Xiaomi Mi 10i 5G
Xiaomi Mi 10i 5G je ekskluzivan za Indiju.
Ključne specifikacije Xiaomi Mi 10i 5G
- Visoka stopa osvježavanja Otporan na vodu Brzo punjenje Veliki kapacitet RAM-a
- IPS zaslon Stara verzija softvera Nema OIS
Kompletne specifikacije Xiaomi Mi 10i 5G
| marka | Xiaomi |
| najavljen | 2021, siječanj 05 |
| Kodno ime | gogen |
| Broj modela | |
| Datum objave | 2021, siječanj 08 |
| Vanjska cijena | ? 21,999 |
DISPLAY
| Tip | IPS LCD |
| Omjer slike i PPI | Omjer 20:9 - gustoća 395 ppi |
| Veličina | 6.67 inča, 107.4 cm2 (~ Omjer zaslona i tijela 84.6%) |
| Osvježi stopa | 120 Hz |
| Rezolucija | 1080 x 2400 piksela |
| Vrhunska svjetlina (nit) | |
| Zaštita | Corning Gorilla Glass 5 |
| Značajke |
TIJELO
| Boje |
Pacifički izlazak sunca Crna Plava |
| Dimenzije | 165.4 • 76.8 • 9 mm (6.51 • 3.02 • 0.35 inča |
| Težina | 214.5 gr (7.55 oz) |
| Materijal | Prednje staklo (Gorilla Glass 5), stražnje staklo (Gorilla Glass 5) |
| potvrda | |
| Vodootporan | Da |
| Senzori | Otisak prsta (bočno postavljen), akcelerometar, žiroskop, blizina, kompas |
| 3.5mm Jack | Da |
| NFC | Da |
| Infracrveni | Da |
| Vrsta USB-a | USB tip C 2.0 |
| Rashladni sustav | Da |
| HDMI | |
| Glasnoća zvučnika (dB) |
mreža
Učestalost
| Tehnologija | GSM/HSPA/LTE/5G |
| 2G opsezi | GSM - 850/900/1800/1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 3G opsezi | HSDPA - 850/900/1900/2100 |
| 4G opsezi | 1, 3, 5, 7, 8, 38, 40, 41 |
| 5G opsezi | 77, 78 Pod6 |
| TD-SCDMA | |
| navigacija | Da, s dvopojasni A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO |
| Brzina mreže | HSPA 42.2 / 5.76 Mbps, LTE-A, 5G |
| Vrsta SIM kartice | Hibridni dual dual (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Broj SIM područja | 2 SIM |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | Da |
| Volta | Da |
| FM radio | Da |
| SAR za tijelo (AB) | |
| SAR za glavu (AB) | |
| SAR za tijelo (ABD) | |
| SAR za glavu (ABD) | |
PLATFORMA
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 750G 5G (SM7225) |
| CPU | Osmojezgreni (2x2.2 GHz Kryo 570 i 6x1.8 GHz Kryo 570) |
| bitovi | |
| Jezgra | 8 jezgri jezgre |
| Procesna tehnologija | 8 nm |
| GPU | Adreno 619 |
| GPU jezgri | |
| Frekvencija GPU-a | |
| Android verzija | Android 10, MIUI 12 |
| Trgovinu play | Da |
MEMORY
| RAM kapacitet | 6 GB / 8 GB RAM-a |
| Vrsta RAM-a | |
| Čuvanje | 128GB ROM |
| Utor za SD karticu | microSDXC (koristi zajednički utor za SIM) |
OCJENE IZVEDBE
Antutu rezultat |
351.000
• Antutu v8
|
baterija
| Kapacitet | 4820 mAh |
| Tip | Li-Po |
| Tehnologija brzog punjenja | Isporuka snage |
| Brzina punjenja | 33W |
| Vrijeme reprodukcije videa | |
| Brzo punjenje | 33W |
| Wireless punjenje | Ne |
| Obrnuto punjenje | Ne |
Fotoaparat
| Rezolucija | 108 MP |
| Senzor | Samsung S5KHM2 |
| Otvor | f / 1.8 |
| Veličina piksela | 0.7μm |
| Veličina senzora | 1 / 1.52 " |
| Optički zoom | |
| leća | 26 mm (široka) |
| dodatni | PDAF |
| Rezolucija | 8 MP |
| Senzor | Omnivision OV8856 |
| Otvor | f / 2.2 |
| Veličina piksela | 1.12μm |
| Veličina senzora | 1 / 4.0 " |
| Optički zoom | |
| leća | 120? (ultraširok) |
| dodatni |
| Rezolucija | 2 MP |
| Senzor | Hynix HI-259 |
| Otvor | f / 2.4 |
| Veličina piksela | |
| Veličina senzora | |
| Optički zoom | |
| leća | Makro |
| dodatni |
| Rezolucija | 2 MP |
| Senzor | Omnivision OV02B10 |
| Otvor | f / 2.4 |
| Veličina piksela | |
| Veličina senzora | |
| Optički zoom | |
| leća | Dubina |
| dodatni |
| Razlučivost slike | 108 megapiksela |
| Video rezolucija i FPS | 4K@30fps, 1080p@30/60/120fps, 720p@960fps |
| Optička stabilizacija (OIS) | Ne |
| Elektronička stabilizacija (EIS) | Da |
| Spori video | Da |
| Značajke | Dvosmjerna LED bljeskalica, HDR, panorama |
DxOMark rezultat
| Mobilni rezultat (stražnja) |
mobilan
foto
Video
|
| Rezultat selfija |
sam
foto
Video
|
SELFIE CAMERA
| Rezolucija | 16 MP |
| Senzor | |
| Otvor | f / 2.5 |
| Veličina piksela | 1.0μm |
| Veličina senzora | 1 / 3.06 " |
| leća | Širok |
| dodatni |
| Video rezolucija i FPS | 1080p@30fps, 720p@120fps |
| Značajke | panorama |
Česta pitanja o Xiaomi Mi 10i 5G
Koliko traje baterija Xiaomi Mi 10i 5G?
