Xiaomi mi 11i
As especificacións do Xiaomi Mi 11i son as especificacións do teléfono insignia de 2021.
Especificacións clave do Xiaomi Mi 11i
- Taxa de actualización alta Carga rápida Alta capacidade de RAM Alta capacidade da batería
- Non hai ranura para tarxetas SD Non hai auriculares Versión antiga do software Sen OIS
Especificacións completas do Xiaomi Mi 11i
| marca | Xiaomi |
| Anunciado | |
| Codename | haydn |
| Número de modelo | M2012K11G |
| Lanzamento | 2021 de maio de 31 |
| Prezo fóra | $?554.99 / €?499.00 / £?502.99 |
DISPLAY
| tipo | Super AMOLED |
| Relación de aspecto e PPI | Relación 20:9 - 395 ppi de densidade |
| tamaño | 6.67 cm, 107.4 cm2 (~ 85.9% relación pantalla-corpo) |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Resolución | 1080 x 2400 píxeles |
| Brillo máximo (nit) | |
| protección | Corning Gorilla Glass 5 |
| características |
CORPO
| Cores |
Prata Celestial Branco xeado Cósmico negro |
| dimensións | 163.7 • 76.4 • 7.8 mm (6.44 • 3.01 • 0.31 in) |
| peso | 196 gr (6.91 onzas) |
| Material | |
| certificado | |
| Resistente Á Auga | |
| Sensores | Pegada dixital (montada lateralmente), acelerómetro, xiroscopio, proximidade, compás, espectro de cores, barómetro |
| 3.5mm Jack | Non |
| NFC | Non |
| Infravermello | |
| Tipo USB | USB tipo C 2.0, USB On-The-Go |
| Sistema de arrefriamento | |
| HDMI | |
| Sonoridade do altofalante (dB) |
Rede
Frecuencias
| tecnoloxía | GSM/HSPA/LTE/5G |
| Bandas 2G | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 e SIM 2 |
| Bandas 3G | HSDPA: 850/900/1700 (AWS)/1900/2100 |
| Bandas 4G | LTE (sen especificar) |
| Bandas 5G | SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| navegación | Si, con A-GPS de banda dual, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS, NavIC |
| Velocidade de rede | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A, 5G |
| Tipo de tarxeta SIM | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Número de área SIM | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, banda dual, Wi-Fi Direct, punto de acceso |
| Bluetooth | 5.2, A2DP, LE |
| VoLTE | si |
| radio FM | Non |
| SAR corporal (AB) | |
| SAR de cabeza (AB) | |
| SAR corporal (ABD) | |
| SAR de cabeza (ABD) | |
Plataforma
| Chipset | Qualcomm SM8350 Snapdragon 888 5G (5nm) |
| CPU | Octa-core (1x2.84 GHz Kryo 680 e 3x2.42 GHz Kryo 680 e 4x1.80 GHz Kryo 680) |
| Bits | |
| Núcleos | |
| Tecnoloxía de procesos | |
| GPU | Adrenais 660 |
| Núcleos de GPU | |
| Frecuencia da GPU | |
| Versión de Android | Android 11, MIUI 12 |
| Xogar tenda |
MEMORIA
| Capacidade RAM | 256 GB de 8 GB de RAM |
| Tipo de RAM | |
| almacenamento | 128 GB de 8 GB de RAM |
| Slot para tarxetas SD | Non |
PUNTUACIONS DE RENDEMENTO
Puntuación Antutu |
• Antutu
|
batería
| capacidade | 4520 mAh |
| tipo | LiPo |
| Tecnoloxía de carga rápida | |
| Velocidade de carga | 33W |
| Tempo de reprodución de vídeo | |
| Carga rápida | |
| A carga inalámbrica | |
| Carga inversa |
cámara
| Resolución de imaxe | 108 megapíxeles |
| Resolución de vídeo e FPS | 8K@30fps, 4K@30/60fps, 1080p@30/60/120/240/960fps, gyro-EIS, HDR10+ |
| Estabilización óptica (OIS) | Non |
| Estabilización electrónica (EIS) | |
| Vídeo de cámara lenta | |
| características | Flash LED, HDR, panorama |
Puntuación DxOMark
| Puntuación móbil (traseira) |
Móbil
foto
video
|
| Puntuación de selfie |
selfie
foto
video
|
CÁMARA DE SELFIE
| Resolución | 20 MP |
| Sensores | |
| Apertura | f / 2.5 |
| Tamaño do Pixel | |
| Tamaño do sensor | |
| Obxectivo | |
| extra |
| Resolución de vídeo e FPS | 1080p @ 30fps, 720p @ 120fps |
| características | HDR |
Preguntas frecuentes sobre Xiaomi Mi 11i
Canto dura a batería do Xiaomi Mi 11i?
