Xiaomi Redmi
Tha Xiaomi Redmi 5 na fòn cliste corp meatailt àrd-inbhe airson prìs ìosal.
Prìomh fheartan Xiaomi Redmi
- Ceangalaichean BBC Ioma roghainnean dath Raon cairt SD ri fhaighinn
- Taisbeanadh IPS Chan eil barrachd reic ann Clàradh bhidio 1080p Comas bataraidh ìosal
Sònrachaidhean slàn Xiaomi Redmi
Specs Coitcheann
FOILLSEACHADH
| Dearbh-aithne | Redman |
| Air ainmeachadh | |
| Codename | HM2013023 |
| Àireamh modail | 2013023 |
| Release Date | Air fhoillseachadh 2013, Lùnastal |
| Prìs a-mach | Mu 100 EUR |
AN T-EILEANACH
| Type | IPS LCD |
| Co-mheas taobh agus PPI | Co-mheas 16: 9 - dùmhlachd 312 ppi |
| meud | 4.7 òirleach, 60.9 cm2 (~ 64.4% co-mheas sgrion-gu-corp) |
| Ath-nuadhaich Rate | 60 Hz |
| Resolution | 720 x 1280 piogsail |
| Soilleireachd as àirde (nit) | |
| dìon | Corning Ghoile Gorilla 2 |
| feartan |
A 'BHUIDHINN
| Colors |
Dubh Dearg Sìneach Uaine Pannalan Buidhe |
| Meud | 137 x 69 x 9.9 mm (5.39 x 2.72 x 0.39 ann) |
| cuideam | 158g (5.57 oz) |
| Dùthchasach | |
| Barrantachaidh | |
| Fuasgladh uisge | |
| sensaran | Luathaichear, gyro, faisg air làimh, combaist |
| 3.5mm Jack | Tha |
| NFC | Chan eil |
| duine fo-dhearg | |
| Seòrsa USB | microUSB 2.0, USB Host |
| fuarachadh System | |
| HDMI | |
| Fuaim neach-labhairt (dB) |
lìonra
Tricead
| Teicneòlas | GSM / HSPA |
| Còmhlain 2G | GSM - 900/1800/1900 |
| Còmhlain 3G | HSDPA - 900/2100 |
| Còmhlain 4G | |
| Còmhlain 5G | |
| TD-SCDMA | |
| na seòladaireachd | Tha, le A-GPS |
| Speed Network | Hspa |
Tha cuid eile
| Seòrsa cairt SIM | SIM dùbailte |
| Àireamh raon SIM | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b / g / n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 4.0, A2DP, LE |
| VoLTE | |
| Rèidio FM | Tha |
LUACH SARIs e crìoch FCC 1.6 W / kg air a thomhas ann an tomhas-lìonaidh de 1 gram de clò.
| Corp SAR (AB) | |
| Ceann SAR (AB) | |
| Corp SAR (ABD) | |
| Ceann SAR (ABD) | |
Coileanaidh
àrd-chabhsair
| Chipset | Mediatek MT6589T (28 nm) |
| CPU | Quad-bunaiteach 1.5 GHz Cortex-A7 |
| Bits | |
| eitein | |
| Teicneòlas Pròiseas | |
| GPU | CumhachdVR SGX544MP2 |
| GPU Cores | |
| Freagarrachd GPU | |
| Tionndadh Android | Android 4.2 (Bean jelly) |
| Play Store |
MEMORY
| RAM comas | 1 GB RAM |
| Sgaoileadh | |
| storage | 4 GB |
| Sliotan Cairt SD | microSD, suas gu 32 GB (slot sònraichte) |
SGEULACHDAN CHOIMHEARSNACHD
Sgòr Antutu |
• Antutu
|
Bataraidh
| comas | 2000 Mah |
| Type | LiPo |
| Teicneòlas cosgais luath | |
| Astar cìs | 5W |
| Ùine ath-chluich bhidio | |
| Cìsean luath | |
| A 'cur tàille wireless | |
| Cìsean cas |
Camara
PRÌOMH CAMERA Faodaidh na feartan a leanas a bhith eadar-dhealaichte leis an ùrachadh bathar-bog.
| Fuasgladh ìomhaigh | 8 megapixels |
| Fuasgladh Bhidio agus FPS | 1080 30 @ |
| Stabilization Optical (OIS) | Chan eil |
| Stabilization eileagtronaigeach (EIS) | |
| Bhidio Gluasad slaodach | |
| feartan | Flash dà-LED, HDR |
Sgòr DxOMark
| Sgòr Fòn-làimhe (Cùl) |
-làimhe
Dealbh
Video
|
| Sgòr Selfie |
selfie
Dealbh
Video
|
CAMERA FÈIN
A 'chiad chamara
| Resolution | 1.3 BP |
| Sensor | |
| fhosglaidh | |
| Meud Pixel | |
| Meud Sensor | |
| Lens | |
| a bharrachd |
| Fuasgladh Bhidio agus FPS | 720p @ 30fps |
| feartan |
Ceistean Cumanta air Xiaomi Redmi
Dè cho fada ‘s a mhaireas bataraidh an Xiaomi Redmi?
Tha comas aig bataraidh an Xiaomi Redmi 2000 mAh.
A bheil NFC aig Xiaomi Redmi?
Chan e, chan eil NFC aig Xiaomi Redmi
Dè a th’ ann an ìre ùrachaidh Xiaomi Redmi?
Tha ìre ùrachaidh 60 Hz aig Xiaomi Redmi.
Dè an dreach Android de Xiaomi Redmi?
Is e an dreach Android Xiaomi Redmi Android 4.2 (Jelly Bean).
Dè an rùn taisbeanaidh aig Xiaomi Redmi?
Is e rùn taisbeanaidh an Xiaomi Redmi 720 x 1280 piogsail.
A bheil cosgais gun uèir aig Xiaomi Redmi?
Chan e, chan eil cosgais gun uèir aig Xiaomi Redmi.
A bheil an Xiaomi Redmi an aghaidh uisge is duslach?
Chan e, chan eil dìon uisge is duslach aig Xiaomi Redmi.
A bheil an Xiaomi Redmi a’ tighinn le jack headphone 3.5mm?
Tha, tha jack headphone 3.5mm aig Xiaomi Redmi.
Dè a th ’ann an megapixels camara Xiaomi Redmi?
Tha camara 8MP aig an Xiaomi Redmi.
Dè a’ phrìs a tha aig Xiaomi Redmi?
Is e prìs Xiaomi Redmi $ 15.
Lèirmheasan agus beachdan cleachdaiche Xiaomi Redmi
Lèirmheasan bhidio Xiaomi Redmi
Lèirmheas air Youtube
Xiaomi Redmi
×
Ma tha thu a’ cleachdadh am fòn seo no ma tha eòlas agad air a’ fòn seo, tagh an roghainn seo.
Tagh an roghainn seo mura h-eil thu air am fòn seo a chleachdadh agus dìreach airson beachd a sgrìobhadh.
Tha 0 beachdan mun toradh seo.