Black Shark 5 RS
Black Shark 5 RS se vèsyon ki ajou nan Black Shark 4S.
Espesifikasyon kle Black Shark 5 RS
- Segondè pousantaj actualiser HyperCharge Segondè kapasite batri Kask Jack
- Pa gen plas kat SD Ansyen vèsyon lojisyèl Pa gen OIS
Black Shark 5 RS Rezime
Black Shark 5 RS se yon smartphone gaming ki gen gwo pèfòmans ak yon pwisan Qualcomm Snapdragon 888 ak 888+ 5G processeur ak jiska 16GB RAM. Li gen yon ekspozisyon OLED 6.67-pous ak yon pousantaj rafrechisman 144Hz, ak siyati Liquid Cool 3.0 sistèm Black Shark a ede kenbe telefòn nan fre pandan sesyon jwèt pwolonje. Black Shark 5 RS la tou gen yon sistèm kamera trip ak yon Capteur prensipal 64 megapiksèl, epi li kapab tire videyo 8K. Dernye telefòn Black Shark la ekipe tou ak koneksyon WiFi 6E ak 5G, epi li sipòte odyo Dolby Atmos. 5 RS Black Shark a se yon bon opsyon pou joueurs k ap chèche yon telefòn pwisan ak anpil karakteristik.
Black Shark 5 RS Display
Black Shark 5 RS Display se youn nan pi bon ekran telefòn sou mache a. Li gwo ak Immersion, ak yon pousantaj rafrechisman 144Hz ki fè tout bagay gade lis. Anplis de sa, li klere ak rete vivan, ak gwo repwodiksyon koulè. Epi li dirab tou - Black Shark 5 RS Display fèt ak Gorilla Glass 6, kidonk li ka kenbe tèt ak gout ak reyur. Se konsa, si w ap chèche pou yon ekran telefòn bon jan kalite, Black Shark 5 RS Display se definitivman vo tcheke deyò.
Black Shark 5 RS Pèfòmans
Black Shark 5 RS Performance se yon smartphone ki te lage nan Q1 2022. Li se yon aparèy wo-fen ki vize a joueurs ak itilizatè pouvwa. Telefòn lan gen yon ekspozisyon AMOLED 6.67-pous ak yon pousantaj rafrechisman 144Hz ak yon processeur Snapdragon 888+. Li gen tou 12GB RAM, 256GB depo, ak yon batri 4500mAh. Black Shark 5 RS Performance se yon bon telefòn pou joueurs ak itilizatè pouvwa ki ap chèche pi bon pèfòmans posib. Telefòn lan gen tout dènye ak pi gwo karakteristik yo, epi li asire w ke li tanpri menm itilizatè yo ki pi egzijan. Black Shark 5 RS Performance se yon bon chwa pou nenpòt moun ki vle pi bon eksperyans nan smartphone posib.
Black Shark 5 RS Espesifikasyon konplè
| Brand | Nwa reken |
| Anonse | |
| Kodnam | |
| Nimewo ki gen konpòtman egzanplè | |
| Livrezon Dat | 2022, 30 mas |
| Soti Pri | Apeprè 650 EUR |
Montre
| Kalite | Super AMOLED |
| Aspè rapò ak PPI | 20:9 rapò - 395 ppi dansite |
| Kantite moun ki | 6.67 pous, 107.4 cm2 (~86.1% rapò ekran-a-kò) |
| Refresh To | 144 Hz |
| rezolisyon | 1080 x piksèl 2400 |
| Pik klète (nit) | |
| Pwoteksyon | |
| karakteristik | Toujou-nan ekspozisyon |
BODY
| Koulè |
Nwa Blan Jòn |
| Dimansyon | 163.7 • 76.2 • 9.9 milimèt (6.44 • 3.00 • 0.39 pous |
| pwa | 220 gr (7.76 oz) |
| Materyèl | |
| sètifikasyon | |
| Dlo Rezistan | |
| Detèktè | Anprent (bò-monte), akseleromètr, gyro, pwoksimite, konpa, bawomèt |
| 3.5mm Jack | Wi |
| NFC | Wi |
| Enfrawouj | |
| USB Kalite | USB Kalite-C 2.0 |
| Refwadisman Sistèm | |
| dmi | |
| Loudspeaker (dB) |
Rezo
Frekans
| Teknoloji | GSM/CDMA/HSPA/EVDO/LTE/5G |
| 2G Gwoup Mizik | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 3G Gwoup Mizik | HSDPA - 800 / 850 / 900 / 1700 (AWS) / 1900 / 2100 |
