Redmi Note 11SE
Redmi Note 11 SE 5G je kineska verzija POCO M3 Pro 5G.
Ključne specifikacije Redmi Note 11 SE
- Visoka stopa osvježavanja Brzo punjenje Veliki kapacitet baterije Slušalice
- IPS zaslon 1080p video snimanje Stara verzija softvera Nema OIS
Redmi Note 11 SE Sažetak
Xiaomi Redmi Note 11 SE izvrstan je izbor za sve koji traže pristupačan 5G pametni telefon. Nudi izvrsnu vrijednost za novac, s visokokvalitetnim zaslonom i kamerom, kao i brzim procesorom i puno prostora za pohranu. Jedina mana je što nema ulaz za slušalice, ali inače je odličan telefon.
Redmi Note 11 SE Kvaliteta mreže
Možda ste vidjeli nekoliko ljudi oko sebe s novim Xiaomi Redmi Note 11 SE. Telefon je iz dana u dan sve popularniji zbog svojih brojnih kvaliteta. Jedna od njegovih najboljih kvaliteta je kvaliteta mreže. Ako koristite 4G telefon, možda ste iskusili kašnjenja i probleme s učitavanjem tijekom korištenja određenih aplikacija ili strujanja videozapisa. Međutim, s 5G mrežom nećete se suočiti s takvim problemom. Brzina 5G mreže puno je brža od 4G mreže i stoga možete koristiti svoje aplikacije i strujati videozapise bez ikakvih problema. Štoviše, 5G mreža mnogo je pouzdanija od 4G mreže i stoga možete biti sigurni da se nećete suočiti s problemima s mrežom dok koristite svoj Xiaomi Redmi Note 11 SE.
Trajanje baterije Redmi Note 11 SE
Redmi Note 11 SE ima ogromnu bateriju od 5000 mAh, što je dovoljno za cjelodnevno korištenje. Čak i uz intenzivno korištenje, trebali biste moći izdržati cijeli dan s jednim punjenjem. A ako vam ipak ponestane, uključeni punjač od 18 W brzo će vas napuniti. Jedina mana je što mobitel ne podržava bežično punjenje. Ali općenito, trajanje baterije na Redmi Note 11 SE je izvrsno.
Redmi Note 11 SE pune specifikacije
| marka | redmi |
| najavljen | |
| Kodno ime | kamelija |
| Broj modela | |
| Datum objave | 2022. svibnja 24 |
| Vanjska cijena | 179.00 $ / 185.00 € / 224.09 £ |
DISPLAY
| Tip | IPS LCD |
| Omjer slike i PPI | Omjer 20:9 - gustoća 405 ppi |
| Veličina | 6.5 inča, 102.0 cm2 (~ Omjer zaslona i tijela 83.7%) |
| Osvježi stopa | 90 Hz |
| Rezolucija | 1080 x 2400 piksela |
| Vrhunska svjetlina (nit) | |
| Zaštita | Corning Gorilla Glass 3 |
| Značajke |
TIJELO
| Boje |
Krom srebro Grafitno siva Noćno plavo Aurora zelena |
| Dimenzije | 161.8 • 75.3 • 8.9 mm (6.37 • 2.96 • 0.35 inča |
| Težina | 190 gr (6.70 oz) |
| Materijal | Prednja stakla (Gorilla Glass 3), stražnja plastika, okvir od plastike |
| potvrda | |
| Vodootporan | |
| Senzori | Otisak prsta (bočno postavljen), akcelerometar, žiroskop, blizina, kompas |
| 3.5mm Jack | Da |
| NFC | Ne |
| Infracrveni | |
| Vrsta USB-a | USB tip C 2.0 |
| Rashladni sustav | |
| HDMI | |
| Glasnoća zvučnika (dB) |
mreža
Učestalost
| Tehnologija | GSM/HSPA/LTE/5G |
| 2G opsezi | GSM - 850/900/1800/1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 3G opsezi | HSDPA - 850 / 900 / 1700 (AWS) / 1900 / 2100 |
| 4G opsezi | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 17, 20, 28, 32, 38, 40, 41, 66 |
| 5G opsezi | 1, 3, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41, 66, 77, 78 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| navigacija | Da, s A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Brzina mreže | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A (CA), 5G |
| Vrsta SIM kartice | Hibridni dual dual (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Broj SIM područja | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, dvopojasni, Wi-Fi Direct, žarišna točka |
| Bluetooth | 5.1, A2DP, LE |
| Volta | Da |
| FM radio | Da |
| SAR za tijelo (AB) | |
| SAR za glavu (AB) | |
| SAR za tijelo (ABD) | |
| SAR za glavu (ABD) | |
PLATFORMA
| Chipset | MediaTek MT6833 Dimensity 700 5G (7 nm) |
