Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G
As especificacións do Redmi Note 9 Pro 5G ofrecen un procesador Qualcomm de alta calidade para o segmento medio.
Especificacións clave do Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G
- Taxa de actualización alta Impermeable resistente Carga rápida Alta capacidade de RAM
- Pantalla IPS Sen OIS
Especificacións completas do Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G
| marca | Redmi |
| Anunciado | 2020 de novembro de 26 |
| Codename | gauguin |
| Número de modelo | M2007J17C |
| Lanzamento | 2020 de decembro de 01 |
| Prezo fóra | Uns 200 euros |
DISPLAY
| tipo | IPS LCD |
| Relación de aspecto e PPI | Relación 20:9 - 395 ppi de densidade |
| tamaño | 6.67 cm, 107.4 cm2 (~ 84.6% relación pantalla-corpo) |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Resolución | 1080 x 2400 píxeles |
| Brillo máximo (nit) | |
| protección | Corning Gorilla Glass 5 |
| características |
CORPO
| Cores |
Gray azul Vermello/Menta |
| dimensións | 165.4 • 76.8 • 9 mm (6.51 • 3.02 • 0.35 in) |
| peso | 215 gr (7.58 onzas) |
| Material | Fronte de vidro (Gorilla Glass 5), parte traseira de vidro (Gorilla Glass 5) |
| certificado | IP53 |
| Resistente Á Auga | si |
| Sensores | Pegada dixital (montada lateralmente), acelerómetro, xiroscopio, proximidade, compás |
| 3.5mm Jack | si |
| NFC | si |
| Infravermello | si |
| Tipo USB | USB tipo C 2.0 |
| Sistema de arrefriamento | si |
| HDMI | |
| Sonoridade do altofalante (dB) |
Rede
Frecuencias
| tecnoloxía | GSM/CDMA/HSPA/EVDO/LTE/5G |
| Bandas 2G | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 e SIM 2 |
| Bandas 3G | HSDPA: 850/900/1900/2100 |
| Bandas 4G | 1, 3, 5, 7, 8, 34, 38, 39, 40, 41 |
| Bandas 5G | 1, 3, 41, 78, 79 SA/NSA/Sub6 |
| TD-SCDMA | |
| navegación | Si, con A-GPS de banda dual, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS, GNSS |
| Velocidade de rede | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A, 5G |
| Tipo de tarxeta SIM | Doble SIM híbrida (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Número de área SIM | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, banda dual, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.1, A2DP, LE |
| VoLTE | si |
| radio FM | si |
| SAR corporal (AB) | |
| SAR de cabeza (AB) | |
| SAR corporal (ABD) | |
| SAR de cabeza (ABD) | |
Plataforma
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 750G 5G (SM7225) |
| CPU | Octa-core (2 x 2.2 GHz Kryo 570 e 6 x 1.8 GHz Kryo 570) |
| Bits | |
| Núcleos | Núcleo de 8 núcleos |
| Tecnoloxía de procesos | 8 nm |
| GPU | Adrenais 619 |
| Núcleos de GPU | |
| Frecuencia da GPU | |
| Versión de Android | Android 12, MIUI 13 |
| Xogar tenda |
MEMORIA
| Capacidade RAM | 6 GB / 8 GB de RAM |
| Tipo de RAM | |
| almacenamento | 128 GB / 256 GB ROM |
| Slot para tarxetas SD | microSDXC (usa slot SIM compartido) |
PUNTUACIONS DE RENDEMENTO
Puntuación Antutu |
351.000
• Antutu v8
|
batería
| capacidade | 4820 mAh |
| tipo | LiPo |
| Tecnoloxía de carga rápida | |
| Velocidade de carga | 33W |
| Tempo de reprodución de vídeo | |
| Carga rápida | 33W |
| A carga inalámbrica | Non |
| Carga inversa |
cámara
| Resolución | 108 MP |
| Sensores | Samsung S5KHM2 |
| Apertura | f / 1.8 |
| Tamaño do Pixel | 0.7µm |
| Tamaño do sensor | 1 / 1.52 " |
| zoom óptico | |
| Obxectivo | 26 mm (ancho) |
| extra | PDAF |
| Resolución | 8 MP |
| Sensores | Omnivision OV8856 |
| Apertura | f / 2.2 |
| Tamaño do Pixel | 1.12µm |
| Tamaño do sensor | 1 / 4.0 " |
| zoom óptico | |
| Obxectivo | 118? (ultraancho) |
| extra |
| Resolución | 2 MP |
| Sensores | Omnivision OV02B10 |
| Apertura | f / 2.4 |
| Tamaño do Pixel | |
| Tamaño do sensor | |
| zoom óptico | |
| Obxectivo | Macro |
| extra |
| Resolución | 2 MP |
| Sensores | Hynix HI-259 |
| Apertura | f / 2.4 |
| Tamaño do Pixel | |
| Tamaño do sensor | |
| zoom óptico | |
| Obxectivo | Profundidade |
| extra |
| Resolución de imaxe | 108 megapíxeles |
| Resolución de vídeo e FPS | 4K@30fps, 1080p@30/60fps |
| Estabilización óptica (OIS) | Non |
| Estabilización electrónica (EIS) | si |
| Vídeo de cámara lenta | si |
| características | Flash dual LED de dobre ton, HDR, panorama |
Puntuación DxOMark
| Puntuación móbil (traseira) |
Móbil
foto
video
|
| Puntuación de selfie |
selfie
foto
video
|
CÁMARA DE SELFIE
| Resolución | 16 MP |
| Sensores | Omnivision OV16A1Q |
