Redmi 13C 5G
~ 120 $ - 9240 XNUMX ₹
Especificacións clave do Redmi 13C 5G
- Taxa de actualización alta Carga rápida Alta capacidade da batería Múltiples opcións de cor
- Pantalla IPS Gravación de vídeo 1080p Pantalla HD+ Sen OIS
Especificacións completas do Redmi 13C 5G
Especificacións xerais
Lanza
| marca | Redmi |
| Anunciado | 2023 de decembro de 06 |
| Codename | aire |
| Número de modelo | 23124RN87G, 23124RN87I |
| Lanzamento | |
| Prezo fóra | Uns 120 euros |
DISPLAY
| tipo | IPS LCD |
| Relación de aspecto e PPI | 260 ppi de densidade |
| tamaño | 6.74 cm, 109.7 cm2 (~ 83.7% relación pantalla-corpo) |
| Refresh Rate | 90 Hz |
| Resolución | 720 x 1600 píxeles |
| Brillo máximo (nit) | 90 Hz, 450 nits (típico), 600 nits (HBM) |
| protección | Corning Gorilla Glass |
| características | IPS-LCD, |
CORPO
| Cores |
Starlight Black Startrail verde Startrail Silver |
| dimensións | 168 x 78 x 8.1 mm (6.61 x 3.07 x 0.32 in) |
| peso | 192 g (6.77 oz) |
| Material | |
| certificado | Resistente a salpicaduras e po |
| Resistente Á Auga | |
| Sensores | Pegada dixital (montada lateralmente), acelerómetro, compás |
| 3.5mm Jack | |
| NFC | Non |
| Infravermello | |
| Tipo USB | USB tipo C 2.0 |
| Sistema de arrefriamento | |
| HDMI | |
| Sonoridade do altofalante (dB) |
Rede
Frecuencias
| tecnoloxía | GSM/HSPA/LTE/5G |
| Bandas 2G | GSM 850/900/1800/1900 - SIM 1 e SIM 2 |
| Bandas 3G | HSDPA 850/900/2100 |
| Bandas 4G | 1, 3, 5, 8, 28, 40, 41 |
| Bandas 5G | 1, 3, 5, 8, 28, 40, 78 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| navegación | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Velocidade de rede | HSPA, LTE, 5G |
Outros - Leecork
| Tipo de tarxeta SIM | Nano-SIM, modo de espera dual |
| Número de área SIM | Dual SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, banda dual |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, LE |
| VoLTE | si |
| radio FM | radio FM |
VALOR SARO límite da FCC é de 1.6 W/kg medido nun volume de 1 gramo de tecido.
| SAR corporal (AB) | |
| SAR de cabeza (AB) | |
| SAR corporal (ABD) | |
| SAR de cabeza (ABD) | |
actuación
Plataforma
| Chipset | Mediatek Dimensity 6100+ (6nm) |
| CPU | Octa-core (2 x 2.2 GHz Cortex-A76 e 6 x 2.0 GHz Cortex-A55) |
| Bits | |
| Núcleos | 8 núcleo |
| Tecnoloxía de procesos | 6 nm |
| GPU | Mali-G57 MC2 |
| Núcleos de GPU | |
| Frecuencia da GPU | |
| Versión de Android | Android 13, MIUI 14 |
| Xogar tenda |
MEMORIA
| Capacidade RAM | 4 GB 6 GB 8 GB |
| Tipo de RAM | |
| almacenamento | 128GB, 256GB |
| Slot para tarxetas SD | microSDXC (slot dedicado) |
PUNTUACIONS DE RENDEMENTO
Puntuación Antutu |
• Antutu
|
batería
| capacidade | 5000 mAh |
| tipo | |
| Tecnoloxía de carga rápida | |
| Velocidade de carga | 18W |
| Tempo de reprodución de vídeo | |
| Carga rápida | si |
| A carga inalámbrica | Non |
| Carga inversa | Non |
cámara
CÁMARA PRINCIPAL As seguintes funcións poden variar coa actualización do software.
Primeira cámara
| Resolución | 50 megapíxeles |
| Sensores | |
| Apertura | f / 1.8 |
| Tamaño do Pixel | |
| Tamaño do sensor | |
| zoom óptico | |
| Obxectivo | 28 mm (ancho) |
| extra |
Segunda Cámara
| Resolución | 08 megapíxeles |
| Sensores | |
| Apertura | |
| Tamaño do Pixel | |
| Tamaño do sensor | |
| zoom óptico | |
| Obxectivo | (lente auxiliar) |
| extra |
| Resolución de imaxe | 50 megapíxeles |
| Resolución de vídeo e FPS | 1080p @ 30fps |
| Estabilización óptica (OIS) | Non |
| Estabilización electrónica (EIS) | |
| Vídeo de cámara lenta | |
| características | Flash LED, HDR |
Puntuación DxOMark
| Puntuación móbil (traseira) |
Móbil
foto
video
|
| Puntuación de selfie |
selfie
foto
video
|
CÁMARA DE SELFIE
Primeira cámara
| Resolución | 5 megapíxeles |
| Sensores | |
| Apertura | |
| Tamaño do Pixel | 5 megapíxeles |
| Tamaño do sensor | |
| Obxectivo | |
| extra |
Terceira cámara
| Resolución | |
| Sensores | |
| Apertura | |
| Tamaño do Pixel | |
| Tamaño do sensor | |
| Obxectivo | |
| extra |
| Resolución de vídeo e FPS | 1080p @ 30fps |
| características | HDR |
Preguntas frecuentes sobre Redmi 13C 5G
Canto dura a batería do Redmi 13C 5G?
A batería do Redmi 13C 5G ten unha capacidade de 5000 mAh.
O Redmi 13C 5G ten NFC?
Non, o Redmi 13C 5G non ten NFC
Cal é a taxa de actualización do Redmi 13C 5G?
Redmi 13C 5G ten unha frecuencia de actualización de 90 Hz.
Cal é a versión de Android do Redmi 13C 5G?
A versión de Android Redmi 13C 5G é Android 13, MIUI 14.
Cal é a resolución da pantalla do Redmi 13C 5G?
A resolución da pantalla do Redmi 13C 5G é de 720 x 1600 píxeles.
Redmi 13C 5G ten carga sen fíos?
Non, o Redmi 13C 5G non ten carga sen fíos.
O Redmi 13C 5G é resistente á auga e ao po?
Non, o Redmi 13C 5G non ten resistencia á auga e ao po.
Que son os megapíxeles da cámara Redmi 13C 5G?
O Redmi 13C 5G ten unha cámara de 50 MP.
Cal é o prezo do Redmi 13C 5G?
O prezo do Redmi 13C 5G é de 120 dólares.
Redmi 13C 5G Comentarios e opinións dos usuarios
Redmi 13C 5G Comentarios de vídeos
Reseña en Youtube
Redmi 13C 5G
×

Se estás a usar este teléfono ou tes experiencia con este, selecciona esta opción.
Seleccione esta opción se non utilizaches este teléfono e só queres escribir un comentario.
Existen 1 comentarios sobre este produto.