| CPU | Osmerojezgreni (2x2.2 GHz Cortex-A76 i 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| bitovi | |
| Jezgra | |
| Procesna tehnologija | |
| GPU | Mali-G57 MC2 |
| GPU jezgri | |
| Frekvencija GPU-a | |
| Android verzija | Android 11, MIUI 12.5 |
| Trgovinu play |
MEMORY
| RAM kapacitet | 128 GB 4 GB RAM-a |
| Vrsta RAM-a | |
| Čuvanje | 64 GB 4 GB RAM-a |
| Utor za SD karticu | microSDXC (koristi zajednički utor za SIM) |
OCJENE IZVEDBE
Antutu rezultat |
• AnTuTu
|
baterija
| Kapacitet | 5000 mAh |
| Tip | Li-Po |
| Tehnologija brzog punjenja | |
| Brzina punjenja | 18W |
| Vrijeme reprodukcije videa | |
| Brzo punjenje | |
| Wireless punjenje | |
| Obrnuto punjenje |
Fotoaparat
| Razlučivost slike | 48 megapiksela |
| Video rezolucija i FPS | 1080p @ 30fps |
| Optička stabilizacija (OIS) | Ne |
| Elektronička stabilizacija (EIS) | |
| Spori video | |
| Značajke | Dvosmjerna LED bljeskalica, HDR, panorama |
DxOMark rezultat
| Mobilni rezultat (stražnja) |
mobilan
foto
Video
|
| Rezultat selfija |
sam
foto
Video
|
SELFIE CAMERA
| Rezolucija | 8 MP |
| Senzor | |
| Otvor | f / 2.0 |
| Veličina piksela | |
| Veličina senzora | |
| leća | |
| dodatni |
| Video rezolucija i FPS | 1080p @ 30fps |
| Značajke |
Česta pitanja za Redmi Note 11 SE
Koliko traje baterija Redmi Note 11 SE?
Baterija Redmi Note 11 SE ima kapacitet od 5000 mAh.
Ima li Redmi Note 11 SE NFC?
Ne, Redmi Note 11 SE nema NFC
Kolika je brzina osvježavanja za Redmi Note 11 SE?
Redmi Note 11 SE ima brzinu osvježavanja od 90 Hz.
Koja je verzija Androida za Redmi Note 11 SE?
Android verzija Redmi Note 11 SE je Android 11, MIUI 12.5.
Koja je razlučivost zaslona Redmi Note 11 SE?
Rezolucija zaslona Redmi Note 11 SE je 1080 x 2400 piksela.
Ima li Redmi Note 11 SE bežično punjenje?
Ne, Redmi Note 11 SE nema bežično punjenje.
Je li Redmi Note 11 SE otporan na vodu i prašinu?
Ne, Redmi Note 11 SE nema otpornost na vodu i prašinu.
Dolazi li uz Redmi Note 11 SE 3.5 mm priključak za slušalice?
Da, Redmi Note 11 SE ima 3.5 mm priključak za slušalice.
Što je megapiksela kamere Redmi Note 11 SE?
Redmi Note 11 SE ima kameru od 48 MP.
Koja je cijena Redmi Note 11 SE?
Cijena Redmi Note 11 SE je 165$.
Koja će MIUI verzija biti zadnje ažuriranje Redmi Note 11 SE?
MIUI 15 bit će posljednja MIUI verzija Xiaomi Redmi Note 11 SE.
Koja će verzija Androida biti zadnje ažuriranje Redmi Note 11 SE?
Android 13 bit će posljednja Android verzija Xiaomi Redmi Note 11 SE.
Koliko će ažuriranja dobiti Redmi Note 11 SE?
Xiaomi Redmi Note 11 SE dobit će 3 MIUI i 3 godine sigurnosnih ažuriranja za Android do MIUI 15.
Koliko će godina Redmi Note 11 SE dobivati ažuriranja?
Xiaomi Redmi Note 11 SE dobit će 3 godine sigurnosnog ažuriranja od 2022.
Koliko često će Redmi Note 11 SE dobivati ažuriranja?
Xiaomi Redmi Note 11 SE ažurira se svaka 3 mjeseca.
Redmi Note 11 SE izvan kutije s kojom verzijom Androida?
Xiaomi Redmi Note 11 SE izvan kutije s MIUI 12.5 temeljenim na Androidu 11
Kada će Redmi Note 11 SE dobiti MIUI 13 ažuriranje?
Xiaomi Redmi Note 11 SE već je dobio MIUI 13 ažuriranje.
Kada će Redmi Note 11 SE dobiti ažuriranje za Android 12?
Xiaomi Redmi Note 11 SE već je dobio Android 12 ažuriranje.
Kada će Redmi Note 11 SE dobiti ažuriranje za Android 13?
Da, Xiaomi Redmi Note 11 SE dobit će ažuriranje za Android 13 u trećem kvartalu 3.
Kada će prestati podrška za ažuriranje Redmi Note 11 SE?
Podrška za ažuriranje Xiaomi Redmi Note 11 SE prestaje 2024.
Redmi Note 11 SE korisničke recenzije i mišljenja
Redmi Note 11 SE Video recenzije
Redmi Note 11SE
×

Ako koristite ovaj telefon ili imate iskustva s ovim telefonom, odaberite ovu opciju.
Odaberite ovu opciju ako niste koristili ovaj telefon i samo želite napisati komentar.
Postoje 16 komentara na ovaj proizvod.