Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G
Specifikacije Redmi Note 9 Pro 5G nude visokokvalitetni Qualcommov procesor za srednji segment.
Ključne specifikacije Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G
- Visoka stopa osvježavanja Otporan na vodu Brzo punjenje Veliki kapacitet RAM-a
- IPS zaslon Nema OIS
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G pune specifikacije
| marka | redmi |
| najavljen | 2020, 26. studenog |
| Kodno ime | gogen |
| Broj modela | M2007J17C |
| Datum objave | 2020., 01. prosinca |
| Vanjska cijena | Oko 200 EUR |
DISPLAY
| Tip | IPS LCD |
| Omjer slike i PPI | Omjer 20:9 - gustoća 395 ppi |
| Veličina | 6.67 inča, 107.4 cm2 (~ Omjer zaslona i tijela 84.6%) |
| Osvježi stopa | 120 Hz |
| Rezolucija | 1080 x 2400 piksela |
| Vrhunska svjetlina (nit) | |
| Zaštita | Corning Gorilla Glass 5 |
| Značajke |
TIJELO
| Boje |
Siva Plava Crvena/menta |
| Dimenzije | 165.4 • 76.8 • 9 mm (6.51 • 3.02 • 0.35 inča |
| Težina | 215 gr (7.58 oz) |
| Materijal | Prednje staklo (Gorilla Glass 5), stražnje staklo (Gorilla Glass 5) |
| potvrda | IP53 |
| Vodootporan | Da |
| Senzori | Otisak prsta (bočno postavljen), akcelerometar, žiroskop, blizina, kompas |
| 3.5mm Jack | Da |
| NFC | Da |
| Infracrveni | Da |
| Vrsta USB-a | USB tip C 2.0 |
| Rashladni sustav | Da |
| HDMI | |
| Glasnoća zvučnika (dB) |
mreža
Učestalost
| Tehnologija | GSM/CDMA/HSPA/EVDO/LTE/5G |
| 2G opsezi | GSM - 850/900/1800/1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 3G opsezi | HSDPA - 850/900/1900/2100 |
| 4G opsezi | 1, 3, 5, 7, 8, 34, 38, 39, 40, 41 |
| 5G opsezi | 1, 3, 41, 78, 79 SA/NSA/Sub6 |
| TD-SCDMA | |
| navigacija | Da, s dvopojasnim A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS, GNSS |
| Brzina mreže | HSPA 42.2 / 5.76 Mbps, LTE-A, 5G |
| Vrsta SIM kartice | Hibridni dual dual (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Broj SIM područja | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, dvopojasni, Wi-Fi Direct, žarišna točka |
| Bluetooth | 5.1, A2DP, LE |
| Volta | Da |
| FM radio | Da |
| SAR za tijelo (AB) | |
| SAR za glavu (AB) | |
| SAR za tijelo (ABD) | |
| SAR za glavu (ABD) | |
PLATFORMA
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 750G 5G (SM7225) |
| CPU | Osmojezgreni (2x2.2 GHz Kryo 570 i 6x1.8 GHz Kryo 570) |
| bitovi | |
| Jezgra | 8 jezgri jezgre |
| Procesna tehnologija | 8 nm |
| GPU | Adreno 619 |
| GPU jezgri | |
| Frekvencija GPU-a | |
| Android verzija | Android 12, MIUI 13 |
| Trgovinu play |
MEMORY
| RAM kapacitet | 6 GB / 8 GB RAM-a |
| Vrsta RAM-a | |
| Čuvanje | 128GB / 256GB ROM |
| Utor za SD karticu | microSDXC (koristi zajednički utor za SIM) |
OCJENE IZVEDBE
Antutu rezultat |
351.000
• Antutu v8
|
baterija
| Kapacitet | 4820 mAh |
| Tip | Li-Po |
| Tehnologija brzog punjenja | |
| Brzina punjenja | 33W |
| Vrijeme reprodukcije videa | |
| Brzo punjenje | 33W |
| Wireless punjenje | Ne |
| Obrnuto punjenje |
Fotoaparat
| Rezolucija | 108 MP |
| Senzor | Samsung S5KHM2 |
| Otvor | f / 1.8 |
| Veličina piksela | 0.7μm |
| Veličina senzora | 1 / 1.52 " |
| Optički zoom | |
| leća | 26 mm (široka) |
| dodatni | PDAF |
| Rezolucija | 8 MP |
| Senzor | Omnivision OV8856 |
| Otvor | f / 2.2 |
| Veličina piksela | 1.12μm |
| Veličina senzora | 1 / 4.0 " |
| Optički zoom | |
| leća | 118? (ultraširok) |
| dodatni |
| Rezolucija | 2 MP |
| Senzor | Omnivision OV02B10 |
| Otvor | f / 2.4 |
| Veličina piksela | |
| Veličina senzora | |
| Optički zoom | |
| leća | Makro |
| dodatni |
| Rezolucija | 2 MP |
| Senzor | Hynix HI-259 |
| Otvor | f / 2.4 |
| Veličina piksela | |
| Veličina senzora | |
| Optički zoom | |
| leća | Dubina |
| dodatni |
| Razlučivost slike | 108 megapiksela |
| Video rezolucija i FPS | 4K@30fps, 1080p@30/60fps |
| Optička stabilizacija (OIS) | Ne |
| Elektronička stabilizacija (EIS) | Da |
| Spori video | Da |
| Značajke | Dvosmjerna LED bljeskalica, HDR, panorama |
DxOMark rezultat
| Mobilni rezultat (stražnja) |
mobilan
foto
Video
|
| Rezultat selfija |
sam
foto
Video
|
SELFIE CAMERA
| Rezolucija | 16 MP |
| Senzor | Omnivision OV16A1Q |
| Otvor | f / 2.45 |