| Apertura | f / 2.45 |
| Tamaño do Pixel | 1.60 μm |
| Tamaño do sensor | |
| Obxectivo | |
| extra |
| Resolución de vídeo e FPS | 1080p@30fps, giroscopio-EIS |
| características | HDR, panorama |
Preguntas frecuentes sobre Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G
Canto dura a batería do Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
A batería do Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G ten unha capacidade de 4820 mAh.
O Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G ten NFC?
Si, o Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G ten NFC
Cal é a taxa de actualización do Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
O Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G ten unha frecuencia de actualización de 120 Hz.
Cal é a versión de Android do Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
A versión de Android Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G é Android 12, MIUI 13.
Cal é a resolución da pantalla do Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
A resolución da pantalla do Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G é de 1080 x 2400 píxeles.
O Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G ten carga sen fíos?
Non, o Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G non ten carga sen fíos.
O Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G é resistente á auga e ao po?
Si, o Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G é resistente á auga e ao po.
O Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G vén cunha toma de auriculares de 3.5 mm?
Si, o Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G ten un conector para auriculares de 3.5 mm.
Que son os megapíxeles da cámara Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
O Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G ten unha cámara de 108 MP.
Cal é o sensor da cámara do Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
O Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G ten un sensor de cámara Samsung S5KHM2.
Cal é o prezo do Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
O prezo do Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G é de 290 dólares.
Que versión de MIUI será a última actualización de Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
MIUI 14 será a última versión MIUI de Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G.
Que versión de Android será a última actualización do Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Android 12 será a última versión de Android do Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G.
Cantas actualizacións recibirá o Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G recibirá 3 MIUI e 3 anos de actualizacións de seguranza de Android ata MIUI 14.
Cantos anos recibirá actualizacións Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G recibirá 3 anos de actualización de seguranza desde 2022.
Con que frecuencia recibirá actualizacións Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G recibe unha actualización cada 3 meses.
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G saído da caixa con que versión de Android?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G sacado da caixa con MIUI 12 baseado en Android 10
Cando Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G recibirá a actualización MIUI 13?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G xa recibiu a actualización MIUI 13.
Cando Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G recibirá a actualización de Android 12?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G xa recibiu a actualización de Android 12.
Cando Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G recibirá a actualización de Android 13?
Non, Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G non recibirá actualización de Android 13.
Cando rematará o soporte de actualizacións de Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
O soporte de actualización de Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G finalizará en 2024.
Opinións e opinións dos usuarios do Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G
Reseñas de vídeos do Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G
×


Se estás a usar este teléfono ou tes experiencia con este, selecciona esta opción.
Seleccione esta opción se non utilizaches este teléfono e só queres escribir un comentario.
Existen 10 comentarios sobre este produto.