Xiaomi Redmi 9i
Tha Redmi 9i na fòn cliste sònraichte eile dha na h-Innseachan.
Prìomh fheartan Xiaomi Redmi 9i
- Comas bataraidh àrd Ceangalaichean BBC Ioma roghainnean dath Raon cairt SD ri fhaighinn
- Taisbeanadh IPS Clàradh bhidio 1080p Sgrion HD+ Seann-tionndadh de bathar-bog
Sònrachaidhean slàn Xiaomi Redmi 9i
| Dearbh-aithne | Redman |
| Air ainmeachadh | 2020, Sultain 15 |
| Codename | dandelion |
| Àireamh modail | M2006C3LII |
| Release Date | 2020, Sultain 18 |
| Prìs a-mach | Mu 100 EUR |
AN T-EILEANACH
| Type | IPS LCD |
| Co-mheas taobh agus PPI | Co-mheas 20: 9 - dùmhlachd 269 ppi |
| meud | 6.53 òirleach, 102.9 cm2 (~ 81.0% co-mheas sgrion-gu-corp) |
| Ath-nuadhaich Rate | 60 Hz |
| Resolution | 720 x 1600 piogsail |
| Soilleireachd as àirde (nit) | 270 nits |
| dìon | |
| feartan |
A 'BHUIDHINN
| Colors |
Dubh Gorm Uaine |
| Meud | 164.9 • 77.1 • 9 mm (6.49 • 3.04 • 0.35 a-steach) |
| cuideam | 194g (6.84 oz) |
| Dùthchasach | |
| Barrantachaidh | |
| Fuasgladh uisge | Chan eil |
| sensaran | Accelerometer, faisg, combaist |
| 3.5mm Jack | Tha |
| NFC | Chan eil |
| duine fo-dhearg | Chan eil |
| Seòrsa USB | microUSB 2.0, USB On-The-Go |
| fuarachadh System | Chan eil |
| HDMI | |
| Fuaim neach-labhairt (dB) |
lìonra
Tricead
| Teicneòlas | GSM / HSPA / LTE |
| Còmhlain 2G | GSM - 850/900/1800/1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| Còmhlain 3G | HSDPA - 850/900/1900/2100 |
| Còmhlain 4G | 1, 3, 5, 8, 40, 41 |
| Còmhlain 5G | |
| TD-SCDMA | |
| na seòladaireachd | Tha, le A-GPS, GLONASS, BDS |
| Speed Network | HSPA 42.2 / 5.76 Mbps, LTE-A |
| Seòrsa cairt SIM | SIM dùbailte (Nano-SIM, seasamh dùbailte) |
| Àireamh raon SIM | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b / g / n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| VoLTE | Tha |
| Rèidio FM | Tha |
| Corp SAR (AB) | |
| Ceann SAR (AB) | |
| Corp SAR (ABD) | |
| Ceann SAR (ABD) | |
àrd-chabhsair
| Chipset | MediaTek Helio G25 |
| CPU | Octa-core (4x2.0 GHz Cortex-A53 & 4x1.5 GHz Cortex-A53) |
| Bits | |
| eitein | 8 Bun-stèidh |
| Teicneòlas Pròiseas | 12 nm |
| GPU | Cumhachd VR GE8320 |
| GPU Cores | |
| Freagarrachd GPU | |
| Tionndadh Android | Android 11, MIUI 12.5 |
| Play Store |
MEMORY
| RAM comas | 4GB RAM |
| Sgaoileadh | |
| storage | ROM 64GB / 128GB |
| Sliotan Cairt SD | microSDXC (slot coisrigte) |
SGEULACHDAN CHOIMHEARSNACHD
Sgòr Antutu |
102.000
• Antutu v8
|
Bataraidh
| comas | 5000 Mah |
| Type | LiPo |
| Teicneòlas cosgais luath | |
| Astar cìs | 10W |
| Ùine ath-chluich bhidio | |
| Cìsean luath | |
| A 'cur tàille wireless | |
| Cìsean cas |
Camara
| Resolution | 13 BP |
| Sensor | |
| fhosglaidh | f / 2.2 |
| Meud Pixel | 1.0µm |
| Meud Sensor | |
| Leasaich leudachain | |
| Lens | 28mm (leud) |
| a bharrachd | PDAF |
| Fuasgladh ìomhaigh | 13 megapixels |
| Fuasgladh Bhidio agus FPS | 1080 30 @ |
| Stabilization Optical (OIS) | Chan eil |
| Stabilization eileagtronaigeach (EIS) | Chan eil |
| Bhidio Gluasad slaodach | Tha |
| feartan | Flash LED, HDR |
Sgòr DxOMark
| Sgòr Fòn-làimhe (Cùl) |
-làimhe
Dealbh
Video
|
| Sgòr Selfie |
selfie
Dealbh
Video
|
CAMERA FÈIN
| Resolution | 5 BP |
| Sensor | |
| fhosglaidh | f / 2.2 |
| Meud Pixel | 1.12µm |
| Meud Sensor | |
| Lens | |
| a bharrachd |
| Fuasgladh Bhidio agus FPS | 1080p @ 30fps |
| feartan | HDR |
Ceistean Cumanta air Xiaomi Redmi 9i
Dè cho fada ‘s a mhaireas bataraidh an Xiaomi Redmi 9i?
