PEQUENO C55
As especificacións do POCO C55 son as mesmas co Redmi 12C.
Especificacións clave do POCO C55
- Alta capacidade da batería Toma de auriculares Múltiples opcións de cor Área de tarxeta SD dispoñible
- Pantalla IPS Gravación de vídeo 1080p Pantalla HD+ Non hai soporte 5G
POCO C55 Resumo
POCO C55 é o último smartphone de Xiaomi. Ten unha pantalla de 6.71 polgadas, un procesador Helio G85 e unha batería de 5,000 mAh. O POCO C55 tamén ten unha única configuración de cámara, que consiste nunha cámara principal de 50 MP. O POCO C55 está dispoñible en tres variantes de almacenamento: 4GB+64GB e 4GB+128GB e 6GB+128GB. O POCO C55 vén en catro cores: negro, azul, rosa e verde.
Batería POCO C55
POCO C55 ten unha batería potente que che manterá todo o día. Este teléfono vén cunha batería de 5,000 mAh e soporte de carga de 10 W. O poderoso rendemento da batería do POCO C55 é un dos seus aspectos máis destacados. Con este teléfono, podes gozar de ata dous días de duración da batería cunha soa carga. A capacidade da batería de 55 mAh do POCO C5,000 garante que poidas manterte conectado e produtivo durante todo o día.
POCO C55 Performance
POCO C55 é un gran teléfono para aqueles que buscan unha opción económica. O rendemento do teléfono é impresionante e é capaz de xestionar a maioría das tarefas que se lle presentan. A duración da batería tamén é sólida e poderás pasar un día enteiro cunha soa carga. A cámara é outro dos puntos fortes do POCO C55, e é capaz de facer fotos estupendas. En xeral, o POCO C55 é unha excelente opción para aqueles que buscan un teléfono intelixente económico que funcione ben.
Especificacións completas do POCO C55
| marca | pozo |
| Anunciado | |
| Codename | terra |
| Número de modelo | 22127PC95X, 22127PC95I, 22127PC95G, 22127PC95H |
| Lanzamento | - |
| Prezo fóra | Uns 100 euros |
DISPLAY
| tipo | IPS LCD |
| Relación de aspecto e PPI | Relación 20,6:9 - 261 ppi de densidade |
| tamaño | 6.71 cm, 108.7 cm2 (~ 83.7% relación pantalla-corpo) |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Resolución | 720 x 1650 píxeles |
| Brillo máximo (nit) | |
| protección | Corning Gorilla Glass 3 |
| características |
CORPO
| Cores |
negro azul Verde rosa |
| dimensións | 168.76 • 76.41 • 8.7 mm |
| peso | 192 gr |
| Material | Fronte de vidro (Gorilla Glass 3), parte traseira de plástico |
| certificado | Non |
| Resistente Á Auga | Non |
| Sensores | Pegada dixital (montada na parte traseira), acelerómetro, proximidade |
| 3.5mm Jack | si |
| NFC | Non |
| Infravermello | |
| Tipo USB | Micro USB, USB On-The-Go |
| Sistema de arrefriamento | |
| HDMI | |
| Sonoridade do altofalante (dB) |
Rede
Frecuencias
| tecnoloxía | GSM / HSPA / LTE |
| Bandas 2G | GSM B2/3/5/8 - SIM 1 e SIM 2 |
| Bandas 3G | HSDPA B1/5/8 |
| Bandas 4G | B1, 3, 5, 8, 34, 38, 39, 40, 41 |
| Bandas 5G | |
| TD-SCDMA | |
| navegación | Si, con A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO |
| Velocidade de rede | HSPA 42.2 / 5.76 Mbps, LTE-A |
| Tipo de tarxeta SIM | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Número de área SIM | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, banda dual, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.1, A2DP, LE |
| VoLTE | |
| radio FM | Non |
| SAR corporal (AB) | |
| SAR de cabeza (AB) | |
| SAR corporal (ABD) | |
| SAR de cabeza (ABD) | |
Plataforma
| Chipset | MediaTek Helio G85 |
| CPU | Octa-core 2.0GHz |
| Bits | |
| Núcleos | |
| Tecnoloxía de procesos | |
| GPU | Mali-G52 MC2 |
| Núcleos de GPU | |
| Frecuencia da GPU | |
| Versión de Android | Android 12, MIUI 13 |
| Xogar tenda |
