Xiaomi Redmi 7
Tha specs Redmi 7 math dha luchd-cleachdaidh àbhaisteach.
Prìomh fheartan Xiaomi Redmi 7
- Seasmhach uisge-dhìonach Comas bataraidh àrd Ceangalaichean BBC duine fo-dhearg
- Taisbeanadh IPS Chan eil barrachd reic ann Clàradh bhidio 1080p Sgrion HD+
Sònrachaidhean slàn Xiaomi Redmi 7
Specs Coitcheann
FOILLSEACHADH
| Dearbh-aithne | Redman |
| Air ainmeachadh | |
| Codename | onclite |
| Àireamh modail | |
| Release Date | 2019, Màrt |
| Prìs a-mach | Mu 130 EUR |
AN T-EILEANACH
| Type | IPS LCD |
| Co-mheas taobh agus PPI | Co-mheas 19: 9 - dùmhlachd 269 ppi |
| meud | 6.26 òirleach, 97.8 cm2 (~ 81.5% co-mheas sgrion-gu-corp) |
| Ath-nuadhaich Rate | 60 Hz |
| Resolution | 720 x 1520 piogsail |
| Soilleireachd as àirde (nit) | |
| dìon | Corning Ghoile Gorilla 5 |
| feartan |
A 'BHUIDHINN
| Colors |
Gealach Dearg Eclipse Dubh Comet gorm |
| Meud | 158.7 x 75.6 x 8.5 mm (6.25 x 2.98 x 0.33 ann) |
| cuideam | 180g (6.35 oz) |
| Dùthchasach | Plastic |
| Barrantachaidh | |
| Fuasgladh uisge | Tha |
| sensaran | Lorgan-meòir (air a chuir air cùl), luathaichear, faisg air làimh, combaist |
| 3.5mm Jack | Tha |
| NFC | Chan eil |
| duine fo-dhearg | Tha |
| Seòrsa USB | microUSB 2.0, USB On-The-Go |
| fuarachadh System | |
| HDMI | |
| Fuaim neach-labhairt (dB) |
lìonra
Tricead
| Teicneòlas | GSM / CDMA / HSPA / LTE |
| Còmhlain 2G | GSM - 850/900/1800/1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| Còmhlain 3G | HSDPA - 850/900/1700(AWS) / 1900/2100 - Cruinneil |
| Còmhlain 4G | B1 (2100),bh3 (1800),bh4 (1700/2100 AWS 1),bh5 (850),bh7 (2600),bh8 (900),bh20 (800),bh38 (TDD 2600),bh40 (TDD 2300) |
| Còmhlain 5G | |
| TD-SCDMA | TD-SCDMA 1900 MHz TD-SCDMA 2000 MHz |
| na seòladaireachd | Tha, le A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Speed Network | HSPA, LTE-A |
Tha cuid eile
| Seòrsa cairt SIM | SIM dùbailte (Nano-SIM, seasamh dùbailte) |
| Àireamh raon SIM | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, WiFi Direct, àite teth |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE, aptX HD |
| VoLTE | Tha |
| Rèidio FM | Tha |
LUACH SARIs e crìoch FCC 1.6 W / kg air a thomhas ann an tomhas-lìonaidh de 1 gram de clò.