Tha comas aig bataraidh an Xiaomi Redmi 9i 5000 mAh.
A bheil NFC aig Xiaomi Redmi 9i?
Chan e, chan eil NFC aig Xiaomi Redmi 9i
Dè an ìre ùrachaidh a th’ aig Xiaomi Redmi 9i?
Tha ìre ùrachaidh 9 Hz aig Xiaomi Redmi 60i.
Dè an dreach Android de Xiaomi Redmi 9i?
Is e an dreach Android Xiaomi Redmi 9i Android 11, MIUI 12.5.
Dè an rùn taisbeanaidh a tha aig Xiaomi Redmi 9i?
Is e rùn taisbeanaidh an Xiaomi Redmi 9i 720 x 1600 piogsail.
A bheil cosgais gun uèir aig Xiaomi Redmi 9i?
Chan e, chan eil cosgais gun uèir aig Xiaomi Redmi 9i.
A bheil an Xiaomi Redmi 9i an aghaidh uisge is duslach?
Chan e, chan eil dìon uisge is duslach aig Xiaomi Redmi 9i.
A bheil an Xiaomi Redmi 9i a’ tighinn le jack headphone 3.5mm?
Tha, tha jack headphone 9mm aig Xiaomi Redmi 3.5i.
Dè a th ’ann an megapixels camara Xiaomi Redmi 9i?
Tha camara 9MP aig an Xiaomi Redmi 13i.
Dè a’ phrìs a tha aig Xiaomi Redmi 9i?
Is e prìs Xiaomi Redmi 9i $115.
Dè an dreach MIUI a bhios mar ùrachadh mu dheireadh de Xiaomi Redmi 9i?
Is e MIUI 13 an dreach MIUI mu dheireadh de Xiaomi Redmi 9i.
Dè an dreach Android a bhios mar ùrachadh mu dheireadh de Xiaomi Redmi 9i?
Is e Android 11 an dreach Android mu dheireadh de Xiaomi Redmi 9i.
Cia mheud ùrachadh a gheibh Xiaomi Redmi 9i?
Gheibh Xiaomi Redmi 9i 2 MIUI agus 3 bliadhna de dh’ ùrachadh tèarainteachd Android gu MIUI 14.
Cò mheud bliadhna a gheibh Xiaomi Redmi 9i ùrachaidhean?
Gheibh Xiaomi Redmi 9i ùrachadh tèarainteachd 3 bliadhna bho 2022.
Dè cho tric a gheibh Xiaomi Redmi 9i ùrachaidhean?
Bidh Xiaomi Redmi 9i a ’faighinn ùrachadh gach 3 mìosan.
Xiaomi Redmi 9i a-mach às a’ bhogsa leis an dreach Android?
Xiaomi Redmi 9i a-mach às a’ bhogsa le MIUI 12 stèidhichte air Android 10.
Cuin a gheibh Xiaomi Redmi 9i an ùrachadh MIUI 13?
Gheibh Xiaomi Redmi 9i ùrachadh MIUI 13 ann an Q3 2022.
Cuin a gheibh Xiaomi Redmi 9i an ùrachadh Android 12?
Chan fhaigh Xiaomi Redmi 9i ùrachadh Android 12.
Cuin a gheibh Xiaomi Redmi 9i an ùrachadh Android 13?
Chan e, chan fhaigh Xiaomi Redmi 9i ùrachadh Android 13.
Cuin a thig taic ùrachadh Xiaomi Redmi 9i gu crìch?
Thig taic ùrachadh Xiaomi Redmi 9i gu crìch air 2023.
Lèirmheasan agus beachdan cleachdaiche Xiaomi Redmi 9i
Lèirmheasan bhidio Xiaomi Redmi 9i
Xiaomi Redmi 9i
×


Ma tha thu a’ cleachdadh am fòn seo no ma tha eòlas agad air a’ fòn seo, tagh an roghainn seo.
Tagh an roghainn seo mura h-eil thu air am fòn seo a chleachdadh agus dìreach airson beachd a sgrìobhadh.
Tha 7 beachdan mun toradh seo.