Xiaomi Redmi 8
Tha camara math aig Redmi 8 airson a phrìs.
Prìomh fheartan Xiaomi Redmi 8
- Seasmhach uisge-dhìonach Cìs luath Comas bataraidh àrd Ceangalaichean BBC
- Taisbeanadh IPS Chan eil barrachd reic ann Clàradh bhidio 1080p Sgrion HD+
Sònrachaidhean slàn Xiaomi Redmi 8
| Dearbh-aithne | Redman |
| Air ainmeachadh | Dàmhair 10, 2019 |
| Codename | olives |
| Àireamh modail | |
| Release Date | Dàmhair 12, 2019 |
| Prìs a-mach | Mu 100 EUR |
AN T-EILEANACH
| Type | IPS LCD |
| Co-mheas taobh agus PPI | Co-mheas 19: 9 - dùmhlachd 270 ppi |
| meud | 6.22 òirleach, 96.6 cm2 (~ 81.8% co-mheas sgrion-gu-corp) |
| Ath-nuadhaich Rate | 60 Hz |
| Resolution | 720 x 1520 piogsail |
| Soilleireachd as àirde (nit) | |
| dìon | Corning Ghoile Gorilla 5 |
| feartan |
A 'BHUIDHINN
| Colors |
Dubh Dearg Gorm |
| Meud | 156.5 • 75.4 • 9.4 mm (6.16 • 2.97 • 0.37 a-steach) |
| cuideam | 188g (6.63 oz) |
| Dùthchasach | Plastic |
| Barrantachaidh | Dìon dìon-splash P2i |
| Fuasgladh uisge | Tha |
| sensaran | Lorgan-meòir (air a chuir air cùl), luathaichear, faisg air làimh, combaist |
| 3.5mm Jack | Tha |
| NFC | Chan eil |
| duine fo-dhearg | Tha |
| Seòrsa USB | 2.0, Ceangalaiche reversible Type-C 1.0, USB On-The-Go |
| fuarachadh System | |
| HDMI | |
| Fuaim neach-labhairt (dB) |
lìonra
Tricead
| Teicneòlas | GSM / HSPA / LTE |
| Còmhlain 2G | GSM - 850/900/1800/1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| Còmhlain 3G | HSDPA - 850/900/1900/2100 |
| Còmhlain 4G | Còmhlan LTE - 1(2100), 3(1800), 5(850), 8(900), 40(2300), 41(2500) |
| Còmhlain 5G | |
| TD-SCDMA | TD-SCDMA 2000 MHz |
| na seòladaireachd | Tha, le A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Speed Network | HSPA, LTE-A |
| Seòrsa cairt SIM | SIM dùbailte (Nano-SIM, seasamh dùbailte) |
| Àireamh raon SIM | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b / g / n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| VoLTE | Tha |
| Rèidio FM | Tha |
| Corp SAR (AB) | |
| Ceann SAR (AB) | |
| Corp SAR (ABD) | |
| Ceann SAR (ABD) | |
àrd-chabhsair
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 439 |
| CPU | Octa-core (2x1.95 GHz Cortex-A53 & 6x1.45 GHz Cortex A53) |
| Bits | 64Bit |
| eitein | 8 Core |
| Teicneòlas Pròiseas | 12 nm |
| GPU | Adreno 505 |
| GPU Cores | 2 |
| Freagarrachd GPU | 500 MHz |
| Tionndadh Android | Android 11, MIUI 12.5 |
| Play Store |
MEMORY
| RAM comas | 3GB / 4GB |
| Sgaoileadh | LPDDR4 |
| storage | 32GB / 64GB |
| Sliotan Cairt SD | microSD, suas gu 512 GB (slot sònraichte) |
SGEULACHDAN CHOIMHEARSNACHD
Sgòr Antutu |
84k
• Antutu v7
|
Bataraidh
| comas | 5200 mAh |
| Type | LiPo |
| Teicneòlas cosgais luath | |
| Astar cìs | 18W |
| Ùine ath-chluich bhidio | |
| Cìsean luath | Tha |
| A 'cur tàille wireless | Chan eil |
| Cìsean cas |
Camara
| Resolution | |
| Sensor | Sony IMX363 Exmor RS |
| fhosglaidh | f / 1.8 |
| Meud Pixel | |
| Meud Sensor | |
| Leasaich leudachain | |
| Lens | |
| a bharrachd |
| Fuasgladh ìomhaigh | 4288 x 2843 piogsail, 12.19 BP |
| Fuasgladh Bhidio agus FPS | 1080 30 @ |
| Stabilization Optical (OIS) | Chan eil |
| Stabilization eileagtronaigeach (EIS) | Tha |
| Bhidio Gluasad slaodach | Tha |
| feartan | Flash LED, HDR, panorama |
Sgòr DxOMark
| Sgòr Fòn-làimhe (Cùl) |
-làimhe
Dealbh
Video
|
| Sgòr Selfie |
selfie
Dealbh
Video
|
CAMERA FÈIN
| Resolution | 8 BP |
| Sensor | |
| fhosglaidh | f / 2.0 |
| Meud Pixel | |
| Meud Sensor | |
| Lens | |
| a bharrachd |
| Fuasgladh Bhidio agus FPS | 1080p @ 30fps |
| feartan | HDR |
Ceistean Cumanta air Xiaomi Redmi 8
Dè cho fada ‘s a mhaireas bataraidh an Xiaomi Redmi 8?
