Dùbailte Xiaomi Redmi 8A
Tha suidheachadh camara dùbailte aig Redmi 8A dùbailte a tha dìreach eadar-dhealaichte.
Sònrachadh iuchrach dùbailte Xiaomi Redmi 8A
- Comas bataraidh àrd Ceangalaichean BBC Ioma roghainnean dath Raon cairt SD ri fhaighinn
- Taisbeanadh IPS Chan eil barrachd reic ann Clàradh bhidio 1080p Sgrion HD+
Sònrachaidhean slàn dùbailte Xiaomi Redmi 8A
| Dearbh-aithne | Redman |
| Air ainmeachadh | 2020, 11 Gearran |
| Codename | coille-ola |
| Àireamh modail | |
| Release Date | 2020, 18 Gearran |
| Prìs a-mach | Mu 80 EUR |
AN T-EILEANACH
| Type | IPS LCD |
| Co-mheas taobh agus PPI | Co-mheas 19: 9 - dùmhlachd 270 ppi |
| meud | 6.22 òirleach, 96.6 cm2 (~ 81.8% co-mheas sgrion-gu-corp) |
| Ath-nuadhaich Rate | 60 Hz |
| Resolution | 720 x 1520 piogsail |
| Soilleireachd as àirde (nit) | 400 cd / M² |
| dìon | Corning Ghoile Gorilla 5 |
| feartan |
A 'BHUIDHINN
| Colors |
Geal Gorm Glas |
| Meud | 156.5 • 75.4 • 9.4 mm (6.16 • 2.97 • 0.37 a-steach) |
| cuideam | 188g (6.63 oz) |
| Dùthchasach | Aghaidh glainne (Gorilla Glass 5), Cùl plastaig, frèam plastaig |
| Barrantachaidh | |
| Fuasgladh uisge | |
| sensaran | Accelerometer, faisg, combaist |
| 3.5mm Jack | Tha |
| NFC | Chan eil |
| duine fo-dhearg | |
| Seòrsa USB | 2.0, Ceangalaiche reversible Type-C 1.0, USB On-The-Go |
| fuarachadh System | Chan eil |
| HDMI | |
| Fuaim neach-labhairt (dB) |
lìonra
Tricead
| Teicneòlas | GSM / HSPA / LTE |
| Còmhlain 2G | GSM - 850/900/1800/1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| Còmhlain 3G | HSDPA - 850/900/1900/2100 |
| Còmhlain 4G | Còmhlan LTE - 1(2100), 3(1800), 5(850), 8(900), 40(2300), 41(2500) |
| Còmhlain 5G | |
| TD-SCDMA | |
| na seòladaireachd | Tha, le A-GPS, GLONASS, BDS |
| Speed Network | HSPA, LTE-A |
| Seòrsa cairt SIM | SIM dùbailte (Nano-SIM, seasamh dùbailte) |
| Àireamh raon SIM | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b / g / n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| VoLTE | |
| Rèidio FM | Tha |
| Corp SAR (AB) | |
| Ceann SAR (AB) | |
| Corp SAR (ABD) | |
| Ceann SAR (ABD) | |
àrd-chabhsair
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 439 (SDM439) |
| CPU | Octa-core (4x1.95 GHz Cortex-A53 & 4x1.45 GHz Cortex A53) |
| Bits | 64Bit |
| eitein | 8 Bun-stèidh |
| Teicneòlas Pròiseas | 12 nm |
| GPU | Adreno 505 |
| GPU Cores | |
| Freagarrachd GPU | |
| Tionndadh Android | Android 11, MIUI 12.5 |
| Play Store |
MEMORY
| RAM comas | RAM 2 / 3GB |
| Sgaoileadh | |
| storage | ROM 32GB |
| Sliotan Cairt SD | microSDXC (slot coisrigte) |
SGEULACHDAN CHOIMHEARSNACHD
Sgòr Antutu |
• Antutu
|
Bataraidh
| comas | 5000 Mah |
| Type | LiPo |
| Teicneòlas cosgais luath | |
| Astar cìs | 10W |
| Ùine ath-chluich bhidio | |
| Cìsean luath | Tha, 18W |
| A 'cur tàille wireless | Chan eil |
| Cìsean cas |
Camara
| Resolution | 13 BP |
| Sensor | |
| fhosglaidh | f / 2.2 |
| Meud Pixel | 1.12µm |
| Meud Sensor | 1 / 3.1 " |
| Leasaich leudachain | |
| Lens | Wide |
| a bharrachd | PDAF |
| Resolution | 2 BP |
| Sensor | |
| fhosglaidh | f / 2.4 |
| Meud Pixel | |
| Meud Sensor | |
| Leasaich leudachain | |
| Lens | doimhneachd |
| a bharrachd |
| Fuasgladh ìomhaigh | 13 megapixels |
| Fuasgladh Bhidio agus FPS | 1080 30 @ |
| Stabilization Optical (OIS) | Chan eil |
| Stabilization eileagtronaigeach (EIS) | Chan eil |
| Bhidio Gluasad slaodach | |
| feartan | Flash LED, HDR, panorama |
Sgòr DxOMark
| Sgòr Fòn-làimhe (Cùl) |
-làimhe
Dealbh
Video
|
| Sgòr Selfie |
selfie
Dealbh
Video
|
CAMERA FÈIN
| Resolution | 8 BP |
| Sensor | |
| fhosglaidh | f / 2.0 |
| Meud Pixel | 1.12µm |
| Meud Sensor | 1 / 4 " |
| Lens | |
| a bharrachd |
| Fuasgladh Bhidio agus FPS | 1080p @ 30fps |
| feartan | HDR |
Ceistean Cumanta air Xiaomi Redmi 8A
Dè cho fada ‘s a mhaireas bataraidh an Xiaomi Redmi 8A Dual?
