Black Shark 5 Pro
Black Shark 5 pro é un teléfono para xogos de alto rendemento.
Especificacións clave do Black Shark 5 Pro
- Taxa de actualización alta Hipercarga Alta capacidade de RAM Alta capacidade da batería
- Non hai ranura para tarxetas SD Non hai auriculares Sen OIS
Black Shark 5 Pro Resumo
O Black Shark 5 Pro é un teléfono para xogos de gama alta lanzado en marzo de 2022. É o teléfono Black Shark máis potente ata agora, cun chipset Snapdragon 8 Gen 1, 16 GB de RAM e unha batería de 4,650 mAh. O Black Shark 5 Pro tamén ten unha pantalla de frecuencia de actualización de 144 Hz, polo que é unha das pantallas de teléfono máis suaves do mercado. É unha excelente opción para os xogadores que buscan o mellor rendemento posible. O único inconveniente é que é bastante caro.
Pantalla Black Shark 5 Pro
Black Shark 5 Pro Display é unha das pantallas de teléfonos intelixentes máis populares do mercado. Ofrece unha resolución de 2160 x 1080 píxeles e unha relación de aspecto de 18:9. Black Shark 5 Pro Display tamén ten un impresionante nivel de brillo de 500 nits. Isto fai que sexa ideal para usar baixo a luz solar directa. Black Shark 5 Pro Display tamén é unha das pantallas de cor máis precisas dispoñibles, cunha gama de cores do 96 % DCI-P3. Isto significa que podes gozar das túas películas, programas de televisión e xogos favoritos en cores realistas. A pantalla Black Shark 5 Pro tamén ten a certificación HDR10+, polo que podes gozar de contido HDR dos teus servizos de transmisión favoritos. Se estás buscando unha pantalla excepcional para o teu Black Shark
Black Shark 5 Pro Performance
Buscas un teléfono que poida seguir o teu estilo de vida activo e o Black Shark 5 Pro Performance é o dispositivo que necesitas. Cun potente procesador e moita memoria RAM, pode xestionar ata as aplicacións e xogos máis esixentes. Ademais, o Black Shark 5 Pro Performance ten unha batería grande que che manterá todo o día. E se precisas un impulso extra, a función "TurboCharge" do Black Shark 5 Pro Performance darache unha rápida explosión de potencia. Polo tanto, tanto se estás xogando ao teu xogo favorito como se estás transmitindo o teu programa favorito, o Black Shark 5 Pro Performance manterache entretido.
Batería Black Shark 5 Pro
A batería Black Shark 5 Pro é un excelente produto para aqueles que buscan unha batería fiable e de longa duración. Esta batería ten unha capacidade de 4650 mAh, que é suficiente para durar horas de uso. O Black Shark 5 Pro tamén admite a carga rápida, polo que podes volver a usar o teu teléfono o antes posible. Ademais, a batería Black Shark 5 Pro tamén é compatible coa maioría dos teléfonos Black Shark, polo que é unha excelente opción para aqueles que teñen varios dispositivos Black Shark.
Especificacións completas do Black Shark 5 Pro
| marca | Tiburón negro |
| Anunciado | |
| Codename | patriota |
| Número de modelo | TIBURÓN PAR-A0 |
| Lanzamento | 2022 de marzo de 30 |
| Prezo fóra | Uns 600 euros |
DISPLAY
| tipo | OLED |
| Relación de aspecto e PPI | Relación 20:9 - 395 ppi de densidade |
| tamaño | 6.67 cm, 107.4 cm2 (~ 85.7% relación pantalla-corpo) |
| Refresh Rate | 144 Hz |
| Resolución | 1080 x 2400 píxeles |
| Brillo máximo (nit) | |
| protección | |
| características | Mostrar sempre |
CORPO
| Cores |
negro branco |
| dimensións | 163.9 • 76.5 • 9.5 mm (6.45 • 3.01 • 0.37 in) |
| peso | 220 gr (7.76 onzas) |
| Material | |
| certificado | |
| Resistente Á Auga | |
| Sensores | Pegada dixital (montada lateralmente), acelerómetro, xiroscopio, proximidade, compás, barómetro |
| 3.5mm Jack | Non |
| NFC | si |
| Infravermello | |
| Tipo USB | USB tipo C 2.0 |
| Sistema de arrefriamento | |
| HDMI | |
| Sonoridade do altofalante (dB) |
Rede
Frecuencias
| tecnoloxía | GSM/CDMA/HSPA/EVDO/LTE/5G |
| Bandas 2G | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 e SIM 2 |
| Bandas 3G | HSDPA: 800/850/900/1700 (AWS)/1900/2100 |
| Bandas 4G | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 17, 18, 19, 26, 28, 34, 38, 39, 40, 41 |
| Bandas 5G | 1, 3, 8, 28, 41, 77, 78, 79 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| navegación | Si, con A-GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS, BDS |
| Velocidade de rede | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A; 5G |