| 4G Gwoup Mizik | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 18, 19, 20, 26, 28, 34, 38, 39, 40 |
| 5G Gwoup Mizik | 1, 3, 8, 28, 41, 77, 78, 79 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| Navigasyon | Wi, ak A-GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS, BDS |
| Vitès rezo a | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A; 5G |
| SIM kat kalite | Doub SIM (Nano-SIM, doub kanpe-pa) |
| Kantite SIM Zòn | NAN SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, doub-band, Wi-Fi dirèk, otspo |
| Bluetooth | 5.2, A2DP, LE, aptX HD, aptX Adaptive |
| VoLTE | Wi |
| FM Radyo | Non |
| SAR kò (AB) | |
| Head SAR (AB) | |
| SAR kò a (ABD) | |
| Head SAR (ABD) | |
Platfòm
| Chipset | Qualcomm SM8350 Snapdragon 888+ 5G (5 nm) |
| CPU | Octa-core (1x3.0 GHz Kryo 680 & 3x2.42 GHz Kryo 680 & 4x1.80 GHz Kryo 680 |
| Bits | |
| Am | |
| Pwosesis Teknoloji | |
| GPU | Adreno 660 |
| GPU Cores | |
| GPU Frekans | |
| Android vèsyon | Android 11, Joy UI 12.8 |
| Jwe Store |
MEMORY
| Kapasite RAM | 256GB 12GB RAM |
| Kalite RAM | |
| depo | 256GB 8GB RAM |
| SD Kat plas | Non |
NÒT PERFORMANCE
Antutu Score |
• Antutu
|
Batri
| Kapasite | 4500 Mah |
| Kalite | LiPo |
| Teknoloji chaj rapid | |
| Chaje vitès | 120W |
| Tan Lektur Videyo | |
| Rapid chaje | |
| Wireless tarifikasyon | |
| Ranvèse Chaje |
Kamera
| Rezolisyon Imaj | 64 megapiksèl |
| Rezolisyon videyo ak FPS | 4K@30/60fps, 1080p@30/60/240fps, 1080p@960fps; HDR10+ |
| Estabilizasyon optik (OIS) | Non |
| Estabilizasyon Elektwonik (EIS) | |
| Ralanti Mouvman Videyo | |
| karakteristik | Dirije flash, HDR, panorama |
Nòt DxOMark
| Nòt mobil (dèyè) |
Bouje
Photo
Videyo
|
| Nòt Selfie |
selfie
Photo
Videyo
|
SELFIE KAMERA
| rezolisyon | 20 MP |
| Sensor | |
| Ouverture | f / 2.5 |
| Gwosè piksèl | |
| Gwosè sensor | |
| Lens | |
| siplemantè |
| Rezolisyon videyo ak FPS | 1080p @ 30fps |
| karakteristik | dr |
FAQ sou Black Shark 5 RS
Konbyen tan batri Black Shark 5 RS la dire?
Batri Black Shark 5 RS la gen yon kapasite de 4500 mAh.
Èske Black Shark 5 RS gen NFC?
Wi, Black Shark 5 RS gen NFC
Ki pousantaj rafrechisman Black Shark 5 RS?
Black Shark 5 RS gen pousantaj rafrechisman 144 Hz.
Ki vèsyon andwad Black Shark 5 RS la?
Black Shark 5 RS Android vèsyon an se Android 11, Joy UI 12.8.
Ki rezolisyon ekspozisyon Black Shark 5 RS?
Rezolisyon ekspozisyon Black Shark 5 RS la se 1080 x 2400 piksèl.
Èske Black Shark 5 RS gen chaje san fil?
Non, Black Shark 5 RS pa gen chaje san fil.
Èske Black Shark 5 RS la reziste dlo ak pousyè?
Non, Black Shark 5 RS pa gen dlo ak pousyè rezistan.
Èske Black Shark 5 RS la vini ak yon Jack kask 3.5mm?
Wi, Black Shark 5 RS gen yon Jack kask 3.5mm.
Ki sa ki megapiksèl kamera Black Shark 5 RS yo?
Black Shark 5 RS la gen kamera 64MP.
Ki pri a nan Black Shark 5 RS?
Pri a nan Black Shark 5 RS se $ 495.
Black Shark 5 RS Revizyon itilizatè ak opinyon
Black Shark 5 RS Video Reviews
Black Shark 5 RS
×

Si w ap itilize telefòn sa a oswa ou gen eksperyans ak telefòn sa a, chwazi opsyon sa a.
Chwazi opsyon sa a si ou pa te itilize telefòn sa a epi jis vle ekri yon kòmantè.
Genyen 0 kòmantè sou pwodui sa a.