Xiaomi Redmi Note 4X
Is e Redmi Note 4X am fòn cliste mòr-chòrdte air feadh an t-saoghail.
Prìomh fheartan Xiaomi Redmi Note 4X
- Luach sar ìosal Comas bataraidh àrd Ceangalaichean BBC duine fo-dhearg
- Taisbeanadh IPS Chan eil barrachd reic ann Clàradh bhidio 1080p Seann-tionndadh de bathar-bog
Sònrachaidhean slàn Xiaomi Redmi Note 4X
| Dearbh-aithne | Redman |
| Air ainmeachadh | 8 Gearran, 2017 |
| Codename | mido |
| Àireamh modail | 2016101, 2016130 |
| Release Date | Feb 14, 2017 |
| Prìs a-mach | Mu 130 EUR |
AN T-EILEANACH
| Type | IPS LCD |
| Co-mheas taobh agus PPI | Co-mheas 16: 9 - dùmhlachd 401 ppi |
| meud | 5.5 òirleach, 83.4 cm2 (~ 72.7% co-mheas sgrion-gu-corp) |
| Ath-nuadhaich Rate | 60 Hz |
| Resolution | 1080 x 1920 piogsail |
| Soilleireachd as àirde (nit) | |
| dìon | |
| feartan |
A 'BHUIDHINN
| Colors |
Airgead Platanam Òr Champagne Matte Black Hatsune Miku Pùdar Sakura |
| Meud | 151 x 76 x 8.5 mm (5.94 x 2.99 x 0.33 ann) |
| cuideam | 165g (5.82 oz) |
| Dùthchasach | Cùl: Meatailt |
| Barrantachaidh | |
| Fuasgladh uisge | Chan eil |
| sensaran | Meur-lorg (air a shuidheachadh air a chùlaibh), luas-luasgair, gyro, faisg air làimh, combaist |
| 3.5mm Jack | Tha |
| NFC | Chan eil |
| duine fo-dhearg | Tha |
| Seòrsa USB | microUSB 2.0, USB On-The-Go |
| fuarachadh System | |
| HDMI | |
| Fuaim neach-labhairt (dB) |
lìonra
Tricead
| Teicneòlas | GSM / CDMA / HSPA / LTE |
| Còmhlain 2G | GSM - 850/900/1800/1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| Còmhlain 3G | HSDPA - 850/900/1900/2100 |
| Còmhlain 4G | B1 (2100),bh3 (1800),bh5 (850),bh7 (2600),bh38 (TDD 2600),bh39 (TDD 1900),bh40 (TDD 2300),bh41 (TDD 2500) |
| Còmhlain 5G | |
| TD-SCDMA | TD-SCDMA 1880-1920 MHz TD-SCDMA 2010-2025 MHz |
| na seòladaireachd | Tha, le A-GPS, GLONASS, BDS |
| Speed Network | HSPA 42.2 / 5.76 Mbps, LTE-A (2CA) Cat6 300/50 Mbps |
| Seòrsa cairt SIM | SIM dùbailte tar-chinealach (Micro-SIM / Nano-SIM, seasamh dùbailte) |
| Àireamh raon SIM | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, Wi-Fi Direct, àite teth |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| VoLTE | Tha |
| Rèidio FM | Tha |
| Corp SAR (AB) | 0.674 W / kg |
| Ceann SAR (AB) | 0.724 W / kg |
| Corp SAR (ABD) | 0.69 W / kg |
| Ceann SAR (ABD) | 0.85 W / kg |
àrd-chabhsair
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 625 8953 |
| CPU | Octa-core 2.0 GHz Cortex-A53 |
| Bits | 64Bit |
| eitein | 8 Core |
| Teicneòlas Pròiseas | 14 nm |
| GPU | Adreno 506 |
| GPU Cores | |
| Freagarrachd GPU | 650 MHz |
| Tionndadh Android | Android 6.0 (Marshmallow), ùrachadh gu 7.0 (Nougat); MIUI 10 |
| Play Store |
MEMORY
| RAM comas | 3GB / 4GB |
| Sgaoileadh | LPDDR3 |
| storage | 16GB / 32GB / 64GB |
| Sliotan Cairt SD | microSD, suas ri 256 GB (a 'cleachdadh slot SIM co-roinnte) |
