Redmi K70
~ 320 $ - 24640 XNUMX ₹
Especificacións clave do Redmi K70
- Soporte OIS Taxa de actualización alta Hipercarga Alta capacidade da batería
- Non hai ranura para tarxetas SD Versión antiga do software
Especificacións completas do Redmi K70
Especificacións xerais
Lanza
| marca | Redmi |
| Anunciado | 2023 de novembro de 29 |
| Codename | vermeer |
| Número de modelo | 23113RKC6C |
| Lanzamento | 2023 de novembro de 29 |
| Prezo fóra | Uns 320 euros |
DISPLAY
| tipo | OLED |
| Relación de aspecto e PPI | 526 ppi de densidade |
| tamaño | 6.67 cm, 107.4 cm2 (~ 89.0% relación pantalla-corpo) |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Resolución | 1440 x 3200 píxeles |
| Brillo máximo (nit) | 68B cores, 120 Hz, Dolby Vision, HDR10+, 4000 nits (pico) |
| protección | |
| características | OLED |
CORPO
| Cores |
negro prata Azul / Verde roxo |
| dimensións | 160.9 x 75 x 8.2 mm (6.33 x 2.95 x 0.32 in) |
| peso | 209 g (7.37 oz) |
| Material | |
| certificado | |
| Resistente Á Auga | |
| Sensores | Pegada dixital (debaixo da pantalla, óptica), acelerómetro, proximidade, xiroscopio, compás, espectro de cores |
| 3.5mm Jack | |
| NFC | si |
| Infravermello | |
| Tipo USB | USB tipo C, OTG |
| Sistema de arrefriamento | |
| HDMI | |
| Sonoridade do altofalante (dB) |
Rede
Frecuencias
| tecnoloxía | GSM/CDMA/HSPA/CDMA2000/LTE/5G |
| Bandas 2G | GSM 850/900/1800/1900 - SIM 1 e SIM 2 |
| Bandas 3G | HSDPA 800/850/900/1700(AWS)/2100 |
| Bandas 4G | 1, 3, 4, 5, 8, 18, 19, 26, 28, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 48, 66 |
| Bandas 5G | 1, 3, 5, 8, 28, 38, 41, 48, 66, 77, 78 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| navegación | GPS (L1+L5), GLONASS (G1), BDS (B1I+B1c+B2a), GALILEO (E1+E5a), QZSS (L1+L5), NavIC (L5) |
| Velocidade de rede | HSPA, LTE-A, 5G |
Outros - Leecork
| Tipo de tarxeta SIM | Nano-SIM, modo de espera dual |
| Número de área SIM | Dual SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, banda dual, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, LE |
| VoLTE | si |
| radio FM | Non |
VALOR SARO límite da FCC é de 1.6 W/kg medido nun volume de 1 gramo de tecido.
| SAR corporal (AB) | |
| SAR de cabeza (AB) | |
| SAR corporal (ABD) | |
| SAR de cabeza (ABD) | |
actuación
Plataforma
| Chipset | Qualcomm SM8550-AB Snapdragon 8 Gen 2 (4nm) |
| CPU | Octa-core (1 x 3.2 GHz Cortex-X3 e 2 x 2.8 GHz Cortex-A715 e 2 x 2.8 GHz Cortex-A710 e 3 x 2.0 GHz Cortex-A510) |
| Bits | |
| Núcleos | 8 núcleo |
| Tecnoloxía de procesos | 4 nm |
| GPU | Adrenais 740 |
| Núcleos de GPU | |
| Frecuencia da GPU | |
| Versión de Android | Android 14, HyperOS |
| Xogar tenda |
MEMORIA
| Capacidade RAM | 12GB 16GB |
| Tipo de RAM | |
| almacenamento | 256GB, 512GB |
| Slot para tarxetas SD | Non |
PUNTUACIONS DE RENDEMENTO
Puntuación Antutu |
• Antutu
|
batería
| capacidade | 5000 mAh |
| tipo | LiPo |
| Tecnoloxía de carga rápida | |
| Velocidade de carga | 120W |
| Tempo de reprodución de vídeo | |
| Carga rápida | si |
| A carga inalámbrica | Non |
| Carga inversa | Non |
cámara
CÁMARA PRINCIPAL As seguintes funcións poden variar coa actualización do software.
Primeira cámara
| Resolución | 50 megapíxeles |
| Sensores | |
| Apertura | f / 1.6 |
| Tamaño do Pixel | 1.0µm |
| Tamaño do sensor | 1 / 1.55 " |
| zoom óptico | |
| Obxectivo | (ancho) |
| extra | PDAF, OIS |
Segunda Cámara
| Resolución | 8 megapíxeles |
| Sensores | |
| Apertura | |
| Tamaño do Pixel | |
| Tamaño do sensor | |
| zoom óptico | |
| Obxectivo | (ultraancho) |
| extra |
Terceira cámara
| Resolución | 2 megapíxeles |
| Sensores | |
| Apertura | |
| Tamaño do Pixel | |
| Tamaño do sensor | |
| zoom óptico | |
| Obxectivo | (macro) |
| extra |
| Resolución de imaxe | 50 megapíxeles |
| Resolución de vídeo e FPS | 8K@24fps, 4K@24/30/60fps, 1080p@30/60/120/240/960fps, 720p@1920fps, gyro-EIS |
| Estabilización óptica (OIS) | si |
| Estabilización electrónica (EIS) | |
| Vídeo de cámara lenta | |
| características | Flash LED, HDR, panorama |
Puntuación DxOMark
| Puntuación móbil (traseira) |
Móbil
foto
video
|
| Puntuación de selfie |
selfie
foto
video
|
CÁMARA DE SELFIE
Primeira cámara
| Resolución | 16 megapíxeles |
| Sensores | |
| Apertura | |
| Tamaño do Pixel | 16 megapíxeles |
| Tamaño do sensor | |
| Obxectivo | (ancho) |
| extra |
Terceira cámara
| Resolución | |
| Sensores | |
| Apertura | |
| Tamaño do Pixel | |
| Tamaño do sensor | |
| Obxectivo | |
| extra |
| Resolución de vídeo e FPS | 1080p@30/60fps, giroscopio-EIS |
| características | HDR |
Preguntas frecuentes sobre Redmi K70
Canto dura a batería do Redmi K70?
A batería do Redmi K70 ten unha capacidade de 5000 mAh.
Redmi K70 ten NFC?
Si, o Redmi K70 ten NFC
Cal é a taxa de actualización do Redmi K70?
Redmi K70 ten unha frecuencia de actualización de 120 Hz.
Cal é a versión de Android do Redmi K70?
A versión de Android Redmi K70 é Android 14, HyperOS.
Cal é a resolución da pantalla do Redmi K70?
A resolución da pantalla do Redmi K70 é de 1440 x 3200 píxeles.
Redmi K70 ten carga sen fíos?
Non, o Redmi K70 non ten carga sen fíos.
O Redmi K70 é resistente á auga e ao po?
Non, o Redmi K70 non ten resistencia á auga e ao po.
Que son os megapíxeles da cámara Redmi K70?
O Redmi K70 ten unha cámara de 50 MP.
Cal é o prezo do Redmi K70?
O prezo do Redmi K70 é de 320 dólares.
Redmi K70 Comentarios e opinións dos usuarios
Redmi K70 Reseñas de vídeos
Reseña en Youtube
Redmi K70
×
Se estás a usar este teléfono ou tes experiencia con este, selecciona esta opción.
Seleccione esta opción se non utilizaches este teléfono e só queres escribir un comentario.
Existen 0 comentarios sobre este produto.