Xiaomi Redmi 9i
REdmi 9i é outro teléfono intelixente exclusivo para a India.
Características clave do Xiaomi Redmi 9i
- Alta capacidade da batería Toma de auriculares Múltiples opcións de cor Área de tarxeta SD dispoñible
- Pantalla IPS Gravación de vídeo 1080p Pantalla HD+ Versión antiga do software
Especificacións completas do Xiaomi Redmi 9i
| marca | Redmi |
| Anunciado | 2020, 15 de setembro |
| Codename | Dandelion |
| Número de modelo | M2006C3LII |
| Lanzamento | 2020, 18 de setembro |
| Prezo fóra | Uns 100 euros |
DISPLAY
| tipo | IPS LCD |
| Relación de aspecto e PPI | Relación 20:9 - 269 ppi de densidade |
| tamaño | 6.53 cm, 102.9 cm2 (~ 81.0% relación pantalla-corpo) |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Resolución | 720 x 1600 píxeles |
| Brillo máximo (nit) | 270 nits |
| protección | |
| características |
CORPO
| Cores |
negro azul Verde |
| dimensións | 164.9 • 77.1 • 9 mm (6.49 • 3.04 • 0.35 in) |
| peso | 194 gr (6.84 onzas) |
| Material | |
| certificado | |
| Resistente Á Auga | Non |
| Sensores | Acelerómetro, proximidade, compás |
| 3.5mm Jack | si |
| NFC | Non |
| Infravermello | Non |
| Tipo USB | microUSB 2.0, USB On-The-Go |
| Sistema de arrefriamento | Non |
| HDMI | |
| Sonoridade do altofalante (dB) |
Rede
Frecuencias
| tecnoloxía | GSM / HSPA / LTE |
| Bandas 2G | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 e SIM 2 |
| Bandas 3G | HSDPA: 850/900/1900/2100 |
| Bandas 4G | 1, 3, 5, 8, 40, 41 |
| Bandas 5G | |
| TD-SCDMA | |
| navegación | Si, con A-GPS, GLONASS, BDS |
| Velocidade de rede | HSPA 42.2 / 5.76 Mbps, LTE-A |
| Tipo de tarxeta SIM | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Número de área SIM | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b / g / n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| VoLTE | si |
| radio FM | si |
| SAR corporal (AB) | |
| SAR de cabeza (AB) | |
| SAR corporal (ABD) | |
| SAR de cabeza (ABD) | |
Plataforma
| Chipset | MediaTek Helio G25 |
| CPU | Octa-core (4 x 2.0 GHz Cortex-A53 e 4 x 1.5 GHz Cortex-A53) |
| Bits | |
| Núcleos | Núcleo de 8 núcleos |
| Tecnoloxía de procesos | 12 nm |
| GPU | PowerVR GE8320 |
| Núcleos de GPU | |
| Frecuencia da GPU | |
| Versión de Android | Android 11, MIUI 12.5 |
| Xogar tenda |
MEMORIA
| Capacidade RAM | 4GB RAM |
| Tipo de RAM | |
| almacenamento | 64 GB / 128 GB ROM |
| Slot para tarxetas SD | microSDXC (slot dedicado) |
PUNTUACIONS DE RENDEMENTO
Puntuación Antutu |
102.000
• Antutu v8
|
batería
| capacidade | 5000 mAh |
| tipo | LiPo |
| Tecnoloxía de carga rápida | |
| Velocidade de carga | 10W |
| Tempo de reprodución de vídeo | |
| Carga rápida | |
| A carga inalámbrica | |
| Carga inversa |
cámara
| Resolución | 13 MP |
| Sensores | |
| Apertura | f / 2.2 |
| Tamaño do Pixel | 1.0µm |
| Tamaño do sensor | |
| zoom óptico | |
| Obxectivo | 28 mm (ancho) |
| extra | PDAF |
| Resolución de imaxe | 13 megapíxeles |
| Resolución de vídeo e FPS | 1080 @ 30 |
| Estabilización óptica (OIS) | Non |
| Estabilización electrónica (EIS) | Non |
| Vídeo de cámara lenta | si |
| características | Flash LED, HDR |
Puntuación DxOMark
| Puntuación móbil (traseira) |
Móbil
foto
video
|
| Puntuación de selfie |
selfie
foto
video
|
CÁMARA DE SELFIE
| Resolución | 5 MP |
| Sensores | |
| Apertura | f / 2.2 |
| Tamaño do Pixel | 1.12µm |
| Tamaño do sensor | |
| Obxectivo | |
| extra |
| Resolución de vídeo e FPS | 1080p @ 30fps |
| características | HDR |
Preguntas frecuentes sobre Xiaomi Redmi 9i
Canto dura a batería do Xiaomi Redmi 9i?
