Redmire Xiaomi Napomena Pro 8
Specifikacije Redmi Note 8 Pro bile su sjajne za 2019.
Ključne specifikacije Xiaomi Redmi Note 8 Pro
- Brzo punjenje Veliki kapacitet RAM-a Veliki kapacitet baterije Slušalice
- IPS zaslon 1080p video snimanje Stara verzija softvera Nema podrške za 5G
Xiaomi Redmi Note 8 Pro pune specifikacije
Opći detalji
LAUNCH
| marka | redmi |
| najavljen | Kolovoz 29, 2019 |
| Kodno ime | begonija |
| Broj modela | |
| Datum objave | Rujna, 2019 |
| Vanjska cijena | Oko 180 EUR |
DISPLAY
| Tip | IPS LCD |
| Omjer slike i PPI | Omjer 19.5:9 - gustoća 395 ppi |
| Veličina | 6.53 inča, 104.7 cm2 (~ Omjer zaslona i tijela 84.9%) |
| Osvježi stopa | 60 Hz |
| Rezolucija | 1080 x 2340 piksela |
| Vrhunska svjetlina (nit) | |
| Zaštita | Corning Gorilla Glass 5 |
| Značajke |
TIJELO
| Boje |
Crna Crvena Plava Bijela |
| Dimenzije | 161.3 • 76.4 • 8.8 mm (6.35 • 3.01 • 0.35 inča |
| Težina | 199 gr (7.02 oz) |
| Materijal | Prednja/stražnja = staklo (Gorilla Glass 5) |
| potvrda | |
| Vodootporan | Ne |
| Senzori | Otisak prsta (straga montiran), akcelerometar, žiroskop, blizina, kompas |
| 3.5mm Jack | Da |
| NFC | Da |
| Infracrveni | Da |
| Vrsta USB-a | 2.0, tip-C 1.0 reverzibilni konektor |
| Rashladni sustav | Da |
| HDMI | |
| Glasnoća zvučnika (dB) |
mreža
Učestalost
| Tehnologija | GSM / HSPA / LTE |
| 2G opsezi | GSM - 850/900/1800/1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 3G opsezi | HSDPA - 850/900/1900/2100 |
| 4G opsezi | B1 (2100), B3 (1800), B5 (850), B8 (900), B34 (TDD 2100), B38 (TDD 2600), B39 (TDD 1900), B40 (TDD 2300), B41 (TDD 2500) |
| 5G opsezi | |
| TD-SCDMA | |
| navigacija | Da, s A-GPS, GLONASS, BDS |
| Brzina mreže | HSPA 42.2 / 5.76 Mbps, LTE-A |
Ostalo
| Vrsta SIM kartice | Hibridni dual dual (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Broj SIM područja | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, dvopojasni, Wi-Fi Direct, žarišna točka |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| Volta | Da |
| FM radio | Da |
SAR VRIJEDNOSTFCC ograničenje je 1.6 W/kg mjereno u volumenu od 1 grama tkiva.
| SAR za tijelo (AB) | |
| SAR za glavu (AB) | |
| SAR za tijelo (ABD) | |
| SAR za glavu (ABD) | |
Izvođenje
PLATFORMA
| Chipset | Helio G90T Mediatek |
| CPU | Osmojezgreni (2x Cortex-A76 i 6x Cortex-A55) |
| bitovi | 64 bita |
| Jezgra | 8 jezgri jezgre |
| Procesna tehnologija | 12nm |
| GPU | Mali-G76MC4 |
| GPU jezgri | |
| Frekvencija GPU-a | |
| Android verzija | Android 11, MIUI 12.5 |
| Trgovinu play |
MEMORY
| RAM kapacitet | 64 / 128GB |
| Vrsta RAM-a | |
| Čuvanje | RAM 6GB |
| Utor za SD karticu | microSD, do 256 GB (koristi zajednički SIM utor) |
OCJENE IZVEDBE
Antutu rezultat |
282k
• Antutu v8
|
baterija
| Kapacitet | 4500 mAh |
| Tip | Li-Po |
| Tehnologija brzog punjenja | Brzo punjenje od 18 W |
| Brzina punjenja | 18W |
| Vrijeme reprodukcije videa | |
| Brzo punjenje | Da |
| Wireless punjenje | Ne |
| Obrnuto punjenje |
Fotoaparat
GLAVNA KAMERA Sljedeće značajke mogu se razlikovati ovisno o ažuriranju softvera.
