Xiaomi Redmi 7
As especificacións de Redmi 7 son boas para os usuarios típicos.
Características clave do Xiaomi Redmi 7
- Impermeable resistente Alta capacidade da batería Toma de auriculares Infravermello
- Pantalla IPS Non máis vendas Gravación de vídeo 1080p Pantalla HD+
Especificacións completas do Xiaomi Redmi 7
Especificacións xerais
Lanza
| marca | Redmi |
| Anunciado | |
| Codename | onclito |
| Número de modelo | |
| Lanzamento | 2019, Marzo |
| Prezo fóra | Uns 130 euros |
DISPLAY
| tipo | IPS LCD |
| Relación de aspecto e PPI | Relación 19:9 - 269 ppi de densidade |
| tamaño | 6.26 cm, 97.8 cm2 (~ 81.5% relación pantalla-corpo) |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Resolución | 720 x 1520 píxeles |
| Brillo máximo (nit) | |
| protección | Corning Gorilla Glass 5 |
| características |
CORPO
| Cores |
Vermello Lunar Eclipse negro Azul cometa |
| dimensións | 158.7 x 75.6 x 8.5 mm (6.25 x 2.98 x 0.33 in) |
| peso | 180 gr (6.35 onzas) |
| Material | Plástico |
| certificado | |
| Resistente Á Auga | si |
| Sensores | Pegada dixital (montada na parte traseira), acelerómetro, proximidade, compás |
| 3.5mm Jack | si |
| NFC | Non |
| Infravermello | si |
| Tipo USB | microUSB 2.0, USB On-The-Go |
| Sistema de arrefriamento | |
| HDMI | |
| Sonoridade do altofalante (dB) |
Rede
Frecuencias
| tecnoloxía | GSM/CDMA/HSPA/LTE |
| Bandas 2G | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 e SIM 2 |
| Bandas 3G | HSDPA - 850/900/1700 (AWS)/1900/2100 - Global |
| Bandas 4G | B1 (2100), B3 (1800), B4 (1700/2100 AWS 1), B5 (850), B7 (2600), B8 (900), B20 (800), B38 (TDD 2600), B40 (TDD 2300) |
| Bandas 5G | |
| TD-SCDMA | TD-SCDMA 1900 MHz TD-SCDMA 2000 MHz |
| navegación | Si, con A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Velocidade de rede | HSPA, LTE-A |
Outros - Leecork
| Tipo de tarxeta SIM | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Número de área SIM | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, WiFi Direct, punto de acceso |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE, aptX HD |
| VoLTE | si |
| radio FM | si |
VALOR SARO límite da FCC é de 1.6 W/kg medido nun volume de 1 gramo de tecido.
| SAR corporal (AB) | 1.251 W / kg |
| SAR de cabeza (AB) | 0.577 W / kg |
| SAR corporal (ABD) | 1.02 W / kg |
| SAR de cabeza (ABD) | 1.1 W / kg |
| M1810F6LI - SAR India: cabeza - 1.031 W/kg - Corpo: 0.573 W/kg Nano-revestimento P2i |
actuación
Plataforma
| Chipset | Qualcomm SDM632 Snapdragon 632 (14nm) |
| CPU | Octa-core (4x1.8 GHz Kryo 250 Gold e 4x1.8 GHz Kryo 250 Silver) |
| Bits | 64Bit |
| Núcleos | 8 núcleo |
| Tecnoloxía de procesos | 14 nm |
| GPU | Adrenais 506 |
| Núcleos de GPU | |
| Frecuencia da GPU | |
| Versión de Android | Android 10, MIUI 12.5 |
| Xogar tenda |
MEMORIA
| Capacidade RAM | 2GB / 3GB / 4GB |
| Tipo de RAM | LPDDR3 |
| almacenamento | 16GB / 32GB / 64GB |
| Slot para tarxetas SD | microSD, ata 1 TB (ranura dedicada) |
PUNTUACIONS DE RENDEMENTO
Puntuación Antutu |
105k
• Antutu v7
|
batería
| capacidade | 4000 mAh |
| tipo | LiPo |
| Tecnoloxía de carga rápida | |
| Velocidade de carga | 10W |
| Tempo de reprodución de vídeo | |
| Carga rápida | si |
| A carga inalámbrica | |
| Carga inversa |
cámara
CÁMARA PRINCIPAL As seguintes funcións poden variar coa actualización do software.
| Resolución de imaxe | 4032 x 3024 píxeles, 12.19 MP |
| Resolución de vídeo e FPS | 1080 @ 3060 |
| Estabilización óptica (OIS) | Non |
| Estabilización electrónica (EIS) | |
| Vídeo de cámara lenta | si |
| características | Flash LED, HDR, panorama |
Puntuación DxOMark
| Puntuación móbil (traseira) |
Móbil
foto
video
|
| Puntuación de selfie |
selfie
foto
video
|
CÁMARA DE SELFIE
Primeira cámara
| Resolución | 8 MP |
| Sensores | |
| Apertura | f / 2.0 |
| Tamaño do Pixel | |
| Tamaño do sensor | |
| Obxectivo | |
| extra |
| Resolución de vídeo e FPS | 1080p @ 30fps |
| características | HDR |
Preguntas frecuentes sobre Xiaomi Redmi 7
Canto dura a batería do Xiaomi Redmi 7?
A batería do Xiaomi Redmi 7 ten unha capacidade de 4000 mAh.
O Xiaomi Redmi 7 ten NFC?
Non, o Xiaomi Redmi 7 non ten NFC
Cal é a taxa de actualización do Xiaomi Redmi 7?
Xiaomi Redmi 7 ten unha frecuencia de actualización de 60 Hz.
Cal é a versión de Android do Xiaomi Redmi 7?
A versión de Android Xiaomi Redmi 7 é Android 10, MIUI 12.5.
Cal é a resolución da pantalla do Xiaomi Redmi 7?
A resolución da pantalla do Xiaomi Redmi 7 é de 720 x 1520 píxeles.
O Xiaomi Redmi 7 ten carga sen fíos?
Non, o Xiaomi Redmi 7 non ten carga sen fíos.
O Xiaomi Redmi 7 é resistente á auga e ao po?
Si, o Xiaomi Redmi 7 ten resistencia á auga e ao po.
O Xiaomi Redmi 7 vén cunha toma de auriculares de 3.5 mm?
Si, o Xiaomi Redmi 7 ten un conector para auriculares de 3.5 mm.
Que son os megapíxeles da cámara Xiaomi Redmi 7?
O Xiaomi Redmi 7 ten unha cámara de 12 MP.
Cal é o prezo do Xiaomi Redmi 7?
O prezo do Xiaomi Redmi 7 é de 60 dólares.
Comentarios e opinións dos usuarios de Xiaomi Redmi 7
Comentarios de vídeos de Xiaomi Redmi 7
Reseña en Youtube
Xiaomi Redmi 7
×

Se estás a usar este teléfono ou tes experiencia con este, selecciona esta opción.
Seleccione esta opción se non utilizaches este teléfono e só queres escribir un comentario.
Existen 9 comentarios sobre este produto.