Tha comas aig bataraidh an Xiaomi Redmi 8 5200 mAh.
A bheil NFC aig Xiaomi Redmi 8?
Chan e, chan eil NFC aig Xiaomi Redmi 8
Dè an ìre ùrachaidh a th’ aig Xiaomi Redmi 8?
Tha ìre ùrachaidh 8 Hz aig Xiaomi Redmi 60.
Dè an dreach Android de Xiaomi Redmi 8?
Is e an dreach Android Xiaomi Redmi 8 Android 11, MIUI 12.5.
Dè an rùn taisbeanaidh aig Xiaomi Redmi 8?
Is e rùn taisbeanaidh an Xiaomi Redmi 8 720 x 1520 piogsail.
A bheil cosgais gun uèir aig Xiaomi Redmi 8?
Chan e, chan eil cosgais gun uèir aig Xiaomi Redmi 8.
A bheil an Xiaomi Redmi 8 an aghaidh uisge is duslach?
Tha, tha dìon uisge is duslach aig Xiaomi Redmi 8.
A bheil an Xiaomi Redmi 8 a’ tighinn le jack headphone 3.5mm?
Tha, tha jack headphone 8mm aig Xiaomi Redmi 3.5.
Dè a th ’ann an megapixels camara Xiaomi Redmi 8?
Tha camara 8MP aig an Xiaomi Redmi 12.
Dè an sensor camara a th’ aig Xiaomi Redmi 8?
Tha sensor camara Sony IMX8 Exmor RS aig an Xiaomi Redmi 363.
Dè a’ phrìs a tha aig Xiaomi Redmi 8?
Is e prìs Xiaomi Redmi 8 $65.
Dè an dreach MIUI a bhios mar ùrachadh mu dheireadh de Xiaomi Redmi 8?
Is e MIUI 12.5 an dreach MIUI mu dheireadh de Xiaomi Redmi 8.
Dè an dreach Android a bhios mar ùrachadh mu dheireadh de Xiaomi Redmi 8?
Is e Android 10 an dreach Android mu dheireadh de Xiaomi Redmi 8.
Cia mheud ùrachadh a gheibh Xiaomi Redmi 8?
Gheibh Xiaomi Redmi 8 2 MIUI agus 3 bliadhna de dh’ ùrachadh tèarainteachd Android gu MIUI 12.5.
Cò mheud bliadhna a gheibh Xiaomi Redmi 8 ùrachaidhean?
Gheibh Xiaomi Redmi 8 ùrachadh tèarainteachd 3 bliadhna bho 2022.
Dè cho tric a gheibh Xiaomi Redmi 8 ùrachaidhean?
Bidh Xiaomi Redmi 8 a’ faighinn ùrachadh gach 3 mìosan.
Xiaomi Redmi 8 a-mach às a’ bhogsa leis an dreach Android?
Xiaomi Redmi 8 a-mach às a’ bhogsa le MIUI 10 stèidhichte air Android 9.
Cuin a gheibh Xiaomi Redmi 8 an ùrachadh MIUI 13?
Chan fhaigh Xiaomi Redmi 8 ùrachadh MIUI 13.
Cuin a gheibh Xiaomi Redmi 8 an ùrachadh Android 12?
Chan fhaigh Xiaomi Redmi 8 ùrachadh Android 12.
Cuin a gheibh Xiaomi Redmi 8 an ùrachadh Android 13?
Chan e, chan fhaigh Xiaomi Redmi 8 ùrachadh Android 13.
Cuin a thig taic ùrachadh Xiaomi Redmi 8 gu crìch?
Thig taic ùrachadh Xiaomi Redmi 8 gu crìch air 2022.
Lèirmheasan agus beachdan cleachdaiche Xiaomi Redmi 8
Lèirmheasan bhidio Xiaomi Redmi 8
Xiaomi Redmi 8
×

Ma tha thu a’ cleachdadh am fòn seo no ma tha eòlas agad air a’ fòn seo, tagh an roghainn seo.
Tagh an roghainn seo mura h-eil thu air am fòn seo a chleachdadh agus dìreach airson beachd a sgrìobhadh.
Tha 21 beachdan mun toradh seo.