Xiaomi Redmi K30

Xiaomi Redmi K30

Xiaomi Redmi K30 ofrece unha frecuencia de actualización de 120 Hz, que é o primeiro en Redmi.

~ 130 $ - 10010 XNUMX ₹
Xiaomi Redmi K30
  • Xiaomi Redmi K30
  • Xiaomi Redmi K30
  • Xiaomi Redmi K30

Características clave do Xiaomi Redmi K30

  • Pantalla:

    6.67″, 1080 x 2400 píxeles, IPS LCD, 120 Hz

  • Chipset:

    Qualcomm Snapdragon 765G

  • dimensións:

    165.3 76.6 8.8 mm (6.51 3.02 0.35 polgadas)

  • Puntuación Antutu:

    303k v8

  • Memoria RAM e almacenamento:

    6/8GB RAM, 64GB/128GB/256GB

  • Batería:

    4500 mAh, Li-Po

  • Cámara principal:

    64 MP, f/1.7, cámara cuádruple

  • Versión para Android:

    Android 12, MIUI 13

4.0
de 5
4 Avaliacións
  • Taxa de actualización alta Impermeable resistente Carga rápida Alta capacidade de RAM
  • Pantalla IPS Non máis vendas Non hai soporte 5G Sen OIS

Xiaomi Redmi K30 Comentarios e opinións dos usuarios

Téñoo

Se estás a usar este teléfono ou tes experiencia con este, selecciona esta opción.

escribir comentario
Non Teño

Seleccione esta opción se non utilizaches este teléfono e só queres escribir un comentario.

comentario

Hai 4 comentarios sobre este produto.

Tonyanos 4 atrás
eu recomendo

Merqueino en 2020. É un bo teléfono no que respecta ao prezo. Barato e alto rendemento

Positivos
  • Alto rendemento
  • Boa cámara traseira
Negativos
  • Demasiada tarefa causando 41-42 °C nas costas
  • Menos actualizacións
Mostrar respostas
Deepuanos 4 atrás
eu recomendo

Necesito actualizar miui 13, por favor

Positivos
  • Alto rendemento
Negativos
  • Baixo rendemento da batería
Suxestión de teléfono alternativo: 6282776191
Mostrar respostas
hassan jumaanos 4 atrás
Definitivamente recomendo

Merqueino hai un ano, moi bonito

Negativos
  • moi bo
  • Fechar
  • Fechar
Suxestión de teléfono alternativo: انا لا اريد سوه هذا جهاز
Mostrar respostas
Xahidul
Este comentario engadiuse usando este teléfono.
anos 5 atrás
Examinar alternativas

Non cometas ese erro

Negativos
  • lixo
Mostrar respostas

Comentarios de vídeos de Xiaomi Redmi K30

Reseña en Youtube

Xiaomi Redmi K30

×
Add comment Xiaomi Redmi K30
Cando o mercou?
pantalla
Como ves a pantalla á luz do sol?
Pantalla fantasma, Burn-In, etc. atopaches algunha situación?
ferraxes
Como é o rendemento no uso diario?
Como é o rendemento nos xogos de altos gráficos?
Como está o altofalante?
Como está o auricular do teléfono?
Como é o rendemento da batería?
cámara
Como é a calidade das tomas diurnas?
Como é a calidade das tomas nocturnas?
Como é a calidade das fotos de selfie?
Conectividade
Como é a cobertura?
Como é a calidade do GPS?
Outra
Cantas veces recibes actualizacións?
O teu nome
O teu nome non pode ter menos de 3 caracteres. O teu título non pode ter menos de 5 caracteres.
comentario
A túa mensaxe non pode ter menos de 15 caracteres.
Suxestión de teléfono alternativo (Opcional)
Positivos (Opcional)
Negativos (Opcional)
Encha os campos baleiros.
fotos

Xiaomi Redmi K30

×