| Corp SAR (AB) | 1.251 W / kg |
| Ceann SAR (AB) | 0.577 W / kg |
| Corp SAR (ABD) | 1.02 W / kg |
| Ceann SAR (ABD) | 1.1 W / kg |
| M1810F6LI - SAR Na h-Innseachan: ceann - 1.031 W / kg - Corp: 0.573 W / kg P2i còmhdach nano |
Coileanaidh
àrd-chabhsair
| Chipset | Qualcomm SDM632 Snapdragon 632 (14 nm) |
| CPU | Octa-core (4x1.8 GHz Kryo 250 Gold & 4x1.8 GHz Kryo 250 Silver) |
| Bits | 64Bit |
| eitein | 8 Core |
| Teicneòlas Pròiseas | 14 nm |
| GPU | Adreno 506 |
| GPU Cores | |
| Freagarrachd GPU | |
| Tionndadh Android | Android 10, MIUI 12.5 |
| Play Store |
MEMORY
| RAM comas | 2GB / 3GB / 4GB |
| Sgaoileadh | LPDDR3 |
| storage | 16GB / 32GB / 64GB |
| Sliotan Cairt SD | microSD, suas ri 1 TB (slot sònraichte) |
SGEULACHDAN CHOIMHEARSNACHD
Sgòr Antutu |
105k
• Antutu v7
|
Bataraidh
| comas | 4000 mAh |
| Type | LiPo |
| Teicneòlas cosgais luath | |
| Astar cìs | 10W |
| Ùine ath-chluich bhidio | |
| Cìsean luath | Tha |
| A 'cur tàille wireless | |
| Cìsean cas |
Camara
PRÌOMH CAMERA Faodaidh na feartan a leanas a bhith eadar-dhealaichte leis an ùrachadh bathar-bog.
| Fuasgladh ìomhaigh | 4032 x 3024 piogsail, 12.19 BP |
| Fuasgladh Bhidio agus FPS | 1080 3060 @ |
| Stabilization Optical (OIS) | Chan eil |
| Stabilization eileagtronaigeach (EIS) | |
| Bhidio Gluasad slaodach | Tha |
| feartan | Flash LED, HDR, panorama |
Sgòr DxOMark
| Sgòr Fòn-làimhe (Cùl) |
-làimhe
Dealbh
Video
|
| Sgòr Selfie |
selfie
Dealbh
Video
|
CAMERA FÈIN
A 'chiad chamara
| Resolution | 8 BP |
| Sensor | |
| fhosglaidh | f / 2.0 |
| Meud Pixel | |
| Meud Sensor | |
| Lens | |
| a bharrachd |
| Fuasgladh Bhidio agus FPS | 1080p @ 30fps |
| feartan | HDR |
Ceistean Cumanta air Xiaomi Redmi 7
Dè cho fada ‘s a mhaireas bataraidh an Xiaomi Redmi 7?
Tha comas aig bataraidh an Xiaomi Redmi 7 4000 mAh.
A bheil NFC aig Xiaomi Redmi 7?
Chan e, chan eil NFC aig Xiaomi Redmi 7
Dè an ìre ùrachaidh a th’ aig Xiaomi Redmi 7?
Tha ìre ùrachaidh 7 Hz aig Xiaomi Redmi 60.
Dè an dreach Android de Xiaomi Redmi 7?
Is e an dreach Android Xiaomi Redmi 7 Android 10, MIUI 12.5.
Dè an rùn taisbeanaidh aig Xiaomi Redmi 7?
Is e rùn taisbeanaidh an Xiaomi Redmi 7 720 x 1520 piogsail.
A bheil cosgais gun uèir aig Xiaomi Redmi 7?
Chan e, chan eil cosgais gun uèir aig Xiaomi Redmi 7.
A bheil an Xiaomi Redmi 7 an aghaidh uisge is duslach?
Tha, tha dìon uisge is duslach aig Xiaomi Redmi 7.
A bheil an Xiaomi Redmi 7 a’ tighinn le jack headphone 3.5mm?
Tha, tha jack headphone 7mm aig Xiaomi Redmi 3.5.
Dè a th ’ann an megapixels camara Xiaomi Redmi 7?
Tha camara 7MP aig an Xiaomi Redmi 12.
Dè a’ phrìs a tha aig Xiaomi Redmi 7?
Is e prìs Xiaomi Redmi 7 $60.
Lèirmheasan agus beachdan cleachdaiche Xiaomi Redmi 7
Lèirmheasan bhidio Xiaomi Redmi 7
Lèirmheas air Youtube
Xiaomi Redmi 7
×

Ma tha thu a’ cleachdadh am fòn seo no ma tha eòlas agad air a’ fòn seo, tagh an roghainn seo.
Tagh an roghainn seo mura h-eil thu air am fòn seo a chleachdadh agus dìreach airson beachd a sgrìobhadh.
Tha 9 beachdan mun toradh seo.