Xiaomi Redmi Nota 9 Pro 5G
Tha specs Redmi Note 9 Pro 5G a’ tabhann pròiseasar Qualcomm de chàileachd àrd gu meadhan roinn.
Prìomh fheartan Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G
- Ath-nuadhaich Àrd-ìre Seasmhach uisge-dhìonach Cìs luath Comas RAM àrd
- Taisbeanadh IPS Chan eil OIS
Sònrachaidhean slàn Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G
| Dearbh-aithne | Redman |
| Air ainmeachadh | 2020, Samhain 26 |
| Codename | gauguin |
| Àireamh modail | M2007J17C |
| Release Date | 2020, Dùbhlachd 01 |
| Prìs a-mach | Mu 200 EUR |
AN T-EILEANACH
| Type | IPS LCD |
| Co-mheas taobh agus PPI | Co-mheas 20: 9 - dùmhlachd 395 ppi |
| meud | 6.67 òirleach, 107.4 cm2 (~ 84.6% co-mheas sgrion-gu-corp) |
| Ath-nuadhaich Rate | 120 Hz |
| Resolution | 1080 x 2400 piogsail |
| Soilleireachd as àirde (nit) | |
| dìon | Corning Ghoile Gorilla 5 |
| feartan |
A 'BHUIDHINN
| Colors |
Glas Gorm Dearg/Miontach |
| Meud | 165.4 • 76.8 • 9 mm (6.51 • 3.02 • 0.35 a-steach) |
| cuideam | 215g (7.58 oz) |
| Dùthchasach | Aghaidh glainne (Gorilla Glass 5), glainne air ais (Gorilla Glass 5) |
| Barrantachaidh | IP53 |
| Fuasgladh uisge | Tha |
| sensaran | Lorgan-meòir (air an taobh), luathaichear, gyro, faisg air làimh, combaist |
| 3.5mm Jack | Tha |
| NFC | Tha |
| duine fo-dhearg | Tha |
| Seòrsa USB | USB seòrsa-C 2.0 |
| fuarachadh System | Tha |
| HDMI | |
| Fuaim neach-labhairt (dB) |
lìonra
Tricead
| Teicneòlas | GSM/CDMA/HSPA/EVDO/LTE/5G |
| Còmhlain 2G | GSM - 850/900/1800/1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| Còmhlain 3G | HSDPA - 850/900/1900/2100 |
| Còmhlain 4G | 1, 3, 5, 7, 8, 34, 38, 39, 40, 41 |
| Còmhlain 5G | 1, 3, 41, 78, 79 SA/NSA/Fo-6 |
| TD-SCDMA | |
| na seòladaireachd | Tha, le bann-dùbailte A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS, GNSS |
| Speed Network | HSPA 42.2 / 5.76 Mbps, LTE-A, 5G |
| Seòrsa cairt SIM | SIM dùbailte hybrid (Nano-SIM, seasamh dùbailte) |
| Àireamh raon SIM | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, bann dùbailte, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.1, A2DP, LE |
| VoLTE | Tha |
| Rèidio FM | Tha |
| Corp SAR (AB) | |
| Ceann SAR (AB) | |
| Corp SAR (ABD) | |
| Ceann SAR (ABD) | |
àrd-chabhsair
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 750G 5G (SM7225) |
| CPU | Octa-core (2x2.2 GHz Kryo 570 & 6x1.8 GHz Kryo 570) |
| Bits | |
| eitein | 8 Bun-stèidh |
| Teicneòlas Pròiseas | 8 nm |
| GPU | Adreno 619 |
| GPU Cores | |
| Freagarrachd GPU | |
| Tionndadh Android | Android 12, MIUI 13 |
| Play Store |
MEMORY
| RAM comas | RAM 6GB / 8GB |
| Sgaoileadh | |
| storage | ROM 128GB / 256GB |
| Sliotan Cairt SD | microSDXC (a ’cleachdadh slot SIM co-roinnte) |
SGEULACHDAN CHOIMHEARSNACHD
Sgòr Antutu |
351.000
• Antutu v8
|
Bataraidh
| comas | 4820 Mah |
| Type | LiPo |
| Teicneòlas cosgais luath | |
| Astar cìs | 33W |
| Ùine ath-chluich bhidio | |
| Cìsean luath | 33W |
| A 'cur tàille wireless | Chan eil |
| Cìsean cas |
Camara
| Resolution | 108 BP |
| Sensor | Samsung S5KHM2 |
| fhosglaidh | f / 1.8 |
| Meud Pixel | 0.7µm |
| Meud Sensor | 1 / 1.52 " |
| Leasaich leudachain | |
| Lens | 26mm (leud) |
| a bharrachd | PDAF |
| Resolution | 8 BP |
| Sensor | OV8856 uile-choitcheann |
| fhosglaidh | f / 2.2 |
| Meud Pixel | 1.12µm |
| Meud Sensor | 1 / 4.0 " |
| Leasaich leudachain | |
| Lens | 118? (uamhasach) |
| a bharrachd |
| Resolution | 2 BP |
| Sensor | Omnivision OV02B10 |
| fhosglaidh | f / 2.4 |
| Meud Pixel | |
| Meud Sensor | |
| Leasaich leudachain | |
| Lens | Macro |
| a bharrachd |
| Resolution | 2 BP |
| Sensor | Hynix HI-259 |
| fhosglaidh | f / 2.4 |
| Meud Pixel | |
| Meud Sensor | |
| Leasaich leudachain | |
| Lens | doimhneachd |
| a bharrachd |
| Fuasgladh ìomhaigh | 108 megapixels |
| Fuasgladh Bhidio agus FPS | 4K@30fps, 1080p@30/60fps |
| Stabilization Optical (OIS) | Chan eil |
| Stabilization eileagtronaigeach (EIS) | Tha |
| Bhidio Gluasad slaodach | Tha |
| feartan | Flash dà-tòna dà-LED, HDR, panorama |
Sgòr DxOMark
| Sgòr Fòn-làimhe (Cùl) |
-làimhe
Dealbh
Video
|
| Sgòr Selfie |
selfie
Dealbh
Video
|
CAMERA FÈIN
| Resolution | 16 BP |
| Sensor | Omnivision OV16A1Q |
| fhosglaidh | f / 2.45 |
| Meud Pixel | 1.60 μm |
| Meud Sensor | |
| Lens | |
| a bharrachd |
| Fuasgladh Bhidio agus FPS | 1080p@30fps, gyro-EIS |
