Xiaomi Mi 10i 5G
Tha Xiaomi Mi 10i 5G sònraichte dha na h-Innseachan.
Prìomh fheartan Xiaomi Mi 10i 5G
- Ath-nuadhaich Àrd-ìre Seasmhach uisge-dhìonach Cìs luath Comas RAM àrd
- Taisbeanadh IPS Seann-tionndadh de bathar-bog Chan eil OIS
Sònrachaidhean slàn Xiaomi Mi 10i 5G
| Dearbh-aithne | Xiaomi |
| Air ainmeachadh | 2021, Faoilleach 05 |
| Codename | gauguin |
| Àireamh modail | |
| Release Date | 2021, Faoilleach 08 |
| Prìs a-mach | ? 21,999 |
AN T-EILEANACH
| Type | IPS LCD |
| Co-mheas taobh agus PPI | Co-mheas 20: 9 - dùmhlachd 395 ppi |
| meud | 6.67 òirleach, 107.4 cm2 (~ 84.6% co-mheas sgrion-gu-corp) |
| Ath-nuadhaich Rate | 120 Hz |
| Resolution | 1080 x 2400 piogsail |
| Soilleireachd as àirde (nit) | |
| dìon | Corning Ghoile Gorilla 5 |
| feartan |
A 'BHUIDHINN
| Colors |
èirigh na grèine sa Chuan Shèimh Dubh Gorm |
| Meud | 165.4 • 76.8 • 9 mm (6.51 • 3.02 • 0.35 a-steach) |
| cuideam | 214.5g (7.55 oz) |
| Dùthchasach | Aghaidh glainne (Gorilla Glass 5), glainne air ais (Gorilla Glass 5) |
| Barrantachaidh | |
| Fuasgladh uisge | Tha |
| sensaran | Lorgan-meòir (air an taobh), luathaichear, gyro, faisg air làimh, combaist |
| 3.5mm Jack | Tha |
| NFC | Tha |
| duine fo-dhearg | Tha |
| Seòrsa USB | USB seòrsa-C 2.0 |
| fuarachadh System | Tha |
| HDMI | |
| Fuaim neach-labhairt (dB) |
lìonra
Tricead
| Teicneòlas | GSM/HSPA/LTE/5G |
| Còmhlain 2G | GSM - 850/900/1800/1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| Còmhlain 3G | HSDPA - 850/900/1900/2100 |
| Còmhlain 4G | 1, 3, 5, 7, 8, 38, 40, 41 |
| Còmhlain 5G | 77, 78 Fo6 |
| TD-SCDMA | |
| na seòladaireachd | Tha, le còmhlan dùbailte A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO |
| Speed Network | HSPA 42.2 / 5.76 Mbps, LTE-A, 5G |
| Seòrsa cairt SIM | SIM dùbailte hybrid (Nano-SIM, seasamh dùbailte) |
| Àireamh raon SIM | 2 SIM |
| Wi-Fi | Tha |
| Bluetooth | Tha |
| VoLTE | Tha |
| Rèidio FM | Tha |
| Corp SAR (AB) | |
| Ceann SAR (AB) | |
| Corp SAR (ABD) | |
| Ceann SAR (ABD) | |
àrd-chabhsair
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 750G 5G (SM7225) |
| CPU | Octa-core (2x2.2 GHz Kryo 570 & 6x1.8 GHz Kryo 570) |
| Bits | |
| eitein | 8 Bun-stèidh |
| Teicneòlas Pròiseas | 8 nm |
| GPU | Adreno 619 |
| GPU Cores | |
| Freagarrachd GPU | |
| Tionndadh Android | Android 10, MIUI 12 |
| Play Store | Tha |
MEMORY
| RAM comas | RAM 6GB / 8GB |
| Sgaoileadh | |
| storage | ROM 128GB |
| Sliotan Cairt SD | microSDXC (a ’cleachdadh slot SIM co-roinnte) |
SGEULACHDAN CHOIMHEARSNACHD
Sgòr Antutu |
351.000
• Antutu v8
|
Bataraidh
| comas | 4820 Mah |
| Type | LiPo |
| Teicneòlas cosgais luath | Lìbhrigeadh Cumhachd |
| Astar cìs | 33W |
| Ùine ath-chluich bhidio | |
| Cìsean luath | 33W |
| A 'cur tàille wireless | Chan eil |
| Cìsean cas | Chan eil |
Camara
| Resolution | 108 BP |
| Sensor | Samsung S5KHM2 |
| fhosglaidh | f / 1.8 |
| Meud Pixel | 0.7µm |
| Meud Sensor | 1 / 1.52 " |
| Leasaich leudachain | |
| Lens | 26mm (leud) |
| a bharrachd | PDAF |
| Resolution | 8 BP |
| Sensor | OV8856 uile-choitcheann |
| fhosglaidh | f / 2.2 |
| Meud Pixel | 1.12µm |
| Meud Sensor | 1 / 4.0 " |
| Leasaich leudachain | |
| Lens | 120? (uamhasach) |
| a bharrachd |
| Resolution | 2 BP |
| Sensor | Hynix HI-259 |
| fhosglaidh | f / 2.4 |
| Meud Pixel | |
| Meud Sensor | |
| Leasaich leudachain | |
| Lens | Macro |
| a bharrachd |
| Resolution | 2 BP |
| Sensor | Omnivision OV02B10 |
| fhosglaidh | f / 2.4 |
| Meud Pixel | |
| Meud Sensor | |
| Leasaich leudachain | |
| Lens | doimhneachd |
| a bharrachd |
| Fuasgladh ìomhaigh | 108 megapixels |
| Fuasgladh Bhidio agus FPS | 4K@30fps, 1080p@30/60/120fps, 720p@960fps |
| Stabilization Optical (OIS) | Chan eil |
| Stabilization eileagtronaigeach (EIS) | Tha |
| Bhidio Gluasad slaodach | Tha |
| feartan | Flash dà-tòna dà-LED, HDR, panorama |
Sgòr DxOMark
| Sgòr Fòn-làimhe (Cùl) |
-làimhe
Dealbh
Video
|
| Sgòr Selfie |
selfie
Dealbh
Video
|
CAMERA FÈIN
| Resolution | 16 BP |
| Sensor | |
| fhosglaidh | f / 2.5 |
| Meud Pixel | 1.0µm |
| Meud Sensor | 1 / 3.06 " |
| Lens | Wide |
| a bharrachd |
| Fuasgladh Bhidio agus FPS | 1080p@30fps, 720p@120fps |
| feartan | Panorama |
Ceistean Cumanta air Xiaomi Mi 10i 5G
Dè cho fada ‘s a mhaireas bataraidh an Xiaomi Mi 10i 5G?