SGEULACHDAN CHOIMHEARSNACHD
Sgòr Antutu |
62k
• Antutu v6
|
| Sgòr Beinne Geek |
832
Sgòr Singilte
3417
Ioma-sgòr
4190
Sgòr Bataraidh
|
Bataraidh
| comas | 4100 mAh |
| Type | LiPo |
| Teicneòlas cosgais luath | |
| Astar cìs | 10W |
| Ùine ath-chluich bhidio | 18 hours |
| Cìsean luath | |
| A 'cur tàille wireless | |
| Cìsean cas |
Camara
| Resolution | |
| Sensor | Sony IMX258 Exmor RS |
| fhosglaidh | f / 2 |
| Meud Pixel | |
| Meud Sensor | |
| Leasaich leudachain | |
| Lens | |
| a bharrachd |
| Fuasgladh ìomhaigh | 4160 x 3120 piogsail, 12.98 BP |
| Fuasgladh Bhidio agus FPS | 1920x1080 (làn) - (30 fps) 1280x720 (HD) - (120 fps) |
| Stabilization Optical (OIS) | Chan eil |
| Stabilization eileagtronaigeach (EIS) | |
| Bhidio Gluasad slaodach | Tha |
| feartan | Flash dà-tòna dà-LED, sealladh farsaing, HDR |
Sgòr DxOMark
| Sgòr Fòn-làimhe (Cùl) |
-làimhe
Dealbh
Video
|
| Sgòr Selfie |
selfie
Dealbh
Video
|
CAMERA FÈIN
| Resolution | 5 BP |
| Sensor | Samsung S5K5E8 |
| fhosglaidh | f / 2.0 |
| Meud Pixel | |
| Meud Sensor | |
| Lens | |
| a bharrachd |
| Fuasgladh Bhidio agus FPS | 1080p @ 30fps |
| feartan |
Ceistean Cumanta air Xiaomi Redmi Note 4X
Dè cho fada ‘s a mhaireas bataraidh an Xiaomi Redmi Note 4X?
Tha comas aig bataraidh an Xiaomi Redmi Note 4X de 4100 mAh.
A bheil NFC aig Xiaomi Redmi Note 4X?
Chan e, chan eil NFC aig Xiaomi Redmi Note 4X
Dè an ìre ùrachaidh a th’ aig Xiaomi Redmi Note 4X?
Tha ìre ùrachaidh 4 Hz aig Xiaomi Redmi Note 60X.
Dè an dreach Android de Xiaomi Redmi Note 4X?
Is e an dreach Android Xiaomi Redmi Note 4X Android 6.0 (Marshmallow), ùrachadh gu 7.0 (Nougat); MIUI 10.
Dè an rùn taisbeanaidh aig Xiaomi Redmi Note 4X?
Is e rùn taisbeanaidh an Xiaomi Redmi Note 4X 1080 x 1920 piogsail.
A bheil cosgais gun uèir aig Xiaomi Redmi Note 4X?
Chan e, chan eil cosgais gun uèir aig Xiaomi Redmi Note 4X.
A bheil an Xiaomi Redmi Note 4X an aghaidh uisge is duslach?
Chan e, chan eil dìon uisge is duslach aig Xiaomi Redmi Note 4X.
A bheil an Xiaomi Redmi Note 4X a’ tighinn le jack headphone 3.5mm?
Tha, tha jack headphone 4mm aig Xiaomi Redmi Note 3.5X.
Dè a th ’ann an megapixels camara Xiaomi Redmi Note 4X?
Tha camara 4MP aig an Xiaomi Redmi Note 13X.
Dè an sensor camara a th’ aig Xiaomi Redmi Note 4X?
Tha sensor camara Sony IMX4 Exmor RS aig an Xiaomi Redmi Note 258X.
Dè a’ phrìs a tha aig Xiaomi Redmi Note 4X?
Is e prìs Xiaomi Redmi Note 4X $ 45.
Lèirmheasan agus beachdan cleachdaiche Xiaomi Redmi Note 4X
Lèirmheasan bhidio Xiaomi Redmi Note 4X
Xiaomi Redmi Note 4X
×

Ma tha thu a’ cleachdadh am fòn seo no ma tha eòlas agad air a’ fòn seo, tagh an roghainn seo.
Tagh an roghainn seo mura h-eil thu air am fòn seo a chleachdadh agus dìreach airson beachd a sgrìobhadh.
Tha 1 beachdan mun toradh seo.