Redmi Note 13 Pro
~ 205 $ - 15785 XNUMX ₹
Especificacións clave do Redmi Note 13 Pro
- Soporte OIS Taxa de actualización alta Carga rápida Volume alto do altofalante
- Non hai ranura para tarxetas SD
Especificacións completas do Redmi Note 13 Pro
Especificacións xerais
Lanza
| marca | Redmi |
| Anunciado | 2023, 21 de setembro |
| Codename | granada |
| Número de modelo | 2312DRA50C, 2312DRA50G, 2312DRA50I, 2312CRAD3C |
| Lanzamento | |
| Prezo fóra |
DISPLAY
| tipo | OLED |
| Relación de aspecto e PPI | 446 ppi de densidade |
| tamaño | 6.67 cm, 107.4 cm2 (~ 89.7% relación pantalla-corpo) |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Resolución | 1220 x 2712 píxeles |
| Brillo máximo (nit) | 68B cores, 120 Hz, Dolby Vision, 1800 nits (pico) |
| protección | Vitoria de Corning Gorilla Glass |
| características | OLED |
CORPO
| Cores |
negro branco Violeta azul |
| dimensións | 161.2 x 74.3 x 8 mm (6.35 x 2.93 x 0.31 in) |
| peso | 187 g (6.60 oz) |
| Material | |
| certificado | |
| Resistente Á Auga | |
| Sensores | Pegada dixital (baixo pantalla, óptica), acelerómetro, xiro, proximidade, compás |
| 3.5mm Jack | si |
| NFC | Si (depende do mercado/rexión) |
| Infravermello | si |
| Tipo USB | USB tipo C 2.0 |
| Sistema de arrefriamento | |
| HDMI | |
| Sonoridade do altofalante (dB) | Si, con altofalantes estéreo |
Rede
Frecuencias
| tecnoloxía | GSM/CDMA/HSPA/CDMA2000/LTE/5G |
| Bandas 2G | GSM 850/900/1800/1900 - SIM 1 e SIM 2 |
| Bandas 3G | HSDPA 800/850/900/2100 |
| Bandas 4G | 1, 3, 5, 8, 19, 34, 38, 39, 40, 41 |
| Bandas 5G | 1, 3, 5, 8, 28, 38, 41, 77, 78 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| navegación | GPS (L1), GLONASS (G1), BDS (B1I+B1c), GALILEO (E1), QZSS (L1) |
| Velocidade de rede | HSPA, LTE-A (CA), 5G |
Outros - Leecork
| Tipo de tarxeta SIM | Nano-SIM, modo de espera dual |
| Número de área SIM | Dual SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, banda dual |
| Bluetooth | 5.2, A2DP, LE |
| VoLTE | si |
| radio FM | Non |
VALOR SARO límite da FCC é de 1.6 W/kg medido nun volume de 1 gramo de tecido.
| SAR corporal (AB) | |
| SAR de cabeza (AB) | |
| SAR corporal (ABD) | |
| SAR de cabeza (ABD) | |
actuación
Plataforma
| Chipset | Qualcomm SM7435-AB Snapdragon 7s Gen 2 (4 nm) |
| CPU | Octa-core (4x2.40 GHz e 4x1.95 GHz) |
| Bits | |
| Núcleos | 8 núcleo |
| Tecnoloxía de procesos | 4 nm |
| GPU | Adrenais 710 |
| Núcleos de GPU | |
| Frecuencia da GPU | |
| Versión de Android | Android 13, MIUI 14 |
| Xogar tenda |
MEMORIA
| Capacidade RAM | 8 GB 12 GB 16 GB |
| Tipo de RAM | |
| almacenamento | 128GB, 256GB, 512GB |
| Slot para tarxetas SD | Non |
PUNTUACIONS DE RENDEMENTO
Puntuación Antutu |
• Antutu
|
batería
| capacidade | 5100 mAh |
| tipo | LiPo |
| Tecnoloxía de carga rápida | |
| Velocidade de carga | 67W |
| Tempo de reprodución de vídeo | |
| Carga rápida | si |
| A carga inalámbrica | Non |
| Carga inversa | Non |
cámara
CÁMARA PRINCIPAL As seguintes funcións poden variar coa actualización do software.
