Xiaomi Redmi 7
Specifikacije Redmi 7 su dobre za tipične korisnike.
Ključne specifikacije Xiaomi Redmi 7
- Otporan na vodu Veliki kapacitet baterije Slušalice Infracrveni
- IPS zaslon Nema više prodaje 1080p video snimanje HD+ zaslon
Xiaomi Redmi 7 pune specifikacije
Opći detalji
LAUNCH
| marka | redmi |
| najavljen | |
| Kodno ime | onclite |
| Broj modela | |
| Datum objave | 2019, ožujak |
| Vanjska cijena | Oko 130 EUR |
DISPLAY
| Tip | IPS LCD |
| Omjer slike i PPI | Omjer 19:9 - gustoća 269 ppi |
| Veličina | 6.26 inča, 97.8 cm2 (~ Omjer zaslona i tijela 81.5%) |
| Osvježi stopa | 60 Hz |
| Rezolucija | 720 x 1520 piksela |
| Vrhunska svjetlina (nit) | |
| Zaštita | Corning Gorilla Glass 5 |
| Značajke |
TIJELO
| Boje |
Lunarno crveno Pomrčina crna Kometa plava |
| Dimenzije | 158.7 x 75.6 x 8.5 mm (6.25 x 2.98 x 0.33 u) |
| Težina | 180 gr (6.35 oz) |
| Materijal | Plastika |
| potvrda | |
| Vodootporan | Da |
| Senzori | Otisak prsta (na stražnjoj strani), akcelerometar, blizina, kompas |
| 3.5mm Jack | Da |
| NFC | Ne |
| Infracrveni | Da |
| Vrsta USB-a | microUSB 2.0, USB On-The-Go |
| Rashladni sustav | |
| HDMI | |
| Glasnoća zvučnika (dB) |
mreža
Učestalost
| Tehnologija | GSM / CDMA / HSPA / LTE |
| 2G opsezi | GSM - 850/900/1800/1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 3G opsezi | HSDPA - 850 / 900 / 1700 (AWS) / 1900 / 2100 - Globalno |
| 4G opsezi | B1 (2100), B3 (1800), B4 (1700/2100 AWS 1), B5 (850), B7 (2600), B8 (900), B20 (800), B38 (TDD 2600), B40 (TDD 2300) |
| 5G opsezi | |
| TD-SCDMA | TD-SCDMA 1900 MHz TD-SCDMA 2000 MHz |
| navigacija | Da, s A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Brzina mreže | HSPA, LTE-A |
Ostalo
| Vrsta SIM kartice | Dvojna SIM kartica (Nano-SIM, dvojno stand-by) |
| Broj SIM područja | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b / g / n, WiFi Direct, žarišna točka |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE, aptX HD |
| Volta | Da |
| FM radio | Da |
SAR VRIJEDNOSTFCC ograničenje je 1.6 W/kg mjereno u volumenu od 1 grama tkiva.
| SAR za tijelo (AB) | 1.251 W / kg |
| SAR za glavu (AB) | 0.577 W / kg |
| SAR za tijelo (ABD) | 1.02 W / kg |
| SAR za glavu (ABD) | 1.1 W / kg |
| M1810F6LI - SAR Indija: glava - 1.031 W/kg - Tijelo: 0.573 W/kg P2i nano premaz |
Izvođenje
PLATFORMA
| Chipset | Qualcomm SDM632 Snapdragon 632 (14 nm) |
| CPU | Osmojezgreni (4x1.8 GHz Kryo 250 Gold & 4x1.8 GHz Kryo 250 Silver) |
| bitovi | 64Bit |
| Jezgra | 8 jezgra |
| Procesna tehnologija | 14 nm |
| GPU | Adreno 506 |
| GPU jezgri | |
| Frekvencija GPU-a | |
| Android verzija | Android 10, MIUI 12.5 |
| Trgovinu play |
MEMORY
| RAM kapacitet | 2GB / 3GB / 4GB |
| Vrsta RAM-a | LPDDR3 |
| Čuvanje | 16GB / 32GB / 64GB |
| Utor za SD karticu | microSD, do 1 TB (namjenski utor) |
OCJENE IZVEDBE
Antutu rezultat |
105k
• Antutu v7
|
baterija
| Kapacitet | 4000 mAh |
| Tip | Li-Po |
| Tehnologija brzog punjenja | |
| Brzina punjenja | 10W |
| Vrijeme reprodukcije videa | |
| Brzo punjenje | Da |
| Wireless punjenje | |
| Obrnuto punjenje |
Fotoaparat
GLAVNA KAMERA Sljedeće značajke mogu se razlikovati ovisno o ažuriranju softvera.
| Razlučivost slike | 4032 x 3024 piksela, 12.19 MP |
| Video rezolucija i FPS | 1080 @ 3060 |
| Optička stabilizacija (OIS) | Ne |
| Elektronička stabilizacija (EIS) | |
| Spori video | Da |
| Značajke | LED bljeskalica, HDR, panorama |
DxOMark rezultat
| Mobilni rezultat (stražnja) |
mobilan
foto
Video
|
| Rezultat selfija |
sam
foto
Video
|
SELFIE CAMERA
Prva kamera
| Rezolucija | 8 MP |
| Senzor | |
| Otvor | f / 2.0 |
| Veličina piksela | |
| Veličina senzora | |
| leća | |
| dodatni |
| Video rezolucija i FPS | 1080p @ 30fps |
| Značajke | HDR |
Česta pitanja o Xiaomi Redmi 7
Koliko traje baterija Xiaomi Redmi 7?
Baterija Xiaomi Redmi 7 ima kapacitet od 4000 mAh.
Ima li Xiaomi Redmi 7 NFC?
Ne, Xiaomi Redmi 7 nema NFC
Koja je brzina osvježavanja Xiaomi Redmi 7?
Xiaomi Redmi 7 ima brzinu osvježavanja od 60 Hz.
Koja je Android verzija Xiaomi Redmi 7?
Android verzija Xiaomi Redmi 7 je Android 10, MIUI 12.5.
Koja je rezolucija zaslona Xiaomi Redmi 7?
Rezolucija zaslona Xiaomi Redmi 7 je 720 x 1520 piksela.
Ima li Xiaomi Redmi 7 bežično punjenje?
Ne, Xiaomi Redmi 7 nema bežično punjenje.
Je li Xiaomi Redmi 7 otporan na vodu i prašinu?
Da, Xiaomi Redmi 7 je otporan na vodu i prašinu.
Dolazi li Xiaomi Redmi 7 s 3.5 mm priključkom za slušalice?
Da, Xiaomi Redmi 7 ima 3.5 mm priključak za slušalice.
Što su megapikseli fotoaparata Xiaomi Redmi 7?
Xiaomi Redmi 7 ima kameru od 12 MP.
Koja je cijena Xiaomi Redmi 7?
Cijena Xiaomi Redmi 7 je 60$.
Xiaomi Redmi 7 recenzije i mišljenja korisnika
Xiaomi Redmi 7 Video recenzije
Recenzija na Youtubeu
Xiaomi Redmi 7
×

Ako koristite ovaj telefon ili imate iskustva s ovim telefonom, odaberite ovu opciju.
Odaberite ovu opciju ako niste koristili ovaj telefon i samo želite napisati komentar.
Postoje 9 komentara na ovaj proizvod.