A batería do Xiaomi Mi 11i ten unha capacidade de 4520 mAh.
O Xiaomi Mi 11i ten NFC?
Non, o Xiaomi Mi 11i non ten NFC
Cal é a taxa de actualización do Xiaomi Mi 11i?
O Xiaomi Mi 11i ten unha frecuencia de actualización de 120 Hz.
Cal é a versión de Android do Xiaomi Mi 11i?
A versión de Android Xiaomi Mi 11i é Android 11, MIUI 12.
Cal é a resolución da pantalla do Xiaomi Mi 11i?
A resolución da pantalla do Xiaomi Mi 11i é de 1080 x 2400 píxeles.
O Xiaomi Mi 11i ten carga sen fíos?
Non, o Xiaomi Mi 11i non ten carga sen fíos.
O Xiaomi Mi 11i é resistente á auga e ao po?
Non, o Xiaomi Mi 11i non ten resistencia á auga e ao po.
O Xiaomi Mi 11i vén cunha toma de auriculares de 3.5 mm?
Non, o Xiaomi Mi 11i non ten conector para auriculares de 3.5 mm.
Que son os megapíxeles da cámara Xiaomi Mi 11i?
O Xiaomi Mi 11i ten unha cámara de 108 MP.
Cal é o prezo do Xiaomi Mi 11i?
O prezo do Xiaomi Mi 11i é de 415 dólares.
Que versión de MIUI será a última actualización do Xiaomi Mi 11i?
MIUI 15 será a última versión MIUI do Xiaomi Mi 11i.
Que versión de Android será a última actualización do Xiaomi Mi 11i?
Android 14 será a última versión de Android do Xiaomi Mi 11i.
Cantas actualizacións recibirá o Xiaomi Mi 11i?
Xiaomi Mi 11i recibirá 3 MIUI e 3 anos de actualizacións de seguranza de Android ata MIUI 15.
Cantos anos recibirá actualizacións Xiaomi Mi 11i?
Xiaomi Mi 11i recibirá 3 anos de actualización de seguranza desde 2022.
Con que frecuencia recibirá actualizacións Xiaomi Mi 11i?
Xiaomi Mi 11i recibe unha actualización cada 3 meses.
Xiaomi Mi 11i saído da caixa con que versión de Android?
Xiaomi Mi 11i sacado da caixa con MIUI 12 baseado en Android 11
Cando o Xiaomi Mi 11i recibirá a actualización de MIUI 13?
Xiaomi Mi 11i xa recibiu a actualización de MIUI 13.
Cando recibirá o Xiaomi Mi 11i a actualización de Android 12?
Xiaomi Mi 11i xa recibiu a actualización de Android 12.
Cando recibirá o Xiaomi Mi 11i a actualización de Android 13?
Si, o Xiaomi Mi 11i recibirá a actualización de Android 13 no trimestre de 3.
Cando rematará o soporte de actualización de Xiaomi Mi 11i?
O soporte de actualización de Xiaomi Mi 11i finalizará en 2025.
Comentarios e opinións dos usuarios do Xiaomi Mi 11i
Comentarios de vídeos do Xiaomi Mi 11i
Xiaomi mi 11i
×

Se estás a usar este teléfono ou tes experiencia con este, selecciona esta opción.
Seleccione esta opción se non utilizaches este teléfono e só queres escribir un comentario.
Existen 13 comentarios sobre este produto.