Xiaomi Mi 11i
Is e mion-chomharrachadh Xiaomi Mi 11i prìomh chomharran fòn an 2021.
Prìomh fheartan Xiaomi Mi 11i
- Ath-nuadhaich Àrd-ìre Cìs luath Comas RAM àrd Comas bataraidh àrd
- Gun slot cairt SD Chan eil jack headphone Seann-tionndadh de bathar-bog Chan eil OIS
Sònrachaidhean iomlan Xiaomi Mi 11i
| Dearbh-aithne | Xiaomi |
| Air ainmeachadh | |
| Codename | Haydn |
| Àireamh modail | M2012k11g |
| Release Date | 2021, 31 Cèitean |
| Prìs a-mach | $?554.99 / €?499.00 / £?502.99 |
AN T-EILEANACH
| Type | Super AMOLED |
| Co-mheas taobh agus PPI | Co-mheas 20: 9 - dùmhlachd 395 ppi |
| meud | 6.67 òirleach, 107.4 cm2 (~ 85.9% co-mheas sgrion-gu-corp) |
| Ath-nuadhaich Rate | 120 Hz |
| Resolution | 1080 x 2400 piogsail |
| Soilleireachd as àirde (nit) | |
| dìon | Corning Ghoile Gorilla 5 |
| feartan |
A 'BHUIDHINN
| Colors |
Airgid neamhaidh Geal reothadh Cosmic Black |
| Meud | 163.7 • 76.4 • 7.8 mm (6.44 • 3.01 • 0.31 a-steach) |
| cuideam | 196g (6.91 oz) |
| Dùthchasach | |
| Barrantachaidh | |
| Fuasgladh uisge | |
| sensaran | Meòir-lorg (air a chuir suas air an taobh), luathaichear, gyro, faisg air làimh, combaist, speactram dath, barometer |
| 3.5mm Jack | Chan eil |
| NFC | Chan eil |
| duine fo-dhearg | |
| Seòrsa USB | USB Type-C 2.0, USB On-The-Go |
| fuarachadh System | |
| HDMI | |
| Fuaim neach-labhairt (dB) |
lìonra
Tricead
| Teicneòlas | GSM/HSPA/LTE/5G |
| Còmhlain 2G | GSM - 850/900/1800/1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| Còmhlain 3G | HSDPA - 850/900/1700(AWS) / 1900/2100 |
| Còmhlain 4G | LTE (neo-ainmichte) |
| Còmhlain 5G | SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| na seòladaireachd | Tha, le còmhlan dùbailte A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS, NavIC |
| Speed Network | HSPA 42.2 / 5.76 Mbps, LTE-A, 5G |
| Seòrsa cairt SIM | SIM dùbailte (Nano-SIM, seasamh dùbailte) |
| Àireamh raon SIM | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, còmhlan dùbailte, Wi-Fi Direct, àite teth |
| Bluetooth | 5.2, A2DP, LE |
| VoLTE | Tha |
| Rèidio FM | Chan eil |
| Corp SAR (AB) | |
| Ceann SAR (AB) | |
| Corp SAR (ABD) | |
| Ceann SAR (ABD) | |
àrd-chabhsair
| Chipset | Qualcomm SM8350 Snapdragon 888 5G (5nm) |
| CPU | Octa-core (1x2.84 GHz Kryo 680 & 3x2.42 GHz Kryo 680 & 4x1.80 GHz Kryo 680) |
| Bits | |
| eitein | |
| Teicneòlas Pròiseas | |
| GPU | Adreno 660 |
| GPU Cores | |
| Freagarrachd GPU | |
| Tionndadh Android | Android 11, MIUI 12 |
| Play Store |
MEMORY
| RAM comas | 256 GB de RAM |
| Sgaoileadh | |
| storage | 128 GB de RAM |
| Sliotan Cairt SD | Chan eil |
SGEULACHDAN CHOIMHEARSNACHD
Sgòr Antutu |
• Antutu
|
Bataraidh
| comas | 4520 Mah |
| Type | LiPo |
| Teicneòlas cosgais luath | |
| Astar cìs | 33W |
| Ùine ath-chluich bhidio | |
| Cìsean luath | |
| A 'cur tàille wireless | |
| Cìsean cas |
Camara
| Fuasgladh ìomhaigh | 108 megapixels |
| Fuasgladh Bhidio agus FPS | 8K@30fps, 4K@30/60fps, 1080p@30/60/120/240/960fps, gyro-EIS, HDR10+ |
| Stabilization Optical (OIS) | Chan eil |
| Stabilization eileagtronaigeach (EIS) | |
| Bhidio Gluasad slaodach | |
| feartan | Flash LED, HDR, panorama |
Sgòr DxOMark
| Sgòr Fòn-làimhe (Cùl) |
-làimhe
Dealbh
Video
|
| Sgòr Selfie |
selfie
Dealbh
Video
|
CAMERA FÈIN
| Resolution | 20 BP |
| Sensor | |
| fhosglaidh | f / 2.5 |
| Meud Pixel | |
| Meud Sensor | |
| Lens | |
| a bharrachd |
| Fuasgladh Bhidio agus FPS | 1080p@30fps, 720p@120fps |
| feartan | HDR |
Ceistean Cumanta air Xiaomi Mi 11i
Dè cho fada ‘s a mhaireas bataraidh an Xiaomi Mi 11i?