| feartan | HDR, sealladh farsaing |
Ceistean Cumanta air Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G
Dè cho fada ‘s a mhaireas bataraidh an Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Tha comas aig bataraidh an Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G de 4820 mAh.
A bheil NFC aig Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Tha, tha NFC aig Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G
Dè an ìre ùrachaidh a th’ aig Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Tha ìre ùrachaidh 9 Hz aig Xiaomi Redmi Note 5 Pro 120G.
Dè an dreach Android de Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Is e an dreach Android Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G Android 12, MIUI 13.
Dè an rùn taisbeanaidh a th’ aig Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Is e rùn taisbeanaidh an Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G 1080 x 2400 piogsail.
A bheil cosgais gun uèir aig Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Chan e, chan eil cosgais gun uèir aig Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G.
A bheil an Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G an aghaidh uisge is duslach?
Tha, tha dìon uisge is duslach aig Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G.
A bheil an Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G a’ tighinn le jack headphone 3.5mm?
Tha, tha jack headphone 9mm aig Xiaomi Redmi Note 5 Pro 3.5G.
Dè a th ’ann an megapixels camara Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Tha camara 9MP aig an Xiaomi Redmi Note 5 Pro 108G.
Dè an sensor camara a th’ aig Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Tha sensor camara Samsung S9KHM5 aig an Xiaomi Redmi Note 5 Pro 2G.
Dè a’ phrìs a th’ aig Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Is e prìs Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G $290.
Dè an dreach MIUI a bhios mar ùrachadh mu dheireadh de Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Is e MIUI 14 an dreach MIUI mu dheireadh de Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G.
Dè an dreach Android a bhios mar ùrachadh mu dheireadh de Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Is e Android 12 an dreach Android mu dheireadh de Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G.
Cia mheud ùrachadh a gheibh Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Gheibh Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G 3 MIUI agus 3 bliadhna de dh’ ùrachaidhean tèarainteachd Android gu MIUI 14.
Cò mheud bliadhna a gheibh Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G ùrachaidhean?
Gheibh Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G 3 bliadhna de ùrachadh tèarainteachd bho 2022.
Dè cho tric a gheibh Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G ùrachaidhean?
Bidh Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G a ’faighinn ùrachadh gach 3 mìosan.
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G a-mach às a’ bhogsa leis an dreach Android?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G a-mach às a’ bhogsa le MIUI 12 stèidhichte air Android 10
Cuin a gheibh Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G an ùrachadh MIUI 13?
Fhuair Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G ùrachadh MIUI 13 mu thràth.
Cuin a gheibh Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G an ùrachadh Android 12?
Tha Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G mu thràth air ùrachadh Android 12 fhaighinn.
Cuin a gheibh Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G an ùrachadh Android 13?
Chan e, chan fhaigh Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G ùrachadh Android 13.
Cuin a thig taic ùrachadh Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G gu crìch?
Thig taic ùrachadh Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G gu crìch air 2024.
Lèirmheasan agus beachdan cleachdaiche Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G
Lèirmheasan bhidio Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G
Xiaomi Redmi Nota 9 Pro 5G
×


Ma tha thu a’ cleachdadh am fòn seo no ma tha eòlas agad air a’ fòn seo, tagh an roghainn seo.
Tagh an roghainn seo mura h-eil thu air am fòn seo a chleachdadh agus dìreach airson beachd a sgrìobhadh.
Tha 10 beachdan mun toradh seo.