Xiaomi Redmi 9 Gnìomhach
Tha mion-chomharrachadh Redmi 9 Activ an aon rud ri Redmi 9.
Prìomh fheartan gnìomhach Xiaomi Redmi 9
- Comas bataraidh àrd Ceangalaichean BBC Ioma roghainnean dath Raon cairt SD ri fhaighinn
- Taisbeanadh IPS Clàradh bhidio 1080p Sgrion HD+ Seann-tionndadh de bathar-bog
Sònrachaidhean slàn Xiaomi Redmi 9 Activ
| Dearbh-aithne | Redman |
| Air ainmeachadh | |
| Codename | cattail |
| Àireamh modail | |
| Release Date | 2021, Sultain 24 |
| Prìs a-mach | Mu 110 EUR |
AN T-EILEANACH
| Type | IPS LCD |
| Co-mheas taobh agus PPI | Co-mheas 20: 9 - dùmhlachd 269 ppi |
| meud | 6.53 òirleach, 102.9 cm2 (~ 81.0% co-mheas sgrion-gu-corp) |
| Ath-nuadhaich Rate | 60 Hz |
| Resolution | 720 x 1600 piogsail |
| Soilleireachd as àirde (nit) | |
| dìon | |
| feartan |
A 'BHUIDHINN
| Colors |
Carbon dubh Uaine corail |
| Meud | 164.9 • 77.1 • 9 mm (6.49 • 3.04 • 0.35 a-steach) |
| cuideam | 194g (6.84 oz) |
| Dùthchasach | |
| Barrantachaidh | |
| Fuasgladh uisge | |
| sensaran | Lorgan-meòir (air a chuir air cùl), luathaichear, faisg air làimh |
| 3.5mm Jack | Tha |
| NFC | Chan eil |
| duine fo-dhearg | |
| Seòrsa USB | microUSB 2.0, USB On-The-Go |
| fuarachadh System | |
| HDMI | |
| Fuaim neach-labhairt (dB) |
lìonra
Tricead
| Teicneòlas | GSM / HSPA / LTE |
| Còmhlain 2G | GSM - 850/900/1800/1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| Còmhlain 3G | HSDPA - 850/900/2100 |
| Còmhlain 4G | 1, 3, 5, 8, 40, 41 |
| Còmhlain 5G | |
| TD-SCDMA | |
| na seòladaireachd | Tha, le A-GPS, GLONASS, BDS |
| Speed Network | HSPA 42.2 / 5.76 Mbps, LTE-A |
| Seòrsa cairt SIM | SIM dùbailte (Nano-SIM, seasamh dùbailte) |
| Àireamh raon SIM | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b / g / n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| VoLTE | |
| Rèidio FM | Tha |
| Corp SAR (AB) | |
| Ceann SAR (AB) | |
| Corp SAR (ABD) | |
| Ceann SAR (ABD) | |
àrd-chabhsair
| Chipset | MediaTek MT6765G Helio G35 (12 nm) |
| CPU | Octa-core (4x2.3 GHz Cortex-A53 & 4x1.8 GHz Cortex-A53) |
| Bits | |
| eitein | |
| Teicneòlas Pròiseas | |
| GPU | Cumhachd VR GE8320 |
| GPU Cores | |
| Freagarrachd GPU | |
| Tionndadh Android | Android 10, MIUI 12 |
| Play Store |
MEMORY
| RAM comas | 128 GB de RAM |
| Sgaoileadh | |
| storage | 64 GB de RAM |
| Sliotan Cairt SD | microSDXC (slot coisrigte) |
SGEULACHDAN CHOIMHEARSNACHD
Sgòr Antutu |
• Antutu
|
Bataraidh
| comas | 5000 Mah |
| Type | LiPo |
| Teicneòlas cosgais luath | |
| Astar cìs | 10W |
| Ùine ath-chluich bhidio | |
| Cìsean luath | |
| A 'cur tàille wireless | |
| Cìsean cas |
Camara
| Fuasgladh ìomhaigh | 13 megapixels |
| Fuasgladh Bhidio agus FPS | 1080p @ 30fps |
| Stabilization Optical (OIS) | Chan eil |
| Stabilization eileagtronaigeach (EIS) | |
| Bhidio Gluasad slaodach | |
| feartan | Flash LED, HDR |
Sgòr DxOMark
| Sgòr Fòn-làimhe (Cùl) |
-làimhe
Dealbh
Video
|
| Sgòr Selfie |
selfie
Dealbh
Video
|
CAMERA FÈIN
| Resolution | 5 BP |
| Sensor | |
| fhosglaidh | f / 2.2 |
| Meud Pixel | |
| Meud Sensor | |
| Lens | |
| a bharrachd |
| Fuasgladh Bhidio agus FPS | 1080p @ 30fps |
| feartan | HDR |
Ceistean Cumanta air Xiaomi Redmi 9 Activ
Dè cho fada ‘s a mhaireas bataraidh an Xiaomi Redmi 9 Activ?