Tha comas aig bataraidh an Xiaomi Mi 11i 4520 mAh.
A bheil NFC aig Xiaomi Mi 11i?
Chan e, chan eil NFC aig Xiaomi Mi 11i
Dè an ìre ùrachaidh a th’ aig Xiaomi Mi 11i?
Tha ìre ùrachaidh 11 Hz aig Xiaomi Mi 120i.
Dè an dreach Android de Xiaomi Mi 11i?
Is e an dreach Android Xiaomi Mi 11i Android 11, MIUI 12.
Dè an rùn taisbeanaidh a tha aig Xiaomi Mi 11i?
Is e rùn taisbeanaidh an Xiaomi Mi 11i 1080 x 2400 piogsail.
A bheil cosgais gun uèir aig Xiaomi Mi 11i?
Chan e, chan eil cosgais gun uèir aig Xiaomi Mi 11i.
A bheil an Xiaomi Mi 11i an aghaidh uisge is duslach?
Chan e, chan eil dìon uisge is duslach aig Xiaomi Mi 11i.
A bheil an Xiaomi Mi 11i a’ tighinn le jack headphone 3.5mm?
Chan e, chan eil jack headphone 11mm aig Xiaomi Mi 3.5i.
Dè a th ’ann an megapixels camara Xiaomi Mi 11i?
Tha camara 11MP aig an Xiaomi Mi 108i.
Dè a’ phrìs a tha air Xiaomi Mi 11i?
Is e prìs Xiaomi Mi 11i $415.
Dè an dreach MIUI a bhios mar ùrachadh mu dheireadh de Xiaomi Mi 11i?
Is e MIUI 15 an dreach MIUI mu dheireadh de Xiaomi Mi 11i.
Dè an dreach Android a bhios mar ùrachadh mu dheireadh de Xiaomi Mi 11i?
Is e Android 14 an dreach Android mu dheireadh de Xiaomi Mi 11i.
Cia mheud ùrachadh a gheibh Xiaomi Mi 11i?
Gheibh Xiaomi Mi 11i 3 MIUI agus 3 bliadhna de dh’ ùrachadh tèarainteachd Android gu MIUI 15.
Cò mheud bliadhna a gheibh Xiaomi Mi 11i ùrachaidhean?
Gheibh Xiaomi Mi 11i 3 bliadhna de ùrachadh tèarainteachd bho 2022.
Dè cho tric a gheibh Xiaomi Mi 11i ùrachaidhean?
Bidh Xiaomi Mi 11i a ’faighinn ùrachadh gach 3 mìosan.
Xiaomi Mi 11i a-mach às a’ bhogsa leis an dreach Android?
Xiaomi Mi 11i a-mach às a’ bhogsa le MIUI 12 stèidhichte air Android 11
Cuin a gheibh Xiaomi Mi 11i an ùrachadh MIUI 13?
Tha Xiaomi Mi 11i air ùrachadh MIUI 13 fhaighinn mu thràth.
Cuin a gheibh Xiaomi Mi 11i an ùrachadh Android 12?
Tha Xiaomi Mi 11i air ùrachadh Android 12 fhaighinn mu thràth.
Cuin a gheibh Xiaomi Mi 11i an ùrachadh Android 13?
Gheibh, gheibh Xiaomi Mi 11i ùrachadh Android 13 ann an Q3 2023.
Cuin a thig taic ùrachadh Xiaomi Mi 11i gu crìch?
Thig taic ùrachadh Xiaomi Mi 11i gu crìch air 2025.
Lèirmheasan agus beachdan cleachdaiche Xiaomi Mi 11i
Lèirmheasan bhidio Xiaomi Mi 11i
Xiaomi Mi 11i
×

Ma tha thu a’ cleachdadh am fòn seo no ma tha eòlas agad air a’ fòn seo, tagh an roghainn seo.
Tagh an roghainn seo mura h-eil thu air am fòn seo a chleachdadh agus dìreach airson beachd a sgrìobhadh.
Tha 13 beachdan mun toradh seo.