Redmi 12 5G
~ 150 $ - 11550 XNUMX ₹
Especificacións clave do Redmi 12 5G
- Taxa de actualización alta Impermeable resistente Carga rápida Volume alto do altofalante
- Pantalla IPS Gravación de vídeo 1080p Sen OIS
Especificacións completas do Redmi 12 5G
Especificacións xerais
Lanza
| marca | Redmi |
| Anunciado | 2023 de xuño de 28 |
| Codename | ceo |
| Número de modelo | 23076RN8DY, 23076RA4BR, 23076RN4BI |
| Lanzamento | 2023 de xuño de 28 |
| Prezo fóra | Uns 150 euros |
DISPLAY
| tipo | IPS LCD |
| Relación de aspecto e PPI | 396 ppi de densidade |
| tamaño | 6.79 cm, 109.5 cm2 (~ 85.1% relación pantalla-corpo) |
| Refresh Rate | 90 Hz |
| Resolución | 1080 x 2460 píxeles |
| Brillo máximo (nit) | |
| protección | |
| características | IPS LCD, 90 Hz |
CORPO
| Cores |
negro azul prata |
| dimensións | 168.6 x 76.3 x 8.2 mm (6.64 x 3.00 x 0.32 in) |
| peso | 199 g (7.02 oz) |
| Material | Fronte de vidro, marco de plástico, parte traseira de vidro |
| certificado | IP53, resistente ao po e ás salpicaduras |
| Resistente Á Auga | si |
| Sensores | Pegada dixital (montada lateralmente), acelerómetro, proximidade, compás |
| 3.5mm Jack | si |
| NFC | si |
| Infravermello | si |
| Tipo USB | USB tipo-C |
| Sistema de arrefriamento | |
| HDMI | |
| Sonoridade do altofalante (dB) | si |
Rede
Frecuencias
| tecnoloxía | GSM/CDMA/HSPA/EVDO/LTE/5G |
| Bandas 2G | GSM 850/900/1800/1900 - SIM 1 e SIM 2 |
| Bandas 3G | HSDPA 850/900/2100 |
| Bandas 4G | LTE |
| Bandas 5G | n1/n5/n8/n28A/n41/n78 |
| TD-SCDMA | |
| navegación | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Velocidade de rede | HSPA, LTE |
Outros - Leecork
| Tipo de tarxeta SIM | Nano-SIM, modo de espera dual |
| Número de área SIM | Dual SIM híbrida |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, banda dual |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, LE |
| VoLTE | si |
| radio FM | Non |
VALOR SARO límite da FCC é de 1.6 W/kg medido nun volume de 1 gramo de tecido.
| SAR corporal (AB) | |
| SAR de cabeza (AB) | |
| SAR corporal (ABD) | |
| SAR de cabeza (ABD) | |
actuación
Plataforma
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 4 Gen 2 (4nm) |
| CPU | |
| Bits | |
| Núcleos | 8 núcleo |
| Tecnoloxía de procesos | 4 nm |
| GPU | |
| Núcleos de GPU | |
| Frecuencia da GPU | |
| Versión de Android | Android 13, MIUI 14 |
| Xogar tenda |
MEMORIA
| Capacidade RAM | 4 GB 6 GB 8 GB |
| Tipo de RAM | LPDDR4X |
| almacenamento | 128GB, 256GB |
| Slot para tarxetas SD | microSDXC (usa slot SIM compartido) |
PUNTUACIONS DE RENDEMENTO
Puntuación Antutu |
• Antutu
|
batería
| capacidade | 5000 mAh |
| tipo | LiPo |
| Tecnoloxía de carga rápida | |
| Velocidade de carga | 18W |
| Tempo de reprodución de vídeo | |
| Carga rápida | si |
| A carga inalámbrica | Non |
| Carga inversa | Non |
cámara
CÁMARA PRINCIPAL As seguintes funcións poden variar coa actualización do software.
Primeira cámara
| Resolución | 50 megapíxeles |
| Sensores | S5KJN1/OV50D |
| Apertura | f / 1.8 |
| Tamaño do Pixel | |
| Tamaño do sensor | |
| zoom óptico | |
| Obxectivo | Amplo |
| extra |
Segunda Cámara
| Resolución | 8 megapíxeles |
| Sensores | |
| Apertura | |
| Tamaño do Pixel | |
| Tamaño do sensor | |
| zoom óptico | |
| Obxectivo | Ultra ancho |
| extra |
| Resolución de imaxe | 50 megapíxeles |
| Resolución de vídeo e FPS | 1080p @ 30fps |
| Estabilización óptica (OIS) | Non |
| Estabilización electrónica (EIS) | |
| Vídeo de cámara lenta | |
| características | Flash LED, HDR |
Puntuación DxOMark
| Puntuación móbil (traseira) |
Móbil
foto
video
|
| Puntuación de selfie |
selfie
foto
video
|
CÁMARA DE SELFIE
Primeira cámara
| Resolución | 5 megapíxeles |
| Sensores | |
| Apertura | |
| Tamaño do Pixel | 5 megapíxeles |
| Tamaño do sensor | |
| Obxectivo | Amplo |
| extra |
Terceira cámara
| Resolución | |
| Sensores | |
| Apertura | |
| Tamaño do Pixel | |
| Tamaño do sensor | |
| Obxectivo | |
| extra |
| Resolución de vídeo e FPS | 1080p @ 30fps |
| características |
Preguntas frecuentes sobre Redmi 12 5G
Canto dura a batería do Redmi 12 5G?
A batería do Redmi 12 5G ten unha capacidade de 5000 mAh.
Redmi 12 5G ten NFC?
Si, o Redmi 12 5G ten NFC
Cal é a taxa de actualización do Redmi 12 5G?
Redmi 12 5G ten unha frecuencia de actualización de 90 Hz.
Cal é a versión de Android do Redmi 12 5G?
A versión de Android Redmi 12 5G é Android 13, MIUI 14.
Cal é a resolución da pantalla do Redmi 12 5G?
A resolución da pantalla do Redmi 12 5G é de 1080 x 2460 píxeles.
Redmi 12 5G ten carga sen fíos?
Non, o Redmi 12 5G non ten carga sen fíos.
O Redmi 12 5G é resistente á auga e ao po?
Si, o Redmi 12 5G é resistente á auga e ao po.
O Redmi 12 5G vén cunha toma de auriculares de 3.5 mm?
Si, o Redmi 12 5G ten un conector para auriculares de 3.5 mm.
Que son os megapíxeles da cámara Redmi 12 5G?
O Redmi 12 5G ten unha cámara de 50 MP.
Cal é o sensor da cámara do Redmi 12 5G?
O Redmi 12 5G ten un sensor de cámara S5KJN1/OV50D.
Cal é o prezo do Redmi 12 5G?
O prezo do Redmi 12 5G é de 150 dólares.
Redmi 12 5G Comentarios e opinións dos usuarios
Redmi 12 5G Comentarios de vídeos
Reseña en Youtube
Redmi 12 5G
×


Se estás a usar este teléfono ou tes experiencia con este, selecciona esta opción.
Seleccione esta opción se non utilizaches este teléfono e só queres escribir un comentario.
Existen 9 comentarios sobre este produto.