Xiaomi Redmi Y1 (Nòta 5A)
Is e Redmi Note 5A agus Redmi Y1 an aon fhòn-smart.
Prìomh Shònrachaidhean Xiaomi Redmi Y1 (Nòta 5A).
- Ceangalaichean BBC Ioma roghainnean dath Raon cairt SD ri fhaighinn
- Taisbeanadh IPS Chan eil barrachd reic ann Clàradh bhidio 1080p Sgrion HD+
Sònrachaidhean slàn Xiaomi Redmi Y1 (Nòta 5A).
Specs Coitcheann
FOILLSEACHADH
| Dearbh-aithne | Redman |
| Air ainmeachadh | |
| Codename | ugg |
| Àireamh modail | |
| Release Date | 2017, Samhain |
| Prìs a-mach | Mu 140 EUR |
AN T-EILEANACH
| Type | IPS LCD |
| Co-mheas taobh agus PPI | Co-mheas 16: 9 - dùmhlachd 267 ppi |
| meud | 5.5 òirleach, 83.4 cm2 (~ 71.5% co-mheas sgrion-gu-corp) |
| Ath-nuadhaich Rate | 60 Hz |
| Resolution | 720 x 1280 piogsail |
| Soilleireachd as àirde (nit) | |
| dìon | Corning Ghoile Gorilla 3 |
| feartan |
A 'BHUIDHINN
| Colors |
Gold Dark Grey Silver Rose òr |
| Meud | 153 x 76.2 x 7.7 mm (6.02 x 3.00 x 0.30 ann) |
| cuideam | 153g (5.40 oz) |
| Dùthchasach | Frèam alùmanum, cùl plastaig |
| Barrantachaidh | |
| Fuasgladh uisge | |
| sensaran | Meur-lorg (air a shuidheachadh air a chùlaibh), luas-luasgair, gyro, faisg air làimh, combaist |
| 3.5mm Jack | Tha |
| NFC | Chan eil |
| duine fo-dhearg | |
| Seòrsa USB | microUSB 2.0 |
| fuarachadh System | |
| HDMI | |
| Fuaim neach-labhairt (dB) |
lìonra
Tricead
| Teicneòlas | GSM / HSPA / LTE |
| Còmhlain 2G | GSM - 850/900/1800/1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| Còmhlain 3G | HSDPA - 850/900/1900/2100 |
| Còmhlain 4G | Còmhlan LTE - 1 (2100), 3(1800), 4(1700/2100), 5(850), 7(2600), 8(900), 20(800), 38(2600), 40(2300) |
| Còmhlain 5G | |
| TD-SCDMA | |
| na seòladaireachd | Tha, le A-GPS, GLONASS, BDS |
| Speed Network | HSPA, LTE |
Tha cuid eile
| Seòrsa cairt SIM | SIM dùbailte (Nano-SIM, seasamh dùbailte) |
| Àireamh raon SIM | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b / g / n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| VoLTE | |
| Rèidio FM | Tha |
LUACH SARIs e crìoch FCC 1.6 W / kg air a thomhas ann an tomhas-lìonaidh de 1 gram de clò.
| Corp SAR (AB) | |
| Ceann SAR (AB) | |
| Corp SAR (ABD) | |
| Ceann SAR (ABD) | |
Coileanaidh
àrd-chabhsair
| Chipset | Qualcomm MSM8940 Snapdragon 435 (28nm) |
| CPU | Octa-core 1.4 GHz Cortex-A53 |
| Bits | |
| eitein | |
| Teicneòlas Pròiseas | |
| GPU | Adreno 505 |
| GPU Cores | |
| Freagarrachd GPU | |
| Tionndadh Android | Android 7.1.2 (Nougat); MIUI 10 |
| Play Store |
MEMORY
| RAM comas | 4 GB de RAM / 32 GB |
| Sgaoileadh | |
| storage | 64 GB |
| Sliotan Cairt SD | microSD, suas gu 256 GB (slot sònraichte) |
SGEULACHDAN CHOIMHEARSNACHD
Sgòr Antutu |
• Antutu
|
Bataraidh
| comas | 3080 Mah |
| Type | Li-Ion |
| Teicneòlas cosgais luath | |
| Astar cìs | 10W |
| Ùine ath-chluich bhidio | |
| Cìsean luath | |
| A 'cur tàille wireless | |
| Cìsean cas |
Camara
PRÌOMH CAMERA Faodaidh na feartan a leanas a bhith eadar-dhealaichte leis an ùrachadh bathar-bog.