| Tipo de tarxeta SIM | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Número de área SIM | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, banda dual, Wi-Fi Direct, punto de acceso |
| Bluetooth | 5.2, A2DP, LE, aptX HD, aptX Adaptive |
| VoLTE | si |
| radio FM | Non |
| SAR corporal (AB) | |
| SAR de cabeza (AB) | |
| SAR corporal (ABD) | |
| SAR de cabeza (ABD) | |
Plataforma
| Chipset | Qualcomm SM8450 Snapdragon 8 Gen 1 (4nm) |
| CPU | Octa-core (1 x 3.00 GHz Cortex-X2 e 3 x 2.40 GHz Cortex-A710 e 4 x 1.70 GHz Cortex-A510) |
| Bits | |
| Núcleos | |
| Tecnoloxía de procesos | |
| GPU | Adrenais 730 |
| Núcleos de GPU | |
| Frecuencia da GPU | |
| Versión de Android | Android 12, Joy UI 13 |
| Xogar tenda |
MEMORIA
| Capacidade RAM | 256 GB de 12 GB de RAM |
| Tipo de RAM | |
| almacenamento | 256 GB de 8 GB de RAM |
| Slot para tarxetas SD | Non |
PUNTUACIONS DE RENDEMENTO
Puntuación Antutu |
• Antutu
|
batería
| capacidade | 4650 mAh |
| tipo | LiPo |
| Tecnoloxía de carga rápida | |
| Velocidade de carga | 120W |
| Tempo de reprodución de vídeo | |
| Carga rápida | |
| A carga inalámbrica | |
| Carga inversa |
cámara
| Resolución de imaxe | 108 megapíxeles |
| Resolución de vídeo e FPS | 4K@30/60fps, 1080p@30/60/240fps, 1080p@960fps; HDR10+ |
| Estabilización óptica (OIS) | Non |
| Estabilización electrónica (EIS) | |
| Vídeo de cámara lenta | |
| características | Flash LED, HDR, panorama |
Puntuación DxOMark
| Puntuación móbil (traseira) |
Móbil
foto
video
|
| Puntuación de selfie |
selfie
foto
video
|
CÁMARA DE SELFIE
| Resolución | 16 MP |
| Sensores | |
| Apertura | |
| Tamaño do Pixel | |
| Tamaño do sensor | |
| Obxectivo | |
| extra |
| Resolución de vídeo e FPS | 1080p @ 30fps |
| características | HDR |
Preguntas frecuentes sobre Black Shark 5 Pro
Canto dura a batería do Black Shark 5 Pro?
A batería do Black Shark 5 Pro ten unha capacidade de 4650 mAh.
Black Shark 5 Pro ten NFC?
Si, o Black Shark 5 Pro ten NFC
Cal é a frecuencia de actualización do Black Shark 5 Pro?
Black Shark 5 Pro ten unha frecuencia de actualización de 144 Hz.
Cal é a versión de Android do Black Shark 5 Pro?
A versión de Android Black Shark 5 Pro é Android 12, Joy UI 13.
Cal é a resolución da pantalla do Black Shark 5 Pro?
A resolución da pantalla do Black Shark 5 Pro é de 1080 x 2400 píxeles.
Black Shark 5 Pro ten carga sen fíos?
Non, o Black Shark 5 Pro non ten carga sen fíos.
O Black Shark 5 Pro é resistente á auga e ao po?
Non, o Black Shark 5 Pro non ten resistencia á auga e ao po.
O Black Shark 5 Pro vén cunha toma de auriculares de 3.5 mm?
Non, o Black Shark 5 Pro non ten conector para auriculares de 3.5 mm.
Que son os megapíxeles da cámara Black Shark 5 Pro?
O Black Shark 5 Pro ten unha cámara de 108 MP.
Cal é o prezo do Black Shark 5 Pro?
O prezo do Black Shark 5 Pro é de 700 dólares.
Que versión de MIUI será a última actualización de Black Shark 5 Pro?
JOYUI 17 será a última versión JOYUI de Blackshark 5 Pro.
Que versión de Android será a última actualización de Black Shark 5 Pro?
Android 14 será a última versión de Android de Blackshark 5 Pro.
Cantas actualizacións terá o Black Shark 5 Pro?
Blackshark 5 Pro recibirá 3 JOYUI e 4 anos de actualizacións de seguranza de Android ata JOYUI 17.
Cantos anos recibirá actualizacións de Black Shark 5 Pro?
Blackshark 5 Pro recibirá 4 anos de actualización de seguranza desde 2022.
Con que frecuencia recibirá actualizacións de Black Shark 5 Pro?
Blackshark 5 Pro recibe unha actualización cada 3 meses.
Con que versión de Android aparece o Black Shark 5 Pro?
Blackshark 5 Pro fóra da caixa con JOYUI 13 baseado en Android 12.
Cando Black Shark 5 Pro recibirá a actualización de MIUI 13?
Blackshark 5 Pro lanzouse con JOYUI 13 fóra da caixa.
Cando Black Shark 5 Pro recibirá a actualización de Android 12?
Blackshark 5 Pro lanzado con Android 12 listo para usar.
Cando Black Shark 5 Pro recibirá a actualización de Android 13?
Si, Blackshark 5 Pro recibirá a actualización de Android 13 no primeiro trimestre de 1.
Cando rematará o soporte de actualización de Black Shark 5 Pro?
O soporte de actualización de Blackshark 5 Pro rematará en 2026.
Comentarios e opinións dos usuarios de Black Shark 5 Pro
Comentarios de vídeos de Black Shark 5 Pro
Black Shark 5 Pro
×

Se estás a usar este teléfono ou tes experiencia con este, selecciona esta opción.
Seleccione esta opción se non utilizaches este teléfono e só queres escribir un comentario.
Existen 11 comentarios sobre este produto.