, tagh an roghainn seo.
Tagh an roghainn seo mura h-eil thu air am fòn seo a chleachdadh agus dìreach airson beachd a sgrìobhadh.
Tha 8 beachdan mun toradh seo.