| Veličina piksela | 1.60 μm |
| Veličina senzora | |
| leća | |
| dodatni |
| Video rezolucija i FPS | 1080p @ 30fps, gyro-EIS |
| Značajke | HDR, panorama |
Česta pitanja o Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G
Koliko traje baterija Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Baterija Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G ima kapacitet od 4820 mAh.
Ima li Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G NFC?
Da, Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G ima NFC
Kolika je brzina osvježavanja Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G ima brzinu osvježavanja od 120 Hz.
Koja je Android verzija Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Android verzija Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G je Android 12, MIUI 13.
Koja je rezolucija zaslona Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Rezolucija zaslona Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G je 1080 x 2400 piksela.
Ima li Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G bežično punjenje?
Ne, Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G nema bežično punjenje.
Je li Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G otporan na vodu i prašinu?
Da, Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G je otporan na vodu i prašinu.
Dolazi li Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G s 3.5 mm priključkom za slušalice?
Da, Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G ima 3.5 mm priključak za slušalice.
Što je megapiksela kamere Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G ima kameru od 108 MP.
Kakav je senzor kamere Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G ima Samsung S5KHM2 senzor kamere.
Koja je cijena Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Cijena Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G je 290$.
Koja će MIUI verzija biti zadnje ažuriranje Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
MIUI 14 bit će posljednja MIUI verzija Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G.
Koja će verzija Androida biti zadnje ažuriranje Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Android 12 bit će posljednja Android verzija Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G.
Koliko će ažuriranja dobiti Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G dobit će 3 MIUI i 3 godine sigurnosnih ažuriranja za Android do MIUI 14.
Koliko će godina Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G dobivati ažuriranja?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G dobit će 3 godine sigurnosnog ažuriranja od 2022.
Koliko često će Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G dobivati ažuriranja?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G ažurira se svaka 3 mjeseca.
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G izvan kutije s kojom verzijom Androida?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G izvan kutije s MIUI 12 temeljenim na Androidu 10
Kada će Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G dobiti MIUI 13 ažuriranje?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G već je dobio MIUI 13 ažuriranje.
Kada će Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G dobiti ažuriranje za Android 12?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G već je dobio Android 12 ažuriranje.
Kada će Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G dobiti ažuriranje za Android 13?
Ne, Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G neće dobiti Android 13 ažuriranje.
Kada će prestati podrška za ažuriranje Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Podrška za ažuriranje Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G prestaje 2024.
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G recenzije i mišljenja korisnika
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G Video recenzije
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G
×


Ako koristite ovaj telefon ili imate iskustva s ovim telefonom, odaberite ovu opciju.
Odaberite ovu opciju ako niste koristili ovaj telefon i samo želite napisati komentar.
Postoje 10 komentara na ovaj proizvod.