| Fuasgladh ìomhaigh | 13 megapixels |
| Fuasgladh Bhidio agus FPS | 1080 30 @ |
| Stabilization Optical (OIS) | Chan eil |
| Stabilization eileagtronaigeach (EIS) | |
| Bhidio Gluasad slaodach | |
| feartan | Flash LED, HDR, panorama |
Sgòr DxOMark
| Sgòr Fòn-làimhe (Cùl) |
-làimhe
Dealbh
Video
|
| Sgòr Selfie |
selfie
Dealbh
Video
|
CAMERA FÈIN
A 'chiad chamara
| Resolution | 16 BP |
| Sensor | |
| fhosglaidh | f / 2.0 |
| Meud Pixel | |
| Meud Sensor | |
| Lens | |
| a bharrachd |
| Fuasgladh Bhidio agus FPS | 1080p @ 30fps |
| feartan |
Ceistean Cumanta Xiaomi Redmi Y1 (Nòta 5A).
Dè cho fada ‘s a mhaireas bataraidh an Xiaomi Redmi Y1 (Nòta 5A)?
Tha comas aig bataraidh an Xiaomi Redmi Y1 (Nòta 5A) de 3080 mAh.
A bheil NFC aig Xiaomi Redmi Y1 (Nòta 5A)?
Chan e, chan eil NFC aig Xiaomi Redmi Y1 (Nòta 5A).
Dè an ìre ùrachaidh a th’ aig Xiaomi Redmi Y1 (Nòta 5A)?
Tha ìre ùrachaidh 1 Hz aig Xiaomi Redmi Y5 (Nòta 60A).
Dè an dreach Android de Xiaomi Redmi Y1 (Nòta 5A)?
Is e an dreach Android de Xiaomi Redmi Y1 (Nòta 5A) Android 7.1.2 (Nougat); MIUI 10.
Dè an rùn taisbeanaidh aig Xiaomi Redmi Y1 (Nòta 5A)?
Is e rùn taisbeanaidh an Xiaomi Redmi Y1 (Nòta 5A) 720 x 1280 piogsail.
A bheil cosgais gun uèir aig Xiaomi Redmi Y1 (Nòta 5A)?
Chan e, chan eil cosgais gun uèir aig Xiaomi Redmi Y1 (Nòta 5A).
A bheil an Xiaomi Redmi Y1 (Nòta 5A) an aghaidh uisge is duslach?
Chan e, chan eil dìon uisge is duslach aig Xiaomi Redmi Y1 (Nòta 5A).
A bheil an Xiaomi Redmi Y1 (Nòta 5A) a’ tighinn le jack headphone 3.5mm?
Tha, tha jack headphone 1mm aig Xiaomi Redmi Y5 (Nòta 3.5A).
Dè a th ’ann an megapixels camara Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A)?
Tha camara 1MP aig an Xiaomi Redmi Y5 (Nòta 13A).
Dè a’ phrìs a th’ aig Xiaomi Redmi Y1 (Nòta 5A)?
Is e prìs Xiaomi Redmi Y1 (Nòta 5A) $45.
Xiaomi Redmi Y1 (Nòta 5A) Lèirmheasan agus Beachdan Luchd-cleachdaidh
Lèirmheasan bhidio Xiaomi Redmi Y1 (Nòta 5A).
Lèirmheas air Youtube
Xiaomi Redmi Y1 (Nòta 5A)
×
Ma tha thu a’ cleachdadh am fòn seo no ma tha eòlas agad air a’ fòn seo, tagh an roghainn seo.
Tagh an roghainn seo mura h-eil thu air am fòn seo a chleachdadh agus dìreach airson beachd a sgrìobhadh.
Tha 2 beachdan mun toradh seo.