Redmi Note 13 4G NFC
~ 224 $ - 17248 XNUMX ₹
Especificacións clave do Redmi Note 13 4G NFC
- Soporte OIS Taxa de actualización alta Impermeable resistente Carga rápida
- Gravación de vídeo 1080p Non hai soporte 5G
Redmi Note 13 4G NFC Especificacións completas
Especificacións xerais
Lanza
| marca | Redmi |
| Anunciado | 2024 de xaneiro de 15 |
| Codename | zafiro |
| Número de modelo | 23124RA7EO |
| Lanzamento | 2024 de xaneiro de 15 |
| Prezo fóra | 224 |
DISPLAY
| tipo | AMOLED |
| Relación de aspecto e PPI | 395 ppi de densidade |
| tamaño | 6.67 cm, 107.4 cm2 (~ 87.5% relación pantalla-corpo) |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Resolución | 1080 x 2400 píxeles |
| Brillo máximo (nit) | 120 Hz, 1800 nits (pico) |
| protección | Corning Gorilla Glass 3 |
| características | AMOLED, |
CORPO
| Cores |
Medianoite negro Mint Green Azul xeo Atardecer do océano |
| dimensións | 162.3 x 75.6 x 8 mm (6.39 x 2.98 x 0.31 in) |
| peso | 188.5 g (6.67 oz) |
| Material | |
| certificado | IP54, resistente ao po e ás salpicaduras |
| Resistente Á Auga | si |
| Sensores | Pegada dixital (baixo pantalla, óptica), acelerómetro, xiro, proximidade, compás |
| 3.5mm Jack | |
| NFC | Si (depende do mercado/rexión) |
| Infravermello | |
| Tipo USB | USB tipo C 2.0, OTG |
| Sistema de arrefriamento | |
| HDMI | |
| Sonoridade do altofalante (dB) | Si, con altofalantes estéreo |
Rede
Frecuencias
| tecnoloxía | GSM / HSPA / LTE |
| Bandas 2G | GSM 850/900/1800/1900 - SIM 1 e SIM 2 |
| Bandas 3G | HSDPA 850/900/2100 |
| Bandas 4G | 1, 3, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41 |
| Bandas 5G | |
| TD-SCDMA | |
| navegación | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Velocidade de rede | HSPA, LTE-A |
Outros - Leecork
| Tipo de tarxeta SIM | Nano-SIM, modo de espera dual |
| Número de área SIM | Dual SIM híbrida |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, banda dual |
| Bluetooth | 5.1, A2DP, LE |
| VoLTE | si |
| radio FM | Non especificado |
VALOR SARO límite da FCC é de 1.6 W/kg medido nun volume de 1 gramo de tecido.
| SAR corporal (AB) | |
| SAR de cabeza (AB) | |
| SAR corporal (ABD) | |
| SAR de cabeza (ABD) | |
actuación
Plataforma
| Chipset | Qualcomm SM6225 Snapdragon 685 (6 nm) |
| CPU | Octa-core (4 x 2.8 GHz Cortex-A73 e 4 x 1.9 GHz Cortex-A53) |
| Bits | |
| Núcleos | 8 núcleo |
| Tecnoloxía de procesos | 6 nm |
| GPU | Adrenais 610 |
| Núcleos de GPU | |
| Frecuencia da GPU | |
| Versión de Android | Android 13, MIUI 14 |
| Xogar tenda |
MEMORIA
| Capacidade RAM | 6GB 8GB |
| Tipo de RAM | |
| almacenamento | 128GB, 256GB |
| Slot para tarxetas SD | microSDXC (usa slot SIM compartido) |
PUNTUACIONS DE RENDEMENTO
Puntuación Antutu |
• Antutu
|
batería
| capacidade | 5000 mAh |
| tipo | LiPo |
| Tecnoloxía de carga rápida | |
| Velocidade de carga | 33W |
| Tempo de reprodución de vídeo | |
| Carga rápida | si |
| A carga inalámbrica | Non |
| Carga inversa | Non |
cámara
CÁMARA PRINCIPAL As seguintes funcións poden variar coa actualización do software.
