Xiaomi Redmi
Xiaomi Redmi 5 je visokokvalitetni pametni telefon s metalnim kućištem po niskoj cijeni.
Xiaomi Redmi ključne specifikacije
- Slušalice Više mogućnosti boja Dostupno područje SD kartice
- IPS zaslon Nema više prodaje 1080p video snimanje Nizak kapacitet baterije
Kompletne specifikacije Xiaomi Redmi
Opći detalji
LAUNCH
| marka | redmi |
| najavljen | |
| Kodno ime | HM2013023 |
| Broj modela | 2013023 |
| Datum objave | Izdano 2013., kolovoz |
| Vanjska cijena | Oko 100 EUR |
DISPLAY
| Tip | IPS LCD |
| Omjer slike i PPI | Omjer 16:9 - gustoća 312 ppi |
| Veličina | 4.7 inča, 60.9 cm2 (~ Omjer zaslona i tijela 64.4%) |
| Osvježi stopa | 60 Hz |
| Rezolucija | 720 x 1280 piksela |
| Vrhunska svjetlina (nit) | |
| Zaštita | Corning Gorilla Glass 2 |
| Značajke |
TIJELO
| Boje |
Crna Kineski crveni Zelena Žute ploče |
| Dimenzije | 137 x 69 x 9.9 mm (5.39 x 2.72 x 0.39 u) |
| Težina | 158 gr (5.57 oz) |
| Materijal | |
| potvrda | |
| Vodootporan | |
| Senzori | Akcelerometar, žiroskop, blizina, kompas |
| 3.5mm Jack | Da |
| NFC | Ne |
| Infracrveni | |
| Vrsta USB-a | microUSB 2.0, USB host |
| Rashladni sustav | |
| HDMI | |
| Glasnoća zvučnika (dB) |
mreža
Učestalost
| Tehnologija | GSM/HSPA |
| 2G opsezi | GSM - 900/1800/1900 |
| 3G opsezi | HSDPA - 900/2100 |
| 4G opsezi | |
| 5G opsezi | |
| TD-SCDMA | |
| navigacija | Da, s A-GPS-om |
| Brzina mreže | HSPA |
Ostalo
| Vrsta SIM kartice | dual SIM |
| Broj SIM područja | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b / g / n, Wi-Fi Direct, žarišna točka |
| Bluetooth | 4.0, A2DP, LE |
| Volta | |
| FM radio | Da |
SAR VRIJEDNOSTFCC ograničenje je 1.6 W/kg mjereno u volumenu od 1 grama tkiva.
| SAR za tijelo (AB) | |
| SAR za glavu (AB) | |
| SAR za tijelo (ABD) | |
| SAR za glavu (ABD) | |
Izvođenje
PLATFORMA
| Chipset | Mediatek MT6589T (28 nm) |
| CPU | 1.5 GHz quad-core Cortex-A7 |
| bitovi | |
| Jezgra | |
| Procesna tehnologija | |
| GPU | PowerVR SGX544MP2 |
| GPU jezgri | |
| Frekvencija GPU-a | |
| Android verzija | Android 4.2 (Jelly Bean) |
| Trgovinu play |
MEMORY
| RAM kapacitet | 1 GB RAM-a |
| Vrsta RAM-a | |
| Čuvanje | 4 GB |
| Utor za SD karticu | microSD, do 32 GB (namjenski utor) |
OCJENE IZVEDBE
Antutu rezultat |
• AnTuTu
|
baterija
| Kapacitet | 2000 mAh |
| Tip | Li-Po |
| Tehnologija brzog punjenja | |
| Brzina punjenja | 5W |
| Vrijeme reprodukcije videa | |
| Brzo punjenje | |
| Wireless punjenje | |
| Obrnuto punjenje |
Fotoaparat
GLAVNA KAMERA Sljedeće značajke mogu se razlikovati ovisno o ažuriranju softvera.
| Razlučivost slike | 8 megapiksela |
| Video rezolucija i FPS | 1080 @ 30 |
| Optička stabilizacija (OIS) | Ne |
| Elektronička stabilizacija (EIS) | |
| Spori video | |
| Značajke | Dvostruka LED bljeskalica, HDR |
DxOMark rezultat
| Mobilni rezultat (stražnja) |
mobilan
foto
Video
|
| Rezultat selfija |
sam
foto
Video
|
SELFIE CAMERA
Prva kamera
| Rezolucija | 1.3 MP |
| Senzor | |
| Otvor | |
| Veličina piksela | |
| Veličina senzora | |
| leća | |
| dodatni |
| Video rezolucija i FPS | 720p @ 30fps |
| Značajke |
Xiaomi Redmi FAQ
Koliko traje baterija Xiaomi Redmi?
Xiaomi Redmi baterija ima kapacitet od 2000 mAh.
Ima li Xiaomi Redmi NFC?
Ne, Xiaomi Redmi nema NFC
Što je Xiaomi Redmi stopa osvježavanja?
Xiaomi Redmi ima 60 Hz osvježenja.
Koja je Android verzija Xiaomi Redmi?
Verzija Androida Xiaomi Redmi je Android 4.2 (Jelly Bean).
Koja je rezolucija zaslona Xiaomi Redmi?
Rezolucija zaslona Xiaomi Redmi je 720 x 1280 piksela.
Ima li Xiaomi Redmi bežično punjenje?
Ne, Xiaomi Redmi nema bežično punjenje.
Je li Xiaomi Redmi otporan na vodu i prašinu?
Ne, Xiaomi Redmi nema otpornost na vodu i prašinu.
Dolazi li Xiaomi Redmi s 3.5 mm priključkom za slušalice?
Da, Xiaomi Redmi ima 3.5 mm priključak za slušalice.
Što su megapikseli fotoaparata Xiaomi Redmi?
Xiaomi Redmi ima kameru od 8 MP.
Koja je cijena Xiaomi Redmi?
Cijena Xiaomi Redmi je 15 dolara.
Xiaomi Redmi korisničke recenzije i mišljenja
Xiaomi Redmi Video recenzije
Recenzija na Youtubeu
Xiaomi Redmi
×
Ako koristite ovaj telefon ili imate iskustva s ovim telefonom, odaberite ovu opciju.
Odaberite ovu opciju ako niste koristili ovaj telefon i samo želite napisati komentar.
Postoje 0 komentara na ovaj proizvod.