Tha comas aig bataraidh an Xiaomi Redmi 9 Activ de 5000 mAh.
A bheil NFC aig Xiaomi Redmi 9 Activ?
Chan e, chan eil NFC aig Xiaomi Redmi 9 Activ
Dè a th’ ann an ìre ùrachaidh Xiaomi Redmi 9 Activ?
Tha ìre ùrachaidh 9 Hz aig Xiaomi Redmi 60 Activ.
Dè an dreach Android de Xiaomi Redmi 9 Activ?
Is e an dreach Android Xiaomi Redmi 9 Activ Android 10, MIUI 12.
Dè an rùn taisbeanaidh a th’ aig Xiaomi Redmi 9 Activ?
Is e rùn taisbeanaidh an Xiaomi Redmi 9 Activ 720 x 1600 piogsail.
A bheil cosgais gun uèir aig Xiaomi Redmi 9 Activ?
Chan e, chan eil cosgais gun uèir aig Xiaomi Redmi 9 Activ.
A bheil an Xiaomi Redmi 9 Activ an aghaidh uisge is duslach?
Chan e, chan eil dìon uisge is duslach aig Xiaomi Redmi 9 Activ.
A bheil an Xiaomi Redmi 9 Activ a’ tighinn le jack headphone 3.5mm?
Tha, tha jack headphone 9mm aig Xiaomi Redmi 3.5 Activ.
Dè a th ’ann an megapixels camara Xiaomi Redmi 9 Activ?
Tha camara 9MP aig an Xiaomi Redmi 13 Activ.
Dè a’ phrìs a th’ aig Xiaomi Redmi 9 Activ?
Is e prìs an Xiaomi Redmi 9 Activ $122.
Dè an dreach MIUI a bhios mar ùrachadh mu dheireadh de Xiaomi Redmi 9 Activ?
Is e MIUI 13 an dreach MIUI mu dheireadh de Xiaomi Redmi 9 Activ.
Dè an dreach Android a bhios mar ùrachadh mu dheireadh de Xiaomi Redmi 9 Activ?
Is e Android 11 an dreach Android mu dheireadh de Xiaomi Redmi 9 Activ.
Cia mheud ùrachadh a gheibh Xiaomi Redmi 9 Activ?
Gheibh Xiaomi Redmi 9 Activ 2 MIUI agus 3 bliadhna de dh’ ùrachadh tèarainteachd Android gu MIUI 14.
Cò mheud bliadhna a gheibh Xiaomi Redmi 9 Activ ùrachaidhean?
Gheibh Xiaomi Redmi 9 Activ 3 bliadhna de ùrachadh tèarainteachd bho 2022.
Dè cho tric a gheibh Xiaomi Redmi 9 Activ ùrachaidhean?
Bidh Xiaomi Redmi 9 Activ a ’faighinn ùrachadh gach 3 mìosan.
Xiaomi Redmi 9 Activ a-mach às a’ bhogsa leis an dreach Android?
Xiaomi Redmi 9 Activ a-mach às a’ bhogsa le MIUI 12 stèidhichte air Android 10.
Cuin a gheibh Xiaomi Redmi 9 Activ an ùrachadh MIUI 13?
Gheibh Xiaomi Redmi 9 Activ ùrachadh MIUI 13 ann an Q3 2022.
Cuin a gheibh Xiaomi Redmi 9 Activ an ùrachadh Android 12?
Chan fhaigh Xiaomi Redmi 9 Activ ùrachadh Android 12.
Cuin a gheibh Xiaomi Redmi 9 Activ an ùrachadh Android 13?
Chan e, chan fhaigh Xiaomi Redmi 9 Activ ùrachadh Android 13.
Cuin a thig taic ùrachadh Xiaomi Redmi 9 Activ gu crìch?
Thig taic ùrachadh Xiaomi Redmi 9 Activ gu crìch air 2023.
Lèirmheasan agus beachdan cleachdaiche gnìomhach Xiaomi Redmi 9
Lèirmheasan bhidio gnìomhach Xiaomi Redmi 9
Xiaomi Redmi 9 Gnìomhach
×

Ma tha thu a’ cleachdadh am fòn seo no ma tha eòlas agad air a’ fòn seo, tagh an roghainn seo.
Tagh an roghainn seo mura h-eil thu air am fòn seo a chleachdadh agus dìreach airson beachd a sgrìobhadh.
Tha 24 beachdan mun toradh seo.