Prva kamera
| Rezolucija | |
| Senzor | Samsung Svijetli GW1 |
| Otvor | f / 1.8 |
| Veličina piksela | |
| Veličina senzora | |
| Optički zoom | |
| leća | |
| dodatni |
| Razlučivost slike | 64 megapiksela |
| Video rezolucija i FPS | 2160@30, 1080@30/60/120fps |
| Optička stabilizacija (OIS) | Ne |
| Elektronička stabilizacija (EIS) | Da |
| Spori video | Da, 960 fps |
| Značajke | Dvostruka LED bljeskalica, HDR, panorama |
DxOMark rezultat
| Mobilni rezultat (stražnja) |
84
mobilan
87
foto
78
Video
|
| Rezultat selfija |
sam
foto
Video
|
SELFIE CAMERA
Prva kamera
| Rezolucija | 20 MP |
| Senzor | |
| Otvor | f / 2.2 |
| Veličina piksela | |
| Veličina senzora | |
| leća | |
| dodatni |
| Video rezolucija i FPS | 1080p @ 30fps |
| Značajke | HDR |
Česta pitanja o Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Koliko traje baterija Xiaomi Redmi Note 8 Pro?
Baterija Xiaomi Redmi Note 8 Pro ima kapacitet od 4500 mAh.
Ima li Xiaomi Redmi Note 8 Pro NFC?
Da, Xiaomi Redmi Note 8 Pro ima NFC
Kolika je brzina osvježavanja Xiaomi Redmi Note 8 Pro?
Xiaomi Redmi Note 8 Pro ima brzinu osvježavanja od 60 Hz.
Koja je Android verzija Xiaomi Redmi Note 8 Pro?
Android verzija Xiaomi Redmi Note 8 Pro je Android 11, MIUI 12.5.
Koja je rezolucija zaslona Xiaomi Redmi Note 8 Pro?
Rezolucija zaslona Xiaomi Redmi Note 8 Pro je 1080 x 2340 piksela.
Ima li Xiaomi Redmi Note 8 Pro bežično punjenje?
Ne, Xiaomi Redmi Note 8 Pro nema bežično punjenje.
Je li Xiaomi Redmi Note 8 Pro otporan na vodu i prašinu?
Ne, Xiaomi Redmi Note 8 Pro nema otpornost na vodu i prašinu.
Dolazi li Xiaomi Redmi Note 8 Pro s 3.5 mm priključkom za slušalice?
Da, Xiaomi Redmi Note 8 Pro ima 3.5 mm priključak za slušalice.
Što je megapiksela kamere Xiaomi Redmi Note 8 Pro?
Xiaomi Redmi Note 8 Pro ima kameru od 64 MP.
Kakav je senzor kamere Xiaomi Redmi Note 8 Pro?
Xiaomi Redmi Note 8 Pro ima Samsung Bright GW1 senzor kamere.
Koja je cijena Xiaomi Redmi Note 8 Pro?
Cijena Xiaomi Redmi Note 8 Pro je 220$.
Xiaomi Redmi Note 8 Pro korisničke recenzije i mišljenja
Xiaomi Redmi Note 8 Pro video recenzije
Recenzija na Youtubeu
Redmire Xiaomi Napomena Pro 8
×

Ako koristite ovaj telefon ili imate iskustva s ovim telefonom, odaberite ovu opciju.
Odaberite ovu opciju ako niste koristili ovaj telefon i samo želite napisati komentar.
Postoje 119 komentara na ovaj proizvod.