Primeira cámara
| Resolución | 108 megapíxeles |
| Sensores | |
| Apertura | f / 1.8 |
| Tamaño do Pixel | 0.64µm |
| Tamaño do sensor | 1 / 1.67 " |
| zoom óptico | |
| Obxectivo | 24 mm (ancho) |
| extra | PDAF, OIS |
Segunda Cámara
| Resolución | 8 megapíxeles |
| Sensores | |
| Apertura | f / 2.2 |
| Tamaño do Pixel | |
| Tamaño do sensor | |
| zoom óptico | |
| Obxectivo | (ultraancho) |
| extra |
Terceira cámara
| Resolución | 2 megapíxeles |
| Sensores | |
| Apertura | f / 2.4 |
| Tamaño do Pixel | |
| Tamaño do sensor | |
| zoom óptico | |
| Obxectivo | (macro) |
| extra |
| Resolución de imaxe | 108 megapíxeles |
| Resolución de vídeo e FPS | 1080p @ 30fps |
| Estabilización óptica (OIS) | si |
| Estabilización electrónica (EIS) | |
| Vídeo de cámara lenta | |
| características | Flash LED, HDR, panorama |
Puntuación DxOMark
| Puntuación móbil (traseira) |
Móbil
foto
video
|
| Puntuación de selfie |
selfie
foto
video
|
CÁMARA DE SELFIE
Primeira cámara
| Resolución | 16 megapíxeles |
| Sensores | |
| Apertura | f / 2.4 |
| Tamaño do Pixel | 16 megapíxeles |
| Tamaño do sensor | |
| Obxectivo | (ancho) |
| extra |
Terceira cámara
| Resolución | |
| Sensores | |
| Apertura | |
| Tamaño do Pixel | |
| Tamaño do sensor | |
| Obxectivo | |
| extra |
| Resolución de vídeo e FPS | 1080p @ 30fps |
| características |
Preguntas frecuentes sobre Redmi Note 13 4G NFC
Canto dura a batería do Redmi Note 13 4G NFC?
A batería do Redmi Note 13 4G NFC ten unha capacidade de 5000 mAh.
O Redmi Note 13 4G NFC ten NFC?
Si, o Redmi Note 13 4G NFC ten NFC
Cal é a taxa de actualización do Redmi Note 13 4G NFC?
Redmi Note 13 4G NFC ten unha frecuencia de actualización de 120 Hz.
Cal é a versión de Android do Redmi Note 13 4G NFC?
A versión de Android Redmi Note 13 4G NFC é Android 13, MIUI 14.
Cal é a resolución da pantalla do Redmi Note 13 4G NFC?
A resolución da pantalla do Redmi Note 13 4G NFC é de 1080 x 2400 píxeles.
Redmi Note 13 4G NFC ten carga sen fíos?
Non, o Redmi Note 13 4G NFC non ten carga sen fíos.
O Redmi Note 13 4G NFC é resistente á auga e ao po?
Si, o Redmi Note 13 4G NFC é resistente á auga e ao po.
Que son os megapíxeles da cámara Redmi Note 13 4G NFC?
O Redmi Note 13 4G NFC ten unha cámara de 108 MP.
Cal é o prezo do Redmi Note 13 4G NFC?
O prezo do Redmi Note 13 4G NFC é de 224 dólares.
Redmi Note 13 4G NFC Comentarios e opinións dos usuarios
Redmi Note 13 4G NFC Reseñas de vídeo
Reseña en Youtube
Redmi Note 13 4G NFC
×

Se estás a usar este teléfono ou tes experiencia con este, selecciona esta opción.
Seleccione esta opción se non utilizaches este teléfono e só queres escribir un comentario.
Existen 0 comentarios sobre este produto.