Primeira cámara
| Resolución | 200 megapíxeles |
| Sensores | Samsung ISOCELL S5KHP3 |
| Apertura | f / 1.7 |
| Tamaño do Pixel | 0.56µm |
| Tamaño do sensor | 1 / 1.4 " |
| zoom óptico | |
| Obxectivo | (ancho) |
| extra | PDAF multidireccional, OIS |
Segunda Cámara
| Resolución | 8 megapíxeles |
| Sensores | Sony IMX355 |
| Apertura | |
| Tamaño do Pixel | |
| Tamaño do sensor | |
| zoom óptico | |
| Obxectivo | Ultra ancho |
| extra |
Terceira cámara
| Resolución | 2 megapíxeles |
| Sensores | Omnivision OV02B10 |
| Apertura | |
| Tamaño do Pixel | |
| Tamaño do sensor | |
| zoom óptico | |
| Obxectivo | Macro |
| extra |
| Resolución de imaxe | 200 megapíxeles |
| Resolución de vídeo e FPS | 4K@30fps, 1080p@30/60/120fps |
| Estabilización óptica (OIS) | si |
| Estabilización electrónica (EIS) | |
| Vídeo de cámara lenta | |
| características | Flash dual LED de dobre ton, HDR, panorama |
Puntuación DxOMark
| Puntuación móbil (traseira) |
Móbil
foto
video
|
| Puntuación de selfie |
selfie
foto
video
|
CÁMARA DE SELFIE
Primeira cámara
| Resolución | 16 megapíxeles |
| Sensores | Omnivision OV16A1Q |
| Apertura | |
| Tamaño do Pixel | 16 megapíxeles |
| Tamaño do sensor | |
| Obxectivo | |
| extra |
Terceira cámara
| Resolución | |
| Sensores | |
| Apertura | |
| Tamaño do Pixel | |
| Tamaño do sensor | |
| Obxectivo | |
| extra |
| Resolución de vídeo e FPS | 1080p@30/60fps |
| características | HDR |
Preguntas frecuentes sobre Redmi Note 13 Pro
Canto dura a batería do Redmi Note 13 Pro?
A batería do Redmi Note 13 Pro ten unha capacidade de 5100 mAh.
Redmi Note 13 Pro ten NFC?
Si, o Redmi Note 13 Pro ten NFC
Cal é a taxa de actualización do Redmi Note 13 Pro?
Redmi Note 13 Pro ten unha frecuencia de actualización de 120 Hz.
Cal é a versión de Android do Redmi Note 13 Pro?
A versión de Android Redmi Note 13 Pro é Android 13, MIUI 14.
Cal é a resolución da pantalla do Redmi Note 13 Pro?
A resolución da pantalla do Redmi Note 13 Pro é de 1220 x 2712 píxeles.
Redmi Note 13 Pro ten carga sen fíos?
Non, o Redmi Note 13 Pro non ten carga sen fíos.
O Redmi Note 13 Pro é resistente á auga e ao po?
Non, o Redmi Note 13 Pro non ten resistencia á auga e ao po.
O Redmi Note 13 Pro vén cunha toma de auriculares de 3.5 mm?
Si, o Redmi Note 13 Pro ten un conector para auriculares de 3.5 mm.
Que son os megapíxeles da cámara Redmi Note 13 Pro?
O Redmi Note 13 Pro ten unha cámara de 200 MP.
Cal é o sensor da cámara do Redmi Note 13 Pro?
O Redmi Note 13 Pro ten un sensor de cámara Samsung ISOCELL S5KHP3.
Cal é o prezo do Redmi Note 13 Pro?
O prezo do Redmi Note 13 Pro é de 205 dólares.
Redmi Note 13 Pro Comentarios e opinións dos usuarios
Redmi Note 13 Pro Comentarios de vídeo
Reseña en Youtube
Redmi Note 13 Pro
×
Se estás a usar este teléfono ou tes experiencia con este, selecciona esta opción.
Seleccione esta opción se non utilizaches este teléfono e só queres escribir un comentario.
Existen 4 comentarios sobre este produto.