Xiaomi Redmi 9 aktiv
Specifikacije Redmi 9 Activ iste su kao i Redmi 9.
Ključne specifikacije Xiaomi Redmi 9 Activ
- Veliki kapacitet baterije Slušalice Više mogućnosti boja Dostupno područje SD kartice
- IPS zaslon 1080p video snimanje HD+ zaslon Stara verzija softvera
Xiaomi Redmi 9 Activ pune specifikacije
| marka | redmi |
| najavljen | |
| Kodno ime | rogoz |
| Broj modela | |
| Datum objave | 2021. rujna 24 |
| Vanjska cijena | Oko 110 EUR |
DISPLAY
| Tip | IPS LCD |
| Omjer slike i PPI | Omjer 20:9 - gustoća 269 ppi |
| Veličina | 6.53 inča, 102.9 cm2 (~ Omjer zaslona i tijela 81.0%) |
| Osvježi stopa | 60 Hz |
| Rezolucija | 720 x 1600 piksela |
| Vrhunska svjetlina (nit) | |
| Zaštita | |
| Značajke |
TIJELO
| Boje |
Carbon Black Koraljno zelena |
| Dimenzije | 164.9 • 77.1 • 9 mm (6.49 • 3.04 • 0.35 inča |
| Težina | 194 gr (6.84 oz) |
| Materijal | |
| potvrda | |
| Vodootporan | |
| Senzori | Otisak prsta (sa stražnje strane), akcelerometar, blizina |
| 3.5mm Jack | Da |
| NFC | Ne |
| Infracrveni | |
| Vrsta USB-a | microUSB 2.0, USB On-The-Go |
| Rashladni sustav | |
| HDMI | |
| Glasnoća zvučnika (dB) |
mreža
Učestalost
| Tehnologija | GSM / HSPA / LTE |
| 2G opsezi | GSM - 850/900/1800/1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 3G opsezi | HSDPA - 850/900/2100 |
| 4G opsezi | 1, 3, 5, 8, 40, 41 |
| 5G opsezi | |
| TD-SCDMA | |
| navigacija | Da, s A-GPS, GLONASS, BDS |
| Brzina mreže | HSPA 42.2 / 5.76 Mbps, LTE-A |
| Vrsta SIM kartice | Dvojna SIM kartica (Nano-SIM, dvojno stand-by) |
| Broj SIM područja | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b / g / n, Wi-Fi Direct, žarišna točka |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| Volta | |
| FM radio | Da |
| SAR za tijelo (AB) | |
| SAR za glavu (AB) | |
| SAR za tijelo (ABD) | |
| SAR za glavu (ABD) | |
PLATFORMA
| Chipset | MediaTek MT6765G Helio G35 (12 nm) |
| CPU | Osmerojezgreni (4x2.3 GHz Cortex-A53 i 4x1.8 GHz Cortex-A53) |
| bitovi | |
| Jezgra | |
| Procesna tehnologija | |
| GPU | PowerVR GE8320 |
| GPU jezgri | |
| Frekvencija GPU-a | |
| Android verzija | Android 10, MIUI 12 |
| Trgovinu play |
MEMORY
| RAM kapacitet | 128 GB 6 GB RAM-a |
| Vrsta RAM-a | |
| Čuvanje | 64 GB 4 GB RAM-a |
| Utor za SD karticu | microSDXC (namjenski utor) |
OCJENE IZVEDBE
Antutu rezultat |
• AnTuTu
|
baterija
| Kapacitet | 5000 mAh |
| Tip | Li-Po |
| Tehnologija brzog punjenja | |
| Brzina punjenja | 10W |
| Vrijeme reprodukcije videa | |
| Brzo punjenje | |
| Wireless punjenje | |
| Obrnuto punjenje |
Fotoaparat
| Razlučivost slike | 13 megapiksela |
| Video rezolucija i FPS | 1080p @ 30fps |
| Optička stabilizacija (OIS) | Ne |
| Elektronička stabilizacija (EIS) | |
| Spori video | |
| Značajke | LED bljeskalica, HDR |
DxOMark rezultat
| Mobilni rezultat (stražnja) |
mobilan
foto
Video
|
| Rezultat selfija |
sam
foto
Video
|
SELFIE CAMERA
| Rezolucija | 5 MP |
| Senzor | |
| Otvor | f / 2.2 |
| Veličina piksela | |
| Veličina senzora | |
| leća | |
| dodatni |
| Video rezolucija i FPS | 1080p @ 30fps |
| Značajke | HDR |
Česta pitanja o Xiaomi Redmi 9 Activ
Koliko traje baterija Xiaomi Redmi 9 Activ?