MEMORIA
| Capacidade RAM | 4 GB, 6 GB |
| Tipo de RAM | LPDDR4X |
| almacenamento | 64 GB, 128 GB, eMMC 5.1 |
| Slot para tarxetas SD | microSDXC (slot dedicado) |
PUNTUACIONS DE RENDEMENTO
Puntuación Antutu |
• Antutu
|
batería
| capacidade | 5000 mAh |
| tipo | LiPo |
| Tecnoloxía de carga rápida | |
| Velocidade de carga | 10W |
| Tempo de reprodución de vídeo | |
| Carga rápida | |
| A carga inalámbrica | |
| Carga inversa |
cámara
| Resolución | |
| Sensores | Omnivision OV50C |
| Apertura | f / 1.8 |
| Tamaño do Pixel | |
| Tamaño do sensor | |
| zoom óptico | |
| Obxectivo | |
| extra |
| Resolución de imaxe | 50 megapíxeles |
| Resolución de vídeo e FPS | 1080p @ 30fps |
| Estabilización óptica (OIS) | Non |
| Estabilización electrónica (EIS) | |
| Vídeo de cámara lenta | |
| características | Flash LED, HDR, panorama |
Puntuación DxOMark
| Puntuación móbil (traseira) |
Móbil
foto
video
|
| Puntuación de selfie |
selfie
foto
video
|
CÁMARA DE SELFIE
| Resolución | 5 MP |
| Sensores | |
| Apertura | f / 2.0 |
| Tamaño do Pixel | |
| Tamaño do sensor | |
| Obxectivo | |
| extra |
| Resolución de vídeo e FPS | 1080p @ 30fps |
| características |
Preguntas frecuentes sobre POCO C55
Canto dura a batería do POCO C55?
A batería POCO C55 ten unha capacidade de 5000 mAh.
O POCO C55 ten NFC?
Non, o POCO C55 non ten NFC
Cal é a taxa de actualización do POCO C55?
POCO C55 ten unha frecuencia de actualización de 60 Hz.
Cal é a versión de Android do POCO C55?
A versión de Android POCO C55 é Android 12, MIUI 13.
Cal é a resolución da pantalla do POCO C55?
A resolución da pantalla do POCO C55 é de 720 x 1650 píxeles.
O POCO C55 ten carga sen fíos?
Non, o POCO C55 non ten carga sen fíos.
O POCO C55 é resistente á auga e ao po?
Non, o POCO C55 non é resistente á auga e ao po.
O POCO C55 vén cunha toma de auriculares de 3.5 mm?
Si, o POCO C55 ten un conector para auriculares de 3.5 mm.
Que son os megapíxeles da cámara POCO C55?
O POCO C55 ten unha cámara de 50 MP.
Cal é o sensor da cámara do POCO C55?
O POCO C55 ten o sensor de cámara Omnivision OV50C.
Cal é o prezo de POCO C55?
O prezo de POCO C55 é de $105.
Que versión de MIUI será a última actualización de POCO C55?
MIUI 15 será a última versión MIUI de POCO C55.
Que versión de Android será a última actualización de POCO C55?
Android 13 será a última versión de Android de POCO C55.
Cantas actualizacións recibirá POCO C55?
POCO C55 recibirá 2 MIUI e 3 anos de actualizacións de seguranza de Android ata MIUI 16.
Cantos anos recibirá actualizacións de POCO C55?
POCO C55 recibirá 3 anos de actualización de seguranza desde 2023.
Cantas veces recibirá actualizacións de POCO C55?
POCO C55 recibe unha actualización cada 3 meses.
POCO C55 fóra da caixa con que versión de Android?
POCO C55 fóra da caixa con MIUI 13 baseado en Android 12
Cando POCO C55 recibirá a actualización de MIUI 13?
POCO C55 lanzouse con MIUI 13 fóra da caixa.
Cando POCO C55 recibirá a actualización de Android 12?
O POCO C55 recibirá a actualización de Android 13 no tercer trimestre de 3.
Cando POCO C55 recibirá a actualización de Android 13?
Si, o POCO C55 recibirá a actualización de Android 13 no tercer trimestre de 3.
Cando rematará o soporte de actualización de POCO C55?
O soporte de actualización de POCO C55 rematará en 2026.
Comentarios e opinións dos usuarios de POCO C55
Comentarios de vídeo de POCO C55
PEQUENO C55
×

Se estás a usar este teléfono ou tes experiencia con este, selecciona esta opción.
Seleccione esta opción se non utilizaches este teléfono e só queres escribir un comentario.
Existen 4 comentarios sobre este produto.