Xiaomi mi 11i
Specifikacije Xiaomi Mi 11i su specifikacije vodećeg telefona za 2021.
Ključne specifikacije Xiaomi Mi 11i
- Visoka stopa osvježavanja Brzo punjenje Veliki kapacitet RAM-a Veliki kapacitet baterije
- Nema utor za SD karticu Nema priključka za slušalice Stara verzija softvera Nema OIS
Xiaomi Mi 11i pune specifikacije
| marka | Xiaomi |
| najavljen | |
| Kodno ime | Haydn |
| Broj modela | M2012K11G |
| Datum objave | 2021. svibnja 31 |
| Vanjska cijena | 554.99 $ / 499.00 € / 502.99 £ |
DISPLAY
| Tip | Super AMOLED |
| Omjer slike i PPI | Omjer 20:9 - gustoća 395 ppi |
| Veličina | 6.67 inča, 107.4 cm2 (~ Omjer zaslona i tijela 85.9%) |
| Osvježi stopa | 120 Hz |
| Rezolucija | 1080 x 2400 piksela |
| Vrhunska svjetlina (nit) | |
| Zaštita | Corning Gorilla Glass 5 |
| Značajke |
TIJELO
| Boje |
Nebesko srebro Frosty White Kozmička crna |
| Dimenzije | 163.7 • 76.4 • 7.8 mm (6.44 • 3.01 • 0.31 inča |
| Težina | 196 gr (6.91 oz) |
| Materijal | |
| potvrda | |
| Vodootporan | |
| Senzori | Otisak prsta (bočno postavljen), akcelerometar, žiroskop, blizina, kompas, spektar boja, barometar |
| 3.5mm Jack | Ne |
| NFC | Ne |
| Infracrveni | |
| Vrsta USB-a | USB Type-C 2.0, USB u pokretu |
| Rashladni sustav | |
| HDMI | |
| Glasnoća zvučnika (dB) |
mreža
Učestalost
| Tehnologija | GSM/HSPA/LTE/5G |
| 2G opsezi | GSM - 850/900/1800/1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 3G opsezi | HSDPA - 850 / 900 / 1700 (AWS) / 1900 / 2100 |
| 4G opsezi | LTE (neodređeno) |
| 5G opsezi | SA / NSA |
| TD-SCDMA | |
| navigacija | Da, s dvopojasnim A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS, NavIC |
| Brzina mreže | HSPA 42.2 / 5.76 Mbps, LTE-A, 5G |
| Vrsta SIM kartice | Dvojna SIM kartica (Nano-SIM, dvojno stand-by) |
| Broj SIM područja | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dvopojasni, Wi-Fi Direct, pristupna točka |
| Bluetooth | 5.2, A2DP, LE |
| Volta | Da |
| FM radio | Ne |
| SAR za tijelo (AB) | |
| SAR za glavu (AB) | |
| SAR za tijelo (ABD) | |
| SAR za glavu (ABD) | |
PLATFORMA
| Chipset | Qualcomm SM8350 Snapdragon 888 5G (5nm) |
| CPU | Osmojezgreni (1x2.84 GHz Kryo 680 i 3x2.42 GHz Kryo 680 i 4x1.80 GHz Kryo 680) |
| bitovi | |
| Jezgra | |
| Procesna tehnologija | |
| GPU | Adreno 660 |
| GPU jezgri | |
| Frekvencija GPU-a | |
| Android verzija | Android 11, MIUI 12 |
| Trgovinu play |
MEMORY
| RAM kapacitet | 256 GB 8 GB RAM-a |
| Vrsta RAM-a | |
| Čuvanje | 128 GB 8 GB RAM-a |
| Utor za SD karticu | Ne |
OCJENE IZVEDBE
Antutu rezultat |
• AnTuTu
|
baterija
| Kapacitet | 4520 mAh |
| Tip | Li-Po |
| Tehnologija brzog punjenja | |
| Brzina punjenja | 33W |
| Vrijeme reprodukcije videa | |
| Brzo punjenje | |
| Wireless punjenje | |
| Obrnuto punjenje |
Fotoaparat
| Razlučivost slike | 108 megapiksela |
| Video rezolucija i FPS | 8K@30fps, 4K@30/60fps, 1080p@30/60/120/240/960fps, gyro-EIS, HDR10+ |
| Optička stabilizacija (OIS) | Ne |
| Elektronička stabilizacija (EIS) | |
| Spori video | |
| Značajke | LED bljeskalica, HDR, panorama |
DxOMark rezultat
| Mobilni rezultat (stražnja) |
mobilan
foto
Video
|
| Rezultat selfija |
sam
foto
Video
|
SELFIE CAMERA
| Rezolucija | 20 MP |
| Senzor | |
| Otvor | f / 2.5 |
| Veličina piksela | |
| Veličina senzora | |
| leća | |
| dodatni |
| Video rezolucija i FPS | 1080p@30fps, 720p@120fps |
| Značajke | HDR |
Česta pitanja o Xiaomi Mi 11i
Koliko traje baterija Xiaomi Mi 11i?
