Xiaomi Redmi 9A
Tha specs Redmi 9A math airson a phrìs.
Prìomh fheartan Xiaomi Redmi 9A
- Comas bataraidh àrd Ceangalaichean BBC Ioma roghainnean dath Raon cairt SD ri fhaighinn
- Taisbeanadh IPS Clàradh bhidio 1080p Sgrion HD+ Seann-tionndadh de bathar-bog
Sònrachaidhean slàn Xiaomi Redmi 9A
| Dearbh-aithne | Redman |
| Air ainmeachadh | 2020, Ògmhios 30 |
| Codename | dandelion |
| Àireamh modail | M2006C3LG, M2006C3LC |
| Release Date | 2020, 07 Iuchar |
| Prìs a-mach | Mu 80 EUR |
AN T-EILEANACH
| Type | IPS LCD |
| Co-mheas taobh agus PPI | Co-mheas 20: 9 - dùmhlachd 269 ppi |
| meud | 6.53 òirleach, 102.9 cm2 |
| Ath-nuadhaich Rate | 60 Hz |
| Resolution | 720 x 1600 piogsail |
| Soilleireachd as àirde (nit) | |
| dìon | |
| feartan |
A 'BHUIDHINN
| Colors |
Glas Uaine Gorm |
| Meud | 164.9 • 77.1 • 9.0 mm |
| cuideam | 194 gr |
| Dùthchasach | Plastic |
| Barrantachaidh | |
| Fuasgladh uisge | Chan eil |
| sensaran | Lorgan-meòir (air a chuir air cùl), luathaichear, gyro, faisg air làimh |
| 3.5mm Jack | Tha |
| NFC | Chan eil |
| duine fo-dhearg | Chan eil |
| Seòrsa USB | 2.0, Ceangalaiche reversible Type-C 1.0, USB On-The-Go |
| fuarachadh System | Chan eil |
| HDMI | |
| Fuaim neach-labhairt (dB) |
lìonra
Tricead
| Teicneòlas | GSM / HSPA / LTE |
| Còmhlain 2G | GSM - 850/900/1800/1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| Còmhlain 3G | HSDPA - 850/900/1700(AWS) / 1900/2100 |
| Còmhlain 4G | B1 (2100), B2 (1900), B3 (1800), B4 (1700/2100 AWS 1), B5 (850), B7 (2600), B8 (900), B20 (800), B28 (700), B38 (TDD 2600), B40 (TDD 2300), B41 (TDD 2500) |
| Còmhlain 5G | |
| TD-SCDMA | |
| na seòladaireachd | Tha, le A-GPS |
| Speed Network | HSPA 42.2 / 5.76 Mbps, LTE-A |
| Seòrsa cairt SIM | SIM dùbailte (Nano-SIM, seasamh dùbailte) |
| Àireamh raon SIM | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b / g / n, làrach fiosrachaidh |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| VoLTE | Tha |
| Rèidio FM | Chan eil |
| Corp SAR (AB) | |
| Ceann SAR (AB) | |
| Corp SAR (ABD) | |
| Ceann SAR (ABD) | |
àrd-chabhsair
| Chipset | MediaTek Helio G25 |
| CPU | Octa-core 2.0 GHz Cortex-A53 |
| Bits | 64Bit |
| eitein | 8 Bun-stèidh |
| Teicneòlas Pròiseas | 12 nm |
| GPU | Cumhachd VR GE8320 |
| GPU Cores | |
| Freagarrachd GPU | 650 MHz |
| Tionndadh Android | Android 11, MIUI 12.5 |
| Play Store |
MEMORY
| RAM comas | 2GB RAM |
| Sgaoileadh | |
| storage | ROM 32GB |
| Sliotan Cairt SD | microSDXC (slot coisrigte) |
SGEULACHDAN CHOIMHEARSNACHD
Sgòr Antutu |
102.000
• Antutu v8
|
Bataraidh
| comas | 5000 Mah |
| Type | LiPo |
| Teicneòlas cosgais luath | |
| Astar cìs | 10W |
| Ùine ath-chluich bhidio | |
| Cìsean luath | |
| A 'cur tàille wireless | Chan eil |
| Cìsean cas |
Camara
| Resolution | 13 BP |
| Sensor | |
| fhosglaidh | f / 2.2 |
| Meud Pixel | |
| Meud Sensor | |
| Leasaich leudachain | |
| Lens | |
| a bharrachd |
| Fuasgladh ìomhaigh | 13 megapixels |
| Fuasgladh Bhidio agus FPS | 1080 @ 30fps |
| Stabilization Optical (OIS) | Chan eil |
| Stabilization eileagtronaigeach (EIS) | Chan eil |
| Bhidio Gluasad slaodach | |
| feartan | Flash LED, HDR, panorama |
Sgòr DxOMark
| Sgòr Fòn-làimhe (Cùl) |
-làimhe
Dealbh
Video
|
| Sgòr Selfie |
selfie
Dealbh
Video
|
CAMERA FÈIN
| Resolution | 5 BP |
| Sensor | |
| fhosglaidh | |
| Meud Pixel | |
| Meud Sensor | |
| Lens | |
| a bharrachd |
| Fuasgladh Bhidio agus FPS | 1080p @ 30fps |
| feartan | HDR |
Ceistean Cumanta air Xiaomi Redmi 9A
Dè cho fada ‘s a mhaireas bataraidh an Xiaomi Redmi 9A?
