Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A)
Redmi Note 5A i Redmi Y1 su isti pametni telefon.
Ključne specifikacije Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A).
- Slušalice Više mogućnosti boja Dostupno područje SD kartice
- IPS zaslon Nema više prodaje 1080p video snimanje HD+ zaslon
Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) pune specifikacije
Opći detalji
LAUNCH
| marka | redmi |
| najavljen | |
| Kodno ime | Ugg |
| Broj modela | |
| Datum objave | 2017., studeni |
| Vanjska cijena | Oko 140 EUR |
DISPLAY
| Tip | IPS LCD |
| Omjer slike i PPI | Omjer 16:9 - gustoća 267 ppi |
| Veličina | 5.5 inča, 83.4 cm2 (~ Omjer zaslona i tijela 71.5%) |
| Osvježi stopa | 60 Hz |
| Rezolucija | 720 x 1280 piksela |
| Vrhunska svjetlina (nit) | |
| Zaštita | Corning Gorilla Glass 3 |
| Značajke |
TIJELO
| Boje |
Zlato tamno siva Srebro Rose Gold |
| Dimenzije | 153 x 76.2 x 7.7 mm (6.02 x 3.00 x 0.30 u) |
| Težina | 153 gr (5.40 oz) |
| Materijal | Aluminijski okvir, plastična stražnja strana |
| potvrda | |
| Vodootporan | |
| Senzori | Otisak prsta (straga montiran), akcelerometar, žiroskop, blizina, kompas |
| 3.5mm Jack | Da |
| NFC | Ne |
| Infracrveni | |
| Vrsta USB-a | microUSB 2.0 |
| Rashladni sustav | |
| HDMI | |
| Glasnoća zvučnika (dB) |
mreža
Učestalost
| Tehnologija | GSM / HSPA / LTE |
| 2G opsezi | GSM - 850/900/1800/1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 3G opsezi | HSDPA - 850/900/1900/2100 |
| 4G opsezi | LTE pojas - 1(2100), 3(1800), 4(1700/2100), 5(850), 7(2600), 8(900), 20(800), 38(2600), 40(2300) |
| 5G opsezi | |
| TD-SCDMA | |
| navigacija | Da, s A-GPS, GLONASS, BDS |
| Brzina mreže | HSPA, LTE |
Ostalo
| Vrsta SIM kartice | Dvojna SIM kartica (Nano-SIM, dvojno stand-by) |
| Broj SIM područja | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b / g / n, Wi-Fi Direct, žarišna točka |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| Volta | |
| FM radio | Da |
SAR VRIJEDNOSTFCC ograničenje je 1.6 W/kg mjereno u volumenu od 1 grama tkiva.
| SAR za tijelo (AB) | |
| SAR za glavu (AB) | |
| SAR za tijelo (ABD) | |
| SAR za glavu (ABD) | |
Izvođenje
PLATFORMA
| Chipset | Qualcomm MSM8940 Snapdragon 435 (28 nm) |
| CPU | Octa-core 1.4 GHz Cortex-A53 |
| bitovi | |
| Jezgra | |
| Procesna tehnologija | |
| GPU | Adreno 505 |
| GPU jezgri | |
| Frekvencija GPU-a | |
| Android verzija | Android 7.1.2 (Nougat); MIUI 10 |
| Trgovinu play |
MEMORY
| RAM kapacitet | 4 GB RAM/32 GB |
| Vrsta RAM-a | |
| Čuvanje | 64 GB |
| Utor za SD karticu | microSD, do 256 GB (namjenski utor) |
OCJENE IZVEDBE
Antutu rezultat |
• AnTuTu
|
baterija
| Kapacitet | 3080 mAh |
| Tip | Li-ion |
| Tehnologija brzog punjenja | |
| Brzina punjenja | 10W |
| Vrijeme reprodukcije videa | |
| Brzo punjenje | |
| Wireless punjenje | |
| Obrnuto punjenje |
Fotoaparat
GLAVNA KAMERA Sljedeće značajke mogu se razlikovati ovisno o ažuriranju softvera.
| Razlučivost slike | 13 megapiksela |
| Video rezolucija i FPS | 1080 @ 30 |
| Optička stabilizacija (OIS) | Ne |
| Elektronička stabilizacija (EIS) | |
| Spori video | |
| Značajke | LED bljeskalica, HDR, panorama |
DxOMark rezultat
| Mobilni rezultat (stražnja) |
mobilan
foto
Video
|
| Rezultat selfija |
sam
foto
Video
|
SELFIE CAMERA
Prva kamera
| Rezolucija | 16 MP |
| Senzor | |
| Otvor | f / 2.0 |
| Veličina piksela | |
| Veličina senzora | |
| leća | |
| dodatni |
| Video rezolucija i FPS | 1080p @ 30fps |
| Značajke |
Česta pitanja za Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A).
Koliko traje baterija za Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A)?
Baterija Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) ima kapacitet od 3080 mAh.
Ima li Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) NFC?
Ne, Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) nema NFC
Kolika je brzina osvježavanja za Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A)?
Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) ima brzinu osvježavanja od 60 Hz.
Koja je Android verzija Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A)?
Android verzija Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) je Android 7.1.2 (Nougat); MIUI 10.
Koja je rezolucija zaslona Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A)?
Rezolucija zaslona Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) je 720 x 1280 piksela.
Ima li Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) bežično punjenje?
Ne, Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) nema bežično punjenje.
Je li Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) otporan na vodu i prašinu?
Ne, Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) nema otpornost na vodu i prašinu.
Dolazi li Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) s 3.5 mm priključkom za slušalice?
Da, Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) ima 3.5 mm priključak za slušalice.
Što je megapiksela fotoaparata Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A)?
Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) ima kameru od 13 MP.
Koja je cijena Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A)?
Cijena Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) je 45$.
Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) Korisničke recenzije i mišljenja
Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) Video recenzije
Recenzija na Youtubeu
Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A)
×
Ako koristite ovaj telefon ili imate iskustva s ovim telefonom, odaberite ovu opciju.
Odaberite ovu opciju ako niste koristili ovaj telefon i samo želite napisati komentar.
Postoje 2 komentara na ovaj proizvod.