Baterija Xiaomi Mi 11i ima kapacitet od 4520 mAh.
Ima li Xiaomi Mi 11i NFC?
Ne, Xiaomi Mi 11i nema NFC
Koja je brzina osvježavanja Xiaomi Mi 11i?
Xiaomi Mi 11i ima brzinu osvježavanja od 120 Hz.
Koja je Android verzija Xiaomi Mi 11i?
Android verzija Xiaomi Mi 11i je Android 11, MIUI 12.
Koja je rezolucija zaslona Xiaomi Mi 11i?
Rezolucija zaslona Xiaomi Mi 11i je 1080 x 2400 piksela.
Ima li Xiaomi Mi 11i bežično punjenje?
Ne, Xiaomi Mi 11i nema bežično punjenje.
Je li Xiaomi Mi 11i otporan na vodu i prašinu?
Ne, Xiaomi Mi 11i nema otpornost na vodu i prašinu.
Dolazi li Xiaomi Mi 11i s 3.5 mm priključkom za slušalice?
Ne, Xiaomi Mi 11i nema 3.5 mm priključak za slušalice.
Što su megapikseli fotoaparata Xiaomi Mi 11i?
Xiaomi Mi 11i ima kameru od 108 MP.
Koja je cijena Xiaomi Mi 11i?
Cijena Xiaomi Mi 11i je 415$.
Koja će MIUI verzija biti zadnje ažuriranje Xiaomi Mi 11i?
MIUI 15 bit će posljednja MIUI verzija Xiaomi Mi 11i.
Koja će verzija Androida biti zadnje ažuriranje Xiaomi Mi 11i?
Android 14 bit će posljednja Android verzija Xiaomi Mi 11i.
Koliko će ažuriranja dobiti Xiaomi Mi 11i?
Xiaomi Mi 11i dobit će 3 MIUI i 3 godine sigurnosnih ažuriranja za Android do MIUI 15.
Koliko će godina Xiaomi Mi 11i dobivati ažuriranja?
Xiaomi Mi 11i dobit će 3 godine sigurnosnog ažuriranja od 2022.
Koliko često će Xiaomi Mi 11i dobivati ažuriranja?
Xiaomi Mi 11i se ažurira svaka 3 mjeseca.
Xiaomi Mi 11i izvan kutije s kojom verzijom Androida?
Xiaomi Mi 11i izvan kutije s MIUI 12 temeljenim na Androidu 11
Kada će Xiaomi Mi 11i dobiti MIUI 13 ažuriranje?
Xiaomi Mi 11i već je dobio MIUI 13 ažuriranje.
Kada će Xiaomi Mi 11i dobiti ažuriranje za Android 12?
Xiaomi Mi 11i već je dobio Android 12 ažuriranje.
Kada će Xiaomi Mi 11i dobiti ažuriranje za Android 13?
Da, Xiaomi Mi 11i dobit će ažuriranje za Android 13 u trećem kvartalu 3.
Kada će prestati podrška za ažuriranje Xiaomi Mi 11i?
Podrška za ažuriranje Xiaomi Mi 11i prestaje 2025.
Xiaomi Mi 11i korisničke recenzije i mišljenja
Xiaomi Mi 11i Video recenzije
Xiaomi mi 11i
×

Ako koristite ovaj telefon ili imate iskustva s ovim telefonom, odaberite ovu opciju.
Odaberite ovu opciju ako niste koristili ovaj telefon i samo želite napisati komentar.
Postoje 13 komentara na ovaj proizvod.