A batería do Xiaomi Redmi 9i ten unha capacidade de 5000 mAh.
O Xiaomi Redmi 9i ten NFC?
Non, o Xiaomi Redmi 9i non ten NFC
Cal é a taxa de actualización do Xiaomi Redmi 9i?
O Xiaomi Redmi 9i ten unha frecuencia de actualización de 60 Hz.
Cal é a versión de Android do Xiaomi Redmi 9i?
A versión de Android Xiaomi Redmi 9i é Android 11, MIUI 12.5.
Cal é a resolución da pantalla do Xiaomi Redmi 9i?
A resolución da pantalla do Xiaomi Redmi 9i é de 720 x 1600 píxeles.
O Xiaomi Redmi 9i ten carga sen fíos?
Non, o Xiaomi Redmi 9i non ten carga sen fíos.
O Xiaomi Redmi 9i é resistente á auga e ao po?
Non, o Xiaomi Redmi 9i non ten resistencia á auga e ao po.
O Xiaomi Redmi 9i vén cunha toma de auriculares de 3.5 mm?
Si, o Xiaomi Redmi 9i ten un conector para auriculares de 3.5 mm.
Que son os megapíxeles da cámara do Xiaomi Redmi 9i?
O Xiaomi Redmi 9i ten unha cámara de 13 MP.
Cal é o prezo do Xiaomi Redmi 9i?
O prezo do Xiaomi Redmi 9i é de 115 dólares.
Que versión de MIUI será a última actualización de Xiaomi Redmi 9i?
MIUI 13 será a última versión MIUI de Xiaomi Redmi 9i.
Que versión de Android será a última actualización do Xiaomi Redmi 9i?
Android 11 será a última versión de Android do Xiaomi Redmi 9i.
Cantas actualizacións recibirá o Xiaomi Redmi 9i?
Xiaomi Redmi 9i recibirá 2 MIUI e 3 anos de actualizacións de seguranza de Android ata MIUI 14.
Cantos anos recibirá actualizacións Xiaomi Redmi 9i?
Xiaomi Redmi 9i recibirá 3 anos de actualización de seguranza desde 2022.
Con que frecuencia recibirá actualizacións Xiaomi Redmi 9i?
Xiaomi Redmi 9i recibe unha actualización cada 3 meses.
Xiaomi Redmi 9i saído da caixa con que versión de Android?
Xiaomi Redmi 9i sacado da caixa con MIUI 12 baseado en Android 10.
Cando recibirá Xiaomi Redmi 9i a actualización de MIUI 13?
O Xiaomi Redmi 9i recibirá a actualización de MIUI 13 no terceiro trimestre de 3.
Cando recibirá o Xiaomi Redmi 9i a actualización de Android 12?
Xiaomi Redmi 9i non recibirá actualización de Android 12.
Cando recibirá o Xiaomi Redmi 9i a actualización de Android 13?
Non, Xiaomi Redmi 9i non recibirá actualización de Android 13.
Cando rematará o soporte de actualización de Xiaomi Redmi 9i?
O soporte de actualización de Xiaomi Redmi 9i finalizará en 2023.
Comentarios e opinións dos usuarios do Xiaomi Redmi 9i
Comentarios de vídeos de Xiaomi Redmi 9i
Xiaomi Redmi 9i
×


Se estás a usar este teléfono ou tes experiencia con este, selecciona esta opción.
Seleccione esta opción se non utilizaches este teléfono e só queres escribir un comentario.
Existen 7 comentarios sobre este produto.