Tha comas aig bataraidh an Xiaomi Redmi 8A Dual 5000 mAh.
A bheil NFC aig Xiaomi Redmi 8A Dual?
Chan e, chan eil NFC aig Xiaomi Redmi 8A Dual
Dè an ìre ùrachaidh a th’ aig Xiaomi Redmi 8A Dual?
Tha ìre ùrachaidh 8 Hz aig Xiaomi Redmi 60A Dual.
Dè an dreach Android de Xiaomi Redmi 8A Dual?
Is e an dreach Dual Android Xiaomi Redmi 8A Android 11, MIUI 12.5.
Dè an rùn taisbeanaidh a th’ aig Xiaomi Redmi 8A Dual?
Is e rùn taisbeanaidh an Xiaomi Redmi 8A Dual 720 x 1520 piogsail.
A bheil cosgais gun uèir aig Xiaomi Redmi 8A Dual?
Chan e, chan eil cosgais gun uèir aig Xiaomi Redmi 8A Dual.
A bheil an Xiaomi Redmi 8A Dual an aghaidh uisge is duslach?
Chan e, chan eil dìon uisge is duslach aig Xiaomi Redmi 8A Dual.
A bheil an Xiaomi Redmi 8A Dual a’ tighinn le jack headphone 3.5mm?
Tha, tha jack headphone 8mm aig Xiaomi Redmi 3.5A Dual.
Dè a th ’ann an megapixels camara dùbailte Xiaomi Redmi 8A?
Tha camara 8MP aig an Xiaomi Redmi 13A Dual.
Dè a’ phrìs a th’ aig Xiaomi Redmi 8A Dual?
Is e prìs an Xiaomi Redmi 8A Dual $85.
Dè an dreach MIUI a bhios mar ùrachadh mu dheireadh de Xiaomi Redmi 8A Dual?
Is e MIUI 12.5 an dreach MIUI mu dheireadh de Xiaomi Redmi 8A Dual.
Dè an dreach Android a bhios mar ùrachadh mu dheireadh de Xiaomi Redmi 8A Dual?
Is e Android 10 an dreach Android mu dheireadh de Xiaomi Redmi 8A Dual.
Cia mheud ùrachadh a gheibh Xiaomi Redmi 8A Dual?
Gheibh Xiaomi Redmi 8A Dual 2 MIUI agus 3 bliadhna de dh’ ùrachadh tèarainteachd Android gu MIUI 12.5.
Cò mheud bliadhna a gheibh Xiaomi Redmi 8A Dual ùrachaidhean?
Gheibh Xiaomi Redmi 8A Dual 3 bliadhna de ùrachadh tèarainteachd bho 2022.
Dè cho tric a gheibh Xiaomi Redmi 8A Dual ùrachaidhean?
Bidh Xiaomi Redmi 8A Dual a ’faighinn ùrachadh gach 3 mìosan.
Xiaomi Redmi 8A Dual a-mach às a’ bhogsa leis an dreach Android?
Xiaomi Redmi 8A Dual taobh a-muigh bogsa le MIUI 10 stèidhichte air Android 9.
Cuin a gheibh Xiaomi Redmi 8A Dual an ùrachadh MIUI 13?
Chan fhaigh Xiaomi Redmi 8A Dual ùrachadh MIUI 13.
Cuin a gheibh Xiaomi Redmi 8A Dual an ùrachadh Android 12?
Chan fhaigh Xiaomi Redmi 8A Dual ùrachadh Android 12.
Cuin a gheibh Xiaomi Redmi 8A Dual an ùrachadh Android 13?
Chan e, chan fhaigh Xiaomi Redmi 8A Dual ùrachadh Android 13.
Cuin a thig taic ùrachadh Xiaomi Redmi 8A Dual gu crìch?
Thig taic ùrachadh Xiaomi Redmi 8A gu crìch air 2022.
Lèirmheasan agus beachdan cleachdaiche dùbailte Xiaomi Redmi 8A
Lèirmheasan bhidio dùbailte Xiaomi Redmi 8A
Dùbailte Xiaomi Redmi 8A
×

Ma tha thu a’ cleachdadh am fòn seo no ma tha eòlas agad air a’ fòn seo, tagh an roghainn seo.
Tagh an roghainn seo mura h-eil thu air am fòn seo a chleachdadh agus dìreach airson beachd a sgrìobhadh.
Tha 9 beachdan mun toradh seo.