Tha comas aig bataraidh an Xiaomi Mi 10i 5G de 4820 mAh.
A bheil NFC aig Xiaomi Mi 10i 5G?
Tha, tha NFC aig Xiaomi Mi 10i 5G
Dè an ìre ùrachaidh a th’ aig Xiaomi Mi 10i 5G?
Tha ìre ùrachaidh 10 Hz aig Xiaomi Mi 5i 120G.
Dè an dreach Android de Xiaomi Mi 10i 5G?
Is e an dreach Android Xiaomi Mi 10i 5G Android 10, MIUI 12.
Dè an rùn taisbeanaidh a th’ aig Xiaomi Mi 10i 5G?
Is e rùn taisbeanaidh an Xiaomi Mi 10i 5G 1080 x 2400 piogsail.
A bheil cosgais gun uèir aig Xiaomi Mi 10i 5G?
Chan e, chan eil cosgais gun uèir aig Xiaomi Mi 10i 5G.
A bheil an Xiaomi Mi 10i 5G an aghaidh uisge is duslach?
Tha, tha dìon uisge is duslach aig Xiaomi Mi 10i 5G.
A bheil an Xiaomi Mi 10i 5G a’ tighinn le jack headphone 3.5mm?
Tha, tha jack headphone 10mm aig Xiaomi Mi 5i 3.5G.
Dè a th ’ann an megapixels camara Xiaomi Mi 10i 5G?
Tha camara 10MP aig an Xiaomi Mi 5i 108G.
Dè an sensor camara a th’ aig Xiaomi Mi 10i 5G?
Tha sensor camara Samsung S10KHM5 aig an Xiaomi Mi 5i 2G.
Dè a’ phrìs a th’ air Xiaomi Mi 10i 5G?
Is e prìs Xiaomi Mi 10i 5G $310.
Dè an dreach MIUI a bhios mar ùrachadh mu dheireadh de Xiaomi Mi 10i 5G?
Is e MIUI 14 an dreach MIUI mu dheireadh de Xiaomi Mi 10i 5G.
Dè an dreach Android a bhios mar ùrachadh mu dheireadh de Xiaomi Mi 10i 5G?
Is e Android 12 an dreach Android mu dheireadh de Xiaomi Mi 10i 5G.
Cia mheud ùrachadh a gheibh Xiaomi Mi 10i 5G?
Gheibh Xiaomi Mi 10i 5G 3 MIUI agus 3 bliadhna de dh’ ùrachaidhean tèarainteachd Android gu MIUI 14.
Cò mheud bliadhna a gheibh Xiaomi Mi 10i 5G ùrachaidhean?
Gheibh Xiaomi Mi 10i 5G 3 bliadhna de ùrachadh tèarainteachd bho 2022.
Dè cho tric a gheibh Xiaomi Mi 10i 5G ùrachaidhean?
Bidh Xiaomi Mi 10i 5G a ’faighinn ùrachadh gach 3 mìosan.
Xiaomi Mi 10i 5G a-mach às a’ bhogsa leis an dreach Android?
Xiaomi Mi 10i 5G a-mach às a’ bhogsa le MIUI 12 stèidhichte air Android 10
Cuin a gheibh Xiaomi Mi 10i 5G an ùrachadh MIUI 13?
Tha Xiaomi Mi 10i 5G air ùrachadh MIUI 13 fhaighinn mu thràth.
Cuin a gheibh Xiaomi Mi 10i 5G an ùrachadh Android 12?
Tha Xiaomi Mi 10i 5G air ùrachadh Android 12 fhaighinn mu thràth.
Cuin a gheibh Xiaomi Mi 10i 5G an ùrachadh Android 13?
Chan e, chan fhaigh Xiaomi Mi 10i 5G ùrachadh Android 13.
Cuin a thig taic ùrachadh Xiaomi Mi 10i 5G gu crìch?
Thig taic ùrachadh Xiaomi Mi 10i 5G gu crìch air 2024.
Lèirmheasan agus beachdan cleachdaiche Xiaomi Mi 10i 5G
Lèirmheasan bhidio Xiaomi Mi 10i 5G
Xiaomi Mi 10i 5G
×


Ma tha thu a’ cleachdadh am fòn seo no ma tha eòlas agad air a’ fòn seo, tagh an roghainn seo.
Tagh an roghainn seo mura h-eil thu air am fòn seo a chleachdadh agus dìreach airson beachd a sgrìobhadh.
Tha 14 beachdan mun toradh seo.