Baterija Xiaomi Redmi 9 Activ ima kapacitet od 5000 mAh.
Ima li Xiaomi Redmi 9 Activ NFC?
Ne, Xiaomi Redmi 9 Activ nema NFC
Koja je brzina osvježavanja Xiaomi Redmi 9 Activ?
Xiaomi Redmi 9 Activ ima brzinu osvježavanja od 60 Hz.
Koja je Android verzija Xiaomi Redmi 9 Activ?
Android verzija Xiaomi Redmi 9 Activ je Android 10, MIUI 12.
Koja je rezolucija zaslona Xiaomi Redmi 9 Activ?
Rezolucija zaslona Xiaomi Redmi 9 Activ je 720 x 1600 piksela.
Ima li Xiaomi Redmi 9 Activ bežično punjenje?
Ne, Xiaomi Redmi 9 Activ nema bežično punjenje.
Je li Xiaomi Redmi 9 Activ otporan na vodu i prašinu?
Ne, Xiaomi Redmi 9 Activ nema otpornost na vodu i prašinu.
Dolazi li Xiaomi Redmi 9 Activ s 3.5 mm priključkom za slušalice?
Da, Xiaomi Redmi 9 Activ ima 3.5 mm priključak za slušalice.
Što su megapikseli kamere Xiaomi Redmi 9 Activ?
Xiaomi Redmi 9 Activ ima kameru od 13 MP.
Koja je cijena Xiaomi Redmi 9 Activ?
Cijena Xiaomi Redmi 9 Activ je 122$.
Koja će MIUI verzija biti zadnje ažuriranje Xiaomi Redmi 9 Activ?
MIUI 13 bit će posljednja MIUI verzija Xiaomi Redmi 9 Activ.
Koja će verzija Androida biti zadnje ažuriranje Xiaomi Redmi 9 Activ?
Android 11 bit će posljednja Android verzija Xiaomi Redmi 9 Activ.
Koliko će ažuriranja dobiti Xiaomi Redmi 9 Activ?
Xiaomi Redmi 9 Activ dobit će 2 MIUI i 3 godine sigurnosnih ažuriranja za Android do MIUI 14.
Koliko će godina Xiaomi Redmi 9 Activ dobivati ažuriranja?
Xiaomi Redmi 9 Activ dobit će 3 godine sigurnosnog ažuriranja od 2022.
Koliko često će Xiaomi Redmi 9 Activ dobivati ažuriranja?
Xiaomi Redmi 9 Activ dobiva ažuriranje svaka 3 mjeseca.
Xiaomi Redmi 9 Activ izvan kutije s kojom verzijom Androida?
Xiaomi Redmi 9 Activ izvan kutije s MIUI 12 temeljenim na Androidu 10.
Kada će Xiaomi Redmi 9 Activ dobiti MIUI 13 ažuriranje?
Xiaomi Redmi 9 Activ dobit će MIUI 13 ažuriranje u trećem kvartalu 3.
Kada će Xiaomi Redmi 9 Activ dobiti ažuriranje za Android 12?
Xiaomi Redmi 9 Activ neće dobiti Android 12 ažuriranje.
Kada će Xiaomi Redmi 9 Activ dobiti ažuriranje za Android 13?
Ne, Xiaomi Redmi 9 Activ neće dobiti Android 13 ažuriranje.
Kada će prestati podrška za ažuriranje Xiaomi Redmi 9 Activ?
Podrška za ažuriranje Xiaomi Redmi 9 Activ prestaje 2023.
Xiaomi Redmi 9 Activ korisničke recenzije i mišljenja
Xiaomi Redmi 9 Activ video recenzije
Xiaomi Redmi 9 aktiv
×

Ako koristite ovaj telefon ili imate iskustva s ovim telefonom, odaberite ovu opciju.
Odaberite ovu opciju ako niste koristili ovaj telefon i samo želite napisati komentar.
Postoje 24 komentara na ovaj proizvod.