Tha comas aig bataraidh an Xiaomi Redmi 9A de 5000 mAh.
A bheil NFC aig Xiaomi Redmi 9A?
Chan e, chan eil NFC aig Xiaomi Redmi 9A
Dè an ìre ùrachaidh a th’ aig Xiaomi Redmi 9A?
Tha ìre ùrachaidh 9 Hz aig Xiaomi Redmi 60A.
Dè an dreach Android de Xiaomi Redmi 9A?
Is e an dreach Android Xiaomi Redmi 9A Android 11, MIUI 12.5.
Dè an rùn taisbeanaidh a tha aig Xiaomi Redmi 9A?
Is e rùn taisbeanaidh an Xiaomi Redmi 9A 720 x 1600 piogsail.
A bheil cosgais gun uèir aig Xiaomi Redmi 9A?
Chan e, chan eil cosgais gun uèir aig Xiaomi Redmi 9A.
A bheil an Xiaomi Redmi 9A an aghaidh uisge is duslach?
Chan e, chan eil dìon uisge is duslach aig Xiaomi Redmi 9A.
A bheil an Xiaomi Redmi 9A a’ tighinn le jack headphone 3.5mm?
Tha, tha jack headphone 9mm aig Xiaomi Redmi 3.5A.
Dè a th ’ann an megapixels camara Xiaomi Redmi 9A?
Tha camara 9MP aig an Xiaomi Redmi 13A.
Dè a’ phrìs a tha aig Xiaomi Redmi 9A?
Is e prìs Xiaomi Redmi 9A $87.
Dè an dreach MIUI a bhios mar ùrachadh mu dheireadh de Xiaomi Redmi 9A?
Is e MIUI 13 an dreach MIUI mu dheireadh de Xiaomi Redmi 9A.
Dè an dreach Android a bhios mar ùrachadh mu dheireadh de Xiaomi Redmi 9A?
Is e Android 11 an dreach Android mu dheireadh de Xiaomi Redmi 9A.
Cia mheud ùrachadh a gheibh Xiaomi Redmi 9A?
Gheibh Xiaomi Redmi 9A 2 MIUI agus 3 bliadhna de dh’ ùrachadh tèarainteachd Android gu MIUI 14.
Cò mheud bliadhna a gheibh Xiaomi Redmi 9A ùrachaidhean?
Gheibh Xiaomi Redmi 9A ùrachadh tèarainteachd 3 bliadhna bho 2022.
Dè cho tric a gheibh Xiaomi Redmi 9A ùrachaidhean?
Bidh Xiaomi Redmi 9A a ’faighinn ùrachadh gach 3 mìosan.
Xiaomi Redmi 9A a-mach às a’ bhogsa leis an dreach Android?
Xiaomi Redmi 9A a-mach às a’ bhogsa le MIUI 12 stèidhichte air Android 10.
Cuin a gheibh Xiaomi Redmi 9A an ùrachadh MIUI 13?
Gheibh Xiaomi Redmi 9A ùrachadh MIUI 13 ann an Q3 2022.
Cuin a gheibh Xiaomi Redmi 9A an ùrachadh Android 12?
Chan fhaigh Xiaomi Redmi 9A ùrachadh Android 12.
Cuin a gheibh Xiaomi Redmi 9A an ùrachadh Android 13?
Chan e, chan fhaigh Xiaomi Redmi 9A ùrachadh Android 13.
Cuin a thig taic ùrachadh Xiaomi Redmi 9A gu crìch?
Thig taic ùrachadh Xiaomi Redmi 9A gu crìch air 2023.
Lèirmheasan agus beachdan cleachdaiche Xiaomi Redmi 9A
Lèirmheasan bhidio Xiaomi Redmi 9A
Xiaomi Redmi 9A
×

Ma tha thu a’ cleachdadh am fòn seo no ma tha eòlas agad air a’ fòn seo, tagh an roghainn seo.
Tagh an roghainn seo mura h-eil thu air am fòn seo a chleachdadh agus dìreach airson beachd a sgrìobhadh.
Tha 72 beachdan mun toradh seo.