Baterija Xiaomi Mi 10i 5G ima kapacitet od 4820 mAh.
Ima li Xiaomi Mi 10i 5G NFC?
Da, Xiaomi Mi 10i 5G ima NFC
Kolika je brzina osvježavanja Xiaomi Mi 10i 5G?
Xiaomi Mi 10i 5G ima brzinu osvježavanja od 120 Hz.
Koja je Android verzija Xiaomi Mi 10i 5G?
Android verzija Xiaomi Mi 10i 5G je Android 10, MIUI 12.
Koja je rezolucija zaslona Xiaomi Mi 10i 5G?
Rezolucija zaslona Xiaomi Mi 10i 5G je 1080 x 2400 piksela.
Ima li Xiaomi Mi 10i 5G bežično punjenje?
Ne, Xiaomi Mi 10i 5G nema bežično punjenje.
Je li Xiaomi Mi 10i 5G otporan na vodu i prašinu?
Da, Xiaomi Mi 10i 5G je otporan na vodu i prašinu.
Dolazi li Xiaomi Mi 10i 5G s 3.5 mm priključkom za slušalice?
Da, Xiaomi Mi 10i 5G ima 3.5 mm priključak za slušalice.
Što su megapikseli kamere Xiaomi Mi 10i 5G?
Xiaomi Mi 10i 5G ima kameru od 108 MP.
Kakav je senzor kamere Xiaomi Mi 10i 5G?
Xiaomi Mi 10i 5G ima Samsung S5KHM2 senzor kamere.
Koja je cijena Xiaomi Mi 10i 5G?
Cijena Xiaomi Mi 10i 5G je 310$.
Koja će MIUI verzija biti zadnje ažuriranje Xiaomi Mi 10i 5G?
MIUI 14 bit će posljednja MIUI verzija Xiaomi Mi 10i 5G.
Koja će verzija Androida biti zadnje ažuriranje Xiaomi Mi 10i 5G?
Android 12 bit će posljednja Android verzija Xiaomi Mi 10i 5G.
Koliko će ažuriranja dobiti Xiaomi Mi 10i 5G?
Xiaomi Mi 10i 5G dobit će 3 MIUI i 3 godine sigurnosnih ažuriranja za Android do MIUI 14.
Koliko će godina Xiaomi Mi 10i 5G dobivati ažuriranja?
Xiaomi Mi 10i 5G dobit će 3 godine sigurnosnog ažuriranja od 2022.
Koliko često će Xiaomi Mi 10i 5G dobivati ažuriranja?
Xiaomi Mi 10i 5G ažurira se svaka 3 mjeseca.
Xiaomi Mi 10i 5G izvan kutije s kojom verzijom Androida?
Xiaomi Mi 10i 5G izvan kutije s MIUI 12 temeljenim na Androidu 10
Kada će Xiaomi Mi 10i 5G dobiti MIUI 13 ažuriranje?
Xiaomi Mi 10i 5G već je dobio MIUI 13 ažuriranje.
Kada će Xiaomi Mi 10i 5G dobiti ažuriranje za Android 12?
Xiaomi Mi 10i 5G već je dobio Android 12 ažuriranje.
Kada će Xiaomi Mi 10i 5G dobiti ažuriranje za Android 13?
Ne, Xiaomi Mi 10i 5G neće dobiti Android 13 ažuriranje.
Kada će prestati podrška za ažuriranje Xiaomi Mi 10i 5G?
Podrška za ažuriranje Xiaomi Mi 10i 5G prestaje 2024.
Xiaomi Mi 10i 5G recenzije i mišljenja korisnika
Xiaomi Mi 10i 5G Video recenzije
Xiaomi Mi 10i 5G
×


Ako koristite ovaj telefon ili imate iskustva s ovim telefonom, odaberite ovu opciju.
Odaberite ovu opciju ako niste koristili ovaj telefon i samo želite napisati komentar.
Postoje 14 komentara na ovaj proizvod.